TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando Amor 32. - 34. sērijas.


Destilando Amor 32. - 34. sērijas.

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Info no LNT mājaslapas. :)

32. sērija

Fedra mudina Āronu saņemties un vecmāmiņas priekšā spēlēt laba vīra lomu. Kaiju ir satriekusi ar Minervu notikusī nelaime, kas pašai izraisījusi sāpīgas atmiņas. Minerva vaino Āronu notikušajā, Ārons atcērt, ka nekas nebūtu noticis, ja ne viņas trakā greizsirdība, un liek visiem teikt, ka notikušais ir negadījums. Pamela nolēmusi kopā ar savu tēvu doties uz Vāciju uz nenoteiktu laiku. Uzklausījis Isadoras sūdzības par to, kā viņai neveicas ar Rodrigo, Ārons paziņo, ka brālēns ir pilnīgi traks, jo jebkurš vīrietis vēlētos tik pievilcīgu sievu. Un noskūpsta Isadoru.

Redzēju šo sēriju. (ne pilnīgi) Man bija žēl Kaijas (jau vēlos viņu saukt par Marianu, tā pierādu, ka viņu seriālā tā sauc :D), kad viņa atnāca uz slimīcu, apraudzīt Minervu. Tā padzina Kaiju. No citas puses - ar ko Kaija domāja, kad gāja uz slimnīcu. Viņa taču zināja, ka Minerva viņu ienīst. Žēl Minervas, bet pati vainīga, viņa ir pārāk grāšīga, histēriska. Es, Ārona vietā, jau sen palūgtu šķiršanos, bet būdama Minervas vietā, vispār neprecētos ar Āronu. :D :D :D

33. sērija

Ārons un Isadora mīlējas, taču pēc tam meitene jūt sirdsapziņas pārmetumus. Ārons sūta Mariannu uz hasjendu uzraudzīt darbus, saka, ka Rodrigo viņu sagaidīšot, bet Marianna atsakās ceļot un paziņo, ka ies projām no darba. Ārons sadusmojas – tad tāda ir meitenes pateicība par viņa uzticēšanos, riskējot ar problēmām ģimenē, kad visi prasīja, lai viņa tiktu atbrīvota no darba?! Tomēr Marianna nav pierunājama. Ārons tad ieceļ viņu par menedžeri. Džeimss atvadās no Akasijas, meitene pastāsta, ka viņas tēvocis to izvaroja, bet viņa paliek pie tā, jo viņš ir nāvējoši slims. Pēc tēvoča nāves zeme pāriešot viņas īpašumā. Džeimss izlemj palikt ar Akasiju. Rodrigo pastāsta Sofijai, ka Džeimss paliks Melitona rančo un iesaka viņu aizmirst. Donja Pilara vēlas, lai Marianna pārliecinātu Rodrigo doties uz dona Amadora piemiņas misi. Marianna tiešām piezvana Rodrigo, bet tā atbilde ir nesavaldīga – viņš neiešot, jo esot aizņemts!

Redzēju sākumu. Ārons un Isa der viens otram - viņi ir līzīgi. Minerva ir kašķīga, diezgan ļaunprātīga, histēriska, bet tik un tā, Isa labāk sadzīvotos ar Āronu. Isa, man liekas, ir maigāka, arī reizēm ļaunprātīga, tomēr tikai tad, kad viņai kaut kas kaišs. Pārējās laikā, viņa ir visai ciešāma. :)
Redzēju beigas. :D Ai, Rodrigo. Neatpazina Kaijas balsi. :P Dziesmas taču 100 reizes noklausījās jau. :D

34. sērija

Rodrigo ir vīlies, kad nemana Kaiju starp atbraukušajiem ražas novācējiem. Bet meitene redz savu māti starp tiem, kas ieradušies uz misi dona Amadora piemiņai un arī neslēpj savu pārsteigumu par to, ka māte tik ļoti raud par kādu, kas nav pat tuvinieks. Klarita atzīstas, ka lolojusi jūtas pret donu Amadoru. Valdes sanāksmē Minerva paziņo, ka Ārons iecēlis Mariannu par menedžeri, lai gan dona Amadora testaments nosaka, ka neviens ģimenei nepiederošs nevar vadīt uzņēmumu. Tomēr Ārons norāda, ka neviens nesūdzas par Mariannas veikumu. Patiesībā jau šis amats būtu jāieņem Rodrigo, bet viņš to nevēlas, labprātāk paliekot hasjendā. Rodrigo ir šokēts, kad atklāj, ka Marianna strādā uzņēmumā, un tad paziņo, ka izlēmis pagaidām tomēr pildīt direktora pienākumus. Visi ir ļoti laimīgi – tikai pats Rodrigo zina, ka dara to, jo beidzot ir atradis Kaiju. Ārons paziņo Mariannai, ka Rodrigo tagad būs viņas jaunais priekšnieks...

O! Tā, izņemot pirmas sērijas, ir labāka sērija. :)))) Kā man patīka Rodrigo un Kaijas satikšanās! :) Cik jauki, romantiski! :) Man patīka sanāksme. :) Vēl es tā smejos, kad Minerva teica, ka tagad laikam Isa uztrauksies par Mariannu, bet Isa teica, galvenais, ka viņš tagad ir tālu no Kaijas, bet Marianu viņš nespēj paciest. :D Piedzīvojumi tikai sākās. Žēl, ka Ārons un Minerva tagad dzīvos New Yorkā, man viņus pietrūks Mexico, bet redzēsim, kā viņu New Yorkā sadzīvo. :D

0

2

Atkal jau pa gabaliņam kaut ko redzēju. Šodienas satiksanos palaidu garām. :D Kas tur notikās, kāpēc Elvīra teica Mariannai, ka jaunais šefs(Ar to Rodrigo domāts?) viņu necieš? Beigas redzēju. Ai, Gaviota muļķīģi rīkojas. Rodrigo tak gatavs sievu pamest.

0

3

Ragana написал(а):

Kas tur notikās, kāpēc Elvīra teica Mariannai, ka jaunais šefs(Ar to Rodrigo domāts?) viņu necieš?

Es nezinu, kāpēc, bet visi uzskata, ka Rodrigo necieš Mariannu. :( Cik sapratu, viņam nepatīka Mariana, spriežot pēc telefonsarunām. :D Bet tagad viņš, protams, savas domas mainīs. :D
Jā, Gaviota gan ir savāda. :( Varētu jau sen būt laimīga kopā ar Rodrigo. Muļķe. Viņa labāk vēl kādus 4 gadus pacieš, bet tad tikai būs viņu kāzās. :(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando Amor 32. - 34. sērijas.