TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Iepazīšanās ar dalībniekiem


Iepazīšanās ar dalībniekiem

Сообщений 401 страница 420 из 441

401

Chau, chau :)... esmu viens no retajiem chaljiem shajaa forumaa :D ... esmu no Reezeknes puses :)  maacos vienaa skolaa ar "Norkys"  :P... bet vinja mani neievilka shajaa forumaa, to es atradu pavisam nejaushi... man ir jau 17... OMG...

seriaalus saaku skatiities jau agraa beerniibaa kopaa ar vecaakiem, vecvecaakiem, citreiz ar kaiminjiem, draugiem.. seriaalmaaniju izraisiija garlaiciiba... naw jau laukos ko citu sadariit :D.. ziemaa gan taa pamazaak sanaak skatiities, jo skola tomeer ir 1. vietaa..
Es arii juusmoju par Spaaniju un Latiinjameriku... Vaacijai arii naw nekaadas vainas... pashlaik skatos seriaalu Sturm Der Liebe- nedaudz apnicis, tomeer jaanoskataas liidz galam, lai cik gadus tas veel ietu :D...   Veel ieintereseeja Amor Comprado, tikai, kaa jau visi ir pamaniijushi, shim seriaalam ir nepilniibas...
Esmu jestrs cilveeks, kursh nebeedaa par teixmaino lielkjibeli :D dziive neapstaajas :)
Ljoooti dievinu online speeli Second Life... :)

0

402

bienvenido!!! ;)

0

403

angelina написал(а):

bienvenido!!! ;)

Подпись автора

Gracias :)

0

404

Es šī foruma adresi izlasīju LNT mājas lapā,kur to ''Kaislībām''veltītajā komentāru sadaļā bija publicējusi kāda meitene.No sākuma šeit iegriezos tikai intereses pēc,lai zinātu,kas šeit notiek,bet uzreiz jau šis forums piesaistīja,kaut arī neesmu tipiska seriālu fane.Atceros,kad 90 gadu sākumā Latvijā sāka rādīt latīņamerikāņu seriālus,tad skatījos visus pēc kārtas,bet tad ar laiku kļuvu kritiskāka pret šo lietu,un sāku jau izvēlēties,kurus skatīties un kurus nē.Man patīk seriāli,kuros galvenie varoņi ir spēcīgas personības,kas zina ko grib,un cīnās par savu laimi,nevis visu laiku raud un gaida labo feju,kas viņiem visu pienesīs klāt uz paplātes.Piesaista seriāli kuros ir detektīvintriga,kas netiek atklāta jau pašā sākumā,kad skatītāji tikai pašās beigās atklāj visus noslēpumus un sazvērestības,kā arī patīk,ja otrā plāna personāžiem nav atvēlēta tikai pasīvu statistu vieta,kuri to vien dara,kā apspriež kārtējās galveno varoņu likstas,bet gan ir ar savu likteni,kas nav mazsvarīgāks par galveno varoņu dzīvesstāstu.Bet pats galvenais-lai seriālos es spētu noticēt personāžu rīcības motivācijai,gribu saprast,kādēļ viņi rīkojās tieši tā un ne citādi,kādas gan liktenīgas kaislības vadīja varoņus arī uz pavisam neadekvātu rīcību.

0

405

Sveiki!Saja foruma varat mani saukt par Mariposu(taureniti).Esmu tiesam  tada gaistosa un biezi lidinos makonos ..:).Ceru,ka atradisu daudz kopiga ar jums.Tatad,par telenovelem,iepazinu tas jau sen,berniba.Aceros,ka katru reizi kad beidzas telenoveles,es raudaju ,jo domaju ka vairs nekad neredzesu savus iemilotos telus.:D.Tagad jau ta vairs nav,esmu kluvusi lielaka.Dievinu telenoveles ,milakas ir Rubi,Pecados ajenos,mujer en el espejo,Dona Barbara...nu daudz un visas.Paslaik skatos Mas sabes el diablo,Sortilegio,Calle Luna calle sol..Isteniba,saja foruma mani it ka nejausi ievilka Angelina,satiku vinu tv3.,kad centos cinities par Pecados ajenos..:D.Paldies vinai par to.!!!nu,ko lai vel uzrakstu?A,es pati rakstu stastus un telenoveles(esmu uzrakstijusi ap 250 sizetu linijam,tikai 10 gramatas)...Informeju,ka  busu bieza viesna seit ..bet,vel viss japgust(tas bus laikam ilgi,jo man leni pielec:D).Tad jau tiksimies!!!..biezi.:D

0

406

bienvenida, Mariposa! ai, bet es pat vairs neatceros, tv3 forumā arī jau labu laiku gājusi neesmu. :D

Отредактировано angelina (31.08.2009 12:15)

0

407

Gracias, Angelina.Tas nekas,ka neatceries,es pat neaceros kads man tur bija niknames :rofl:

0

408

Sveicināta forumā Mariposa ;)

0

409

Laipni lūgta forumā, Mariposa.  :D Prieks par katru jaunu, aktīvu dalībnieku.

0

410

Paldies par jauko sagaidisanu!!! :love:

0

411

Mariposa написал(а):

Sveiki!Saja foruma varat mani saukt par Mariposu(taureniti).Esmu tiesam  tada gaistosa un biezi lidinos makonos ...Ceru,ka atradisu daudz kopiga ar jums.Tatad,par telenovelem,iepazinu tas jau sen,berniba.Aceros,ka katru reizi kad beidzas telenoveles,es raudaju ,jo domaju ka vairs nekad neredzesu savus iemilotos telus..Tagad jau ta vairs nav,esmu kluvusi lielaka.Dievinu telenoveles ,milakas ir Rubi,Pecados ajenos,mujer en el espejo,Dona Barbara...nu daudz un visas.Paslaik skatos Mas sabes el diablo,Sortilegio,Calle Luna calle sol..Isteniba,saja foruma mani it ka nejausi ievilka Angelina,satiku vinu tv3.,kad centos cinities par Pecados ajenos...Paldies vinai par to.!!!nu,ko lai vel uzrakstu?A,es pati rakstu stastus un telenoveles(esmu uzrakstijusi ap 250 sizetu linijam,tikai 10 gramatas)...Informeju,ka  busu bieza viesna seit ..bet,vel viss japgust(tas bus laikam ilgi,jo man leni pielec:D).Tad jau tiksimies!!!..biezi.

Mīļi sveicināta, Mariposa!!! Riktīgs prieks par vēl kādu, kurš ir aizrāvies ar Sortilegio un Mas sabe el diablo :) :) :) Un esi liels malacītis, ja taisies bieži apdzīvot šo vietu :) Un droši literatūras sadaļā liec kaut kādus savus darbiņus - labprāt palasīsim :)

0

412

aNgeL написал(а):

Un droši literatūras sadaļā liec kaut kādus savus darbiņus - labprāt palasīsim :)

Paldies,noteikti ieliksu kadu darbinu ,varesiet novertet.. :rofl: .

0

413

Sveiki!
Man ir 21 gads un mans nickname (Sīkā) nāk jau no pašas bērnības (esmu savā ģimenē jaunāka  :dontknow: ).
Par šo forumu uzzināju tikai pagājušajā nedēļā, saistībā ar daiļslidošanu. Varu sevi saukt par tādu mēreni kārtīgu daiļslidošanas fanu, skatos visas lielās sacensības jau vairākus gadus. Par saviem lielākajiem mīļumiņiem (Brian Joubert, Stephane Lambiel un Tomas Verner) sekoju visa gada garumā.  :flirt:
Ieejot šai forumā biju patīkami pārsteigta, ieraugot, ka forumā ir apspriesti arī dažādi seriāli. Nevaru apgalvot, ka esmu ļoti liels telenoveļu fans, bet esmu uzaugusi tās skatoties, vēl tagad dažreiz dažādas video skatīšanās lapās noskatos klipiņus no saviem mīļākajiem seriāliem.   ^^
Šobrīd nespēju iedomāties, ko vēl pateikt par sevi, tāpēc uz tikšanos dažādās diskusijās!  :offtop:

0

414

Sveika siikaa :D Ļoti, ļoti patīkami iepazīties, forumā mani dēvē par cravey, bet es vienmēr dodu priekšroku īstajam vārdam - Krista ;)

Siikaa написал(а):

Par šo forumu uzzināju tikai pagājušajā nedēļā, saistībā ar daiļslidošanu. Varu sevi saukt par tādu mēreni kārtīgu daiļslidošanas fanu, skatos visas lielās sacensības jau vairākus gadus. Par saviem lielākajiem mīļumiņiem (Brian Joubert, Stephane Lambiel un Tomas Verner) sekoju visa gada garumā.  :flirt:

No draugu domubiedriem? ;) Katrā ziņā, laipni lūgta piedalīties diskusijās! Būtu super, ja mēs spētu daiļslidošanas sadaļu "uzturēt dzīvu" arī ne sezonas laikā, nevis tikai lielo sacensību laikā. Prieks, ka tavu mīļuļu vidū ir arī Braiens, esmu viņa uzticīga un cītīga atbalstītāja kops 2006. gada Eiropas čempionāta Lionā :)
Varbūt tu šogad pabiji arī Tallinā?

0

415

Sveika, Siikaa - mēs kā reiz ar cravey pagājušajā naktī Olimpiādi obligāto veču programmu skatījāmies un es ienāku un skatos, ka forumā vēl viens daiļslidošanas fans, kurš jūt līdzi tieši tiem, kam arī es līdzi jūtu. Stefans jau sen ir mans mīlulītis, bet pēdējos gados arī Brianu dievinu un arī Verners patīk. Es tik aktīvi nesekoju līdz, bet man ir cravey, kas visus man interesējošos jaunumus pavēsta.

Strap citu, Siikaa - laipni lūgta forumā. Prieks par katru jaunu, aktīvu dalībnieku. :D

0

416

Jap, par šo forumu uzzināju no draugu domubiedriem, tā kā paldies par informāciju (izrādās te atrodami arī visi mani mīļākie seriāli :) )

cravey написал(а):

Varbūt tu šogad pabiji arī Tallinā?

Jā es biju Tallinā (tā meitene, kura vēlējās nobildēties ar plakātu  :flirt:  ), sauc mani Aija :) .

cravey написал(а):

Prieks, ka tavu mīļuļu vidū ir arī Braiens, esmu viņa uzticīga un cītīga atbalstītāja kops 2006. gada Eiropas čempionāta Lionā

Esmu vecāka fane  :) , Brian ir man mīlulis kopās 2004. gada Eiropas čempionāta, tad arī kārtīgi sāku skatīties daiļslidošanu, pirms tam biju vienkārši tāds interesents!

0

417

Forumā jau esmu labu laiku, bet par sevi neko īsti nemaz neesmu uzrakstījusi.
Mani sauc Ineta. Esmu no Valmieras puses. Forumu pamanīju Misteru lielisko domubiedru grupā, kurā Krista bija ielikusi info. Tā nu arī iesastījos sākumā tikai Daiļslidošanas sadaļā, bet izrādījās šeit ir arī atsevišķas sadaļas maniem mīļākajiem seriāliem. Sevi varu nosaukt par lielu daiļslidošanas fanu, sāku fanot 2005.gadā par Stefanu un tā arī sākās manas fanu gaitas.
Nevaru sevi nosaukt par lielu telenoveļu fanu, bet varu apgalvot, ka tās skatoties ir pagājusi visa manā bērnība, jo laukos tā īsti agrāk nebija, ko darīt. Gribētos vairāk laika, bet tā bieži pietrūkst un arī nesanāk skatīties. Pēdējā laikā cītīgi apgūstu spāņu un fraņču valodas! Pašlaik esmu aizrāvusies ar m/m šipingu.
Esmu liela sporta fane, laikam jau tādēļ, ka man daudz brālēnu.
īsumā tas tā kā būtu viss.

0

418

Inetux написал(а):

Forumā jau esmu labu laiku, bet par sevi neko īsti nemaz neesmu uzrakstījusi.

Sveika!! Prieks oficiāli iepazīties!! Tiešām prieks, ka esi šeit, lai gan neesi telenoveļu fans! Kaut kru jau mūsu ceļi ik pa brīdim krustojas tāpat :)

0

419

Inetux написал(а):

Esmu no Valmieras puses.

No kurienes tieši? Es prasu tapē, ka mācos Vidzemes Augstskolā, Valmierā :D Varētu nākamgad maybe kaut kad satikties, kādā brīvākā brīdī :)

0

420

Inetux написал(а):

Esmu no Valmieras puses.

Man ļoti patīk Valmiera.. tur dzīvo mana krustmāte un es vismaz 2 reizes gadā cenšos aizbraukt uz Valmieru.. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Iepazīšanās ar dalībniekiem