TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Iepazīšanās ar dalībniekiem


Iepazīšanās ar dalībniekiem

Сообщений 121 страница 140 из 441

121

sveiki! man ir 15 gadu!  mācos Rīgas Teikas vidusskolā! dievinu spāņu valodu!  :clapping:  ļoti gribētu aizbraukt uz spāniju! esmu kā traka uz seriāliem un protams arī aktieriem.kas man patīk latīņos? patīk viņu mūzika, temperments un kaisle! dejoju salsu un nodarbojos ar jāšanas sportu! nu tas arī īsumā par mani! :P

0

122

Prieks iepazīties, vanessamaria! :) Laipni lūgta forumā!

0

123

Prieks iepazīties vanessamaria. ;) Ceru, ka daudz runāsies ar mums un tici man Tev būs par ko parunāt, jo tev visiem patīk seriāli. :D

0

124

vanessamaria написал(а):

sveiki! man ir 15 gadu!  mācos Rīgas Teikas vidusskolā! dievinu spāņu valodu!    ļoti gribētu aizbraukt uz spāniju! esmu kā traka uz seriāliem un protams arī aktieriem.kas man patīk latīņos? patīk viņu mūzika, temperments un kaisle! dejoju salsu un nodarbojos ar jāšanas sportu! nu tas arī īsumā par mani!

nu es domāju ka tui attnāci uz īsto vietu jo šeit daudziem patīk tādas lietas un daudzi būs priecīgi par tavu esamību šeit
un varu tikai pierkist missy tev patiešām būs te ar ko runāt ja vien vēlēsies

0

125

Laipni lūgta forumā, vanessamaria... Nu reidz - es no teikas videnes diezgan netālu dzīvoju... Un - hihihi - cik zinu, tu jau mums otrā salsas dejotāja forumā... :D

0

126

vanessamaria написал(а):

dejoju salsu un nodarbojos ar jāšanas sportu!

arii no manas puses laipni luugta sheit :) :)  :rose:  super par Tavaam nodarboshanaaam... ljooti dievinu dejoshanu un jaashanu, lai gan pati nenodarbojos ar to ;)

0

127

Tik jauki - forums sāk pildīties arī ar jaunim cilvēkiesm. Man prieks, ka esi šeit.  :D

0

128

danna написал(а):

Tik jauki - forums sāk pildīties arī ar jaunim cilvēkiesm

gluži manas domas :D  :friends:

0

129

heey, Vanesita, nepamanīju tevi :D bienvenida, corazon!  :friends:

0

130

cau mani sauc vineta. es par šo foršo forumu caur aiju jeb kā jūs te viņu pazīstat kā aijux007
man te ļoti, ļoti patīk.

0

131

Sveicināta forumā, vin4ux!!!!!!!!!! Man prieks, ka tev patīk... :D

0

132

vin4ux написал(а):

man te ļoti, ļoti patīk.

Prieks par to :D un tas ir logiski  ;) prieks par vēl vienu dalībnieku  :friends:

0

133

Chavinjas visiem!! Mani sauc Krista. Esmu parlaimiga, ka atradu sho forumu, vismaz ir kur apspriesties ar citiem telenovelju miljotaajiem :)

0

134

Sveika, cravey!!!!!!!!!! Priecājamies par katru jaunu dalībnieku un ja viņš vēl grib ar mums pļāpāt, tad vispār esma pārlaimīgi!!!! :D  Laipni lūgta forumā!!!! :friends:

0

135

chau cravey - laipni luudzu un ceru, ka arii turpmaak tev patiks un piedaliisies un paradiisies musu forumaa biezhi!!!

:friends:

0

136

O, tikko parādījās cravey avatras. Vēl viena daiļslidošanas fane - lieliski!!!!!!!!!!! A tā esi tu ar Brianu Žibēru?????????????

0

137

Juuu, ar Braienu gan, un visistakaa dailjslidoshanas fane :DDDDD Nokjeeru Varshavaa, ja ir velme varu iedot linku ar manam bildem :)
Paldies par laipno uznjemshanu :*

0

138

woww!!!!!!!!!!! visss... es arii gribu bildes ar slaveniibaam!!!!!!!!!! jau apskauzhu redzot tevi tur ar  Braenu!!!! man tik ar sandi pruusi fochene ir!!! :rofl: viss... pareejas tik vaska figuuru zvaigznes.... :rofl:

cravey написал(а):

Paldies par laipno uznjemshanu

vienmeer laipni ;) :kiss:

0

139

tā teikt - bienvenida arī no manas puses ;)

0

140

cravey написал(а):

Paldies par laipno uznjemshanu :*

Nav par ko!!!!

cravey написал(а):

Nokjeeru Varshavaa,

Malacis, ka noķēri!!!!!!! :D

cravey написал(а):

ja ir velme varu iedot linku ar manam bildem

Ir vēlme!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Iepazīšanās ar dalībniekiem