TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » One Tree Hill » One Tree Hill The boy saw the comet


One Tree Hill The boy saw the comet

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

http://i305.photobucket.com/albums/nn215/tearain/Leyton-33-one-tree-hill-1183956_400.jpg

The boy saw the comet and he felt as though his life had meaning.
And when it went away, he waited his entire life for it to come back to him.

It was more than just a comet because of what it brought to his life: direction, beauty, meaning. There are many who couldn't understand, and sometimes he walked among them. But even in his darkest hours, he knew in his heart that someday it would return to him, and his world would be whole again... And his belief in God and love and art would be re-awakened in his heart.

0

2

Kā Linsija teica - viens no dižākajiem pasaules mīlas stāstiem... Eh, smagi man. Man vienalga vienmēr gribesies Peytonu un Lūku kopā, lai gan mocos, jo tagad dikti Brūka iepatikusies.

0

3

albalonga написал(а):

Kā Linsija teica - viens no dižākajiem pasaules mīlas stāstiem...

tieši tāpēc man tik ļoti intresē vai tiktiešam ir tāda grāmata
jo ja būtu noteikti gribētu izlasīt

albalonga написал(а):

Eh, smagi man. Man vienalga vienmēr gribesies Peytonu un Lūku kopā, lai gan mocos, jo tagad dikti Brūka iepatikusies.

eh man tā bija tikkai viena laika posmu
bet kādu laiku jau peytona un lūks vairs kopā neprasās bet gan kādu citu jaunu tēlu viņai - un pat pēdējā laikā liekas ja ŗūka būtu kopā ar lukasu ironiski būtu ja peyton ar oven
nezinu šī vieta man liekas ka trakoti raksturo peyton un lukasa attiecības
nevaru gan atrast to citātui bet nu citējot pa savam sabojšau burvību

0

4

The boy saw a comet - (Alex/Izzie version)
nu man likās interesata versijavarbūt tāpēc ka man dikti tuva ir izzy un ar aleku liekas atbilsoš šis stāsts ebt man bija interesati noskatīties kā šo svarīgo elementu var atticināt arī uz citiem seriāliem un to savā ziņa pāšizveidoti parādīt
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3Segn3hJkGM&feature=related[/youtube]

0


Вы здесь » TelenovelesLV » One Tree Hill » One Tree Hill The boy saw the comet