TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » 'Viva la Vida Or Death And All His Friends' :Coldplay


'Viva la Vida Or Death And All His Friends' :Coldplay

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

'Viva la Vida Or Death And All His Friends' - tāds būs jaunā, jau ceturtā Coldplay studijas albuma nosaukums...

http://www.coldplaying.com/forum/gallery/data/512/2008_03_19_002aMIN.png

0

2

Iespejamais albuma dziesmu saraksts...

1. Violet Hill

2. 42

3. Yes

4. Death And All His Friends

5. Cemeteries Of London

6. Life In Technicolor

7. Chinese Sleep Chant

8. Strawberry Swing

9. Reign Of Love

EU release: 18.06.2008

0

3

Un šodien Coldplay izlikuši savā mājas lapā bezmaksas iespēju ielādēt pirmo singlu Violet Hill. Lapa protams uzkāras pamatīgi. Bet es dabūju. Urrrrāāā... Te ir

http://rapidshare.com/files/111250337/c … ethill.zip

Es vienkārsi dievinu jau tagad. Tādas bargas skumjas un beigās atkal ir vecais, maigais skumjais Coldplay... Oj, šito dziesmu laikam tagad bez apstājas tīšu. ĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ... Beidzot - kaut kas jauns no Coldplay.

0

4

Prieks par tevi, alby. :)

0

5

patiešām liels prieks par tevi ;)

0

6

tā arī gadās :D:D:D

"Coldplay" mājaslapa nobrukusi pēc bezmaksas dziesmas ievietošanas

29. aprīlī, nobruka grupas "Coldplay" mājaslpa pēc tam, kad to apmeklēja milzīgs daudzums fanu, lai varētu lejupielādēt grupas jauno bezmaksas dziesmu.

Britu grupa piedāvāja mūzikas mīļotājiem iespēju bez maksas lejupielādēt dziesmu "Violet Hill", kuru viņi ievietoja mājaslapā dienas vidū. Minūšu laikā tūkstošiem fanu ielogojās, lai piekļūtu grupas jaunākajam piedāvājumam kopš 2006.gada. Mājaslapas uzturētāji bija spiesti aizvērt lapu dēļ tehniskajā problēmām, kas radās milzīgā fanu pieplūdes dēļ.

Grupas runasvīrs ir paziņojis presei, ka tiek strādāts, lai novērstu radušos problēmu.

Dziesma "Violet Hill" ir pirmais singls no nākošā albuma "Viva La Vida or Death and All His Friends", kas iznāks 12. jūnijā.

0

7

Man šodien pavilka uz Coldplay, visu dienu nodzīvoju Coldplay skaņās :D Iečekoju mājaslapu, domāju paskatīšu, kā ar biļetēm uz Londonas koncertiem, bet vairs nav ko čekot - viss izpārdots  :'(  Atliek vien gaidīt un cerēt, ka viņi kādreiz atbrauks uz tālo pasaules nostūri vārdā Latvija :D

0

8

Es ar uz to turpinu cerēt un nekad nepārstāšu cerēt. Eh, dievinu viņus.

0

9

Chris Martin pamatīgi apgriezis matus. Viva la Vida tūre rit pilnā sparā

http://www.coldplaying.com/forum/gallery/data/1520/stras1.jpg

0

10

cravey написал(а):

Atliek vien gaidīt un cerēt, ka viņi kādreiz atbrauks uz tālo pasaules nostūri vārdā Latvija

es tik ļoti ceru, ka tā tiešām kādreiz notiks! viņu koncertos, man šķiet, ir kas unikāls! tādas grupas koncerta neapmeklēšana būtu grēks :D
pēc fix you klipa vnk gribas, gribas, gribas būt tur :mad:

kā man patīk viva la vida :love: :)

0

11

ev, viss, nakamreiz, kad izdos albumu un gatavosies eiropas koncertturnejai - ja nebrauks uz Latviju, tad aizlidosim uz Berlīni vai vienalga kaut kur, kur būs tuvākais mums. Vai aizbrauksim. Man liekas gan jau kāda Latvijas tūrisma aģentūra organizēs. Es sev nepiedošu, ja nomiršu nebijusi Coldplay koncī.

0

12

albalonga написал(а):

ev, viss, nakamreiz, kad izdos albumu un gatavosies eiropas koncertturnejai - ja nebrauks uz Latviju, tad aizlidosim uz Berlīni vai vienalga kaut kur, kur būs tuvākais mums.

es tikai par! :)

[

0

13

albalonga написал(а):

Es sev nepiedošu, ja nomiršu nebijusi Coldplay koncī.

Ui Albī, noteikti aizbrauksim!!! Par tādām lietām kā nebūšana Coldplay koncī nemaz nedomā :D
Man vakar atrakstīja kursa biedrene un teica, ka vakar Čikenā (restorāns līdzīgs McDonalds, Valmierā), esot atkal rādīts Coldplay "Viva la Vida" klips un tā kā es neesot bijusi, tad neviens nav zinājis vārdus un varējis dziedāt līdzi :D Vot tā!! :D Vispār savā kursā esmu ieguvusi iesauku Žubērs, nav tālu arī no Viva iesaukas :D

0

14

:rofl:  Žubērs :rofl: 

ā, cravey, kamēr atceros... jocīgs varbūt jautājums, bet - tev ir brālis?

par coldplay... Es tagad zinu veselas 2 viņu dziesmas. :D jau kkur teicu ka Viva la vida no ievadtaktīm jau pazīstu pat. :D un man patīk tā dziesma! ^^

0

15

Paloma написал(а):

ā, cravey, kamēr atceros... jocīgs varbūt jautājums, bet - tev ir brālis?

nope, man ir pusmāsa maziņa :)

0

16

ok, taad neko :D

Vnk... man 1 kursa biedrs tevi atgādināj brīžiem  :D īpaši kad smējās :D vot i padomāju... :P

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » 'Viva la Vida Or Death And All His Friends' :Coldplay