TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » http://fskating.informe.com


http://fskating.informe.com

Сообщений 1 страница 19 из 19

1

cravey - kas ar šo forumu? Nav sanācis? Viņš ir ta kā miris forums? Kur citur jūs pļāpajat/ Atceros, ka tev bija Žubēra forums, bet nu gribās tomēr tādu, kā šitas - daiļslidošanai kopumā, ne tikai vienam daiļslidotājam. Šito forumiņu varētu attīstīt un sur tur pareklamēt. Ja varētu tur uztaisīt arī kārtīgu informācijas bāzi tieši par daiļslidošanas teoriju, terminiem, noteikumiem, tiesāšanu un visādu citādu info latviski, tad šis forums varētu aiziet. Tad, kad pa TV rāda - tas noteikti baigi aktivizētos. Tikai ar to forumu baigi jāstrādā.

0

2

Nu par so forumu visi ir aizmirsusi, jo bedigi gan to atzit, bet Latvieshi nav diez ko aktivi uz dailjslidosanas apsprieshanu, it ipashi vasaraa!!! Tapec tie forumini kas ir ir tadi mazinji, ir tads viens diezgan aktivs draugos, domu biedru grupa, kas ir veltita tieshi viirieshiem :) - Brian Joubert, Stephane Lambiel & Evan Lysacek, kā ari citi misteri Lieliskie...
Kaa jau tu pareizi saki, ar forumiem ir baigi jastraadaa, un diemzhel es nezinu kursh varetu uznemties to lielo sheptibu, jo, piem, es to ar lielako prieku uznemtos, tachu ljoti labi apzinos ka man pietruks tas pacietibas :( Jo nav tas atbalsts no tautas :( Zhubeeram bija forums vinja latviehsu majaslapaa, tachu es to izdzesu jo tas bija ljoti neaktiivs, tapec ta majaslapa tagad ir tikai kaa info vairaak :)

0

3

Ev, a kādas adreses? Nu draugos tur tā kaut kā - man draugi nepatīk. Gribas kaut kādu forumu. Es jau šo to varētu ņemties un mēģināt ko reklamēt un palīdzēt, bet redz to visu info - tas gan nē, jo nav man to zināšanu. Jāreklamējas tajā brīdī, kad ir EČ vai PČ un rāda pa TV, tad ir cilveki, kas skatās un interesējas - tajā brīdī varētu savilkt iekšā cilvekus. Cik liels cilvēku pulks jūs vispār esat, kas jau ņemas šajā sakarā?

0

4

Njus taa reali, nezinu :D :D Tagad nav verts kaut ko uzsakt, jo tagad sakas off season, vasaraa visi tik pa peldesanu vien runas :D Dailjslidosana i prata nebus, bet uz rudens pusi var bisku nopietnak piekjerties sai domai :)

0

5

nu vajadzētu sapulcināt kopā ieinteresētos un sākt kaut ko darīt - respektīvi par to, ko es runāju - par teoriju. Es pati daudz ko tur nesaprotu un man būtu ļoti interesanti, ja būtu tas viss info pieejams. Tas prasa daudz laika un darba. Es šo to varētu izdarīt, bet tomēr nejūtos tik profesionāla šajā ziņā. Kurš uzņemsies vadību????????????

Es ticu tam, ka daiļslidošana kļūs populārāka Latvijā. Vajag tik kādu, kuram būtu kaut vismaz viduveji panākumi no Latvijas un uzreiz aizietu. Jau tagad kad iet tās pārraidas pa tv, tad cilveki tur sūta un prasa visu ko. Varētu tak, aizsūtīt tiem uz pārraides ēteru, ka ir šāds forums, kur ir tāds un tāds info par to un to - ta lieta varētu iziet cauri.

0

6

Jaa man ar tada doma ienaca prataa :) Teoriju var dabut neta kreivu un anglju valodaa, darbs butu tieshi ar pareizu partulkoshanu  :glasses:

0

7

Ak, kas par grandioziem plāniem! Bet es tikai par! Un savu iespēju (un (ne)slinkuma) robežās palīdzēšu!!! :)

0

8

Nu tas labi. Būs kaut kad jāsāk ko darīt. Man tik vajag ar ko iekarst, bet jums vajag bīdīt mani atpakaļ tajos brīžos, kad man uznāk intereses zudums.... :D

0

9

albalonga написал(а):

Nu tas labi. Būs kaut kad jāsāk ko darīt. Man tik vajag ar ko iekarst, bet jums vajag bīdīt mani atpakaļ tajos brīžos, kad man uznāk intereses zudums.... :D

Nje nje, vispirms plz nakamo nodalju Piruete un Gols!!! Es jau nevaru sagaidit turpinajumu :P :love:

0

10

:D

Man viena PuG nodaļa ir rītdienas darba plānos - nu tipa tur Bingo akti, izlozes, laimestu izmaksa, tabulu saveidošana, noteikumu sakopēšana, wlc audita dokumentu sagatavošanas procesu sākšana un... PuG nodaļa...  :rofl:

0

11

albalonga написал(а):

:D

Man viena PuG nodaļa ir rītdienas darba plānos - nu tipa tur Bingo akti, izlozes, laimestu izmaksa, tabulu saveidošana, noteikumu sakopēšana, wlc audita dokumentu sagatavošanas procesu sākšana un... PuG nodaļa...  :rofl:

O jeee, tas butu supeer :love: Nezinu kape, bet man tas stasts baigi patik, neskatoties uz to kads tur bus Braiens, esmu vnk kjerta uz romantiku :D

0

12

Ai, tas tik galimojoši. Eh, a tu kādu noveli šobrīd skaties vai arī pēc DC neviena nav iekarojusi tavu sirsniņu????

0

13

albalonga написал(а):

Ai, tas tik galimojoši. Eh, a tu kādu noveli šobrīd skaties vai arī pēc DC neviena nav iekarojusi tavu sirsniņu????

Mes te taa varam off topikot? :D
Njee, pec DC nav neviena uzradusies :( Nav nevienas tik labas vairak, bet vispar jau man pedeja pusgada laika vnk nav bijis laika kaut ko saakt atkal skatities, mosh tagad kaut ko iechekosu :) Biju iegrimusi darbaa, un domas par pasaules chempi :D

Отредактировано cravey (09.04.2008 23:52)

0

14

cravey написал(а):

Mes te taa varam off topikot?

Hej - es esu admins. Ja offtopiko kopā ar mani - tad viss ir čikiniekā... :rofl:

Hej, a tu strādā vai mācies? Un ja nav noslēpums - ar ko nodarbojies????

0

15

Nu kaa teiksi :D
Es pagajuso gad pabeidzu 12. klasi, un ta ka laga nezinaju ko gribu iesakt, tad so gadu izlaidu, samekleju darbinu (Olimpiskaja sporta centra, par peldbaseina administratori ), beet, tagad pedeja laikaa radas problemas, man vnk nepatika musu iekseja darba politika, ja to ta varetu nosaukt, un tapec pirms aizbrauksanas uz PČ iesniedzu atlugumu, tapec jav es ar te kladzinu, ka pec ta 22. aprilja ( mana pedeja darba diena ), man bus brivaaks, jo tad es atputisos, bisk japaarstejas ( mainju darba laikaa sabeidzu nedaudz savu veselibu ), un tad julijaa stashos augstskolaa!! Doma ir uz Vidzemes augstskolu par Tuurisma gidu!!! Kas zin, mosh pec izmacishanaas saaksu riikot braucienus uz dailjslidoshanas chempionaatiem :D Nju kaut ko uz to pusi gribu apguut, man ljoti iepatikas macibu programma, tapec ceru, ka tiksu tur!!!

Un ar ko tu isti nodarbojies? :)

0

16

Es strādāju Latvijas Loto. Jau vispār sen. Saku ar to, ka biju pārdeveja kioska. Mana mamma tur strādāja - tā, ka iekārtoja.
Šobrīd esmu izložu administratore - uzraugu, lai viss noteik korekti, piedalos izložu filmēšanas un sekoju līdzi procesam, arī jaunu loteriju noteikumus raktu u.c. Nu tā, kā izlozes ir arī vakarā (Keno vakara izlozes katru dienu 19:30) tad mēs tur 2 maiņās ar kolēģi strādājam. Viņai patīk  rīta maiņā, a man vakara maiņā. Tā, ka es parasti esmu darbā no 13 - 20 vakarā. Dievinu savu darba laiku, jo esmu totala pūce.
Nu man ar augstāko izglītību neiet. Vienkārši kādā brīdī apnika tas, ko studēju. Dzīvoju akadēmiskajos gados, bet nu ir doma saņemties un tomēr pabeigt Kultūras akadēmiju. Nu ta kaut kā... :D

0

17

Mmm, tapat ka es, ja man jaizvelas vai celties 5cos un braukt majas 15:00, vai ari celties ap 12:00 un braukt majas 23:00, es drizak panemsu 2. variantu :D
Ko tu studeji Kulturas akademija? :)

0

18

Kultūras teoriju un vadībzinību... Realitātē tā ir dziļa kultūras teorija un vel atsevišķi visādu citādu humanitāro nozaru kursi. Pirms tam vel vienu gadu Filoloģijas fakultātē arī pastudeju. Man ir viena nelāga īpašība - es ātri zaudēju interesi. Un ja izrādās, ka vispārt mūsu akadēmiskā izglītība tiek pasniegta sausas un garlaicīgas teorijas līmenī, tad arī interese zūd ātri un neatgriezeniski. Tas, ko daru darbā - man nav vispār nekas no augstskolām tajā vajadzīgs. Rakstīt tekstus un pareizi likt pieturzīmes man jau skolā iemācīja, a pieklājīgi runāt ar cilvekiem un pacietīgi unklausīt klientu sūdzības - to man jau mamma sen iemācīja - ta ka - kāda velna pēc vispār man jāzaudē laiks garlaicīgās lekcijās un jāstreso mutiskos eksamenos 2 dienu garumā ar 100 biļešu iespējām. Tas viss liekas bezjēdzīgi un stulbi.

0

19

Mjaa, man naakas tev piekrist, tapec es ari pagajuso gad nekur neskreeju un nestajos, vnk tapec lai kaut kur butu iestajusies :) Jo man ari ta ir ka atri zaudeju interesi, vot vienigi slidoshana ir iznemums :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » http://fskating.informe.com