TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Iepazīšanās ar dalībniekiem


Iepazīšanās ar dalībniekiem

Сообщений 101 страница 120 из 441

101

Sveika, Lisa! :)

Deyalit написал(а):

Seriālu nosaukumus pie mums ņem no galvas, a netulko.

Tā tas varētu būt. :D Vēl viens variants-tulko starptautiskos nosaukumus, kurus izdomā izplatītāji.

0

102

Es tik nesaprotu - nafig tie starptaiutiskie nosaukumi vispār vajadzīgi?? Kāpēc nevar būt tas pats nosaukms???  :nezinu:

0

103

Paloma написал(а):

Es tik nesaprotu - nafig tie starptaiutiskie nosaukumi vispār vajadzīgi?? Kāpēc nevar būt tas pats nosaukms???

To nu es arī nesaprotu. Kāds izdomāja, ka tā vajag un aizgāja... Bieži vien tie "otrie" nosaukumi nemaz neizsaka seriāla domu.

0

104

Nu tie otrie nosaukumi parasti ir, jo nereti oriģinālie ir kādi īpaši izteicieni, kurus uzreiz uztver latīņamerikāņi, bet kurus tā pilnīgi precīzi nevar pārtulkot, jo neizklausās labi un nevar pilnīgi uztvert domu. Piemēram - Mundo de fieras - precīzs tulkojums būtu "Mežonīgo pasaule" - bet neizklausās labskanīgi. Otrs nosaukums telenovelei ir Las Hienas - Hiēnas. Bet liekas latviešiem nepatika neviens, ne otrs un šie tik paņēma pamatdomu - Cietsirdīgās spēles. A man nepatīk, es mazliet pārveidotu un tulkotu - "Mežonīgā pasaule"...

Jā, bet galvenokārt rakstu, jo gribēju teikt - Lisa - laipni lūgta forumā un mūsu draugu pulciņā... :friends:

0

105

Lisa написал(а):

Mīļākie varētu būt Rūbija un Amor Real

Laipni lūgta forumā :D Man arī ļoti, ļoti patika Rūbija. Tātad mums būs par ko parunāt... ;)

0

106

:) Paldies jums visam!!! :)  :)

0

107

sveiki, piedodiet ka paartraucu juusu saraksti...
gribaas arii nedaudz par sevi pastaastiit!!!
man ir 17 gadi, un kopss es redzeeju telenoveli "Kraapniece" par manu miillako aktrisi ir klluvusi Gabriela Spanika.
bet kopss saaka raadiit seriaalu "Mana miillaa aukle" esmu klluvusi par ssii seriaala vienu no karstaakajaam faneem, man pat portaalaa draugiem.lv ir domubiedru grupa un veel viena domubiedru grupa veltiita ssii seriaala galvanaas lomas atveidotaajai!

veel ssis tas par mani:
Maacos Riigas Dizaina un maakslas vidusskolaa, man iistais vaards ir Liene, patiik aktiivi atpuusties, nodarbojos ar teaatra sportu!

p.s. drossi aiciniet mani draugiem.lv

0

108

Laipni lūgta forumā! :D

0

109

leinna написал(а):

un kopss es redzeeju telenoveli "Kraapniece" par manu miillako aktrisi ir klluvusi Gabriela Spanika.

'Pazīstu vēl vienu tādu. :D

Un, protams, laipni lūgta!! :)

0

110

:D Prieks tevi redzēt un prieks, ka tu ar mums sarunājies...  ;)

0

111

Paloma написал(а):

'Pazīstu vēl vienu tādu

nez kuru? :P

leinna , priecaajos iepaziities ;) :)

0

112

sveiki man milakais serials ir krapniece man loti patik seriali kuros telo GABRIELA ... UN mARJORIE...

0

113

Sveicināta unne!!!!!!!!!!!!! Laipni lūgta forumā un mūsu draugu pulciņā... :D  :friends:

0

114

unne123 написал(а):

sveiki man milakais serials ir krapniece man loti patik seriali kuros telo GABRIELA ... UN mARJORIE...

sveikinja :) :) :) ljooti priecaajos, ka arii esi sheit, arii taapeec ka es arii dievinu Kraapnieci.. man ljooti patiik (diemzeel tikai agraakaa Spanika) un Marjorie ;)  :friends:

0

115

Cawa! Mani sauc Santa. Man ļoti patīk Silvija Navarro, Tālija, Gabija Spanika (vecajās telenovelēs), Barby, Natālija Oreiro, Skarlēta Ortisa, Mariana Seoane, Lucero un  Aracely Arambula. Dievinu telenoveli "Cuando Seas mia", CYS, LH, MC, vēl ļoti patīk Rosalinda, Maria la del barrio, Rūbija, Mežonīgais enģelis, Mi vida eres tu, Mārijas slepenā mīla, Por tu amor, Mi destino eres tu, Alborada, Amor gitano, Rebeka, Las vias del amor, Abrazame muy fuerte, La tormenta u.t.t. :)

0

116

Laipni lūgta forumā, silvia... :)

0

117

Prieks forumā redzēt jaunas sejas...  :D Prieks redzēt tevi silvia.

0

118

es arii priecaajos par to, ka Silvia arii ir ar mums ;) Laipni luuugta un gaidiita:)

0

119

Paldies! :)

0

120

bienvenida anyway

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Iepazīšanās ar dalībniekiem