TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Iepazīšanās ar dalībniekiem


Iepazīšanās ar dalībniekiem

Сообщений 21 страница 40 из 441

21

Un uztaisi lūdzu arī dailslidošanas topiku!! :)
Domu par literatūras sadaļu ļooti atblastu, man arī ir šis tas, ko varētu publicēt.. ;) Tikai.. lielākā daļa ir kladēs, tā ka vēl būs jādrukā, jādrukā.. ;)

0

22

Redzu jau viss darīts! :) Diemžēl jāsaka - līdz rītdienai.. :( Atā, meitenes!

0

23

Paloma написал(а):

Un uztaisi lūdzu arī dailslidošanas topiku!!
Domu par literatūras sadaļu ļooti atblastu, man arī ir šis tas, ko varētu publicēt..  Tikai.. lielākā daļa ir kladēs, tā ka vēl būs jādrukā, jādrukā..

Uztaisīju gan Daiļslidošanas sadaļu Off topikā, gan Fan Fic sadaļu atsevišķi zem Multimēdijas!!!! Gaidu jūsu ierakstus tajos!!!!!!!! :D

0

24

Paloma написал(а):

Redzu jau viss darīts!  Diemžēl jāsaka - līdz rītdienai..  Atā, meitenes!

Čau!!! Un līdz rītam - es ceru!!! :friends:

0

25

ATA PALOMA!! nu ko vajag tikai drukat :P

0

26

ura,ura,ura-tiku no mammas telefona foruma!! jau pietruka! Nu centiwos drukat! :)

0

27

"zvezdi na ljdu" skatījos un man ļoti patika, nēē... dievinaju un man pat datorā ir gala koncerts.. brīžiem noskatos.... un man arī bija tada doma aiziet uz Arēnu Rīgu noskatīties!!!!

es vēl diemžēl neko nesarakstīju.. bet kādreiz, kad gāja "cuando seas mia" uzzīmēju abu divu nelielu portretiņu... varu parādīt tajā pašā sadaļā, kur jūs rakstat savas noveles :D (tikai nezinu kā to izdarīt). nu tāā lūūkk.....

0

28

āā, par sevi.. :D
man ir 20 gadu... noveles jau patīk no agrās bērnības un biju to upuris. sāku savu vēsturi no visiem tiem - "bagātie arī raud", "Vienkārši marija" un "savvaļas roze" ... tā pakāpeniski ievelkos... biju fane, veidoju dažnedažādas lietas sakarā ar seriāliem  - grāmatiņas, kasetes utt... tad pēkšņi sāka viss apnikt... un pakāpeniski es attālinājos no seriāliem, bet latino style man vienmēr patika un laikam arī vienmēr patiks.. :D
vēl es dievinu sportu, dejot un dziedāt... var teikt nekur īpaši netrenējos, bet patikt patīk... dejoju te pat mājās vai arī duroka vaļauju disenēs..., dziedu mājās vai reti kādos tusiņos... bet sports tas ir svēts... patīk gandrīz visi sporta veidi. vasara spēlēju volejbolu, tenisu, braukāju ar riteni.. ziemā braucu dažreiz uz kalniem slēpot (bērnībā katru otro dienu gaju slēpot), patīk slidot utt.. da koroče dodiet jebko, darīšu
tas laikam viss... prieks ar jums iepazīties!!!!  :friends:   :first_move:

0

29

julia mums ari :)

0

30

Nu tad es ar nolēmu par sevi pastāstīt. ;)
15 gadus veca. Patīk dziedāt, dejot, rakstīt. Vienmēr atrodos kustībā. Bet kaislība mana vai lielākā - telenoveles. ( tāpēc jūs pat nevarat iedomāties manu prieku, kad atradu šo forumu :yahoo:)
Telenoveļu pasaule mani jau no bērnības valdzināja. Jo lielāka augu ja vairāk tās milu. :give_heart: Bet pirmo vietu dodu ""Mežonīgajā kaislībām" - dievinu tos aktierus un tas seriāls kopumā - āāā (mīlu). Lidz ar mīlestību pret telenovelēm iemīlēju arī Latīņameriku un atradu savu sapņu valsti - Meksiku. Sapņoju to kādreiz apciemot un tad mācēt spāniski runāt vienkārši perfekti.
Kopumā esmu mazliet kautrīga, naiva. Bet milzīga romantiķe un labsirdīgs cilvēciņš. Un patīk man dzīvot pozitīvi - tā ar smaidu uz lūpām. :)

0

31

danna написал(а):

Bet pirmo vietu dodu ""Mežonīgajā kaislībām" - dievinu tos aktierus un tas seriāls kopumā - āāā (mīlu).

Uh, es ar mīlu Mežonīgās kaislības. Tu kā redzams iemīļoji Normu un Huanu, a es pilnīgs Safranaholiķis!!!! :D  Bet runājot par dannu Garsiju - man viņa ļoti patīk - viņa tiešām ir lieliska aktrise!!!! Starp citu - viņa ar pretendēja uz Esmeraldas lomu Zorro - piedalijās kastingā. Man ir pat viena bildīte - kaut kad ielikšu Zorro sadaļā!!!!

Bet jebkurā gadienā - prieks tevi redzēt forumā un prieks, ka tev te patīk!!!! :D

0

32

danna написал(а):

Kopumā esmu mazliet kautrīga, naiva. Bet milzīga romantiķe un labsirdīgs cilvēciņš. Un patīk man dzīvot pozitīvi - tā ar smaidu uz lūpām.

Danna, jūtu mūsos līdzīgas iezīmes . ;)

0

33

albalonga написал(а):

Tu kā redzams iemīļoji Normu un Huanu

Vairāk gan pašu Dannu Garsiju. Jo Sarita un Franko - vienkārši perfekts pāris. :kiss:
Un man liels prieks,ak tu arī mīli Mežonīgās kaisllības. Jo no savām paziņām nezināju nevienu, kas to skatās!!! Par nožēlu viņiem...
Tu nezini kā patiesībā tulkojas Pasion de gavilanes. Es pat saprotu, ka Mežonīgās kaislības tās nav.

Paloma написал(а):

Danna, jūtu mūsos līdzīgas iezīmes

Man par to prieks!!!  :friends:

0

34

danna написал(а):

Par nožēlu viņiem...

Tieši tā - par nožēlu - tik jaukas lietas garām palaida. Es gan regulāri sāku skatīties tikai, kad brāļi bagāti palika un Sara ar Franko plēsties sākās. Vēl joprojām pilns dators ar viņu video un ik pa laikam skatos!!!!

Pasion de gavilanes Nu ar vārdu "Pasion" jau viss skaidrs. A "gavilan" ir zvirbuļvanags - Latīņamerikā izplatīta plēsējputnu suga. Tātad - "Zvirbuļvanagu kaislības" - nosaukuma jēgu jau viegli saprast - brāļi devās, lai nogalinātu, bet iemīlējās.... :D

0

35

albalonga написал(а):

Tātad - "Zvirbuļvanagu kaislības"

Beidzot kāds mani apskaidroja.  :rolleyes: Citādi sev likos tāda neritīga fane - pat nosaukuma īsto tulkojumu nezināju.
Paldies! :rose: Un spāņu valodas zināšanas tev arī tik pamatīgas!!!!

0

36

danna написал(а):

Paldies!  Un spāņu valodas zināšanas tev arī tik pamatīgas!!!!

Lūdzu, nav par ko. Kad biju nojūgusies uz PDG, tad pati centos pārtulkot un kaut kā pārtulkoju!!!! :D

0

37

sveiki.. man arī ļoti patīk seriāli dievinu viņus.. vismīļākais man ir mežonīgās kaislības...

0

38

sarita написал(а):

vismīļākais man ir mežonīgās kaislības...

Laipni lūgta Mežonīgo kaislību fanu pulciņā.... :give_heart:  Es arī pirmo vietu dodu Mežonīgajām kaislībām. Prieks tevi redzēt mūsu forumā!!!  :kiss:

0

39

Sveika sarita. Vienmēr prieks par jaunām sejām!!!! Es jau ar esmu īsta safranahiliķe!!!!! Super, ka te ir vēl viens PDG fans!!! :friends:

0

40

šitas ir biagi labs forums visiem seriālu faniem prieks ka esat tādu izveidojuši.. ir kur pavadīt brīvo laiku...  :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Iepazīšanās ar dalībniekiem