TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Iepazīšanās ar dalībniekiem


Iepazīšanās ar dalībniekiem

Сообщений 41 страница 60 из 441

41

sarita написал(а):

šitas ir biagi labs forums visiem seriālu faniem prieks ka esat tādu izveidojuši.. ir kur pavadīt brīvo laiku...

Man milzīgs prieks, ka tev te patīk!!! :dance:

0

42

visiem tik ļoti patīk mežonīgās kaislības
vesels bars ar tādiem
:meklet:
bet kur ana serradillias pulks?
aizgājis uz parkuu pastaigāteis?

0

43

pinocchio написал(а):

bet kur ana serradillias pulks?
aizgājis uz parkuu pastaigāteis?

Vai, piedod pinocchio. Es tik viņu Cuando Seas mia esu redzējusi un tur viņa bija lieliska!!! :ok:

0

44

sis ir pats labakais forums kura esmu bijusi forss

0

45

albalonga написал(а):

Vai, piedod pinocchio. Es tik viņu Cuando Seas mia esu redzējusi un tur viņa bija lieliska!!!

esarī un vēl fragmentus
bet tikuntā man viņa ļoti patīk

0

46

Nu tā, es atkal esmu ar jums. Lai gan neka jaunā te nesanaca, taču domaju, ka būs vieglāk un visu paspēšu.

0

47

Heello. Nū, šodien pieriģistrējos. Žēl, ka daudz, kas ir krieviski. Ne īpaši labi saprotu, bet nu kkā jau orientējos. Manuprāt tīri labs forumiņš.

0

48

Apokalipse написал(а):

Manuprāt tīri labs forumiņš.

HA !!!! vislabākais !!!!!!!! ka nekā Admins ir albalonga = glābiņš un moderetori vēl labāki... :blush2:

0

49

Labs forums. Var daudz ko uzzināt par savām mīļākajām telenovelēm.

0

50

Man prieks, ka jums patīk... :blush2:  A hosts ir krievu, jo vienkārši latviski nav neviena hosta. Mēs jau tā pamatīgi nomocījāmies meklējot vislabāko hostu un šis nu ir beigu variants, jo šeit attēlojas latviešu rakstu zīmes...

0

51

Apokalipse написал(а):

Heello. Nū, šodien pieriģistrējos. Žēl, ka daudz, kas ir krieviski. Ne īpaši labi saprotu, bet nu kkā jau orientējos. Manuprāt tīri labs forumiņš.

zizī написал(а):

Labs forums. Var daudz ko uzzināt par savām mīļākajām telenovelēm.

Julia написал(а):

HA !!!! vislabākais !!!!!!!! ka nekā Admins ir albalonga = glābiņš un moderetori vēl labāki...

Piekrītu katram vārdam!!! Julia - tev pilnīga taisnība!! :D

0

52

sveiki! es esmu jauniņā, Lorenas Rojas fane. es pat nezināju, ka arī Latvijā ir tik daudz cilvēku, kuriem patīk seriāli :) līdz šim runājos tikai Lorenas spāņu forumā.

jā, un vēl - kāpēc te tik daudz kas ir krieviski?

Отредактировано angelina (15.06.2007 20:44)

0

53

Sveika, angelina. Mums ar te ir daži lieli Lorenas fani. Laipni lūgta forumā. Krievu valodas te ir daudz, jo mums te ar ir cilvēki, kuri vismaz daļēji ir krievvalodīgi un mēs nevēlamies nevienu diskriminēt un gribam, lai visi justos ērti un saprastu visu...

0

54

angelina
Sveiki. Prieks, ka pievienojies mums. Nu tē ir daudz krieviski, jo daudzie zin krievu valodu, laikam. ;) Tāda spilgta kompānija tē. :)

0

55

nē, vnk no sākuma man vajadzēja nedaudz padarboties ar Tildes datorvārdnīcu, lai visu saprastu :D

0

56

angelina написал(а):

nē, vnk no sākuma man vajadzēja nedaudz padarboties ar Tildes datorvārdnīcu, lai visu saprastu

hihihi... Bet tu, cik sapratu, labi pārzini spāņu valodu... Tas ir lieliski! Turklāt - tu raksti, atšķirībā no daudziem, kuri te reģistrējušies... :D

0

57

spāņu valodu es drusku pārzinu, es to mācos, pagaidām vēl pirmo gadu, bet gan jau būs arvien labāk :D

0

58

Es ar mācos - pašmācībā. Bet pēdējā laikā laika trūkuma dēļ esmu pieklususi. Lielāko daļu ko lasu vai skatos jau saprotu, bet pati runāt vai rakstīt neuzdrošinos... :D

0

59

jā, daļu es arī saprotu, bet daļu arī nesaprotu... it īpaši, kad tieši ir tās emocionālās sarunas, es zinu, ka viņas ir šausmīgi interesantas, bet grūti saprast...

0

60

man arī prieks Tevi redzēt angelina. ;)
tad, kad rādīja "El Cerpo Del Deseo" man arī traki patika Lorena Rojas, tagad jau pierimis, bet tik un tā patīk.

neuztraucies, es arī diezgan maz krieviski saprotu. ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Iepazīšanās ar dalībniekiem