TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mi prima Ciela 35-41 sērija.


Mi prima Ciela 35-41 sērija.

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Ceturtdien, 20. martā
35. sērija
Inspektors Granadoss lūdz Roberto uzņemt Pajaresu savā mājā, lai garantētu viņa drošību. Ektors iebilst pret to, ka šis noziedznieks paliek viņu mājās, taču Rosio izdodas viņu pārliecināt. Silvija un Rafaēls beidzot apprecas. Taču pēc ceremonijas kāzu viesiem uzbrūk Lūkasa vīri, tomēr Ektora nolīgtajiem miesassargiem izdodas panākt, ka neviens netiek ievainots. Ileāna atzīstas Kamillai, ka Kristobāls ir atmodinājis viņā mīlestību, taču viņa apzinās, ka viņu attiecības ir neiespējamas.

Piektdien, 21. martā
36. sērija
Dāvids starp Grasielas mantām atrod hematologa pieraksta kartiņu un uztraucas, vai Grasiela netiekas ar kādu citu ārstu. Pajaress šantažē Rosio, viņš iegūst naudu, ko ir parādā Lūkasam, bet nepiekrīt operācijai. Ābels ir ļoti dusmīgs, kad uzzina, ka Fernanda nevēlas ar viņu šķirties. Maite tiekas ar Fernandu un paziņo, ka nevēlas būt kopā ar Ābelu viņu meitas Ilusionas dēļ. Ektors nolemj piemānīt Pajaresu un izlikt viņam lamatas. Grasielai uznāk panikas lēkme un viņa apgalvo, ka varēs mierīgi nomirt tikai tad, ja būs apprecējusies ar Dāvidu un pārliecinājusies, ka viņa mīlestība ir mūžīga.

Pirmdien, 24. martā
37. sērija
Nensija ierodas pie Grasielas un lūdz piedošanu par to, ka ir mēģinājusi izjaukt viņas un Dāvida attiecības. Himena neļauj Silvijai pārcelties pie Rafaēla, kamēr Arminda nebūs atgriezusies no ceļojuma. Pajaresa nemitīgās prasības tik ļoti nokaitina Ektoru, ka viņš piedraud nogalināt noziedznieku, ja viņš nepiekritīs operācijai. Ābels parāda Maitei pagaidu šķiršanos, kurai pēc gada sekos oficiāls šķiršanās dokuments, taču Maite vienalga atsakās atgriezties pie viņa.

Otrdien, 25. martā
38. sērija
Rafaēls nolemj pagaidīt, līdz viņi ar Silviju apprecas baznīcā un tad dzīvot kopā. Garsielai ir aizdomas, ka Pajaress šantažē Rosio, viņa mēģina pārliecināt vīrieti par to, cik daudz viņai nozīmē šī operācija. Kristobals nolemj atgriezties ārzemēs, jo tā viņam vieglāk būs pārdzīvot to, ka nevar būt blakus savai mīļotajai sievietei. Ābels nedomā padoties un cer atgūt Maiti. Pajaress turpina savu šantāžu un piedraud, ka Grasiela un Ektors būs tie, kas samaksās, ja viņš tiks piemānīts. Viņš sāk šaubīties tikai tad, kad Himena viņam personīgi pateicas par piedalīšanos operācijā un apgalvo, ka tic, ka viņš sirds dziļumos ir labs cilvēks.

Trešdien, 26. martā
39. sērija
Rafaēls izrāda Silvijai un Esperansai māju, ko viņš ir noīrējis, taču Esperansa saka, ka neļaus Silvijai pārcelties uz turieni, kamēr tā nebūs savesta kārtībā. Saruna ar Grasielu tik ļoti aizkustina Pajaresu, ka viņš atsakās no sava nodoma bēgt. Ābels lūdz Maiti vismaz dāvāt viņam savu draudzību; viņa apsola, ka padomās par to. Sonogrāfijā Rebeka pasaka Silvijai, ka gaidāmais bērns būs puika.

Ceturtdien, 27. martā
40. sērija
Ektors ir dusmīgs uz Rosio, ka viņa, apstākļu spiesta, tomēr bija gatava palīdzēt Pajaresam bēgt un saka, ka kādu laiku vēlas padzīvot šķirti. Silvija paziņo mātei, ka pēc iespējas ātrāk vēlas salaulāties ar Rafaēlu baznīcā. Arminda saka, ka, ja tas notiks, viņa atteiksies no Silvijas. Uzzinājusi, ka Kristobāls ir nolēmis doties projām, Ileāna atzīstas, ka arī mīl viņu. Dakteris Časins pasaka Himenai un Alberto, ka Grasiela vismaz gadu nedrīkst palikt stāvoklī, lai bērns nepiedzimtu ar kaut kādām anomālijām.

Piektdien, 28. martā
41. sērija
Alberto uzskata, ka Dāvidam ir jāparunā ar Grasielu, jo viņa nevar palikt stāvoklī tik ātri, kā vēlas. Maite ir ļoti sajūsmināta, kad tiekas ar Federiko, viņš meitenei iesaka aizmirst par Ābelu. Zevs baidās, ka viņam tiks atņemta  Ilusiona. Mācītājs, kas gatavo kāzām Rafaēlu un Silviju uzskata, ka jaunieši jau tam ir gatavi un var precēties jau nākošajā dienā. Ābels ir ļoti dusmīgs, kad uzzina, ka Olga ir aizvedusi viņa meitu Ilusionu. Federiko ir nojausma, ka starp Kristobalu un Ileānu ir jūtas. Rosio un Ektors šķiras. Grasiela nolemj palikt stāvoklī, kaut arī ārsts viņai norāda, ka vēl ir jāpagaida. Silvija precas ar Rafaēlu, kad no Itālijas ierodas Arminda.

0

2

pateicoties brīvlaikam varu skatīties :) ak, cik mīļi redzēt kopā Grasielu un Dāvidu - tik super, ka jau tik sērijas viņi ir kopā :) un arī Silvija ar Rafaelu ir mīļš pāris, tikai žēl, ka viņus ierobežo pārejie.. vispār pamanīju, ka entradā Silviju nemaz neparāda par ko esmu pārsteigta. kas attiecas uz Maiti un Ābelu, tad dusmas uz Maiti - Ābels taču tā cenšas, tik daudz skaista saka, dara.. ja jau Maite tā mīl Ābelu, tad tomēr šīm jūtām būtu jābūt spēcīgākām par viņas prātu.. bet tas jau normāli priekš seriāla ka tā nav ;) tas Pajaress mani brīžiem tracina, bet ir brīži kad ir pieņemams varonis ;) prieks ka Nensija labojās ;) ak un atkal Dāvids un Grasiela - nju tik forši, ka Dāvids tā cenšas iepriecināt Grasielu, dod drosmi, savu mīlestību :) tik burvīgi :)

0

3

Nu tā Silvijas atveidotāja - cik saprotu, tā viņai pirmā tik liela loma - viņa nav pazīstama Venecuēlā vispār, tāpēc titros pat viņu nemin atsevišķi, bet tikai pēc tam burzmā ar citiem tresā plāna varoņiem... Viņai šī ir lielā iespeja un man šķiet tīri tā neko tai aktrisei sanāk.

0

4

albalonga написал(а):

Viņai šī ir lielā iespeja un man šķiet tīri tā neko tai aktrisei sanāk.

man ar taapat shkiet... man šajā telenovelē ļoti mīļi pāri ir Silvija un Rafaels, Ciela un Vido un Ileāna ar Kristobalu...

0

5

albalonga написал(а):

Viņai šī ir lielā iespeja un man šķiet tīri tā neko tai aktrisei sanāk.

man arī šķiet, ka viņai labi sanāk ;) man vēl patīk viņas izskats - melni mati ar melnu acu zīmuli, rotas ap kaklu - wsp piestāv viņai :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mi prima Ciela 35-41 sērija.