TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Iepazīšanās ar dalībniekiem


Iepazīšanās ar dalībniekiem

Сообщений 381 страница 400 из 441

381

Paloma написал(а):

kāds negrib manā vietā nodrukāt?

es nē :P paldies par piedāvājumu :P

0

382

Paloma написал(а):

kāds negrib manā vietā nodrukāt?

man patīk drukāt, bet šoreiz laikam tas ir nereāli :D

0

383

Adrianna написал(а):

Hola!!

Sveika! :) Es arī ceru, ka tu šeit bieži iegriezīsies. Nu, kaut vai tāpēc, lai es varētu paskatīties uz tavu brīnumjauko parakstiņu un pajūsmot. :)

Norkys написал(а):

kuru es ceru tu kādreiz nodrukāsi līdz galam

Aham, es arī gaidu to brīdi... joprojām...

0

384

Ragana написал(а):

Aham, es arī gaidu to brīdi... joprojām...

Nu, vienu nodaļu jau Paloma šodien nodrukāja un es ceru, ka drukās arī līdz galam :)

0

385

Norkys написал(а):

Nu, vienu nodaļu jau Paloma šodien nodrukāja un es ceru, ka drukās arī līdz galam

drukās :P kur liksies :P

0

386

:blush:

jūs mani vairāk pabikstat un pakauninat, tad arī nodrukāšu. :P

0

387

Angel:un kuri tad no meksikāņu seriāliem Tev ir tuvāki? vai kuri aktieri?

īstenībā sen neesmu skatījusies nevienu,jo tie seriāli sākas netīkamā laikā tieši tad,kad jādara daudz kas cits. Esmu redzējusi Esmeraldu,Rosalindu,Amor Gitano,Camillu,Rebeccu,Mari Mar.. Tad vēl bija kaut kāds,kur galvenajās lomās bija Andrea del boca,ja nemaldos tad nosaukums saistīts ar "Pērli" dažas sērijas esmu redzējusi no Anita no te rajes. Mīļakie tomēr ir Amor gitano,jo oriģināls sižets nav standarta precības,tur ta kā aristokrāti un vienkārši cilvēki un patīk aktrise Marianna Seone,tur viņa tēloja Adriannu,tādēl man tāds niks.  :D  ^^ un Rebecca. Rebeccā arī galvenajā lomā Marianna Seone :) tāpat forši bija Pablo Monterro,Ricardo Alama.Vēl patīk Nora Salinas, Fernando Colunga un Adela Noriega. ;)

Paloma:TU ESI BIJUSI TENERIFĒ???? TENERIFĒ????!!!!!!!!

jā,esmu tik vienreiz. :) Tomēr ar to pietika,lai izbaudītu spāņu gaisotni. ^^ ļoti patika. Lai gan priekš manis dzirdēt,kad kāds ir bijis Tenerifē īpašu izbrīnu,tas manī neizraisa. Drīzāk,ja kāds ierunājas par Cubu,Meksiku,Peru,Brazīliju,Jaunzēlandi- tad gan.. :love:  :) Pati neesmu,bet labprāt gribētu būt. Vispār ļoti patīk ceļot.  :yep:

0

388

Ragana:Es arī ceru, ka tu šeit bieži iegriezīsies. Nu, kaut vai tāpēc, lai es varētu paskatīties uz tavu brīnumjauko parakstiņu un pajūsmot.

Hehhee,paldies,man tavējais arī patīk.  ^^ ja laiks atļaus centīšos biežāk.  :glasses:

0

389

Adrianna написал(а):

Mīļakie tomēr ir Amor gitano,jo oriģināls sižets nav standarta precības,tur ta kā aristokrāti un vienkārši cilvēki un patīk aktrise Marianna Seone,tur viņa tēloja Adriannu,tādēl man tāds niks.     un Rebecca. Rebeccā arī galvenajā lomā Marianna Seone  tāpat forši bija Pablo Monterro,Ricardo Alama.Vēl patīk Nora Salinas, Fernando Colunga un Adela Noriega.

man jau pirmā asociācija ir ar vārdu "Adriana" - no Čigāna mīlas :) njāa.. šis ir ļoti foršs seriāls :) Mariana Seoane šajā seriālā vienreizēja.. priece , ka Tev patīk Ricardo Alamo, Nora Salinass, Adela Noriega.. un īpaši par F. Colungu  :love:

Adrianna написал(а):

ja laiks atļaus centīšos biežāk

cerams :)

0

390

aNgeL написал(а):

un īpaši par F. Colungu

:D prieks par katru Colungas fanu

0

391

:)

Adrianna написал(а):

īstenībā sen neesmu skatījusies nevienu,jo tie seriāli sākas netīkamā laikā tieši tad,kad jādara daudz kas cits. Esmu redzējusi Esmeraldu,Rosalindu,Amor Gitano,Camillu,Rebeccu,Mari Mar.. Tad vēl bija kaut kāds,kur galvenajās lomās bija Andrea del boca,ja nemaldos tad nosaukums saistīts ar "Pērli" dažas sērijas esmu redzējusi no Anita no te rajes. Mīļakie tomēr ir Amor gitano,jo oriģināls sižets nav standarta precības,tur ta kā aristokrāti un vienkārši cilvēki un patīk aktrise Marianna Seone,tur viņa tēloja Adriannu,tādēl man tāds niks.  :D  ^^ un Rebecca. Rebeccā arī galvenajā lomā Marianna Seone :) tāpat forši bija Pablo Monterro,Ricardo Alama.Vēl patīk Nora Salinas, Fernando Colunga un Adela Noriega. ;)

Man ar rigtīgi patik Amor gitano!!!!!!Manuprāt Adriana- labākā Marianas loma un arī Maurisio Islasam šī loma perfekti piestāvēja - man viņš tieši visvairāk ar to asociējas!!!!
Vari piebiedroties Norkys - tiešām prieks par katru Colungas fani :)

0

392

sveiki!
esmu lauma un mani šeit ievilka gaby :)
protams dievinu seriālus, īpaši par mīlestību un kaislībām :) jau no mazotnes skatījos visas telenoveles pa lnt, tad mana mīļākā aktrise bija tālija. tagad man grūti nosaukt mīļākos aktierus (tādu ir ļoooti daudz), galvenais, lai viņš labi notēlo to mīlestību un kaislības :)
pašlaik esmu aizrāvusies ar seriālu "the o.c." un "twilight" :) dīvaini, bet patīk arī vācu seriāli, ļoti patika "verlibt in berlin" un tagad skatos "alles was zahlt" jeb "sirds uz ledus". jap, mācos vācu valodu, mācījos arī spāņu, bet pašlaik diemžēl nē, bet pēc skolas beigšanas (tagad mācos 12.klasē) noteikti to atsākšu...
hmm, ko lai vēl...
ok, ceru šiet iepazīties ar jaukiem cilvēkiem, apspriest jaunumus, dalīties emocijās :) adios...

+2

393

bienvenida, lusita! ;)

gaby laikam labi sanākt ievilkt kkur cilvēkus, man vot nekā :D

Отредактировано angelina (01.03.2009 17:41)

0

394

Laipni lūgta forumā, lusita. Prieks par katru jaunu un aktīvu cilvēciņu. Un paldies arī GaBy, ka viņa tevi ievilka. Cerams, ka tev te patiks un iegriezīsies bieži.

0

395

Sveika, lusita :) Prieks iepazīties :)
Gaby - :cool:

0

396

:flag:

lusita написал(а):

"twilight"

par to man īpašs prieks :)

:surprise:

0

397

Welcome, lusita! ^^
Nu man ir daži telenoveļu draugi.. :D Un 2 superforšas meitenes jau te ir iekšā! ^^ :love:

+1

398

Laipni lūgta lusita
Man arī patīk twilight .
Un man ļoti patīk "Sirds uz ledus", jo ir interesanta, mūsdienīga un ne pārāk salkana.
Prieks Tevi šeit satikt

0

399

Nu tad beidzot vēl kāda pazīstama seja - Lusita! Bienvenida! :D ;) Nu ko,tad sāc iegriezties biežāk! ;)

GaBy написал(а):

Nu man ir daži telenoveļu draugi..  Un 2 superforšas meitenes jau te ir iekšā!

hahaaah ko es darītu bez superforšās kas mani šeit atvilka?! hmmm laikam mazāk pavadītu laika pie pc. :D ,bet nu ir jau labi - ir vieta kur izpausties.. ^^  :*

0

400

aww, paldies par jauko uzņemšanu :)
tad jau uz drīzu tikšanos :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Iepazīšanās ar dalībniekiem