TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Iepazīšanās ar dalībniekiem


Iepazīšanās ar dalībniekiem

Сообщений 61 страница 80 из 441

61

man nepierima, jo es atradu viņas oficiālo forumu. es tuvojos Lorenai! mans sapnis ir viņu kādreiz satikt! bet līdz šim arī ir daudz - dabūšu viņas disku ar autogrāfu speciāli man(cerams, ka drīz atsūtīs no Spānijas).

0

62

angelina написал(а):

es tuvojos Lorenai! mans sapnis ir viņu kādreiz satikt! bet līdz šim arī ir daudz - dabūšu viņas disku ar autogrāfu speciāli man(cerams, ka drīz atsūtīs no Spānijas).

oho. tas tiešām ir forši.
Tu varbūt ar viņu saraksties vai kā? :D

0

63

sarakstos gan tikai kad ir foročats. bet viņa diskus ar autogrāfiem sūtīja visiem, kam forumā no pirmā maija ir bijuši vismaz 100 posti. Lorena no citām aktrisēm atšķiras ar savu attieksmi pret faniem. Redzēju vienu 2002. gada čatu ar Lorenu, bij daudz izcili stulbu jautājumu, bet Lorena atbildēja ļoti laipni.

Отредактировано angelina (15.06.2007 23:15)

0

64

angelina написал(а):

sarakstos gan tikai kad ir foročats. bet viņa diskus ar autogrāfiem sūtīja visiem, kam forumā no pirmā maija ir bijuši vismaz 100 posti. Lorena no citām aktrisēm atšķiras ar savu attieksmi pret faniem. Redzēju vienu 2002. gada čatu ar Lorenu, bij daudz izcili stulbu jautājumu, bet Lorena atbildēja ļoti laipni.

Sveika , angelina  ! ;) Oho, tas tieshaam ir ljoti forshi :)

0

65

jā, Lorenas forums ir vnk ekskluzīvs! otru tādu neatrast!

0

66

Sveika, angelina!  :)  Malacis, ka atnāci uz šo forumu.
Nu, man arī Lorena patika Izabellas lomā... Bet citās lomās es viņu vienkārši neesmu redzējusi. :D

0

67

es gan esmu! bet Izabella ir visvisvisvislabākā viņas loma!

0

68

angelina написал(а):

es gan esmu! bet Izabella ir visvisvisvislabākā viņas loma!

Nāksies vien tev ticēt.  :D 
Un par to viņas forumu... Es labprāt tajā reģistrētos, intereses pēc, bet es taču tur nekā nesaprotu!  :nezinu:

0

69

angelina, ljooti priecaajos, ka arii esi shajaa forumaa ;) pilniigi piekriitu, ka Izabella ir Loreenas labaakaa loma un varone.. manuprat, Izabella vispaar ir vislabaakaa seriaalu varone ;)

0

70

Ragana написал(а):

Nāksies vien tev ticēt.   
Un par to viņas forumu... Es labprāt tajā reģistrētos, intereses pēc, bet es taču tur nekā nesaprotu!

a tu vari rakstīt angliski, varbūt, ka tev spāņu valodā palīdz wwwtranslate.ru tur uzspied uz Перевод текста un izvēlies valodas uz kādām gribi tulkot! latviešu gan tur nav, bet ir krievu, angļu un vēl dažas.

aNgeL написал(а):

angelina, ljooti priecaajos, ka arii esi shajaa forumaa  pilniigi piekriitu, ka Izabella ir Loreenas labaakaa loma un varone.. manuprat, Izabella vispaar ir vislabaakaa seriaalu varone

jā, jo viņa nav ne laba, ne ļauna! pēc visa sliktā, ko viņa darīja, viņu šaustīja vainas apziņa. it īpaši pēc abām savām slepkavībām... viņa jau negribēja  :cray:

0

71

angelina написал(а):

a tu vari rakstīt angliski, varbūt, ka tev spāņu valodā palīdz wwwtranslate.ru tur uzspied uz Перевод текста un izvēlies valodas uz kādām gribi tulkot! latviešu gan tur nav, bet ir krievu, angļu un vēl dažas.

Paldies par padomu. :)

0

72

Sveiciens visiem šajā brīnišķīgajā forumā!! :)) Tā pat kā angelina esmu liela Lorenas Rojas fane. Manuprāt, El Cuerpo Del Deseo ir visu laiku vislabākā telenovele un Lorenai šjā telenovelē bija iedota lieliska loma. Nespēju iedomāties nevienu citu aktrisi to nospēlējam labāk.
Paldies angelina, ka parādīji man šo forumu! :)
Angelina-nezinu kā mums ar tiem diskiem galā iznāks, bet ļoti ceru, ka viss būs labi. Ja neatsūtīs, tad pašas pakaļ aizbrauksim :D

0

73

Me le admiro Lorena Rojas la actriz más hermosa!

reku visi mani vārdi viņai :)

0

74

HuLiA написал(а):

Me le admiro Lorena Rojas la actriz más hermosa!
reku visi mani vārdi viņai

pilnībā piekrītu!!!
Manuprāt, pati labākā aktrise un dziedātāja!

0

75

;) ev angelina pievienojaties spēlei STARCITY un lai viena no jums spele Rojas :) visus noteikumus spelei izlasiet viena no tēmam( Par da jebko)tēma "nu reku starcity..."ok??

0

76

Laipni lūgta forumā, Linda... :friends:

0

77

Paldies!!!!! ;) :)

0

78

Linda_LV написал(а):

Sveiciens visiem šajā brīnišķīgajā forumā!! ) Tā pat kā angelina esmu liela Lorenas Rojas fane. Manuprāt, El Cuerpo Del Deseo ir visu laiku vislabākā telenovele un Lorenai šjā telenovelē bija iedota lieliska loma. Nespēju iedomāties nevienu citu aktrisi to nospēlējam labāk.
Paldies angelina, ka parādīji man šo forumu!
Angelina-nezinu kā mums ar tiem diskiem galā iznāks, bet ļoti ceru, ka viss būs labi. Ja neatsūtīs, tad pašas pakaļ aizbrauksim

tie diski ir mūsu un neviens nedrīkst mums viņus atņemt!

HuLiA написал(а):

ev angelina pievienojaties spēlei STARCITY un lai viena no jums spele Rojas  visus noteikumus spelei izlasiet viena no tēmam( Par da jebko)tēma "nu reku starcity..."ok??

paskatīšos.

0

79

Mani sauc Irina, man ir 16. Dzīvoju Daugavpilī.
Dievinu seriālus un daiļslidošanu. ( esmu Stefana Lambjela fane). Jau 2 gadus mācu spāņu valodu. Vēlos aizbraukt uz Miami un Maljorku.
Man ir ļoooti daudz mīļāku seriālu. Īpaši patīk seriāli, kurus rāda TV3, Romantica un reizēm arī LNT, RTVi, 1.Baltijskij. Mīļākais seriālu pāris ir Silvija Navarro un Serhio Basanjezs. No aktrisēm patīk Tālija, Barbara Mori, Gabija Espino, Gabriēla Spanika un daudzas citas. No aktieriem - Fernando Kolunga, Fernando Kariljo, Kristiāns Mejiers, Huans Pablo Raba, Huans Karloss Garsija u.c.

0

80

Sveika šajā forumā, Irina! Arī man ir sapnis aizbraukt uz Miami. Bet vispirms gan braukšu nedaudz tuvāk - uz Spāniju.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Iepazīšanās ar dalībniekiem