TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Telemundo Upfront 2008


Telemundo Upfront 2008

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Nu tad tā - Telemundo beidzot prezentēja savus plānus 2008-2009 gadam. Pazīstot Telemundo - drosi vien viņi piepildīs aptuveni 10% no tiem, bet nu - mums atliek vien cerēt, ka beidzot viņi uzfilmēs kaut ko patiesi satriecošu pēc ilgiem laikiem.

Tātad - Telemundo parādīja video ar Lorenu Rojasu, Mauricio Islasu un Jeancarlos Canela. Viņi paziņoja, ka filmēs rīmeiku Kolumbijas telenovelei "Por qué diablos¿" (galvenajā lomā bija Manolo Cordona un es vienmēr dikti kāroju redzēt šo noveli). Galveno lomu atveidošot Jeancarlos Canela. Tas jau ir projekts, ko es gaidu - man patīk Jencarlos un patīk sižets. Nu lūdzu, lūdzu telemundo - lai šis projekts arī tiek īstenots.

Telenoveli, kuru agrāk dēveja par El Engano un kurā tagad galvenās lomas atveidos Natalia Streignarde un Osvaldo Rioss galu galā sauks par "El juramento". Esot radīts video, kur Natalia ar visu savu šarmu cenšas pārliecināt, ka tas būs diezgan pārveidots "La Mentira" rīmeiks, bet ļoti labs. Nu nez - Osvaldo aizdzen jebkādu vēlmi skatīties. Turklāt - ta ir Gabijas loma - kā lai pieņem taja kādu citu...

Telemundo prezidents Dons Brauns arī prezentēja Telemundo sadarbību ar Televisu un Brazīlijas Globo TV. Ja Televisa pārraida Telemundo noveles Meksikā, tad ar Brazīlijas Globo TV sadarbība ir vel dziļāka - tiek plānots Kolumbijā sadarbojoties Globo un Telemundo filmēt "El Clon" rīmeiku, kas būs domāts spāņvalodīgo publikai. Hmmm... Lai jau filmē - mani tas kaut kā neaizrauj.

"Sin tetas no hay paraíso" - novele, kuru jau filmē. Režisors ir pazīstamais aktieris Migels Varoni (Katerīnas Siačokes vīrs) un telenovele ir 30 sērijas garā Kolumbijas populārā seriāla rīmeiks.

"Amor de madre" - sats par māti, kuras meitas dvīnes tika izšķirtas bērnība. Es īsti nezinu neko par šo stāstu, bet izskatās, ka Gabija Espino pēc dzemdībam (starp citu, ļoti ticami avoti ziņo, ka Gabija dzemdēs jau augustā) spēlēs šajā telenovelē. Pieņemu, ka viņa varētu atveidot tās māsas - dvīnes. Tas būtu satriecoši.

"Lola Calamidades" - stāsts par sievieti, kura atklāj, ka citiem nes nelaimi, tapēc kļūst par vientuļnieci.

Tika pieminēta arī Dona Barbara, bet virspusēji - tipa labs stāsts, literatūras klasika un viss. Runā, ka Gabrielai Spanikai piederot tiesības uz šo varoni un Telemundo nemaz nedrīkst bez viņās filmēt...

Nota del Up Front de Telemundo donde presentó sus novelas para 2008-2009.
Da a conocer Telemundo su programación para el periodo 2008-2009.

La cadena ofrecerá homenajes musicales, telenovelas y futbol.

Notimex

Miami, 12 Mayo (Notimex).- La cadena Telemundo dio a conocer la programación que difundirá durante los próximos 12 meses, la cual estará conformada por homenajes musicales a reconocidos cantantes mexicanos, exitosas telenovelas, así como partidos de futbol.

En conferencia de prensa encabezada por el presidente de la compañía, Don Browne, la segunda mayor televisora hispana de Estados Unidos, reveló este lunes en Nueva York la programación que difundirá en los próximos 12 meses.

Entre sus programas especiales, anunció que transmitirá, en fecha por anunciar, un "espectacular tributo" a "uno de los más grandes compositores y cantantes que ha dado México y que llevó la música ranchera al frente de la escena mundial".

Telemundo aseguró que "El Rey: Tributo a José Alfredo Jiménez" será una extravaganza "inolvidable" que reunirá en un mismo escenario a "las más grandes estrellas internacionales".

Además, dio a conocer que durante los próximos cinco años transmitirán en Estados Unidos los partidos que jueguen en su casa las Chivas del Guadalajara, el equipo de futbol soccer mexicano con más de cien años de existencia.

A partir de junio de este año, también transmitirán "Rumbo al Mundial México", con los partidos eliminatorios que sostendrá la selección.

Los ejecutivos de la cadena destacaron los recientes convenios anunciados con las empresas TV Globo de Brasil, y Televisa para difundir su contenido en México.

Precisaron que con TV Globo coproducirán en Colombia una versión de la popular telenovela "El clón" para el mercado hispano de Estados Unidos. Transmitida en 2002, el original de este melodrama, en portugués doblada al español, es hasta ahora el mayor éxito en su horario en la historia de Telemundo y se vendió en más de 90 países.

Otras novelas serán "El juramento", cuyo argumento es similar al de "La mentira"; y "Sin tetas no hay paraíso", basada en la novela de Gustavo Bolívar y que ha sido un gran éxito en Colombia. Además, anunciaron "Por qué diablos¿", con cuya versión original se dio a conocer aquí el colombiano Manolo Cardona hace siete años.

También se emitirá "Amor de madre", melodrama sobre una mujer que tiene gemelas que son separadas al nacer; y "Lola Calamidades", sobre una mujer que se convierte en ermitaña tras convencerse que causa mala fortuna a las personas que están cerca de ella.

En la nueva temporada la televisora difundirá la campaña social "Mujer de Hoy. Hazte valer", que tiene por objetivo informar, inspirar y dar poder a la mujer hispana de Estados Unidos.

De acuerdo con la Oficina del Censo, en este país viven más de 45 millones de hispanos, en su mayoría con raíces en México. Los mayores "ratings" de Univision, la cadena hispana líder en Estados Unidos, son logrados por las telenovelas mexicanas producidas por Televisa.

0

2

albalonga написал(а):

"Lola Calamidades" - stāsts par sievieti, kura atklāj, ka citiem nes nelaimi, tapēc kļūst par vientuļnieci.

ši pat isktās ka varētubūt tīri salīdzinoši orģināls
gan arī depresīvs izkaluausās
ak bet mani trkakoti ietekmē daudzi aktieri
un vēl pateiz pieminētie neviens tā l'diz galam neairauj

0

3

pinocchio написал(а):

ši pat isktās ka varētubūt tīri salīdzinoši orģināls
gan arī depresīvs izkaluausās
ak bet mani trkakoti ietekmē daudzi aktieri
un vēl pateiz pieminētie neviens tā l'diz galam neairauj

Nu joprojām runā, ka Danna Garcia Lolu atveidos...

0

4

albalonga написал(а):

Nu joprojām runā, ka Danna Garcia Lolu atveidos...

nu tad masn vēl vairāk sāk patikt
ņemot vērā cik izcila danna garcia ir aktrise un cik harmoniska

0

5

Lies paldies par info :) šādi jaunumi mani ļoti interesē :D

albalonga написал(а):

"Amor de madre" - sats par māti, kuras meitas dvīnes tika izšķirtas bērnība. Es īsti nezinu neko par šo stāstu, bet izskatās, ka Gabija Espino pēc dzemdībam (starp citu, ļoti ticami avoti ziņo, ka Gabija dzemdēs jau augustā) spēlēs šajā telenovelē. Pieņemu, ka viņa varētu atveidot tās māsas - dvīnes. Tas būtu satriecoši.

tas tiešām varētu bū satriecoši :) ļoti interesanti redzēt Gabijas varones dvīnes :) forši :)

albalonga написал(а):

"Lola Calamidades" - stāsts par sievieti, kura atklāj, ka citiem nes nelaimi, tapēc kļūst par vientuļnieci.

hmm..arī izklausās interesanti, origināli.. tikai jau žēl ka tāds liktens ... bet iespēja ka varētu Danna tēlot ir piesaistoša :)

albalonga написал(а):

Tika pieminēta arī Dona Barbara, bet virspusēji - tipa labs stāsts, literatūras klasika un viss. Runā, ka Gabrielai Spanikai piederot tiesības uz šo varoni un Telemundo nemaz nedrīkst bez viņās filmēt...

:D xi xi :D

albalonga написал(а):

Telenoveli, kuru agrāk dēveja par El Engano un kurā tagad galvenās lomas atveidos Natalia Streignarde un Osvaldo Rioss galu galā sauks par "El juramento". Esot radīts video, kur Natalia ar visu savu šarmu cenšas pārliecināt, ka tas būs diezgan pārveidots "La Mentira" rīmeiks, bet ļoti labs. Nu nez - Osvaldo aizdzen jebkādu vēlmi skatīties. Turklāt - ta ir Gabijas loma - kā lai pieņem taja kādu citu...

lieliski saprotu Tevi, ka nespēj citu pieņemt.. bet vismaz nomainīja nosaukumu seriālam. vismaz tas ir daudz maz mierinoši.

0

6

Izklausās jau interesanti, mani arī šis projekts visvairāk ieintriģēja :glasses: :

"Amor de madre" - sats par māti, kuras meitas dvīnes tika izšķirtas bērnība. Es īsti nezinu neko par šo stāstu, bet izskatās, ka Gabija Espino pēc dzemdībam (starp citu, ļoti ticami avoti ziņo, ka Gabija dzemdēs jau augustā) spēlēs šajā telenovelē. Pieņemu, ka viņa varētu atveidot tās māsas - dvīnes. Tas būtu satriecoši.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Telemundo Upfront 2008