TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Iepazīšanās ar dalībniekiem


Iepazīšanās ar dalībniekiem

Сообщений 81 страница 100 из 441

81

O, es ar vispirms uz Madridi, a pēc tam uz Kartahenu... :rofl:  Sveicināta forumā, rubi!!! :friends:

0

82

es vēl neesmu īsti pārliecināta - Madride vai Barselona... gribētos uz abām pilsētām :D

0

83

A es esmu pārliecināta. Madride ir nr.1 , nu a pēc tam kaut kur Barsa seko... :D

0

84

jā, bet Barselonā visi labākie pasākumi vienmēr notiek! turklāt, pie Madrides nav jūras...

0

85

rubi написал(а):

Dievinu seriālus un daiļslidošanu.

Oooo... super!! :):):)

rubi написал(а):

Dzīvoju Daugavpilī.

Vēl viena.. :D man mīļa gan pilsēta.. :)

Linda, angelina, laipni lūgtas!!!!!!!!!!!! :)

0

86

angelina написал(а):

pie Madrides nav jūras...

Jā, nu tas gan... Bet Madridē ir Madrid Real... :D

0

87

albalonga написал(а):

Jā, nu tas gan... Bet Madridē ir Madrid Real...

Eeeem.. tā būtu futbola komanda?? :D vai kas cits? :P
A vispār .. ne Madride, ne Barselona - Islas Canarias!!! :)

0

88

:) bet es  nakamvasaru brauksu uz madridu  un uz miami (maiami)jo tur dzīvo radinieki bus ar ko parunat! :D

Отредактировано HuLiA (19.06.2007 09:20)

0

89

HuLiA написал(а):

bet es  nakamvasaru brauksu uz madridu  un uz miami (maiami)jo tur dzīvo radinieki bus ar ko parunat!

:O tu mani šokē! :O :O :O

0

90

nekas angelina! nākamvasar aizšausim uz Spāniju! Nākamvasar nokārtošu autovadītāja tiesības un tad tik uz priekšu!!!!!!! :) :D

0

91

mēs ar Vanesitu bijām plānojušas, kad man paliks 18 laist, bet jo agrāk - jo labāk :D tikai - cik mums dienas vajadzēs braukt? :D

0

92

angelina написал(а):

mēs ar Vanesitu bijām plānojušas, kad man paliks 18 laist, bet jo agrāk - jo labāk  tikai - cik mums dienas vajadzēs braukt?

nav ne jausmas, bet brauksim cik vajadzēs hehehe :D :D :D

0

93

ew, a klausies - es nākamgad dabūšu baltās tiesības :D

0

94

Xe, kādi jums jau lieli plāni. :D

0

95

Paloma написал(а):

Xe, kādi jums jau lieli plāni.

hihi :D galvenais tos realizēt hehe cerams, ka agri vai vēlu viss izdosies! :)

0

96

Lindaška - labāk agri :D

0

97

angelina написал(а):

Lindaška - labāk agri

:D:D:D:D
piekrītu :D:D:D hehe

0

98

Sveiki!
Es piereģistrējos pirms īsa brīža un vēl nepaspēju riktīgi te visu izložņāt taču man jau ļoti patīk :)
Es arī cik sevi atceros esmu skatijusies serjālus. . . .bet vairāk vai mazāk atceros ap 30 no tiem. . . .
Mīļākie varētu būt Rūbija un Amor Real. . . . šobrīt skatos Mīlas viesuli(Sturm der liebe), rītausmu(alborada) - kaut arī grūti ir piecelties. . . , cietsirdīgās spēles(mundo del fierras. . .laikam)un vel dazus krievu serjāliņus . . . Man tracina tas, kā pie mums tulko serjālu nosaukumus, jo pat iedomāties nevaru kur viņi rauj viņus, jo kaut arī spāņu valodu labi nezinu, tomēr nosaukumus esmu spējīga iztulkot. . . .  :(
Nezinu, ko lai vēl tādu pasaka. . . . ^_^

0

99

Sveika! Prieks, ka iepazīstināji ar sevi! Nu izložņā visu un s''ac piedalīties diskusijās! :) Esam priecīgi par katru aktīvu dalībnieku! :)

0

100

Lisa
Sveika! Laipni lūgta šaja forumā, Lisa!)

Seriālu nosaukumus pie mums ņem no galvas, a netulko.)  :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Iepazīšanās ar dalībniekiem