TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » One Tree Hill » One Tree Hill 6.sezona


One Tree Hill 6.sezona

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

diezgan droši vai pat var teikt pavisam droši ir tas ka one tree till 6  sezona būs
nezinu gan vai tā būs beidzamā
bet nu katrā ziņā esmu lasījusi to ka tā būss ātrumā gan neatceros kur un tāpēc jāatvainojas bet nekādu raktu nevaru ielikt
bet nu katrā ziņā 5 sezona beidzas ar turpinošam beigām un daudzkur ir jau iekārtota vieta 6  sezonai

5. sezonas beigas

106. What Comes After The Blues   
First aired: 5/19/2008
People from Tree Hill may face their personal fears. Dan tries to lure the first person, a Reverend, on the donor repicient list give him his place by telling him that he had a good life while Dan himself tries to make amends. Lucas and Brooke pay respect to each other and Mouth and Millicent meet a new sports guy.

0

2

Tas ir iepriecinoši. Tikai es ceru, ka viss vadošais piecinieks būs 6.sezonā un neviens aktieris neaizies.

0

3

albalonga написал(а):

Tas ir iepriecinoši. Tikai es ceru, ka viss vadošais piecinieks būs 6.sezonā un neviens aktieris neaizies.

nu neiskatās k kāds domātu aiziet
apšaubu vai viņiem darbs liekas tik slikts
jo es personiski uzksatu ka one tree hill kā karjeras sākums viņiem ir bijis izcils
un tas kautkā vienmēr ir licies ja tu aizej tad vairs nav tas liekas diezgan enpateicīgi jo do'māju ka aktieriem tiktiešam daudzko ir devis one tree hill
un es nekur nesmu redz'ējusi ka kādiem no aktieriem piedāvātu kādu diži lielu darbu, satriecošu no kura nevarētu atteikties
un domājams vuņi nev tik augtu holivudas aktieri lai uzrastos pēkšni tādi piedāvājumi

0

4

Lai viņi neapvainojas, bet es priecajos, ka viņiem nepiedāva holivudas miljonu projektus. Vienīgi vienu Jamsa Lafertija interviju lasīju, kur viņs teica, ka filmēsies OTH kamēr vien būs tāda iespēja. A par pārejiem neko nezinu.

Ah, bet es tagad esu sākusi The O.C. skatīties. Man patīk, bet tomēr neesmu tādā sajūsmā kā par OTH.

0

5

albalonga написал(а):

Lai viņi neapvainojas, bet es priecajos, ka viņiem nepiedāva holivudas miljonu projektus. Vienīgi vienu Jamsa Lafertija interviju lasīju, kur viņs teica, ka filmēsies OTH kamēr vien būs tāda iespēja. A par pārejiem neko nezinu.

nu holivudas grāvēji jau viņiem netieki arī pied'vāi cuik skatos
šodien ska'tījos peytonas filmu sarkstu
- tas gan nebija garš bet filmas isktījās tīri labas un tīri tīkamas bet nu ne jau augstā klase kuras dēl varētu atteiktie no one tree hill
nu es domāju ja kāds aizietu tad visdrīzāk tā būtu brūka vai haley
haley - kā dziedātājas karjera nebrīnos ka vēl tikai celsies un tagad brīziem liekas ka one tree hill dēl varbūt viņa nevar tā tajā jomā izpasuties
un brukas atveidotāja ir varen populāra amerikā no viem tēliem viņa visvairāk apmeklē visus pasākumus un fanu tiktiešam iņai daudz tā kā nerīnos ka viņai tiktu kas piedāv''ats
jo gan lai pēc iskata viņa nav supermodele viņa ir skaita un to nav iespējams nepamatī turklāt kā aktrisei viņai ir liels talants par pārējiem nevaru paredzēt vienīgi domājams ka peyton tiktiešam naizies jo viņa nav tik tradiconāla sava ārienē un nevar uzspiest uz siktu savu karjeru un lai gan man viņa liekas apburoša man liekas ka viņa vairāk piemērota neparastām lomām kas parasti tiek piedāvātās tiktiešam augsta un laba līmeņa aktieriem

0

6

Jā, parBJ Galeotti es ar iedomājos - es domāju viņas muzikālo karjeru. bet es to neizturētu, ja viņa pamestu seriālu - Neitans bez Heilijas nav iedomājams...

0

7

albalonga написал(а):

Jā, parBJ Galeotti es ar iedomājos - es domāju viņas muzikālo karjeru. bet es to neizturētu, ja viņa pamestu seriālu - Neitans bez Heilijas nav iedomājams...

nu cik es skatos intervijas un lasu un skatos bildes par aktrisi man viņa neliekas tāda
viņas forumā vispār nev ga'jusi runa nekādas baumas nav pat paklīdušas ka viņa pasvētru iepēju pamest one tree hill
bet nu es domājau ka viņa nepametīs un ja pametīs tad tas noteikti būs varen leils muzikāls piedāvājums

0


Вы здесь » TelenovelesLV » One Tree Hill » One Tree Hill 6.sezona