TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Forumam laiks jaunam pavasara tēlam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Forumam laiks jaunam pavasara tēlam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Сообщений 41 страница 48 из 48

41

missy написал(а):

Tas pleķītis varbūt tur ir tāds nedaudz neveiksmīgs, bet nu tā nu man iznāca beigās

ar jauno skinu nemaz neliekas tik neveiksmīgs!

0

42

SUPER! Man ļoti patīk! :) Rubi, DA, Zorro, Gabija, Lore, Amulets... :) Ļoti profesionāli sanāca. Skins man arī ļoti patīk! ;)

0

43

Man vislabak patīk, ka mīļais Djegito ir pagriezis galvu uz Gabiju un uz Esmeraldu nemaz neskatās... :D

0

44

:D

0

45

malacis missy par bildi!!!!!!!!  :cool:
un skins arii ir labs... spilgts un kraasains. tikai kaa pavasarim man vairaak kaut ko zaljgan-dzeltenigo gribetos vai orandziigi kaut ko... arii spilgtu un siltu, a te tas gaishi zilais kaut arii jauki un kraasaini, kaut kaa auksti. man tagad istabaa auksti kad iedaudziiju shito palika veel aukstaak :D

bet nu tik u taa ljoti labi!!!!!!  :glasses:

runaajot par kraasaam - jaa taas ietekmee!!!!!!!!!! gan kraasas sienaam, gan apgerbam - visam ko redzam. un domaaju arii kraasu savienojmi skinaa ietekmee redzi, no kuraam vairaak nogursti no kuraam mazaak, jo dazhreiz salikumi ir taadi ka gruuti ko pamaniit, tas liecina, ka no acs vienmeer vairaak prasaas uzmaniibas, lai ieveerotu... bet ja kraasu salkums ir taads ka parak spilgti vai kraasas parak izceljaas utt, acs vienmeer uzbudina un kaitina, no kaa acs arii piekust (to var nemanit, bet acs pamaniis :D )
ar sho skinu shajaa zinjaa lekas viss ok ir ;)

0

46

Missy, malacīte :) man ļoti patīk kā Tu uztaisīji, un ka ir aktīvie seriāli un krāsas skaistas :) Man ļoti patīk :) http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/27624e9b2fd5929e36ca0f19f9350d4d.gif

0

47

ažīšos
šī bilde mani tikti''sam prievē
itīpāsi tas ka tur tik varen daudz un pvasarīgu krāsu - krāsas vienmr man būs nozīmīgas
un priecē ka man avaren jaukā jodija ir tikpatvai vidū

0

48

Paldies, man prieks, ka Jums patīk. :)

pinocchio написал(а):

itīpāsi tas ka tur tik varen daudz un pvasarīgu krāsu - krāsas vienmr man būs nozīmīgas
un priecē ka man avaren jaukā jodija ir tikpatvai vidū

Nu šitā Jodijas un Keitas bilde, kuru tepat forumā atradu, mani vienkārši apbūra. Viņas abas nedaudz smieklīgi izskatās, bet nu ļoti piemīlīgi. Tik jaukas. :)

+1


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Forumam laiks jaunam pavasara tēlam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!