TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Smallville


Smallville

Сообщений 21 страница 40 из 94

21

SPOILERIS

cravey написал(а):

Man patīk, bet gaidu Leksa un Lanas momentiņus vairāk un Luisas parādīšanos. Šai seriālā velku paralēles ar manu TVD - Klarks + Lana ir tieši tas pats variants, kas Stefans + Eleina - abi labiņie, un līdz ar to kopā garlaicīgi.

Nebija ne vainas Lanas un Leksa attiecībām, līdz viņa visu nesačakarēja... uh..  :mad: muļķa sievišķis..  :tired:

cravey написал(а):

Tas jau skatītājam ir pats par sevi pieņemams, turklāt arī - viņiem ilgi tās attiecības tika attīstītas

O.. jā... es kā viens no faniem, kas to visu gaidīja tiešajā varu apstiprināt, ka tiešām ļoti nomocīja ar gaidīšanu.. bet kā saka labs taču nāk ar gaidīšanu.. Dievinu Luisu un Klarku..  :love:  (lai gan pēc šī seriāla vairāk gan Klarku :D )

0

22

Siikaa написал(а):

Nebija ne vainas Lanas un Leksa attiecībām, līdz viņa visu nesačakarēja... uh..  :mad: muļķa sievišķis..  :tired:

Nja, zinu, bet tik un tā, pakaifošu sākuma sezonās līdz Luisa ieradīsies :)
Jau 7 sērijas esmu noskatījusies :)

0

23

Noskatījos 1. sezonu :D Man patīk, 1. sezonas finālā riktīgs klifhangeris!

0

24

cravey написал(а):

Noskatījos 1. sezonu :D Man patīk, 1. sezonas finālā riktīgs klifhangeris!

Super... tad jau tagad jāsāk otrā sezona...
Es domāju, ka neatceros pirmās sezonas noslēgumu, bet sāku lasīt kopsavilkumu un izrādās atceros gan.. :) Uhh... nabaja Hloja... :(

0

25

bāc, a es reāli bremzēju. Fanfiction vainīgs. iepriekšējā naktī lasīju līdz 4, knapi 10 piecēlos, kad Andrejs zvanīja. Bet labi, ka pamodināja. :playful:

0

26

Jau 3 sērijas noskatītas no 2. sezonas  :playful: Yay, ar katru sēriju tuvāk 4. sezonai  :crazy:

0

27

cravey написал(а):

Jau 3 sērijas noskatītas no 2. sezonas  :playful: Yay, ar katru sēriju tuvāk 4. sezonai  :crazy:

Es izgāju cauri viesiem sēriju aprakstiem un vakar divas, kas atcerējos, man ļoti patika, noskatījos... :idea:

0

28

:playful: hihihi, diez, kad es vismaz cravey noķeršu. fanes, trakās jūs./

0

29

albalonga написал(а):

:playful: hihihi, diez, kad es vismaz cravey noķeršu. fanes, trakās jūs./

:D Es tagad esmu noskatījusies 2. sezonas pirmās 13 sērijas :) Gribētos šonedēļ pirmās 3 sezonas noskatīties :)

0

30

YAAAAY!!! 15. sērijā ir Pols :love:

0

31

cravey написал(а):

15. sērijā ir Pols :love:

Wow.. es i nezināju... njā, laikam pirms gadiem trim nepievērsu Polam uzmanību...  :blush:

0

32

Siikaa написал(а):

Wow.. es i nezināju... njā, laikam pirms gadiem trim nepievērsu Polam uzmanību...  :blush:

Yup, viņš tēloja Lukasu Lutoru :)

0

33

cravey написал(а):

viņš tēloja Lukasu Lutoru :)

Nu tagad jau es izlasīju, ko tad viņš tur darīja... Ahhh... Njā.. smuks tam Leksam brālītis..  :D

0

34

Lex smukāks... :playful:

0

35

albalonga написал(а):

Lex smukāks... :playful:

Tad jau tas laikam ģimenē iedzimts.. :D:D:D

0

36

:rofl:

0

37

Toms CW upfrontos un par Smallville 10. sezonu :)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qsqMurYzA4I[/youtube]

0

38

Dievīga intervija...  :love:

Man ļoti patika Toma vēlme redzēt Lanu un Luisu vienā istabā ar Klarku tagad, kad Luisa un Klarks ir kopā.. Varētu būt interesanti.. un es varētu domāt.. še tev Lana.. ŠE TEV.. !!!!! :D:D:D:D

Tāpat viņa secinājums, ka Clois vairāk izklausās, kā Luisa un Chloe nevis Clark...  :idea:  Nebija ienācis prātā..  :D

Ahhh...  :love:

0

39

Man šķiet, ka šis ir ideāls Clois video, pilnīgi izsaka manas emocijas.. :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=biWwvtewx4M[/youtube]

0

40

Esmu pie 2. sezonas pēdējām sērijām. Pa vidu man te ir uznākusi grāmatu mānija, tapē Smallville iepalika. Savukārt vakar paskatīju dažas 4. sezonas sērijas  :blush:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Smallville