TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mi prima Ciela - 64. - 71. sērija


Mi prima Ciela - 64. - 71. sērija

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Trešdien, 30. aprīlī
64. sērija
Dario atzīstas Zevam, ka Maite ir sieviete, kuru viņš ir gaidījis visu savu mūžu. Nensija izstāsta Dāvidam, ka ir nolēmusi braukt projām, lai mēģinātu viņu aizmirst. Kad Kristobāls paziņo Kamillai, ka ir nolēmis apprecēties ar Ileānu, viņa atbild, ka nekad tam nepiekritīs. Ābels nespēj savaldīt savu greizsirdību, redzot, ka Maite arvien vairāk satuvinās ar Dario.

Ceturtdien, 1. maijā
65. sērija
Rosio uztraucas, uzzinājusi, ka Grasielai pēdējā laikā ir bijuši vairāki ģīboņi. Ābels lūdz Maiti atgriezties viņu dzīvoklī, taču viņa nav ar mieru. Grasiela liek Nensijai apsolīt, ka pēc viņas nāves meitene paliks kopā ar Dāvidu. Avilu ģimenes sanāksmē visi apspriež Kristobāla bildinājumu, ko viņš ir izteicis Ileānai. Arminda un Himena nespēj to pieņemt, taču Alberto un Esperansa uzskata, ka Ileānai pašai ir tiesības izlemt, kā rīkoties.

Piektdien, 2. maijā
66. sērija
Kamēr Dāvids guļ, Grasiela raksta dienasgrāmatā, cik ļoti cer, ka dakteris Silva spēs viņu izārstēt. Meitenei jau atkal sāk asiņot deguns, ko viņa slēpj no sava mīļotā. Ābels liek Maitei nopietni pārdomāt, vai ir jāpiedalās koncertā. Maite ir pārliecināta, ka spēs to izdarīt. Ileāna jūtas ļoti sāpināta, kad Kamilla uzvedas kā viņas lielākā ienaidniece. Silvijas un Rafaēla attiecības ir ievērojami uzlabojušās. Ābels, būdams liels egoists, apgalvo, ka nespēs būt kopā ar Maiti, ja viņa gūs lielus panākumus. Analīzes atklāj, ka Siela ir stāvoklī, taču tas ir ļoti bīstami viņas slimības dēļ. Ileāna ir ļoti apbēdināta par Kamillas rīcību, bet Kriostobals uzdāvina viņai gredzenu kā savas mīlestības apliecinājumu. Grasiela vēlas paturēt bērnu, pat ja tas viņai maksātu dzīvību.

Pirmdien, 05. maijā
67 .sērija
Kamila paziņo, ka brauks strādāt uz citu pilsētu, jo nespēj noskatīties, ka viņas dēls dzīvo kopā ar Ileānu. Magdalēna priecājas, uzzinājusi, ka viņas jaunie darba pienākumi ļaus viņai diendienā atrasties Rafaēla tuvumā. Ābels paziņo Zevam, ka liks lietā visu Flāvio ietekmi, lai Dario atlaistu no darba mūzikas skolā. Dāvids paziņo vecākiem, ka Grasiela ir palikusi stāvoklī.

Otrdien, 06. maijā
68.sērija
Ābels tiek padzīts no skolas un Dārio viņam piekodina, lai netuvojas Maitei. Asucena un Fernanda ir pārliecinātas, ka tā ir tikai Maites vaina, ka Ābels izturas kā nepieskaitāms. Rosio uztraucas, ka Grasielas slimība ir viņas vaina un baidās, ka arī otrs viņas bērns piedzims slims. Silvija ļoti priecājas par Sāras atlabšanu, jaunietes nobīstas, kad nejauši atrod Rafaēla ieroci. Silvija uzskata, ka tas ir par daudz un lūdz Rafaēlu pamest šīs mājas. Fernanda izmanto izdevību un pavedina Ābelu. Viņi pavada kopā kaislīgu nakti. Lai iegūtu vairāk naudas un spētu nopirkt darbnīcu un palīdzēt Alberto, Rafaēls izlemj doties uz bāru, lai spēlētu azartspēles. Maite ir pārsteigta par lielajām ovācijām pēc koncerta. 

Trešdien, 07. maijā
69.sērija
Maite ir laimīga, uzzinājusi, ka ir pieņemta orķestrī. Tā vietā, lai kopā ar Silviju dotos uz ģimenes svinībām par godu Maites panākumiem, Rafaēls dodas uz bāru un spēlē uz naudu. Arminda jūtas ļoti saviļņota, kad Ignāsio paziņo, ka par spīti daudzajiem atšķirtības gadiem viņš nekad nav pārstājis viņu mīlēt. Rafaēls kategoriski iebilst pret to, ka Silvija atsāk skriešanas treniņus.

Ceturdien, 08. maijā
70 . sērija
Arminda jūtas vainīga, ka ir ļāvusies kaislei un ir pavadījusi nakti kopā ar Ignāsio. Maite piekodina tēvam, lai viņš neiedomājas spēlēties ar Nadji jūtām. Ņinočka ierodas pie Ileānas un lūdz viņu paskaidrot Kristobālam, ka viņa vēlas atteikties no galvenās lomas, jo ir iemīlējusies jaunajā režisorā. Maite uzzina, ka Ābels gandrīz ir ticis izslēgts no mūzikas skolas par to, ka uzbrucis Dario.

Piektdien, 09. maijā
71 .sērija
Maite uzzina, ka Ābelu gandrīz izslēdza no mūzikas skolas par uzbrukumu Dario. Rafaēls iedod naudu Alberto, bet slēpj, ka ir nopelnījis to spēlējot azartspēles. Estebans pamana, ka Magdalēna koķetē ar Rafaēlu un nolemj viņas vietā pieņemt citu meiteni. Dāvids saka Ignasio, ka viņu māc šaubas, vai Grasielas ārstēšana ir pareiza. Fernanda ierodas pie Maites un apgalvo, ka ir pavadījusi divas neaizmirstamas naktis kopā ar Ābelu. Bernanda pārsteidz Estebanu, kas ir apskāvies ar Magdalēnu un nevēlas dzirdēt vīra paskaidrojumus, ka tas ir tikai pārpratums.

0

2

ak es tik trkoti sen nesmu skatījusies
vai nu nesanāk laika vai vienkārsi īsti nav vēlme
sākumā dikti patika mana hippija meitnee un viņas mūziķis bet tagad ne tik ļoti un viasa burvība manas acīs vairs nav

0

3

pirmkārt jau ura, ka LTV7 rāda Cielu par spīti visādiem svētkiem utt :) vismaz kādu seriālu var skatīties,kamēr brīvdienas :)
prieks man , ka Silvijai ar Rafu attiecības uzlabojušās :) bet žēl Ileānu un Kristobalu.. tomēr mīl viens otru. pašai man neīpaši patīk, ka dzīve izkārto tā ka sieviete vecāka par vīrieti, bet neesmu pret - tomēr galvenais lai ir tā mīlestība un jūtas ;) žēl par Ābelu un Maiti - abiem sarežgīti raksturi, stingri mērķi, kas bojā viņu attiecības.. bet tās ķildu dzirdkstelītes man patīk :D interesanti, ka tagad visi pēc kārtas pa vienam pamana ka Cielu apspīd īpaša gaisma... tas ir jauki un gaiši un Cielai atbilstoši, taču kkā.. jocīgi. un tagad reizē gan liels prieks par Cielas grūtniecību, gan arī skumjas, ka viņai tā slimība :( un tik jauki vērot Cielu un Dāvidu kopā :)

0

4

pinocchio написал(а):

vai nu nesanāk laika vai vienkārsi īsti nav vēlme

man arī nevienmēr sanāk skatīties. un kad sākas Zorro, skatos to. man wnk kaut kā tuvs un mīļš tas maigums kas ir starp Cielu un Dāvidu.. tās viņa rūpes par viņas slimību, pie tam dievinu, ka  šajā seriālā nav tā ka galvenie varoņi izšķiras un pusseriālu un cieš ka nav kopāa. šeit vismaz var skatīties un baudīt viņu mīlestību :)

0

5

aNgeL написал(а):

bet tās ķildu dzirdkstelītes man patīk

nu tas arī bija tas kasman ākumā ikti peisaistīja
savādāk brīziem man pat tracināja

0

6

aNgeL написал(а):

ka  šajā seriālā nav tā ka galvenie varoņi izšķiras un pusseriālu un cieš ka nav kopāa. šeit vismaz var skatīties un baudīt viņu mīlestību

jā bet tiktutā man pati ciela nedaudz tracina

0

7

pinocchio написал(а):

jā bet tiktutā man pati ciela nedaudz tracina

ir kaut kas šajā seriālā, viņos abos kas man nepatīk , bet nespēju pati saprast kas.. nju, Cielas man žēl - tik jauna, laba, mīloša.. tādiem cilvēkiem būtu jāizkrāšņo pasauli nevis jāpamet.

0

8

aNgeL написал(а):

ir kaut kas šajā seriālā, viņos abos kas man nepatīk , bet nespēju pati saprast kas.. nju, Cielas man žēl - tik jauna, laba, mīloša.. tādiem cilvēkiem būtu jāizkrāšņo pasauli nevis jāpamet.

nu tas ka man viņas žel tas ir pavisam noteikti - l;iels fakts
bet reizēm man viņa liekas uztaisīta parļieku traki banāla

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mi prima Ciela - 64. - 71. sērija