TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 6. sezona » 6. sezona


6. sezona

Сообщений 1 страница 20 из 44

1

Oficiālais apraksts:

SUPERNATURAL: Season six will be a season of mystery and shadow. Heaven and Hell have been left in complete disarray since the apocalyptic events of season five. And now, monsters, angels and demons roam across a lawless and chaotic landscape. And so Dean Winchester, who has retired from hunting and sworn never to return, finds himself being pulled back into his old life – pulled back by none other than Sam Winchester, who has escaped from Hell.  The two reunite to beat back the rising tide of creatures and demon-spawn, but they quickly realize that neither are who they used to be, their relationship isn’t what it used to be, and that nothing is what it seems.

Avots: http://ausiellofiles.ew.com/2010/05/20/ … mallville/

0

2

wow... Izklausās baigi labi... Sems, kurš vairs nav īsti Sems, Dīns, kurš noteikti būs pavisam savādāks Dīns... Ak, Dievz, kā lai es sagaidu...

0

3

albalonga написал(а):

wow... Izklausās baigi labi... Sems, kurš vairs nav īsti Sems, Dīns, kurš noteikti būs pavisam savādāks Dīns... Ak, Dievz, kā lai es sagaidu...

Tev vispirms 5. sezona jānoskatās :D

0

4

Tiešām negribas to teikt, bet būtu bijis labāk, ja Sems ietu bojā pavisam- neatgriezeniski.. Seriāls jau sāk pamazām mudžināties un kļūt pārāk Supernatural..
6. sezonā Dīns mēģinātu visu aizmirst un dzīvot kopā ar savu ģimeni, bet viņš nespētu atstāt savu pagātni aiz muguras, ja apkārtnē vēl joprojām būtu vērojamas apokalipses atstātās pēdas.. tā nu viņš iekāptu savā vāģī un dotos tusēt pa pasauli ar Kasu..
Hihiii.. varētu sataisīt kādu Eurotrip un braukāt pa dazādām Eiropas valstīm, jo ne tikai ASV notiek pārdabiskas lietas.. Piemēram izkaut Rumānijas vampīrus, vai arī izskaitļot Lohnesa ezera mistiskos notikumus (nedaudz bērnišķīgi)... Bet nu vismaz būtu kas savādāks.. :D

0

5

cravey написал(а):

Tev vispirms 5. sezona jānoskatās

ko es noteikti ar saviem nerviem darīšu tik tad, kad sestā būs sākusies... :playful:

hahaha, modreit. Sorrē, bet bez Sema SPN vairs nav SPN, lai gan par Casa un Deana road trip - welll - I could have wet dreams thinking about that... :rofl:

0

6

albalonga написал(а):

hahaha, modreit. Sorrē, bet bez Sema SPN vairs nav SPN, lai gan par Casa un Deana road trip - welll - I could have wet dreams thinking about that... :rofl:

Nu jā. Piekrītu. Tas būtu ļoti skumji, un noteikti šokētu miljonus Sema fanu, bet nu viss plūst, viss mainās.. No tīri sižetiskā viedokļa tas šķiet negodīgi pret skatītāju, ja seriāls iet uz kulmināciju un varoņa bojāeju, bet viņš atkal un atkal izglābjas.. Sanāk, ka visiem šiem notikumiem nav bijusi nekāda jēga. Atkal nonākam pašā sākumā- pirmā sezona. Sems un Dīns. Attiecības samudžinājušās. 6. sezonā tāpat kā 1. abi nespēj rast kopīgu saikni, tikai šoreiz Dīns būs tas, kuram gribēsies atpūsties no "darba"...
Vajadzētu pamēģināt sazīmēt seriāla sižetisko plānu.. noteikti veidotos apļa kompozīcija, jo nu nevar tachu nepiekrist, ka darbība nav cikliska..
kko tomēr vajadzēja pamainīt- noziedot Semu, jo paliek tachu vēl Dīns.. kaut gan labi atceros, cik sarūgtināts es biju, kad Amuletā Prū nomira.... biju vnk šokēts.
Hmm.. nu ko tur daudz spriest. Nav jau atkarīgs no mums. Cerams, ka scenārija autors un režisors spēs mums pasniegt ko jaunu un nebijušu.

0

7

tas gan. Un nu jā - pa Eiropu viņi Supernaturālās parādības nekad neķers, jo nav piķa. Apbrīnojami, ka CW iegulda tik maz piķa SPN, lai gan tagad 5.sezona tam bija vēl nebijuši reitingi, bet tādu Gossip Girl reklamē kā traks, lai gan no SPN tas atpaliek. Un jā - vispār pasaule ir cikliska un tas ir labs māksliniecisks paņemiesn - veidot darbu cikliski. Kaut kāds viens aplis ir veikts un sākas nākamais. Bet Sems un Dīns stipri mainījušies. Nez, kas no tā sanāks, bet es joprojām ticu Supernatural un ceru, ka viņi mani smagi nepievils. Ja vien es spētu saņemties driosmi un noskatīties septiņas pēdējās 5.sezonas sērijas. Es vienkārši nespēju, jo man sirds pārāk stipri sāp no Dīna sāpēm. Eh.

0

8

albalonga написал(а):

Es vienkārši nespēju, jo man sirds pārāk stipri sāp no Dīna sāpēm.

Jā.. tas gan.
Pēdējā sērija bija īpaši emocionāla, sāpīga un aizkustinoša. Bet nu saņemies un beidzot noskaties, jo tiešām ir to vērts... agri vai vēlu tas būs jāizdara ;)
Piekrītu, ka izmaksas būtu lielas, bet reitingi stipri paceltos.. Būtu tik forši, ja kaut viena sērija būtu veltīta Baltijai.. hehe..
Filmējam paši savu seriālu.. :D Tas būtu jautri.. mums ar draugiem un draudzenēm bija ideja filmēt ziepeni. Es biju sarakstījis scenārijus.. tikai nesanāca laiks. Tagad arī tie scenāriji ir pazuduši nebūtībā.. :D
Es sāku rakstīt romānu.. lol.. jau 2 nodaļas gatavas.. pa vasaru noteikti sarakstīšu visu, jo laika būs ļoti daudz. :)
Un vēl arī nodarbojos ar portretu zīmēšanu.. sanāk tīri okay- personības var pilnībā atpazīt :D .. bet arī tam pašlaik laika gandrīz nemaz nav..

Nu gan atpakaļ pie Supernatural.. :) ;)
Patiesībā jau Cass ir baigi feins personāžs. viens no maniem SN favorītiem.. uzreiz 2. vietā aiz Dīna :D

Tad vēl man sen, sen atpakaļ.. tas bija 4. sezonā, vai ne? Man baigi patika Ruby.. (visvairāk jau viņas blondā versija :D)

0

9

Ja, blondā Ruby visiem labāk patika, ka brunete. A man otrādāk - esu viens no tiem dīvaiņiem. Un jā - visi man saka, lai beidzot noskatos SPN un moš arī saņemšos. Es jau teicu - man vajag viskija pudeli un daudz kabataslakatiņu un moš tad varu taisīt maratonu. Šodien jau iepreikšpārdošanā no amazon.com pasūtīju 5.sezonas DVD.

Ev, modreit - wow - tu vel arī raksti un zīmē. Giču ar vel spēlē? Ko jau māki nospēlēt? Par ko raksti romānu un ko zīmē un vai to visu mēs kaut kad ieraudzīsim forumā?

Ev, laba doma ziepeni filmēt. Vajag tik kameru un gribēšanu un protams cilvēkus. :D

0

10

albalonga написал(а):

Ev, modreit - wow - tu vel arī raksti un zīmē. Giču ar vel spēlē? Ko jau māki nospēlēt? Par ko raksti romānu un ko zīmē un vai to visu mēs kaut kad ieraudzīsim forumā?

Haha.. nu jā.. rakstu traģisku romānu par vienu korejas džeku Latvijā...
Nu jā, spēlēju ģichu un pamazām dziedu.. cenšos spēlēt no visa pa druskai.. īpaši nešķiroju :)) :D
Pāris klasesbiedri jau ieminējās, ka jāiet uz O!kartes akadēmiju.. lol haha
Tiešām, kad būšu Rīgā, tad noteikti pameklēšu kādu vokālo pedagogu.. tīri intereses pēc, jo tas man patīk :)
Errr.. šobrīd glūnu pie datora un cenšos saņemties un sapildīt darba lapas par mērnieku laikiem.. gribu dabūt 10, tad arī uz gada varētu spīdēt apaļš desmitnieks literatūrā ;)
Iespējams, ka arī kādreiz ko nopublicēšu, bet visus savus portretus esmu paspējis izdalīt tautai :D
Gan jau kkad.
Šodien aizstāvēju biznesa plānu... Apbedīšanas birojs. Ceru uz 9,10..

Vēl par SN.. lai nebūtu tā, ka 6. sezonas tēmā mēs te klachojamies tikai par dzīvi :D
Varbūt ir info, kad varētu sākties filmēšana? ;)
Gan jau kkad nākamgad.. lai Jensens biku ar savu sieviņu padzīvojas un atpūšas.. :)
Ja es tagad tā padomāju, tad īsti neatceros 2. un 3. sezonu.. tik daudz laika jau pagājis, ka pat jābrīnās. :D

0

11

SPN atsāks filmēt jūlijā ja nemaldos.

bāc, tev ir jāierodas kaut kad Rīgā un mums SPN fanu bariņam jāsarīko SPN maratons. Man ir pagaidam visus 4 pirmo sezonu DVD. Un Pirmās trīs sezonas turpat vai visas sērijas es varu skatīties desmitiem reižu. Eh. Kaifs.

P.S. baigi labas atzīmes. Malacītis. Un par biznesa ideju - lieliska. Apbedīšanas biroji izdzīvo pat bada laikos.

0

12

Vēl jaunumi par nākamo gadu ir tādi, ka SPN no ceturtdienas ir pārcelts un piektdienu un tiks tranlāts deviņos vakarā pēc Smallville. Misha Collins un Jim Beaver atgriežas kā pamatsastāva aktieri.

0

13

albalonga написал(а):

bāc, tev ir jāierodas kaut kad Rīgā un mums SPN fanu bariņam jāsarīko SPN maratons.

Heh.. nu būtu jau forši.. Iespējams, ka kkad vasarā būšu pa Rīgu. Man tur 2 vecākie brāļi dzīvo :)

0

14

modreits написал(а):

Iespējams, ka kkad vasarā būšu pa Rīgu. Man tur 2 vecākie brāļi dzīvo

superski. Dod ziņu laicīgi un kauč ko sadomāsim.

0

15

Ah, es pamazām skatos cauri piekto sezonu tikai tagad un prātoju- viss beigsies vai būs turpinājums? Kad izklasīju šo te, biju sajūsmā! Šis ir mans mīļākais seriāls un tas ir lieliski, ka viņi to vēl nebeidz! Manis pēc, ja vien viņi atrastu ko interesantu, ko mums parādīt, viņi varētu turpināt vēl ļoti ilgi! Ceru, ka tā arī būs! ^_^

0

16

0

17

ahh  :love:

0

18

Tā kā SPN jau rit 6. sezona, tad domāju, ka ir pienācis pēdējais laiks nomainīt arī SPN sadaļas bannerīti :) Dodu jūsu novērtēšanai manis tikko sameistaroto:

[реклама вместо картинки]

Jūsu komenti un ja neapmierina, tad jūsu piedāvātie varianti :)

0

19

Uzreiz atbildēšu kāpēc nav Kastiela - jo seriāls tomēr ir par abiem brāļiem un Kastiels, lai gan mīļš un foršs un visādi citādi dievīgs, tomēr neparādās tik bieži :) Manuprāt visām sezonām cauri tomēr iet abu brāļu piedzīovjumi un pārdzīvojumi, pārējie varoņi ir tie, kas viņiem palīdz vai traucē šai ceļā, bet neizvirzās uz viena pakāpiena ar abiem galvenajiem varoņiem.

0

20

Man patīk tavs, cravey. Bet pagaidām - moš vēl kāds ko. Jo ja godīgi - es tomēr gribu tur Casu. Bet ja neviens neko - rīt šito uzlikšu.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 6. sezona » 6. sezona