TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Makleoda meitas/Mcleod's Daughters » Kapēc nerāda Makleodu meitas TV3!


Kapēc nerāda Makleodu meitas TV3!

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

Lasīju programmu un uzskrēju virsū jautājumam - Kapēc TV3 ēterā pazudis seriāls Makleoda meitas?
TV3 atbilde:
TV3 ir priecīga, ka tik lielu skatītāju daļuaizkustinājis un ieinteresējis pasaulē slavenais un iemīļotais seriāl Makleoda meitas. Jāturpina ar nelielu skaidrojumu par televīzijas seriālu pārraidīšanas tiesībām: ikvienam seriālam ir konkrēts laika periods, kad to pēc nofilmēšanas drīkst sākt rādīt. TV3 līdz šim i pārraidījusi sešas seriāla sezonas un ir iegādājusies tiesības pārraidīt Makleoda meitu jaunākās (septītās un astotās) sezonas sērijas, kuras tiks pārraidītas saskaņā ar sadarbības līgumu. Sekojiet jaunākajai informācijai TV3 un pirmie uzzināsiet, kad notiks atkalsatikšanās ar seriāla Makleoda meitas iemīļotajiem varoņiem.

Tātad - Makleoda meitas būs!!!!!

0

2

šo rakstu biju lasījusi
bet preicē ka kāds vēl ir izlasījis un preicē un pat ļoti priecē beigu fakts kas tikts izcelts boldā - ditki preicē

0

3

pinocchio написал(а):

preicē un pat ļoti priecē beigu fakts kas tikts izcelts boldā - ditki preicē

Mani arī tas priecē.. Es Makleodas sāku skatīties tikai tad, kad jau tuvojās beigas.. :( Tagad ļoooti nožēloju, ka neskatījos visu.. Sākuma sērijas arī redzēju.. Vidu gan izlaidu :blush: Kautkad, kad būs brīvāks, noteikti paskatīšos šo seriālu no paša sākuma.. :)

0

4

cik jauki, ka rādīs turpinājumu :)

0

5

GaBy написал(а):

Mani arī tas priecē.. Es Makleodas sāku skatīties tikai tad, kad jau tuvojās beigas..  Tagad ļoooti nožēloju, ka neskatījos visu.. Sākuma sērijas arī redzēju.. Vidu gan izlaidu  Kautkad, kad būs brīvāks, noteikti paskatīšos šo seriālu no paša sākuma..

nu eskal beigas un vidu skatījos bet sākumā kad bija klāra ne tik ļoti bet nu eniznu vai īsti to šakumu prasās
kautkādu daļau klēras redzēju un nezinu vai īsti klēra un tesa bija tik tuvas

0

6

Man atkal Klēra bija ļoti tuva un īpaši sapratu, ka mīļa, kad uzzināju ka mirs..  parasti pieķeros pie sākuma varoņiem. un viņa tāds - laukus mīļošs cilvēks, prātīga :)

0

7

aNgeL написал(а):

Man atkal Klēra bija ļoti tuva un īpaši sapratu, ka mīļa, kad uzzināju ka mirs..  parasti pieķeros pie sākuma varoņiem. un viņa tāds - laukus mīļošs cilvēks, prātīga

ak man ne īpāsi bet nu jkatram savas domas un tas laikam priecē
un esmu varbūt dīvaina
bet man klēras nāve radīja patīkamu sajūtu gammu jo pēc klēras nāves kad dažiem sirdī vēl bija sērijas man tās sērijas bija īpaši baudāmas
varenjauks likās veids kā citi mēģināja pārdzīvot

0

8

pinocchio написал(а):

ak man ne īpāsi bet nu jkatram savas domas un tas laikam priecē

man bija sanācis pēdējā laikā padomāt par plusiem ko sniedz dažāds viedoklis.. vispār jau laikam ir.. ar atšķirīgu viedokli ir vairāk ko teikt un tas aizņem lielu daļu cilvēku sarunu.. tikai jāmāk pasniegt un sadzīvot, pieņemt ka citam ir savādāks viedoklis :) un tas ir jauki.. dažādi cilvēki papildina viens otru un pasauli neiedzen ġarlaicībā kā būtu, ja visiem sakristu tie viedokļi :)

0

9

TV3 atkal atsāk rādīt ''Makleoda meitas''.Turpmāk būs sestdienās un svētdienās plkst 16...(īsti neatceros,bet pēc chetriem to4na bija).
Mani priecē fakts,ka atkal varešu skatīties,bet man šis laiks ir baigi nederīgs(tas vēl maigi teikts),es tik ļoti gaidīju to sēriju,kur Mets atgriežas,bet nu sanaks ,ka neredzēšu,jo nebūšu Latvijā;(

0

10

caramele написал(а):

Turpmāk būs sestdienās un svētdienās plkst 16...(īsti neatceros,bet pēc chetriem to4na bija).

Precīzs laiks sestdienās, svētdienās 16.25, jau no 5. jūlija.
TV3 izveidojusi arī mazu info lapu šeit

+1


Вы здесь » TelenovelesLV » Makleoda meitas/Mcleod's Daughters » Kapēc nerāda Makleodu meitas TV3!