TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Iepazīšanās ar dalībniekiem


Iepazīšanās ar dalībniekiem

Сообщений 1 страница 20 из 441

1

Oke, tagad laikam es. Visiem liels sveiciens. Varbūt, ka jūs mani nepazīstat (nu ta arī laikam ir), taču es biju invisionfree.com ar niku - Leksi (man šķiet). Un Drogada. vai tu raksti kādu stāstu Braziliadā? Es tur arī esmu kā Marcia. :) LNT "čatā" - Leksija. ;)
Nu tagad par sevi. Man ir 20 gadi, mācos LU, krievu filoloģijā, skātos telenoveles, tikai nu jau mazāk, jo...
1) Nav jau daudz laika...
2) Un tos parcēļ jau no rītu, beee...
Ļoti jauki, ka šeit var rakstīt latviski, jo, godīgi sakot, man nepatīk invisionfree... tur nav baigi ērti, nu te ir gan! :)
Man patīk Meksika, Venesuela, Brazīliju skatījos agrāk. Tagad jau ne, nezinu pat kāpēc... :)
Nu, tas laikam viss.

0

2

Sveika, Deyalit un laipni lūgta forumā!!! Es tevi atceros no invisionfree foruma!!!! :D

0

3

Paldies. ;)

0

4

Nu es esmu sajaa foruma jau diezgan ilgi, bet vel nepastastiju par sevi! :pooh_iet:
Nu ta! laikam es esmu pasa mazaaka na visiem! man ir tikai 14 :sorry:  ;)
man loti patiik Meksika un Spaanija! dievinu spaanu valodu! :heart: Maacos Riigas Zolituudes gimnaazija!!

0

5

vel patiik latinamerikanu un spaanu muuzika! visspar man patiik viss kas ir saistiits ar latinameriku! :D  nu laikam buus viss! :ok2:

0

6

Sveika, Irun4ik. Prieks, ka iepazīstināji ar sevi!!!!!!!!!!! :D  Starp citu - es tāpat dievinu visu latino. Manas sapņu pilsētas ir Madride un Kartahena. Ļoti gribu kādreiz aizbraukt uz Meksiku, bet vispirms protams uz Spāniju!!!!!!!! :ok:

0

7

IruN4ik
Sveiki, IruN4ik!  :bye:

Es devu tēmai citu nosaukumu)))

0

8

Deyalit написал(а):

Es devu tēmai citu nosaukumu)))

Malacis, labs mods!!!!!!!!!! :D

0

9

Nu tā .. laikam jau arī man laiks kaut ko par sevi pastāstīt..   :BB:  Man ir 17 gadi, mācos vēl 11.klasē.. ;)
Seriālu slimība man ir "iedzimta". :D mani gaidot mamma ar lielu aizrautību skatījās pirmo seriālu tai laikā "Verdzene Izaura" un es, labais bērns, ļāvu noskatīties pēdējo sēriju un "ierados" nākamajā dienā pēc tās. :D
Man arī ļoooti patīk spāņu mūzika un gribētu aizbraukt gan uz Spāniju, gan uz Meksiku!!!
Īsumā par sevi teiktu - esmu romantiķe, kas turklāt mīl skaistumu - skaistumu dabā, cilvēkos un, hm, sportā (daiļslidošana, dejas). :)

0

10

Paloma написал(а):

Nu tā .. laikam jau arī man laiks kaut ko par sevi pastāstīt..     Man ir 17 gadi, mācos vēl 11.klasē..
Seriālu slimība man ir "iedzimta".  mani gaidot mamma ar lielu aizrautību skatījās pirmo seriālu tai laikā "Verdzene Izaura" un es, labais bērns, ļāvu noskatīties pēdējo sēriju un "ierados" nākamajā dienā pēc tās. 
Man arī ļoooti patīk spāņu mūzika un gribētu aizbraukt gan uz Spāniju, gan uz Meksiku!!!
Īsumā par sevi teiktu - esmu romantiķe, kas turklāt mīl skaistumu - skaistumu dabā, cilvēkos un, hm, sportā (daiļslidošana, dejas).

Man ar dikti daiļslidošana patīk!!! :P Prieks iepazīties un laipni lūgta forumā!!!!!!!!!!! :friends:

0

11

albalonga написал(а):

Man ar dikti daiļslidošana patīk!!!

Jāa???  :clapping:  cik dikti? Vēl neesmu satikusi cilvēku, kam tik dikti kā man patiktu. :D

0

12

klau es ari esmu daiļslidošanas fane !! ES VIENKARSI TO DIEVINU !!!!!!!!!!!!!!!!! :bye:

0

13

Paloma написал(а):

Jāa???    cik dikti? Vēl neesmu satikusi cilvēku, kam tik dikti kā man patiktu.

A tu tusējies FS Vids forumā?????????????

0

14

ANINA написал(а):

klau es ari esmu daiļslidošanas fane !! ES VIENKARSI TO DIEVINU !!!!!!!!!!!!!!!!!

Nu re - beigās mums būs jāuztaisa viens off topics daiļslidošanas faniem....... :D

0

15

albalonga написал(а):

A tu tusējies FS Vids forumā?????????????

Kas tas tāds?  :blush: tātad netusējos..

albalonga написал(а):

beigās mums būs jāuztaisa viens off topics daiļslidošanas faniem.......

Man tā škiet lieliska ideja! Savādāk nobobardēsim šo topiku. :D
Skatījāties Krievijas šovu "Zvaigznes uz ledus"? Aprīlī neiesiet uz šo šovu Arēnā Rīga?

0

16

ta bu es sheit biju pirma iedzivotaja bet gan staastu par sevi gluzi ootradi :rolleyes:  ta
man ir divi vaardi Tatjana-Aleksandra ... piedzimu krievija un 5 gadu vecuma aizbraucu uz latviju....
pirmais mans milakais serials kuru es atceros ir "Perla" visslabakas atminas par to !!! atceros kad man bija 4 gadi rs noskatijos kadu ziepeni un tur vienai mammai nomira berninsh un es sacereju tadu dziesmu"Ai Marija ai Marija tavas sapes ir lielas ai Maria ai Maria berninsh mazais tev vel bus..." talak neatceros bet dziesma man mana loti patika :D ta dzivoju s Ventspili.... mana masa dzivo riga katru vasaru es braucu pie vinas... man loti patik spanija spanu valoda un vispar viss kas ar vinu ir saistits loti ptik maiami(jo tur dzivo streignarde un kriss tas ir mans paritis numur 1) un kolumbija (jo tur filmeja vetru) loti patik telenovelles un es esmu vinu upuris...pati nesen sacereju manu 5 telenovelli kuras nosaukums ir "La Tormenta-2 milas stasts"  :heart: vispar es esmu "emo girl" loti gribu filmeties noveless...nu ko esam pazistami? :friends:

0

17

HuLiA написал(а):

pati nesen sacereju manu 5 telenovelli kuras nosaukums ir "La Tormenta-2 milas stasts"   vispar es esmu "emo girl" loti gribu filmeties noveless...nu ko esam pazistami?

Esam pazīstami!!! :friends: A par tām tavām telenovelēm???? Vai negribi forumā nopublicēt?????? es ar rakstīju vienu angļu val. citā forumā, bet nepabeidzu. Un vēl rakstu vienu Prison Break stāstu angļu val. es varētu uztaisīt atsevišķu sadaļu - fanu radītā literatūra - vai kaut kā tā un tad tur varētu publicēt to, ko paši esam sarakstījuši - gan krievu, gan latviešu, gan angļu valodās!!!!

Ko jūs par to sakāt???

0

18

albalonga es jau smu ar mieru=) varu publicet savu pirmu novelli "Roza milestiba"un briidinu ka tur bus nelaimigas beigas ^_^  vai ari "Balta duuja" vai "sapni nelido" "Diiva" :blush:

0

19

Paloma написал(а):

Kas tas tāds?   tātad netusējos..

Tas ir forums, kur cilvēki liek saites uz daiļslidošanas video - jauniem un veciem!! esmu no turienes vairākus video nokačājusi. bet vispār sen neesmu tur iegriezusies!!! :D

Paloma написал(а):

Man tā škiet lieliska ideja! Savādāk nobobardēsim šo topiku. 
Skatījāties Krievijas šovu "Zvaigznes uz ledus"? Aprīlī neiesiet uz šo šovu Arēnā Rīga?

Ok, uztaisīšu atsevišķu sadāļu off topikā!!! Un zvaigznes uz ladus diemžēl neskatījos, jo tajā laikā brīvdienās vienmēr esmu darbā... :(  Mani mīluļi ir Lambjēls, Žubērs, van der Perrens... uc :heart:

0

20

HuLiA написал(а):

varu publicet savu pirmu novelli "Roza milestiba"un briidinu ka tur bus nelaimigas beigas   vai ari "Balta duuja" vai "sapni nelido" "Diiva"

Publicē visas - mums būs prieks lasīt!!!! :D  es tūlīt uztaisīšu sadaļu!!!! :yahoo:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Iepazīšanās ar dalībniekiem