TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Iepazīšanās ar dalībniekiem


Iepazīšanās ar dalībniekiem

Сообщений 361 страница 380 из 441

361

sveiciens arī no manis, melomania!

Melomania. написал(а):

mūziku turu patiesā cieņā.

es mūziku vnk dievinu :love:

Melomania. написал(а):

dzīvoju Jelgavā

es mīlu šo pilsētu!!!

patiess prieks iepazīties :)

0

362

Hola!!;) Esmu jauniņā šeit,bet iespējams,ka sākšu iegriezties biežāk, jo izskatās tīri saistoši.^^ Esmu no Jūrmalas,mācos 11. a klasē. 17 gadi (pēc 27 dienām paliks 18) :D Pašai ļoti patīk Spaņu valoda,spāņu dziesmas. Tumšmataini un brūnacaini džeki,kā jau daudzi spāņi. :) Bet tepat Lv pietiekami norm.[cik nu ir redzēti :D ,bet pēc satura jeb rakstura jau nekad nevar zināt :D ] Esmu gājusi Valodas kursos,kur apguvu nedaudz Spāņu valodu,apgūstu vēl joprojām pašceļā. Vienreiz ir paveicies  pabūt  vietā, kur runā spāniski -Tenerifē.. :)  dzirdēt un parunāt ar pašiem spāņiem bija interesanti. Vārda "interesanti" vistiešākajā nozīmē. :) Tā kā Tenerife ir viena no 7 Spānijai piederošjām salām tad gribētos aizlaist uz pārējām 6 un protams uz pašu Spāniju (Madridi,Barselonu un uz dienvidiem) Nebūtu slikti arī uz Meksiku. :)  Kaut kā it īpaši vērojot Spāņu un Meksikāņu seriālus piesaistīja tā atmosfēra,daba,siltums un protams mūzika.Bez tās jau nevar!!Laikam ar to arī aizsākās tās intereses.Īstenībā ir ļoti daudz citu interešu.. No visa pa mazdrusciņam. ^^

0

363

hola, Adrianna!!! :) man arī ļoti patīk spāņu valoda, joprojām mācos un turpināšu mācīties - gribu zināt ideāli :D un esmu fane Lorenai Rojas :) ceru, ka tiešām sāksi iegriezties biežāk! :)

Adrianna написал(а):

Tumšmataini un brūnacaini džeki

mmm ^^ :D

Отредактировано angelina (01.01.2009 20:09)

0

364

Sveika Adrianna :flag:  , domaaju nekur tu nepazudiisi :D un iegrieziisies biezji, jo forums tieshaam ir forsh!!  :love:  :yep:  :glasses:

Adrianna написал(а):

Tumšmataini un brūnacaini džeki

jaaaa  :love:  :love:  :love:  :love:
man arii patiik  :love:
tikai un vieniigi taadi!!!  :insane:  :insane:  :insane:  :love:  :love:  :love:

Отредактировано Marlena Favela (01.01.2009 20:31)

0

365

Laipni lūgta :)

0

366

Bienvenida, Adrianna! http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif

0

367

Muchas Gracias!!  ^^  :glasses:  ;)

0

368

Sveika , Adriana! prieks iepazīties :) :) es arī pašapmācības ceļā mācos spāņu valodu, skatoties spāniski kkādas telenoveles, bet ceru , ka bišķī vēlāk arī atradīšu laiku kursiem ;)
un kuri tad no meksikāņu seriāliem Tev ir tuvāki? vai kuri aktieri?

0

369

o.O  tieši tā es šobrīd izskatos. Žoklis līdz grīdai. TU ESI BIJUSI TENERIFĒ???? TENERIFĒ????!!!!!!!! :love: :love: :love:  Fantastiskākā vieta, kur esmu bijusi, vieta, kur es vēl gribu atgriezties, vietas, no kuras fantastiskas atmiņas, vieta, kuru es dievinuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!! :love: :love: :love:  Tā bija mana 18.dzimšanas dienas dāvana... :) Un tur radās mans sirdij tik mīļais darbiņš... :)

0

370

Paloma написал(а):

tieši tā es šobrīd izskatos. Žoklis līdz grīdai. TU ESI BIJUSI TENERIFĒ???? TENERIFĒ????!!!!!!!!

vai ta tāds brīnums? :P :P cik es dzirdu, tad daudzi bijuši Tenerifē :P

0

371

Paloma написал(а):

Un tur radās mans sirdij tik mīļais darbiņš...

kuru es ceru tu kādreiz nodrukāsi līdz galam :)

sveika, Adrianna! :)

0

372

Norkys написал(а):

kuru es ceru tu kādreiz nodrukāsi līdz galam

man šķiet, ka šis darbiņš ir nodrukāts līdz galam..

0

373

Vai tad tās bija beigas?

0

374

Norkys написал(а):

Vai tad tās bija beigas?

Nu Tenerifē, ja nejaucu, tika uzrakstīta "Kārdinājumu sala" - un tā ir pabeigta.. it kā :P

0

375

aNgeL написал(а):

ja nejaucu, tika uzrakstīta "Kārdinājumu sala" - un tā ir pabeigta.. it kā

to jau es arī domāju. pabeigta jau ir, bet vai nodrukāta līdz galam? Nu, vismaz fin galā neparādās. Hmm... Es pat nezinu kurai no mums galu galā ir taisnība :D

0

376

Norkys написал(а):

to jau es arī domāju. pabeigta jau ir, bet vai nodrukāta līdz galam? Nu, vismaz fin galā neparādās. Hmm... Es pat nezinu kurai no mums galu galā ir taisnība

euu..toč! visa nodrukāta nav! wnk es kā visu izlasījusi jau sen, biju droša, ka arī šeit visi izlasīši..Norkys - vari droši kaunināt Palomu :P

0

377

aNgeL написал(а):

Norkys - vari droši kaunināt Palomu

Jau pirms dažiem mēnešiem kaunināju :D

0

378

Norkys написал(а):

Jau pirms dažiem mēnešiem kaunināju

nu tak tas sen bija :P vajag vēl.. (Paloma nelasa, ko rakstu, skaidrs? :P ) :D :D

0

379

:D

0

380

aNgeL написал(а):

cik es dzirdu, tad daudzi bijuši Tenerifē

koa? :O nu man pirmais zināmais cilvēks :P

aha, neko nelasu. :P nu pag, es ti pvispār kaut ko baigi drukāju?? Tak nāvīgi.. neciešu to :( kāds negrib manā vietā nodrukāt? :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Iepazīšanās ar dalībniekiem