TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando Amor 35. - 40. sērijas.


Destilando Amor 35. - 40. sērijas.

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

35. - 36. sērijas.

Man patīka Gaviotas un Rodrigo satikšanās, tas bija pats interesantākais. :) Žēl, ka Gaviota ir pārāk sturgalvīga, nevēlas ticēt Rodrigo, atkal neuzklausa mammas padomus. Rodrigo tagad atkal man kļuvis ļoti pievilcīgs, kaislīgs. Man patīk viņa greizsirdība. Tā padara telenoveli interesantāku. Žēl, ka Rodrigo gada laikā nespēja šķirties, citādi tagad Gaviota un Rodrigo varētu apprecēties, ja ne agrāk, jo darbā Gaviota uzzinātu par Rodrigo un Isas šķiršanos un laikam pati sameklētu Rodrigo. Vēl man patīk tas, ka Gaviotai ir pielūdzēji, daudzi viņu cien, mīl. Daudzi (Minerva, tā sekretāre) viņu ienīd. :( Man patīk Sofijas attieksme pret Gaviotu. Tajā, ko redzēju, Sofijas attieksme bija realistiska (bez Minervas pārspīlējumiem, skandāliem) un arī pozitīva. :)

Atkal apraksti no LNT mājaslapas, bet sākot ar 37. sēriju. :)

37. sērija

Advokāts Videgarajs iebilst Āronam, ka joprojām viņš ir Montalvo advokāts un aploksne tiks atvērta tikai un vienīgi tajā dienā, kas norādīta testamentā. Advokāts arī pastāsta Rodrigo par Ārona varaskāri, brīdina par to, ka viņa draudzība ar advokātu Onjati liek nojaust ko nelāgu. Sofija mēģina pierunāt Rodrigo piekrist Isadorai un radīt bērnu kaut ar mākslīgās apaugļošanas metodi. Donja Pilara pieprasa, lai Ārons atjaunotu advokātu Videgaraju amatā uzņēmumā, jo viņš vienmēr bijis ļoti uzticams ne tikai kā darbinieks, bet arī kā padomdevējs. Bet Ārons paziņo, ka pats pametīs darbu uzņēmumā, ja advokāts tiks atjaunots darbā. Rodrigo ir saniknots – Isadora ieradusies tieši tajā brīdī, kad viņš cenšas pārliecināt Mariannu par savu mīlestību.

Man patīka kā Gaviota izskatījās. :) Tāda skaistule! Lielisks makeups, kleita. Žēl, ka Isa parādījās tieši nelaikā. :D Toties tieši laikā Gaviotai salūza mašīna, (tas jau nākošajā sērijā bija :)) tieši tajā brīdī, tieši šajā ceļā atradās Rodrigo. Sofija tik laikus pamanīja Gaviotu. (uz ceļā, lielā ātrumā... :D Kāda bija Kaijas mašīna, neviens nezināja, jo viņa ar to 1. reizi brauca.. :D Pārāk daudz sagadījumu. :no:) Tad Sofi bija tik mīļa, ka piedavāja Rodrigo aizvest Kaiju. Tad tieši laikā Isas un Sofi mašīna pazaudēja Kaiju un Rodrigo. Vēl telefons piezvanīja svarīgajā brīdī. :D Tad, kad Rodrigo jau bija sadusmots uz Kaiju, viņu atrada Isa un Sofi. Viss tik labi pieskaņots... :D Dzīvē tā nevar būt. :no: Turklāt, pārāk daudz sagadījumu. :)

38. sērija

Marianna atvainojas Teodoro, ka nevarēs pusdienot ar viņu un viņa sievu. Savukārt Teodoro neslēpj no Rodrigo savu neizpratni par tā izturēšanos un brīdina, ka, ja tamlīdzīgi apvainojumi atkārtosies, viņš aizmirsīs, ka Rodrigo ir tā labākā drauga mazdēls. Rodrigo paziņo Mariannai, ka ir bijis laimīgs atrast viņu, pārliecināties, ka ar viņu viss ir kārtībā, bet viņš arī nedomā stāties tās ceļā, kavēt viņas izaugsmi, tāpēc dosies atpakaļ uz hasjendu. Romāns informē Rodrigo, ka plantāciju strādnieki vēlas lielākas algas un tāpēc dumpojas. Ārons mudina Patrisio uz kompānijas graušanu, bet tas atsakās piedalīties viņa tumšajos darījumos.

Man nepatīka, kā Rodrigo kliedza, vēlējas sadedzināt agavu. Psih. :( :sceptic: Vēlāk tā kauja ar laukstrādnieku. :( Nekādu labu manieru, uzvedības, lieliskas Oksfordas izglītības. :D

39. sērija

Donja Pilara un Bruno lūdz Mariannu palīdzēt Rodrigo, kurš gan ir lietpratējs lauksaimniecībā, bet netiek galā ar darba birokrātisko pusi. Viņa esot vienīgā, kas spējot nokārtot šīs lietas. Rodrigo pastāsta Džeimsam, ka ir atradis Kaiju, taču viņa mīl kādu citu. Viņš pats tāpēc nolēmis sākt jaunu dzīvi ar Isadoru un piekritīs viņas vēlmei pēc bērna. Džeimss gan iesaka vispirms pārliecināties, vai Kaijai patiešām ir cits vīrietis, jo bērns ar Isadoru pārvilktu svītru viņa pēdējām cerībām kādreiz būt laimīgam ar Kaiju. Ārons lūdz māti pārliecināt Patrisio palīdzēt ar nelegālo eksportu, jo viņam ir ļoti vajadzīga nauda. Bet, ja nelikumības tiktu atmaskotas, atbildīgajiem par tām būtu jāizrādās Rodrigo un Mariannai.

Nu Ārons, noziedznieks jau. :no: Viņam ko, naudas nepietiek? :D Darīt nav ko, ka tikai savas rokas, sasmerēt, likumu pārkapt. :D Man patīka tas, ka Rodrigo zvanīja Kaijai, vēl vairāk patīka viņa dusmas greizsirdība. Tomēr, Rodrigo ir cilvēks - emocija, dusmu brīžos viņš tādas putras savara. :( Agavu grib dedzināt, apprecās ar Isadoru, tagad bērnu vēlas u.t.t. :(

40. sērija

Fedra atbalsta Āronu un paziņo Patrisio, ka tad, kad nomira dons Amadors, ģimene sašķēlās divās daļās, un nu viņam ir jāizlemj, kurā pusē nostāties, - palikt ar Rodrigo un Mariannu vai arī palīdzēt viņai un Āronam. Ārons gan mierina māti, ka par Patrisio nav jāuztraucas – viņam nebūs jāatbild par sekām. Fedra brīdina, lai tā patiešām būtu, jo Patrisio ciešanas viņa tam nemūžam nepiedotu. Fedra arī lūdz Āronu dot sievai laiku, lai atkal paliktu stāvoklī, bet, ja tas nenotiks, viņam būs jāšķiras, jo viņa ir padzirdējusi, ka Isadora mēģinot ieņemt bērnu ar mākslīgās apaugļošanas palīdzību un to nu nedrīkst pieļaut. Isadora klāsta Mariannai, kurai pilnībā uzticoties, ka viņa un Rodrigo ļoti mīlot viens otru un viss, kas viņiem vēl ir vajadzīgs – bērns, kas laulību padarītu vēl stabilāku. Viņa lūdz meiteni palīdzēt Rodrigo iemīlēt viņa darbu un izdarīt tā, lai viņš neatgrieztos hasjendā. Rodrigo ir saērcināts, ieraugot Mariannu un Isadoru sarunājamies. Bet, kad viņš pajautā Mariannai, par ko viņas abas runājušas, tā viņu sadusmota nosauc par meli!

Diemžēl, neredzēju šo sēriju, bet tā man šķiet bija interesanta. :( Žēl, žēl... :'(

0

2

39.
Gaviota dziedāja ievada dziesmu no Likmes! :) :) :)
Rodrigo tāāāds muļķis!!!  :dontknow:  Vēl apvainojas, ka Gaviota tik atturīga un solās nepiedot krāpšanu. :no:
Labi, ka ir  Džeimss, kurš cenšas viņu vest pie prāta, paskaidrotu, ka viņam nav tiesību kaut ko pieprasīt Gaviotai, ka viņš pats ir precējies... :yep:
Vairāk nezinu, ko komentēt. :D

0

3

Ragana написал(а):

Gaviota dziedāja ievada dziesmu no Likmes!

Kā es varēju to neredzēt? :O Likmi neskatījos, bet ievada dziesmu dažas reizes dzirdēju. :D
Ai, nevajag Rodrigo pie visa vainot. Gaviota arī nemaz nav svēta. Pati aizbrauca ārzemēs, zaudēja bērnu (vajag par bērnu, nevis par precībām domāt), nenoticēja Rodrigo, tagad nevēlas būt kopā ar viņu, tomēr strādā tieši tajā uzņēmumā, kura pieder Rodrigo ģimenei.  Tagad vēl ar Isu sadraudzēsies. Neviens viņu neprasīja iet strādāt Montalvo uzņēmumā, turklāt, viņu nepieņēma. A viņa...  Ieņema draudzenes vietu. Užas!

0

4

rubi написал(а):

Ai, nevajag Rodrigo pie visa vainot.

Savādāk nevaru. :P gaviota jau arī nerīkojas gudri, bet Rodrigo... Nu tas vispār ir kaut kāds stulbums. :D

0

5

Viņi ir viens otru cienīgi. Turklāt, vīrieši vienmēr rīkojas muļķigi, tāpēc Rodrigo tas ir piedodams, bet Kaijai jau ne īpaši. :)
Es šodien neredzēju, man spāņu valoda bija. :( Tā vēlējos noskatīties. :( Nākošnedēļ, laikam, vispār neredzēšu. Žēl.

0

6

rubi написал(а):

Turklāt, vīrieši vienmēr rīkojas muļķigi, tāpēc Rodrigo tas ir piedodams

:D:D:D Nu vai zini! Baigā vīriešu aizstāvētāja atradusies! :D
Nē, es nevaru saktīties uz muļķīgām rīcībām. Bet skatoties DA fragmentari tik traki neliekas, lai gan vienalga ir. :D

Jā, šodienas sērija(41.?) man patika. :) Šķiet, ka Rodrigo nozaga Mariannas plānotāju.
Viņa tur tādu traci sarīkoja! :D Un tad atnāca Rodrigo un pavēlēja izsaukt policiju, karaspēku, dot sludinājumu avīzē un apsolīt prēmiju atradējam... :D Koroče, ņirgājās. :) Un vēl izdeva kaut kādu rīkojumu par to, ka Mariannai visur viņš jāpavada.
Kad šī dusmīga aizgāja, viņš tur sapņaini teica:"Ak, mīļā! cik tu esi skaista!". :)
Tikai man nepatīk, ka Rodrigo un Marianna tiek apmuļķoti. :no:

0

7

DA neskatos, bet trešdienas sēriju sanāca dzirdēt. Un pat klausoties man nenormāli nāca smiekli :D :D :D  un ne tikai man :D  kad Gaviota dziedāja, es tā klausos, klausos, brīdi nesapratu ,kas par dziesmu. Kad pieleca, bija šoks - nu kas viņiem dziesmu par maz ir??? Pfffff, ķēmi tādi  :mad:

0

8

Paloma написал(а):

kad Gaviota dziedāja, es tā klausos, klausos, brīdi nesapratu ,kas par dziesmu. Kad pieleca, bija šoks - nu kas viņiem dziesmu par maz ir??? Pfffff, ķēmi tādi

:O Kāpēc ķēmi? :D Man patika, ka viņa Likmes dziesmu nodziedāja. Nostaļģija. :)
Un vai DA ievada dziesmu gadījumā nedzied tas pats, kas Likems dziesmu? Tad jau tas bija popularizēšanas dēļ. ;)

0

9

Tāpēc ķēmi, ka tā ir LIKMES dziesma. Asociējas ar Likmi. Un negribu citos ser.to :(  tāpat kā ecdd Contigo se me vuelve la vida, kas skan dažreiz PA, un pat ne ar galvenajiem varoņime :(

0

10

Tava nostāja man ir skaidra. :) Manēja ir savādāka. Bija patīkami atcerēties Likmi. Un tik negaidīti. Bet galvenā pāra dziesmas izmantošana man arī nepatiktu. Gaviota tak pati dziedāja, līdz ar to dziesma tā kā savadāka iznāca. ;)

0

11

Es neesmu vīriešu aizsāvēja, vnk centos būt objektīva. Forumā nav nevienas sievietes, turklāt no telenoveļu skatītājiem vairāk nekā 90% ir sievietes. :) (tieši meksikāņu, kolumbiešu, venecueliešu u.t.t. :)) Tāpēc tās ir arī domātas tā, ka sieviete vienmēr ir pārāka, labāka. Tomēr šajā situācijā man ir žēl Rodrigo. Visas viņu bēdas sākās no tā momenta, kad Gaviota aizbrauca uz Parīzi. Nevaru to aizmirst, pārāk muļķīgi tas bija.
   Man patīk, ja dziesma no vienas telenoveles pārēj uz citu. Bija kāda telenovele ar Gabrielu Koradu "Cilvēks un jūra". Tur galvenā dziesma bija no "Vivo por Elena" (ar Saulu Lizaso un Viktoriju Ruffo). Ar lielāko prieku to dzirdēju vēlreiz. :) Arī dažās telenovelēs kādas dziesmas pārēj uz citām. Jau neatceros piemērus, bet bija tā, ka kāda dziesma (ne galvena, tikai momentos kuru klausījāmies), bija arī citā telenovelē (arī momentos). Bieži man daudz vairāk patīk ne galvenas telenoveļu dziesmas. Tā bija ECDD. (vairāk patīka Antonio un Anhelas dziesma) Maria Rosa arī bija līzīgi. Es dievināju galveno dziesmu - Paulina Rubio tak dziedāja, tomēr līdz šodienas ļoti labi atceros dziesmu, kura skanēja momentos. Visur meklēju, bet netā neatradu. Nu tik skaista dziesma bija. Super! :) Ja kāds kaut kur redzēs, būšu ļoooooti pateicīga par to. :)
   Tāpat, ja Gaviota ar mammu atceras kādas telenoveles, man tas patīk. :) Laikam Gaviota to dziesmu no telenoveles zina. :D Viņa taču tās ar mammu skatās. :D :D :D

0

12

rubi написал(а):

Bija kāda telenovele ar Gabrielu Koradu "Cilvēks un jūra". Tur galvenā dziesma bija no "Vivo por Elena" (ar Saulu Lizaso un Viktoriju Ruffo). Ar lielāko prieku to dzirdēju vēlreiz

tiešām?! :D Un es domāju, ka man gļuki. :D

rubi написал(а):

Laikam Gaviota to dziesmu no telenoveles zina.  Viņa taču tās ar mammu skatās.

:D:D:D

0

13

Paloma написал(а):

tāpat kā ecdd Contigo se me vuelve la vida, kas skan dažreiz PA, un pat ne ar galvenajiem varoņime

woow :O tas gan ir .. grrr!!! ja vēl galvenajiem varoņiem.. samierinātos.. bet.. pfff..

Paloma написал(а):

kad Gaviota dziedāja, es tā klausos, klausos, brīdi nesapratu ,kas par dziesmu. Kad pieleca, bija šoks - nu kas viņiem dziesmu par maz ir??? Pfffff, ķēmi tādi

šo ātri pazinu, ka Likmes dziesma, bet tas wnk likās intėresanti, ka to dzied.

rubi написал(а):

Es dievināju galveno dziesmu - Paulina Rubio tak dziedāja, tomēr līdz šodienas ļoti labi atceros dziesmu, kura skanēja momentos.

tā ir seriāla tituldziesma vai kāda cita? nosaukumu zini?

rubi написал(а):

Laikam Gaviota to dziesmu no telenoveles zina.  Viņa taču tās ar mammu skatās.

:D :D :D

0

14

aNgeL написал(а):

tā ir seriāla tituldziesma vai kāda cita? nosaukumu zini?

Tā, kuru dievinu nav tituldziesma. Nosaukuma nezinu, tāpēc arī nevaru nekur to atrast. :( Ja Tu runāji par galveno dziesmu, kuru dziedāja Paulina Rubio, tad tā man ir. Viņa saucās: Lo Hare Por Ti. :) Man viņa arī ļoooti patīk, seriālam vairāk der. :)

0

15

skaidrs.. nju ja nezini nosaukumu, tad smagi atrast..bet vismaz kaut kādu rindu dziesmas zini? tad jau var vismaz dziesmas vārdus atrast, nosaukumu un tad moš arī pašu dziesmu.

0

16

nē, nezinu. Atceros tikai melodiju, dziedāja vīrietis. :)

0

17

mjaa.. tad gan grūti..

0

18

Laikam tā ir Tu Convéncela Ley Alejandro. Tikko atradu nosaukumu. Bet neesmu pārliecināta. :( Problēma ir tajā, ka nevaru šo dziesmu noklausīties vai lādēt kaut kut. :(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando Amor 35. - 40. sērijas.