TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Smallville


Smallville

Сообщений 61 страница 80 из 94

61

Siikaa написал(а):

tik tā vien šķiet, ka ne viens, bet gan vairākās daļās būs jārīko..

Jap jap, protams, 5cas sezonas diez vai vienā naktī izdosies noskatīties, tur kādi 10 maratoni būs vajadzīgi :rofl:

0

62

Es Smallville dēļ ne tik vien reizes esmu gatava rīkot maratonus...

Mans lielais plāns, kas nobrieda pagājušo gad ir tāds, ka pēc 10 sezonas beigām iegādāšos DVD komplektu, kurā būs visas Smallville sezonas un bonusi iekšā... un tad noteikti būs visas man vēl reizi jāredz... :)

0

63

He he, nja, bet līdz komplektam vēl ilgi būs jāgaida :(

Vēl viens variants ir - tu varētu izvilkt tās interesantākās sērijas, un tad mēs konkrētas sērijas maratonējam :)

0

64

cravey написал(а):

He he, nja, bet līdz komplektam vēl ilgi būs jāgaida :(

Tas gan.. tas būs labi ja tikai nākošā gada vasarā... :O Bet varam jau vienu maratonu sākt taisīt ar neoficiālajām sērijām pavasarī.. tad gan arī visa pēdējā sezona nesanāks (jo vienkārši nebūs beigusies), bet uhh... būs tāpat labs notikums... :D

Man pat ienāca prātā, ka varbūt to maratonu varam taisīt pavasara seriālu brīvdienās (kad nākošā sērija būs mēnesi jāgaida)... ;)

0

65

Siikaa написал(а):

Man pat ienāca prātā, ka varbūt to maratonu varam taisīt pavasara seriālu brīvdienās (kad nākošā sērija būs mēnesi jāgaida)...

Varam, varam :D Ui, man tik daudzi maratoni būs priekšā. Ar tevīm un maybe vēl kāds pievienosies - Smallville, ar Alby un Bumy Devil beside you, un vēl es gribētu TVD maratonu, maybe ar Alby, maybe arī ar Palo :D Kā lai visu iespēj?! :D

0

66

cravey написал(а):

Kā lai visu iespēj?! :D

Būs rūpīgi jāplāno.. :D:D:D

0

67

Kad šķita, ka viss labākais Klarka un Luisas attiecībās ir sasniegts, tad seriāla veidotāji atkal mani pārsteidza.. :)

Kā man patika šī izjautāšana.. likās tik mīlīga...

Un:

Clark: 'cos you are the one.. always will be

Klarks pat labāk nevarēja nemaz pateikt... šī aina man ļoti atgādināja vienu ainu no 9 sezonas:

Lois: Clark Kent and Lois Lane, who knew!!
Clark: I did!

P.S. Visiem Leksa cienītājiem.. mazais klonu puika (ko Tesa atrada sezonas sākumā) aug un arvien vairāk līdzinās "lielajam" Leksam.. tā kā varbūt Maikls būs tomēr atpakaļ.. :O

0

68

Ahhh, burvīgas ainas, jo īpaši 2.  :love: Es laikam sākšu 5dienās pa tieso skatīt abus. No sākuma Smallville un pēc tam SPN :) Ja vēlies, varu arī tev nosūtīt linku, kur tiešajā var ļoti labā kvalitātē skatīties TVD, Smallville un SPN :)

0

69

cravey написал(а):

Ja vēlies, varu arī tev nosūtīt linku, kur tiešajā var ļoti labā kvalitātē skatīties TVD, Smallville un SPN :)

Vari nosūtīt.. varbūt kādu reizi pa nakti ar paskatīšos... :)

Otrais video ir tiešām labs.. un šitā viņi tagad katru sēriju jau no pirmās 10 sezonas sērijas beidz ar Clois ainu, kas ir vienkārši fantastiska.. :)

0

70

Pēdējās divās nedēļās baigi spilgtie Clois momentiņi gan nav bijuši.. drīzāk bija attiecību tests, ko inscinēja Luisas tēvs.. :)

Bet gribēju padalīties ar vienu klipiņu, kuram izvēlēta prefekta mūzika un man ļoti patika... ;)

0

71

Beidzot pienāca brīdis, kad Klarks saņēmās... viņam gredzens bija jau no kādas 2 vai 3 šīs sezonas sērijas.. :)

0

72

Un man ļoti patika tas, ka šajā sērijā parādījās arī tas, cik tuvi draugi viņi tomēr ir... Tas, ka parādījās it kā izrāviens no visu problēmām, lai nosvinētu kaut ko vienkāršu, bet ļoti skaistu.. :)

0

73

Vienkārši bet skaisti.. :)

0

74

0

75

AWWWWW, TĀS BEIGAS  :love: Ahhh, gaidu 6dienu :crazyfun:

0

76

Hhahahahaa, Krista skatās Smallville 10. sezonu :D

0

77

Esmu jau noskatījusies 10. sezonas pirmās 7 sērijas, woupii :flag:

0

78

Atkaļ muļķojos pa celebmatch.com un izrādās, ka man ar Tomu ir 100% saderība  o.O Visur 100% izņemot physical, kur i 99%  o.O Kā tas var būt? :D

0

79

cravey написал(а):

Kā tas var būt?

Pārmetīsies tagad un Tomu?? :D:D:D Man māsai un viņas draugam ir 100% saderība.. :D Un viņi tiešām perfekti sader kopā.. ;)

Kā man patīk, ka ir vēl viens Smallville aktīvais fans.. :D

Nu kā tev Clois momenti 10 sezonā?? :)

0

80

Siikaa написал(а):

Pārmetīsies tagad un Tomu??

Naaah, es vēl joprojām fanoju par 91% ar Džaredu :D Turklāt tu jau zini kā man patīk visi skaitļi, kas beidzas ar 1 :D Ta kā naaah, bet vienalga biju šokā par to 100nieku o.O

Siikaa написал(а):

Nu kā tev Clois momenti 10 sezonā??

Man dikti patīk, riktīgi labi :flirt: Ierēcu tajā sērijā, kur pie viņas tēvs ieradās kamēr šie tur taisījās... :D Tas bija labs :D Bet vnk izkusu tajā vieta, kur tie trakie ļautini gribēja Luisu upurēt  :'( Tik skaisti kā Klarks viņu aizsedza, jo īpaši tapē, ka tai brīdī viņš atradās zilā kriptonīta tuvumā - kāda viņam mugura pēc tam izskatījās, šausmas  :'( Bet vienalga viņš tai brīdī līdz viņam sadzija nekādas sāpes neizrādīja. Tas bija vnk WOW, tik ļoti viņš viņu mīl :'(  :love:
Un Lekss atgriežas, wouhooo :jumping: Bāc, bet tā TUMSA, tur būs kaut kas riktīgi BIG in the finale  :confused: Esmu tagad pie 10. sērijas, ja nemaldos.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Smallville