TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Smallville


Smallville

Сообщений 1 страница 20 из 94

1

http://i001.radikal.ru/0805/47/3e0e752f03bat.jpg
Plot: In October 1989, a huge meteor shower destroyed most of the town of Smallville, Kansas. This event brought Jonathan (John Schneider) and Martha Kent (Annette O'Toole) what they have always wanted, a son they named Clark (Tom Welling). In 2001, their son is becoming a man, who has two best friends, Pete Ross (Sam Jones III) and Chloe Sullivan (Allison Mack), and a crush on the hottest girl in school, Lana Lang (Kristin Kreuk), not to mention a budding friendship with future nemesis Lex Luthor (Michael Rosenbaum). But his parents have been hiding a secret from him: they found him inside a spaceship when the meteor shower came. As he begins to develop his powers and discover more abilities that will soon transform him into Superman, Clark begins to take on his mantle as the Man of Steel.

His journey, their battle, our future (season 6)

The new girl...friend or foe? (season 7)

Every superhero has a beginning...

Before he was Superman, he was just a young man with extraordinary abilities
"Smallville" is an excellent idea for a TV series. I am one of those who grew up in the 1950s with Superboy and Superman comics. I loved the Superman films with Chris Reeves. I loved the "Lois and Clark" TV series. But this one, which chronicles Clark Kent's high school life, the period when he began to realize the extent of his super powers, and began to see his life's mission, has not been depicted before, as far as I can recall. They've done it extremely well, and the actors are very fitting for the parts. And, naturally, good always prevails over evil.

A year 2005 update -- we don't watch "Smallville" as faithfully anymore as we used to. I suppose that is a natural consequence, as old story lines get stale, and the writers try harder for scripts with an "edge." Still, whenever we do watch, we still enjoy the series.

Tom Welling ...  Clark Kent (152 episodes, 2001-2008)

Michael Rosenbaum ...  Lex Luthor / ... (152 episodes, 2001-2008)

Allison Mack ...  Chloe Sullivan (152 episodes, 2001-2008)

Kristin Kreuk ...  Lana Lang / ... (150 episodes, 2001-2008)
Annette O'Toole ...  Martha Kent (131 episodes, 2001-2007)
John Glover ...  Lionel Luthor (118 episodes, 2001-2008)

John Schneider ...  Jonathan Kent (109 episodes, 2001-2006)

Erica Durance ...  Lois Lane (75 episodes, 2004-2008)
Sam Jones III ...  Pete Ross (68 episodes, 2001-2008)

0

2

nu albalonga tu vēlējies kādu vēl seriālus
nu par šo diti daudz ir redzēts, dzirdēts
un tas arī cw razōjums
un seriālam kopā jau ir 7 sezonas un ja nekļūdos tiek vēl filmēts tā ka'tev tik ātri neapsīktu ko darīt
nezinu vai tev patiks bet nu zinu ka video noteikti būtu pieejami

0

3

hmmm... Nu neiedvesmo mani īpaši supermens... hmmm... Ta jau manīs. Vispirms The oc, tad gossip girl, tad October road un ta jau manīs...

0

4

albalonga написал(а):

hmmm... Nu neiedvesmo mani īpaši supermens... hmmm... Ta jau manīs. Vispirms The oc, tad gossip girl, tad October road un ta jau manīs...

neiznun neko daudz nelasīju tikkai ieliku
girbēji ko varu piedāvāt par šo bija daudzdzirdēt tāpēc ieliku

0

5

pinocchio написал(а):

girbēji ko varu piedāvāt par šo bija daudzdzirdēt tāpēc ieliku

Jā, paldies, ka ieliki.

0

6

Karoč es sāku skatīties. 2 sērijas noskatījos un tagad došos mājās un tālāk skatīšos. Man ļoti patīk. Es uzreiz tieši par Lex Luthor sāku fanot. Maiks Rozenbaums vienkārši ir satriecošs un no J2 fanu fikiem man Toms Wellings un Maikls Rozenbaums reāli mīļi ir palikuši. Tā ka nu, ja kāds ir redzējis vai arī grib skatīties ar mani - davai pievienojas, lai man ir ar ko apspriest.  :D

0

7

albalonga написал(а):

Karoč es sāku skatīties. 2 sērijas noskatījos un tagad došos mājās un tālāk skatīšos. Man ļoti patīk. Es uzreiz tieši par Lex Luthor sāku fanot. Maiks Rozenbaums vienkārši ir satriecošs un no J2 fanu fikiem man Toms Wellings un Maikls Rozenbaums reāli mīļi ir palikuši. Tā ka nu, ja kāds ir redzējis vai arī grib skatīties ar mani - davai pievienojas, lai man ir ar ko apspriest.  :D

Nu es varētu teikt esmu veterāns Smallvillas skatīšanās.. :D  Pirms dieviem gadiem vasarā sāku skatīties (divu nedēļu laikā 7 sezonas cauri izrāvu.. ;) ), tagad gaidu katru piektdienu jaunāko sēriju.. :)

Nevaru apgalvot, ka atceros paša sākuma notikumus pilnīgi skaidri, bet ar maziem atgādinājumiem noteikti viss nāks atpakaļ.. :)

Man ar ļoti patīk Leksa tēls seriālā.. Viņš ir stipri labāks, kā filmās... Taču seriālā tomēr mīļākais tēls man ir un vienmēr būs Klarks (es zinu, ka sākumā viņš bija pat ļoti naivs, bet ar laiku viņa labo sirdi vienkārši nav iespējams nenovērtēt :) )

Ko tu domā par Lanu?  :unsure:

0

8

Lana ir garlaicīgi jauka. Pilnīgi kaitinoši. Lez ir dievīgs vismaz sākumā un man mežonīgi patīk kā viņa dzīve saskaras ar Klārka dzīvi un nedaudz sasaucas. Šobrīd esu 4 sērijas noskatījusies, plānoju šovakar 5. un 6. Izlasīju, ka Maikls Rozenbaums pēc 7.sezonas pameta seriālu un tas mani reāli saskumdināja. Jo nez, kā bez viņa. Smagi.

0

9

Es ar varētu mēģināt skatīties :) Ja ir kompanjoni, es ar mieru, tāpat pēc tam kad Vampire diaries un SPN šonakt beigsies palikšu bez seriāliem :(

0

10

hihihi, super. ;)

0

11

Esmu pirms kāda mēneša noskatījusies 1. sezonu, bet sapratu, ka lielos daudzumos skatīties nevaru. Nezinu, īsti neaizrāva, bet tas netraucēja skatīties cauru dienu. :D Runājot par Luteru - tiešām interesants tēls, nezinu kā jums, bet es nekad līdz galam nevarēju saprast vai viņš ir ļauns, vai nē. :D

0

12

Man tagad novilkās 1. sezona, izskatās, ka es varētu maratonēt pirmās sērijas līdz TVD sāksies :)

0

13

oho, super, craves. Es atkal beigās šodien neskatos, jo kaut kā nogurusi jūtos un laikam došos pārsteidzosi agri gulēt - jau ap pusnakti. Parsti ap trijiem dodos. Tagad kaut ko palasīšu, tad lēnā dusa ieiešu un čučēt. Smallville pagaidīs.

0

14

Noskatījos 1. sēriju - baigi smaga īstenība :( Bet jā, man jau pēc pirmās sērijas vajadzēja Luisas un Klarka devu :D Paskatījos klipiņus tūbē. Un man arī patīk Lekss  :crazy: Skatīšos 2. sēriju.

0

15

AAAww, man patīk Lekss un Lana - perfect match :flirt: Zinu tagad manu Smallville pirmo sezonu mīļāko pāri :love: Noskatījos pirmās trīs sērijas un tur manāma diezgan liela ķīmija abu starpā...

0

16

hahaha, es pat neteikšu, kuri divi ir mans sapņu match....

es protams neaizgāju gulēt 12, bet aizlasījos un tagad tik iešu dušā un gulēt. hihihi. Bāc.

0

17

albalonga написал(а):

hahaha, es pat neteikšu, kuri divi ir mans sapņu match....

:D

0

18

albalonga написал(а):

Izlasīju, ka Maikls Rozenbaums pēc 7.sezonas pameta seriālu un tas mani reāli saskumdināja. Jo nez, kā bez viņa. Smagi.

Nu nav tik traki bez Leksa.. Mazliet skumji sākumā bija, bet ar laiku jau pierod.. :)

cravey написал(а):

Bet jā, man jau pēc pirmās sērijas vajadzēja Luisas un Klarka devu :D

Nu jā.. es 4 sezonas gaidīju, kad Luisa parādīsies.. tad arī viss labākais sākas (manuprāt :) ).. labs pāris  :love: .. :)

P.S. Ohhh... cik grūti ir uzrakstīt, jau trīs reizes rediģēju tekstu, lai tik kaut ko priekšā nepateiktu.. :D

0

19

man drīkst spoilerot, bet tik brīdini pirms tam, ka ir spoileri, lai nelasa tie, kas negrib lasīt.

0

20

Vakar 5 ar pusi sērijas noskatījos, šodien pabeigšu :D Man patīk, bet gaidu Leksa un Lanas momentiņus vairāk un Luisas parādīšanos. Šai seriālā velku paralēles ar manu TVD - Klarks + Lana ir tieši tas pats variants, kas Stefans + Eleina - abi labiņie, un līdz ar to kopā garlaicīgi. Savukārt Lekss + Lana ir kaut kas līzīgs Deimonam + Eleinai - šeit ir līzsvars, viens vairāk uz bad tipāžu, kamēr otrs ir pilnībā labais, turklāt attiecības ir spice un humoriņš, kas tās padara par skatītājam interesantām :crazy: Nu jā, un Klarks + Luisa ir vnk Klarks un Luisa. Tas jau skatītājam ir pats par sevi pieņemams, turklāt arī - viņiem ilgi tās attiecības tika attīstītas, un tā gaidīšana bija super - arī tas pats, kas Delena faniem tagad TVD :) Es jau vakar novilku 4. sezonas pirmās divas sērijas :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Smallville