TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando Amor 41. - 47. sērijas.


Destilando Amor 41. - 47. sērijas.

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

42. sērija.

Ilario paziņo Rodrigo, ka vairs nestrādās pie viņa, jo nav pelnījis viņa uzticību. Bet Rodrigo nešaubās par Ilario godprātību, sola algas paaugstinājumu un labāku amatu. Rodrigo dusmojas, redzot Mariannu runājam ar citiem vīriešiem, bet meitene atcērt, ka viņai nevienam nav jāatskaitās. Artemio Treho sašutis pastāsta Mariannai, ka viņa tekilu Montalvo uzņēmums nogādājis tā labākajam pasūtītājam sliktā stāvoklī, tāpēc klients no tās atteicies. Treho pieprasa paskaidrojumus. Bet advokāts Onjate noveļ visu vainu uz pārvadātāju kompāniju. Rodrigo pieprasa, lai Ārons palīdzētu Artemio segt zaudējumus, bet brālēns atsakās, jo tas nav izdevīgi.

43. sērija.

Rodrigo un Marianna pierāda, ka Artemio Treho darījumā viņu vainas nav. Taču Artemio tagad draud bankrots. Ārons atgādina Minervai, cik svarīgi ir ātri sagādāt mantinieku. Pārliecināts, ka Kaija viņu nemīl, Rodrigo paziņo Isadorai, ka piekrīt veikt mākslīgās apaugļošanas procedūru, lai tiktu pie bērna pēc iespējas ātrāk. Viņš arī neslēpj no Mariannas, ka piekritis sievas vēlmei pēc bērna kā laulības stiprinātāja, jo vēlas izārstēties no mīlestības pret pašu Mariannu.

44. sērija.

Rodrigo saka, ka piekritis radīt bērnu ar Isadoru, lai iemantotu mīlestību un maigumu, ko Kaija tam liedz. Bet Kaija spēj vien apsveikt Rodrigo. Donja Pilara sasauc ģimenes sanāksmi, lai izlemtu, kā palīdzēt Artemio Treho. Ārons uzstāj, ka palīdzēt ir neiespējami un pat nepieļaujami! Isadora pastāsta Sofijai, ka Rodrigo ir piekritis mākslīgajai apaugļošanai un viņa jau sarunājusi vizīti pie ārsta. Bet arī Minerva apgalvo, ka plānojot grūtniecību. Rodrigo uzskata, ka Benvenuto ir Kaijas mīļākais un draud tam, ka neļaus sev meiteni atņemt. Bet Kaija atcērt, ka Rodrigo nav nekādu tiesību jaukties viņas privātajā dzīvē. Minerva pastāsta Fedrai ārsta teikto – viņa nevarēs palikt stāvoklī drīz. Taču Minerva ļoti baidās par to, kāda būs Ārona reakcija uz to. Fedra paziņo Āronam savas domas – viņam būtu labāk šķirties un atrast veselīgu sievieti, kas tam dāvātu nepieciešamo dēlu cik ātri vien iespējams.

45. sērija.

Benvenuto atklāj savu mīlestību un bildina Kaiju. Bet meitene godīgi atzīst, ka mīl Rodrigo un nezina, vai kādreiz pārstās mīlēt, tāpēc negrib Benvenuto dot veltas cerības. Ārons paziņo Minervai, ka nepieļaus, lai viņa izjauktu tā plānus, tāpēc viņai ir jāpaliek stāvoklī vai arī abiem jāšķiras. Artemio draud Bruno, ka Āronam kādudien būs jānožēlo sava rīcība. Rodrigo pastāsta Danielai, ka ir atradis Kaiju, bet tā vairs viņu nemīlot, tāpēc viņš piekritis radīt bērnu ar Isadoru. Bet Daniela mudina brāli nepieļaut otru tik lielu kļūdu.

46. sērija.

Pamanot Minervas un Isadoras ierašanos, Ārons jau atkal lūdz Pamelu doties projām. Meitene lūdz viņu vairs nemeklēt. Bet Ārons sola šķirties no Minervas, lai viņi varētu apprecēties. Melitons piekauj Akasiju, kad viņam rodas aizdomas, ka tā bijusi tuva ar Džeimsu. Akasija ir bezsamaņas stāvoklī, Džeimss draud, ka Melitonam būs jānožēlo, ja Akasija nomirs. Isadora ir ļoti dusmīga, kad Rodrigo paziņo, ka vēl nav gatavs kļūt par tēvu un lūdz atlikt mākslīgās apaugļošanas procedūru. Kaija iepazīstina Rodrigo ar Benvenuto, paziņojot, ka viņš bija vienīgais, kas tai palīdzēja Eiropā iedodot naudu, lai viņa tiktu uz Londonu un sameklētu pašu Rodrigo. Rodrigo nokaunas un pateicas Benvenuto pat visu, ko tas Kaijas labā darījis. Melitons izplata ciematā baumas, ka Džeimss piekāvis Akasiju un tieši tāpēc apmaksā viņas atrašanos slimnīcā.

47. sērija.

Kad Ārons jautā, vai tikai brālēnam nav romāns ar Mariannu, Rodrigo atcērt, ka viņam nekad mūžā nevarētu būt attiecības ar tik augstprātīgu sievieti, bet bērna ieņemšana esot atlikta vien tāpēc, ka viņš joprojām nejūtoties gatavs kļūt par tēvu. Ārons paziņo Fedrai, ka Minerva nemūžam nespēšot viņam dāvāt tik nepieciešamo dēlu un ir kļuvusi par šķērsli ceļā uz tā mērķi, tāpēc viņš esot nolēmis šķirties, taču darīšot to tā, ka sieva to pamanīšot vien tad, kad jau būšot šķirta un Pamela būs viņa pirmdzimtā bērna māte. Isadora ir greizsirdīga, kad uzzina, ka Marianna un Rodrigo strādā kopā. Sofija gan uzsver, ka viņai būtu vīram jāuzticas, lai neaizkaitinātu. Rodrigo pasūta pusdienas un mūziķus, lai Kaiju pārsteigtu. Minerva, kas grib izjaukt Isadoras un Rodrigo laulību, iesaka svainei pārsteigt vīru birojā. Kaija ir satriekta, kad uzzina par Artemio nāvi. Rodrigo viņu apskauj, un tieši šajā mirklī abus pārsteidz Isadora un Sofija. Sofija gan Isadoru mēģina pārliecināt, ka viņas vīrs apskāvis Mariannu, lai mierinātu pēc tikko saņemtajām skumjajām ziņām, ka tas nepierāda neuzticību. Tomēr vēlāk Sofija paziņo Rodrigo, ka jau jutusi, ka kaut kas notiek starp viņu un Mariannu, un nedomā viņu turpmāk piesegt. Artemio Treho atraitne vaino Āronu vīra nāvē.

Rodrigo tik ātri maina savu viedokli. :( Man tas nepatīk. To viņam ir vajadzīgs bērns, to nav. Te viņš piedzēras, raudā, tad viņš jau atkal smaida. :D

0

2

Nav na jausmas, no kuras sērijas tas ir, bet...
DA tagad arī de la Vegas. :D Farnsisko. Rēcīgi bija, kad Pamelai steidzami bija jāpazūd, jo pie Ārona atbrauca Minerva. :D
Un Rodrigo ar Mariannu... :D Viņš noklausījās pie durvīm, Elvīra uzskrēja viņam virsū. :D Un stulbais Rodrigo sasita puķupodu!
Benvenuto atrada Mariannu un viņai piezvanīja. Marianna bija tik priecīga, bet Rodrigo greizsirdīgs. :D Toties atzinās mīlestībā. :) Un Rodrigo izspiegoja Mariannu. :D Viņa aizbrauca ar Benvenuto uz restoranu.
Patika, ka Elvis tik jauki pārsteidza Daniju. Viņas portreti, zīmējums un vārdi... :)

Isadora: Atceries, ka es tevi mīlu. Es tevi mīlu. ... Tu neko neteiksi?
Rodrigo: ... Nē... Jā.... Tu labi izskaties.
:D:D:D

0

3

Ragana написал(а):

Isadora: Atceries, ka es tevi mīlu. Es tevi mīlu. ... Tu neko neteiksi?
Rodrigo: ... Nē... Jā.... Tu labi izskaties.

:rofl::rofl::rofl:

Man patika vakardienas sērija.. :D Rodrigo pasūta pusdienas un mūziķus, lai Mariannu pārsteigtu. Ehh, bet tas bija tik mīļi.. :):love: Mjām, un tad vienā jaukā momentā pa durvīm iebrāzās Isadora..

0

4

Ragana написал(а):

Un Rodrigo izspiegoja Mariannu.  Viņa aizbrauca ar Benvenuto uz restoranu.
Patika, ka Elvis tik jauki pārsteidza Daniju. Viņas portreti, zīmējums un vārdi...
Isadora: Atceries, ka es tevi mīlu. Es tevi mīlu. ... Tu neko neteiksi?
Rodrigo: ... Nē... Jā.... Tu labi izskaties.

To visu redzēju. :D Jā, tas moments ar Isu man arī patīka. :D :D :D Man patīk Rodrigo grezsirdība, bet nepatīk viņa muļķīgi izgājeni. :) Isa vispār ir tik jauka. :) Un kaimiņš - tāds smukulītis. :love:

0

5

es aiz vien skatos...... bet man zuda pat taa gribas, kura ir bijusi ieprieksh...
tagad vismaz man pagaidaam patiik verot rodrigo, vinja greizsirdiiba reeciiga un abu divu speeles arii super.... bet tas arii viss.. bet arii tie nav labaakie ko redzeeju :)

cik sapratu, man shodien jau radiis to murgu, kad rodrigo sagribees bernu ar Isadoru.......... SAAKAAS !!!!  :unsure:  %-)

0

6

Julia написал(а):

es aiz vien skatos...... bet man zuda pat taa gribas, kura ir bijusi ieprieksh...

:(

Julia написал(а):

cik sapratu, man shodien jau radiis to murgu, kad rodrigo sagribees bernu ar Isadoru.......... SAAKAAS !!!!

:D:D:D

0

7

Julia написал(а):

man pagaidaam patiik verot rodrigo, vinja greizsirdiiba reeciiga un abu divu speeles arii super.... bet tas arii viss.. bet arii tie nav labaakie ko redzeeju

Ar mani ir tāpat. :) Tikai, es diemžēl, šajā nedēļā redzēju tikai kādas 1 sērijas gabaliņu. :(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando Amor 41. - 47. sērijas.