TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Marjorie de Sousa jaunais projekts...


Marjorie de Sousa jaunais projekts...

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Klīst baumas, ka Marjorie ieradās Venevision, lūdzot viņai dot darbu. Neviens cits viņai nepiedāvāja nekādus projektus. Venevision jau pirms laika bija sākusi producēt jaunu - šobrīd tematiski ļoti modernu - projektu ar Mimi Lazo galvenajā loma. Stasts par vecākas sievietes un jaunāka vīrieša mīlestību. Tas principā ir Mimi Lazo projekts. Mimi Lazo šādas attiecības nebūtu svešas, jo reālajā dzīve viņas vīrs ir 12 gadus jaunāks. Tika rīkots kastings un Mimi kopā ar producentiem par savu partneri novelē esot izvēlējusies Adrian Delgado, lielā mērā tāpēc, ka viņš ir Mimi labs draugs. Un tagad izskatās, ka šajā projektā pievienosies Marjorie, kura atveidos negatīvo lomu - Mimi varones sāncensi. Interesanti ir tas, ka reiz Adrians un Marjorie bija pāris....

0

2

O, interesanti. :)
Mimi un Adrians man ir nezināmi, bet par Marjorie prieks, ka viņai  jauna loma. :)

0

3

man prieks, ka Marjorie jauns projekts :) nezinu cik pozitīvas ir viņas un Adriana attiecības, bet cerams, ka tas neradīs lielu ietekmi uz abiem

0

4

Izklausās interesanti! :)

0

5

par marjorie liels prieks un arī tā ideja izklausās tāda gana interesanta.

tikai, var jau būt, ka pilnīgi neko no telenovaļu pasaules nesaprotu,
bet traki grūti iedomāties, ka viņai nekas un nekur nepiedāvā darbu.
jo viņas vispār ir traki izskatīga un talantīga aktrise.

0

6

Savādi gan... Man gan neliekas, ka Marjorie sež pavisam bez darba, lai kaut ko lūgtos... Viņa taču filmējas jau Amor Comprado (Venevision) un ar' Duelos del Pasarelas... Es varu noticet, ka viņai ir jauns projekts, taču ne tam - "ka Marjorie ieradās Venevision, lūdzot viņai dot darbu" :( Laikam baumas...

0

7

Deyalit написал(а):

Laikam baumas...

ar to arī sākās teksts...

Bet par Amor Comprado - tā ir Venevision Internation novele - respektīvi - Venevision sadarbībā ar Univision un filmēts ASV un cik zinu, jau pirma pāris menesiem filmēšana beigusies...

0

8

ar to arī sākās teksts...

Redzeju, ka ar to sākās :) Bija grūti uzrakstīt tā, lai būtu pieklajigi, tāpēc arī atkārtoju :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Marjorie de Sousa jaunais projekts...