TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Heroes/Izredzētie 2. sezonas sēriju apraksti! (Pabeigts)


Heroes/Izredzētie 2. sezonas sēriju apraksti! (Pabeigts)

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

[реклама вместо картинки]

Отредактировано bumerbmw (16.08.2008 22:51)

0

2

1. sērija
FOUR MONTH LATER...
Mohinders pasniedz lekciju Kairā par mutējošiem gēniem, kas apdraud cilvēkus ar spējām, nogalina ar laiku viņus. Mērķis lekcijai bija, lai informētu cilvēkus par šo vīrusu n lai viņi palīdz cīnīties pret to, jo ir vajadzīgs finansējums, lai atrastu zāles. Apmeklējums protams bija niecīgs. Pie Mohindera pieiet vīrietis un sākumā prasa autogrāfu, bet beigās pēc nepatīkamas sarunas poiedāvā Mohinderam darbu valdībā. Mohinderam šī doma nepatīk.
San Kristobala, Gondurasa. Maija un Alehandro bēg no policijas, jo tiek apsūdzēti slepkavībā. Viņi grib tikt uz Ameriku pie doktora Sureša, lai viņš varētu atrisināt viņu problēmu.
Osta Verde, Kalifornija. Klēra piesakā jaunajā skolā un ir neapmierināta, ka viņai vajadzēja pamest iepriekšējo dzīvi. Ģimenei ir jauns uzvārds - Butleri. Viņi cenšās izmukt no kompānijas, lai tā viņus neatrod. Benets Klērai liek neizcelties no pūļa, lai neviens viņu neievērotu. Benets uzdāvina Klērai mašīnu. Kad Klēra grasās ieiet skolā viņa gandrīz pakļūst zem mašīnas un pie stūres ir viens jauns džekiņs. Benets redzot situāciju ir norūpējies.
Hiro nokrīt pļavā. Kad viņš pieceļās viņa acu priekšā ir seno laiku karavīri un paceļ būltas lai izšautu. Hiro grasās skriet prom, bet otrā pusē parādās kāds jātnieks. Hiro ir teleportējies uz pagātni. Ārpus tokijas, Japāna 1671 gads. Saules aptumsums. Hiro gandrīz caurdur būstas, bet viņam izdodās apturēt laiku un viņš saprot, ka jātnieks ir viņa bērnības varonis, Takezo Kensai. Viņš nolemj izglābt Takezo.
Policija cenšās atbrīvot ķīlniekus. Mets vada sarunas un ir gatavībā darīt visu, lai izglābtu ķīlniekus. Dzīrdot kliedzienus Mets ielaužās dzīvoklī. Nošauj dažus un atrod divus cilvēkus. Abi viens uz otru norāda un Metam jāizlemju kurš ir ķīlnieks un kurš ir nolaupītājs. Mets dzird domas un izšauj uz sievieti. Tad ieslēdzās gaismas un tas izrādās apmācības. Mets pareizi visu ir izdarījis. Visi ir izbrīnīti, ka Mets ir pareizi izšāvis. Mets beigās tiek paaukstināt amatā.
Klēra aiz garlaicības dedzina roku un tiek pieķerta. Pie viņas piegāja tas pats džekiņš, kura mašīnai no rīta priekšā izkrēja no rīta. Viņi sāk runāt un džekiņš uzdod viņai dažādus jautājumus. Sākās stunda un pasniedzēs nocitē citātu un prasa klasei, kas to ir teicis. Klēra burtnīcā uzraksta pareizo atbildi tik neko nesaka un tas džekiņam liekas nedaudz dīvaini. Abi sēdēja kopā.
Maija un Alehandro cenšās sarunāt, lai viņus aizved kādu gabalu, protams pa naudu, bet tad vecis grib, lai Maija ar viņu sēdētu priekšā, bet neviens no viņiem abiem negrib to pieļuat. Maija un Alehandro iet mašīnas aizmugurē, pie pārējiem, kas grib tikt tuvāk Amerikas robežai, pie nelkegālajiem imigrantiem.
Mets ierodās pakaļ Mollijai uz skolu. Atnāk skolotāja un parunā divatā ar Metu par Mollijas gulēšanu stundu laikā. Izrādās, ka Mollijai rādās murgi un viņa nespēj to dēl gulēt. Mets cenšās attaisnoties ar Mollijs bagāto fantāziju un tad skolotāja Metam pasaka, ka viņam pašalaik nav īpaši labu apstākļu mājās, šķirsanās, ievainojums. Tad skolotāja parāda Mollijas dīvainos zīmējumus. Uz katra zīmējuma ir tas dīvainais simbols.
Ando atnes Hiro tēvam, Kaito, kafiju. Abi sēž pie tā muzeja, kur notika pēdējā cīņa 1 sezonā. Jau ir pagājuši 4 mēneši, kopš Hiro ir pazudis un Ando jau sāk zaudēt cerību viņu satikt. Kaito sāk stāstīt, kāds muļķis ir bijis agrāk un šoreiz viņš uzticēsies savam dēlam un nezaudēs cerību. No Kaito avīzes izkrīt viņa bilde ar simbolu uz tās. Kaito sāk uztraukties. Avīzi arī atnesa viņam Ando. Šī bilde ir zīme, ka Kaito pēc 24 stundām tiks nogalināts.
Andžela, Pītera un Neita māte, iradās dzīvoklī apciemot Neitu, kurš izskatās ļoti slikti pēc Pītera pazušanas. Andžela grib, lai Neits samierinās ar Pīta nāvi, bet viņš to negrib, jo tic, ka Pīts ir dzīvs. Neits pameta savu ģimeni. Viņš padzen māti no dzīvokļa. Tad Andžela ārpus dživokļa atrod savu bildi ar simbolu uz tās.
Vecis, kuru Hiro izglāba izrādās nav Takezo Kensais, bet gan algotnis, kuram vajadzēja mirt, lai vēlāk Takezo varētu kļūt bagāts nogalinot vadoni. Kad Takezo noņēma savu masku izrādījās, ka viņš ir baltais un Hiro vīlās.
Nojs, Klēras tēvs, ierodās darbā ar nokavēšanos, jo pavadīja Klēru uz skolu pirmajā dienā. Priekšnieks viņam baigi piekasās, bet Nojs visu paciešs.
Mohinders pusdieno ar veci restorānā un viņš izklāsta, ko viņa firma dara. Pastāsta, ka viņi palīdz īpašajiem strādāt ar savām spējām un palīdzēt citiem un dažreiz īpašos nākas arī nogalināt. Mohinderam nepatīk doma, ka kādu var vienkkārši nogalināt, bet vecis piedāvā resursus Mohindera pētījumiem.Vecim nav problēmas ar naudu, jo izrādās, ka viņš spēj priekšmetus pārvērst zeltā.
Mets ierodas mājās un atnes vakariņām picu. Viņš grib parunāt ar Molliju par viņas sapņiem. Mollija pēkšņi kļūst apmāta un tas nobiedē Metu.
Maija un Alehandro runā par Sureša  grāmatu, kura ir viņu glābiņš un tāpēc viņi dodās uz Ameriku, lai viņu atrastu un lai sameklētu zāles Maijas spējām. Apstājās mašīna. Alehandro izkāpj ārā un iet runāt ar galveno. Viņš grib vēl naudu vai Maiju priekšējā sēdeklī, savādāk viņi var tīties. Alehandro tas neapmierina un pret viņu pavērš ieroci. Atnāk Maija. Alehandro piekauj un Maiju aizved mašīnā. Alehandro cenšās tikt mašīnai līdzi, bet nesanāk.
Klērai skolā ir sporta stunda un viņa aizstāv vienu meiteni, kuru apceļ, jo viņai ir kaut kādas problēmas ar kāju, laikam. Klēra parunā ar džekiņu un tad aiziet atpakaļ pie galvenās karsējmeitenes. Klēra cenšās panākt, lai to meiteni viņa liktu mierā. Tad karsēja sader, ja Klēra noleks salto no sastatnes, tad viņa liks mierā. Klēra piekrīt un uzlien augšā, bet beigās atsakās un piekāpjās.
Mollijai atkal rādās murgs. Mets cenšās saklausīt, kas Mollijai rādās sapnī. Mollija pamostās un pasaka, ka viņš viņū redz. Mollijai atysakās pateikt kas tas ir, jo baidās par Meta dzīvību.
Klēra ir viena sprota zālē un nolec no sastatnes to salto, bet tākā nav mīksto matraču lejā viņa salaiž kāju, kura paliek uzreiz normāla un tad ienāk džekiņš. Viņš sāk nojaust kaut ko par Klēru.
Priekšnieks atkal piekasās Nojam.Nojam apnīk un viņš noliek pie vietas priekšnieku, kuram tagad ir bail no Noja.
Hiro vēl jo projām ir šoks, ka Takezo ir baltais. Izrādās, ka vārds Takezo ir izdomāts un viņš īstenībā ir no  Anglijas. Izrādās Takezo ir parast krāpnieks. Hiro sāk viņam stāstīt, ka ir no nākotnes un, ka par Takezo ir daudz leģendu un nostāstu par viņa varoņdarbiem. Pēkšņi Hiro sajūt dūmu smaku. Izrādās, ka ciemas, kuru jāizglābj ir Takezo pašlaik tiek nodedzināts.
Ando cenšās uzzināt no Kaito, kas notiek un KAito atbild, ka drīz mirs. Kaito pastāsta, ka slepkava varētu būt viens no viņiem, stiprajiem. Ando nevēlās atstāt Kaito. Kaito palūdz Ando atnest zobenu un viņš aiziet tam pakaļ. PIe Kaito atnāk Andžela un abi domā, kas to varētu izdarīt. Viņi tagad ir palikuši tikai 9 no stiprajiem. Kaito ir centies izpirkt savus pagātnes grēkus un šodien taisās doties atpakaļ uz Tokiju un iesaka pazust arī Andželai.
Hiro cenšās uzzināt, kas notiek ar ciematu vārdā Otsu. Viņš krīt panikā, jo domā, ka ir mainījis nākotni. Jako iepļaukā Takezo, jo viņš neaizsargāja ceimatu, kaut arī viņam bija samaksāts un Jako tēvu bandīti ir paņēmuši ķīlniekos. Jako atņem Takezo zobenu, kas izrād''as viņas tēva zobens. Jako ir tā sieviete, kuru Takezo ir lemts aprecēt. Viņa dodas izglābt tēvu. Hiro cenšās pierunāt Takezo iet un pildīt savu likteni, bet vienīgais ko viņš vēlās ir vēl dzeramo.
Klēras ģimene ietur mierīgas un klusas vakariņas. Māte izjautā visus par viņu dienu un gan Klēra, gan Nojs nedaudz samelo un pasaka, ka pa dienu nekas nenotika. Nojam pazvana Mohinders, kurš ticis pieņemts kompānijā. Viņi abi sadarbojas, lai iznīcinātu kompāniju un tas ir bijis plāns.
Alehandro atrada mašīnu, kurā visi bija miruši, bet Maija bija sagrauta, jo pie visa vainīgs ir viņas spējas un viņa ir sagrauta, jo nevēlējās, lai kaut kas tāds notiktu.
Klēra pazvanīja Neitam un viņi abi parunā. Neitam nepatīk, ka Klēra viņam zvana. Klēra jūtās nospiesta un Neits viņai nekādi nevar palīdzēt un viņš noliek klausuli.. Neits spogulī pamana izkropļotu sevi, bet nākamajā brīdī jau normālu atspūlgu. Pa Klēras logu skatās tas džekiņš, kurš izrādās ir arī ar spoējām un viņš prot lidot.
Kāds ierodas pie Kaito. Tas ir slepkava, kuru Kaito pazīst. Atnāk Ando ar zobenu un redz, kā slepkava nogrūž no jumta Kaito un KAito nomirst, bet slepkava jau ir pazudis, kad Ando paskatās uz ielu.
Noziedznieki meklē konteineri ar dāgu iekārtu iekšā, bet konteinerī izrādās ir saķēdēt Pīters. Kad pie viņam brūk virsū viens no bandītiem viņš aizšauj ar zibeni vai kaut ko tādu viņu uz konteinera sienu, un var redzēt, ka pats Pīts ir šokēts ar to, ko viņš izdarīja. Galvenais mērķē uz Pītu un jautā, kas viņš ir! Pīts nezin, kas ir un viņam ap kaklu ir simbols.

To be continued...

Отредактировано bumerbmw (01.06.2008 23:19)

0

3

2. sērija
LIZARDS

(Pīts piesiets pie kŗesla un viņu iekaista.)
Viens no bandītiem. Pamodās!
Pīts. Kur es esmu?(Iekausta atkal.)
Sitējs. Mājās
Rikijs. Tu Tu nospēri mūsu laupījumu. Pasaki mums, kur tu liki iPodus. Noņemsim virves un tu aiziesi. Mēs vēl pa labam.
Pīts. Es neko neesmu ņēmis.
Rikijs. Nu jā! No 1000 konteineriem tu nolēmi pavizināties tieši tajā, kuru mēs plānojām apzagt.
Pīts. Es nezinu, kā es tur nokļuvu.
Rikijs. Labāk gan atceries puisīt, a to slikti būs.(Turpinās iekaustīšana.)

Mamma. Bļāviens. Laulības gredzens iekrita. (verdošā ūdenī. Klēra izvelk no ūdens gredzenu) Es varēju vienkārši noliet ūdeni. Nevaig izrādīties.
Klēra. Nekas īpāss.
Mamma. Tas ir tagad, bet agrāk?
Klēra. Var vismaz mājās neizlikties, tāpat skolā visu laiku nākās.
Benets. Es tikai prasīju neizlekt.
Klēra. Skolā tas neies cauri. Ja sēdēt klusu, to visi ievēros. Tādus apceļ. Man vajag sevi kaut kur parādīt.
Benets. Es tev uzticos, pat mašīnu tev uzticēju.
klēra. Varb;ut tev ir viegli tēlot garlaicīgu kopētāju, bet es nevaru izlikties. Tas ir viss.
Benets. Es nenodarbojos ar kopēšanu, bet ar savas ģimenes aizsardzību un ja šī iemesla dēļ es tev negatavoju brokastis vai velku šo muļķīgo tējkreklu, lai mūs neviens nepamanītu, tad lai tā arī bītu. Es tev lūdzu to pašu.
Klēra. Es jau biju aizmirsusi cik tev ir grūti būt normālam pēc visa tā kas ir bijis.
Benets. Nevaig mani žēlot. Salīdzinot ar to kas bija, te ir īsts kūrorts.
Klēra. (mamma iedod brokastis)Paldies.
Mamma. Lūdzu.
Benets. Veiksmīgu dienu.( KLērai. Klēra iesēžās mašīnā un dodās uz skolu.)
Mamma. (Benetam) Paskaties(rāda avīzi)
Teicējs. Direktors Jamakato miris 70. gadu vecumā.
Benets. Es jau tā domāju. Kaito.
Mamma. Kā tu zināji? Ej, mums tagad ir jauna dzīve. Nekādu noslēpumu. Kā norunājām.
Benets. Šī ir glezna no Ņujorkas mākslinieka Īzaka Mendesa. Visas viņa gleznas ir ķļuvušas par īstenību, tikai ne 8, bet man ir tikai pirmā.
Mamma. Vēl 7. A kas ir pārējās?
Benets. Nezinu, bet es viņas atradīšu.

Inspektors. Tev vajag ielūgumu?
Mets. Nē, vienkārši sen nebiju gājis aiz lentes. Nostaļģija.
Inspektors. Vot j;us esat augstākajā līgā detektīv. Redzēsim vai noturēsities. Mums te ir Kaito Nakamura. 70. gadu. Japānietis. Izpilddirektors, Yamaka Industries. Viņš nokrita uz Central Park West. Tas bija kabatā.(iedod Metam bildi ar Kaito un uz viņa simbols) Neko neatgādina?
Mets. Nē, nekad neesmu redzējis.(melo)
Inspektors. Misters Masahaše mums ir liecinieks, saka, ka kāds nogrūda misteru Nakamuru un arī nolidoja lejā.
Mets. Bet tur ir tikai viens līķis.
Inspektors. Slepkava vainu nolidoja lejā un aizgāja vai arī aizlidoja. Tu kaut ko tādu esi redzējis? Uz fotogrāfijas bija pirkstu nospiedums un ir sakritība.
Mets. Andžela Petrelli. Vajag viņu izsaukt. (Inspektors aiziet) Mister Masahaše. VAi jūs jau esat redzējuši šo simbolu?
Ando. Jā. Tas ir heroglifs kandzi. Nozīmē - apbrīnojamas spējas, Dieva dāvana.
Mets. Spējas?
Ando. Tas ir pazīstama jāpāņu varoņa Takezo Kensaja ģērbonis. Misters Nakamura lasīja stāstus savam dēlam Hiro.
Mets. Man vajag ar viņu parunāt.
Ando. Man arī.

Hiro. Labdien. Vai Jūs neesat redzējis biedējošu baltādaino?(Vecis norāda uz koku, kur Takezo guļ nodzēries. Hiro paņem un mērcē viņa galvu ūdenī.) Jums ir jāatiet (jāpaliek skaidrā, nezinu kā pareizi pateikt) Ja neizglābt Jaiko tagad, tad viņu nogalinās.
Takezo. Kas tā tāda Jaiko?
Hiro. Tā kurā jums vajadzēja iemīlēties.
Takezo. Tā kura mani ciest nevar?
Hiro. Jā. Kamēr es nebiju atgriezies un visu nesabojāju viņai bija jākļūst par princesi, bet jums par varoni.
Takezo. Tu tik ļoti pēc zivs izskaties.
Hiro. Nē nu nopietni. Ja viss sanāks, tad par jums kā minimus 400 gadus runās.
Takezo. Pēc lielas karpas. (Hiro atkal viņu mērcē)
Hiro. Es jau tā sabojāju pagātni. Vietas, laika kontiniums vairs neizturēs. (Takezo izvelk no ūdens un viņš nokrīt) Pagātnei vajag, lai Takezo kļūst par varoni šodien. (Hiro ierauga Takezo drēbes un uzvelk tās. Dodās cīnīties) Ando ne par ko man nenoticēs.

Profesors. Šis video parāda, kā tritons sev atjauno ģenetāliju, bet ne tikai tritonam piemīt šādas spējas. Pēc miljoniem gadu mutācijām arī ķirzakas ir spējīgas reģenerēt ķermeņa šūnas.
Klēra. Tas nozīmē, ka arī cilvēki var izārstēties.
Profesors. Ne cilvēki, bet gan ķīrzakas un vajag pacelt roku.
Klēra. Bet tas taču ir iespējams, cilvēkiem, teorētiski?
Profesors. Ir daudz interesantu izmeklējumu par šūnām.
Klēra. Un varēs izaudzēt ekstremitātes un orgānus medicīnai.
Profesors. Domāju mēs virzāmies, lai atbrīvotos no orgāniem. Mums vairs nav vajadzīgs apendecīts, mēs arī vairs nepārstrādājam ēdienu ar gudrības zobiem. Mums arī kājas mazais pirkstiņš vairs nav vajadzīgs. Tas visi ir mēsli mūsu DNS.
Klēra. Bet es esmu lasījusi, ka dažiem cilvēkiem DNS ir mutējusi, vai tas ir iespējami?
Profesors. Es domāju, lai to noskaidrotu tev ir vajadzīga Genētiķa pakāpe un es ceru ka tu pateiksies man savā disertācijā.
Klēra. (Vestam) ko?

Bobs. O! Kā jums mūsu lidmašīnā. Labāka nekā pasažieru.
Mohinderes. Es nejau šī iemesla dēļ ar jums strādāju.
Bobs. Bet tik un tā patīkami.
Mohinders. Es nespēšu izglābt cilvēkus ar spējām, ja s nedabūšu visu pieejamo informāciju no jūsu laboratorijām.
Bobs. Jā protams, bet no sākuma jums atkal ir jālido, jo man atnāca jūsu pirmais uzdevums .
Mohinders. Uzdevums? Es domāju, ka jūsu kompānija glabā visus paraugus šeit.
Bobs. Tie nav paraugi. Tas ir cilvēks no PortoPrensas, viņš ir slims, vājums, krampji, spēju zudums, viņš mirst.
Mohinders. Tas ir vīruss, kārtējais gadījums. Tātad iespējama inficēšanās.
Bobs. To jums arī vajag noskaidrot. Līdz šodienai bija zināmi tikai 2 gadījumi jūsu māsa 1974 gadu un Mollija Vokere 4mēnešus iepriekš, un ja ir arī 3 gadījums.
Mohinders. Tad ir sākusies izplešanmās. Es izdarīšu analīzes un ja tas ir tā, tad uz reiz viņu atvedīšu pie jums.
Bobs. O, un vēl kas! Uz doto mirkli jūsu asinis ir vienīgās zāles. Mēģiniet nenogalināt pats sevi.

Maija. Nīdij, jūs atceraties mūs?
Nīdija. Nāciet, nāciet iekšā. Kāds prieks! Tā esat izauguši, bet man jūs tik un tā vēl esat bērni. Es atceros to dienu kad jūs piedzimāt. Sākumā Maija un pēc tam arī Alehandro, un arī tagad viss ir pa vecam. Maija. Ej piesēdi un atpūties.
Alehandro. Tu mums palīdzēsišķērsot upi un nokļūt Meksikā?(Nīdija pakrata galvu), bet mums nav naudas.
Nīdija. Es neņemšu naudu. Jums jaunajiem te nav ko darīt.
Alehandro. Mums jau sen neviens nav tā palīdzējis, Nīdij. Es jau esmu aizmirsis kā tas ir uzticēties cilvēkiem.
Nīdija. Drīz atnāks arī pārēji. Priekšā vēl tāls ceļš. Ejam tu laikam esi noguris.
Alehandro. Redzi, gandrīz esam galā.
Maija. Nevar viņu pakļaut briesmām. Vajag pacensties un iziet pašiem.
Alehandro. Bet mūs meklē policija. Vajag bēgt.
Maija. Bet ja atkal viss atkārtosies?
Alehandro. Es to nepieļaušu.

Keitlina. Vakar skats bija labāks.Skaiast medaljons. Ko nozīmē?
Pīts. Gribētu to zināt.
Keitlina. Tad vieglāks jautājums. Kā tevi sauc?
Pīts. Nezinu.
Keitlina. Nav tava diena. ES esmu Keitlina. tagad vismaz šito zināsi.
Pīts. Keitlin? Kas ar mani būs?
Keitlina. Nezinu. Ko brālis izdomās.
Pīts. Brālis. Viņš tevi atsūtīja?(viņa apkopj Pīta brūces)
Keitlina. Viņš jau tā tevi ir piekāvis nolēma pamēģināt pa labam. Lieta tāda, lieta nav ne tevī ne naudā. Viņi piekrita darbam Maksortlina dēļ, apsolīja visu piegādāt šodien.
Pīts. Un kas būs ja nepiegādās?
Keitlina. Atceries tak viss maz kaut ko. Vārdus, sejas.
Pīts. Es atceros tikai to kā tavs brālis ar puišiem mani atrada un pēc tam tas atvēzējās.
Keitlina. Un viņu ar elektrošoku trāpija. Es dzirdēju.
Pīts. Man liekās, ka es palaidu to lādiņu. Ar roku. Es saprotu, tas liekās...
Keitlina. Neiespējami. Es tikai tagad pamanīju, liekas, ka asiņu ir daudz, bet uz tevis nav ne skrāpiņas.(Pīts paskatās spogulī)

Mohinders. Labdien! Ir kāds? Mani sauc Mohinders Surešs. Es esmu ārsts.(atrod nēģeri) Ir aizdomas, ka jums ir ļoti rets vīruss. Tāpēc es esmu šeit. Es varu jums palīdzēt. Izārstēt!
Nēģeris. Man nevajag jūsu ārstēšanu.
Mohinders. Bez tā jūs nomirsiet.
Nēģeris. Dievs man ir devis šīs spējas. Es ļauni lietoju un zaudēju tās un tagad nākusi atriebība.
Mohinders. Tad lai arī Dievs lemj. Varbūt jums ir viens no 100 vīrusiem, kuru es nevaru izārstēt un ja jums ir tas vīruss, tad ir tikai vienas zāles. Šīdums no manām asinīm un es jūs atradu. Vai tad tam nav nozīme, tāpat kā jūsu sāpēm.
Nēģeris. Kāda vēl nozīme?
Mohinders. To ka Dievam jūs vēl esat nepieciešams. Nu ko draugs, pārbaudīsim vai ir ceļš uz grēku izpirkšanu?

Sieviete. Viņš tevi sargā.
Maija. Mans brālis vienmēr man ir palīdzējis jau kopš pašas dzimšanas.
Sieviete. Dvīņi. Nīdija arī jūs izvedīs cauri?
Alehandro. Manai māsai ir slikti. Mēs gribam atrast ārstu.
Sieviete. Kā redzams viss ir ļoti slikti, ja jau tik tālu sataisījušies. Varbūt es jums palīdzēšu? Es esmu dziedniece.
Alehandro. Mēs dodamies uz Ameriku  pie īstiem ārtsiem.
Sieviete. Tomēr atļaujiet man lūdzu. Nebaidies.(Paņem Maijas rokas) Nezināma slimība un tu baidies viņu izplatīt. Baidies ... pati sevis. Tevī iekšā ir melnums spējīga nogalināt pašu nelabo. Neviens tev nepalīdzēs. Tu esi nolādēta.(Bērniem) Dodamies prom.
Bērni. Kas notika?
Sieviete. Ejam. Ejam ātrāk.
Bērni. Viņa taču ir parasta meitene.
Nīdija. Pagaidiet.
Sieviete. Nē mēs ar viņiem nešķērsosim.

Jaiko. Jūs neeat pelnījuši Samuraja titulus. Jūs radat tikai ciešanas.
Vadonis. Šodien tu tikai mums cietīsi. Tavs tēvs mums ir vajadzīgs dzīvs, bet tu pati...
Hiro.(Izlikdamies par Takezo) Lieciet viņu mierā. To saku es Takezo Kensais.
Vadonis. Kapēc mums vajadzētu tevi klausīt?
Hiro. Tāpēc, ka Takezo Kensais ir varenākais zobena pārvaldnieks visas Japānas vēsturē.
Viens no Vadoņa vīriem. Kapēcf viņš visu laiku atkārto savu vārdu?
Vadonis. Kāpēc tu lielies ar prasmi, ja jau tev nav zobena?
Hiro. Man nav vajadzīgs zobens, jo jūsu ir manā rīcībā.
Vadonis. Ko?(Visi zobeni pēkšņi atrodās pie Hiro)Vīri ņemiet lokus.
Hiro. Es gan neieteiktu.(Loki pie Hiro) Un tagad tinieties. Kamēr es no jums nenovelku drēbes. Tieši tā tinieties un pastāstiet par to visiem. "Cīņa ar 12 zobeniem" Nav slikts nosaukums.
Jaiko. Lai laba nākotne ir ar tevi, Takezo Kensai.Hiro. Ja tu dosies ar mani, lielāku laimi man nevajag. (Jaiko dodās ar Hiro)

Rikijs. Pieskati viņu, Ja iepīkstās ķeries pie ieroča.
Keitlina. Neesmu vairs maziņa.
Rikijs. Nu protmas. (Pīters cenšās atbrīvoties no virvēm un viņam pēkšņi izdodās vienkārši izvilkt rokas itkā virvju nemaz nebūtu. DL spējas. Tas viņu pārsteidz. Viņš grib aiztīties pa logu)
Keitlina. Piedodiet draugi. Rikijs ar draugiem tieši aizgāja.
Vecis. Skaidrs, bet mēs ne pie Rika atnācām.
Keitlina. Lieliski. Tieši jaunas atnāca 2 pintes.
Vecis. Paldies mīļā, bet mēs pie tevis.(Viņi cinās. Ienāk Pīts un Raida lādiņu Vecim. Cits grib šaut, bet Pīts aizsviež ieroci ar spējām. Vecis iesit Pītam, bet Pīts aizviež arī viņu.Keitlina ir pārsteigta.)

Vests. Tātad tev patīk ķirzakas.
Klēra. Tu ilgi tur gaidīji?
Vests. Es domāju ka tev patīk vaļi, vienradži.
Klēra. Es tā skatos, ka tu daudz domā. Vai pa tešām es esmu tāda blondīne?
Vests. Es domāju, ka tas ir kruti. Mani arī ģēnētika saista.
Klēra. Nav jau tā ka man patīk ģenētika.
Vests. Nu kāpēc tu vienmēr sažmiedzies?Bioloģija skaidro mūsu likteni, bet visi aizmirst, ka gēni var mainīties.
Klēra. Un es domāju, ka tādi puiši kā tu sēž uz soliņa un uz visu uzspļauj.
Vests. Es te atradu vienu indieša grāmatu pat vārdu nevaru izrunāt. Tas ir tieši tas par ko tu runāji par evolucionējušiem cilvēkiem, tur ir kaudzēm par reģenērēšanos.
klēra. Piedod, bet grāmatas par ģēnētiku es nolēmu atstāt uz vasaras brīvlaiku.
Vests. Nu vismaz paskaties. Es atnesīšu. Palīdzēs ar disertāciju.
Klēra. Zini, man nebija nemaz tik interesanti. Vienkārši garlaicīgi bija.
Vests. Vai patiešām?
Klēra. Jā, bet ja tev tik ļoti patīk ķirzakas tas ir jauki. Veiksmi. Man ir jādodās mājās. Kur ir mana mašīna?

Hiro. Piedodiet! Mājās parasti Ando vadīja.(šajā gadījumā Zirgu)
Jaiko. Man ir jāatvainojas mastera Takezo Kensaja priekšā. Es domāju, ka jūs aizmuksiet ar mūsu naudu.
Hiro. Es? Nekad! Apsolu, ka izglābšu jūsu tēvu.
Jaiko. Jūsu gods ir tāds pats kāda jūsu varonība.(kaut kā tā)
Hiro. Sakuras ziedi jau ir uzplaukuši. Kāds skaistums mūsu tikšanās dienā.
Jaiko. Šie koki ir brīnišķīgi, bet tie nenes augļus. Pat alnis ir atnācis uz tiem paskatīties.
Hiro. Tēvs man vienreiz pateica... Ka alņi ir Dieva vēstneši. Ja pateikt alnim savu vēlēšanos, viņš to nodos.
Jaiko. Ļoti interesanti, bet debesis man jau ir iedevušas to, ko es ļoti vēlējos. To, kurš mūs izglābs. Un atnesīs cerību.
Hiro. Jūs esat pārāk laipna.
Jaiko. Noņemiet savu masku.
Hiro. Ir lietas, kuras es navaru pateikt ar atklātu seju. Jūs mani vienkārši apbruņojat. Neapbrīnojami, ka Takezo Kensaja mīla pret jums būs iekļauta leģendās.
Jaiko. Patiešām?(Hiro aptur laiku, noņem savu masku, paliek skumjšs un pazūd no Jaiko acīm) Kensai?

Mohinders. Vīruss atstāj jūsu asinis. Tātad jums bija tieši šī slimība. Rokas trīc?
Nēģeris. Mierīgas, kā vēl nekad. Es lūdzos, lai zāles nepalīdzēdtu.
Mohinders. Es arī daļēji. Pats fakts, ka vīruss jūs skāra šeit. Ja vīruss izplatīsies...
Nēģeris. Tad jūs neticējāt saviem vārdiem, ka Dievs jūs atsūtījis, lai izārstētu šo slimību.
Mohinders. Es ar grūtībām ticu Dievam, kurš pieļauj šādas slimības. Tas nonāvēja manu māsu, bet tagad vīruss kļūst vēl bīstamāks. Attīstības pakāpe ir vienkārši biedējoša. Jūs pat neizdzīvotu līdz rītam. Pētījumiem man vaig  jūs novērot. Man ir lidmašīna.
Nēģeris. Uz ko jūs strādājat?
Mohinders. Vienai kompānijai.
Nēģeris. Nu protams. Uz ko tad vēl?
Bobs. Nu kur tad viņš? Kur ir Nēģeris?
Mohinders. Nēģeris? Kā redzams Haiti.
Bobs. Bet kur tieši? Jūs vairākas stundas atrast nevarēja.
Mohinders. Mēs bijām kabinetā, jūs man iedevāt aploksni un pateicāt, ka man vajag izārstēt inficēto cilvēku.
Bobs. Viņš neizdzēstu jūsu atmiņu, ja vakcīna nenostrādātu. Tātad viss izdevās. Pilnīga izārstēšanās. Paldies Doktor Surešs
Mohindets. Atmiņu? Piedodiet!
Bobs. Nu bet vīruss neizplatījās. (tālāk nesapratu, bet tas nav svarīgi)

Nīdija. Policija patrulē pie upes.
Maija. Un ja mūs noķers?
Nīdija. Šeit neķer, bet uzreiz šauj. Kad mēs būsim tur, es parādīšu, kur tālāk iet. Zem upes ir izrakts tunelis
Maija. Tā ir policija. Vajag bēgt.
Alehandro. Ātrāk Maija. Bēdz.
Maija. A mans brālis. Mums ir jābūt kopā.
Nīdija. Ejam. Nav laika liet asaras.
Maija. Nē, ne atkal. Ak dievs. Bēdz! Bēdz! Alehandro. Kur tu esi? Palīdzi! Dieva Māte es jūs lūdzu apžēlojieties.
Alehandro. Maija.
Maija. Par vēlu. Paskaties, ko es izdarīju.
Alehandro. Mekas. Es esmu blakus. Paņem mani aiz rokas. Es taču teicu, ka viss būs kārtībā.
Maija. Paldies.
Nīdija. (Pieceļās) Viņai bija taisnība. Jūs abi esat ļaunuma sūtņi. Jūs eat nolādēti.
Alehandro. Pagaidi. Mēs nezinam kur iet. Viņa netīšām. Lūdzu.
Nīdija. Netuvojies man velns. Netuvojies.

Benets. Čau! 2,5 kg kožļājamo lāčuku Paradīze pārdevējam. konfektes palīdz nenogurt darbā.
Klēra. Tēt, tu apsoli nedusmoties? Man mašīnu aizdzina.
Benets. Ak Dievs! Klēr! Mani gandrīz sirdstrieka ķēra.
Klēra. Saprtou,. Kāda daļa gar mašīnu, ja tu slēpies. Tēt. Māšīna man ļoti patika un ja man būs vēl es viņu noteikti aizslēgšu.
Benets. Tu viņu neaiztaisīji. Klēr, man jābūt par tevi drošam un lieta nav tikai mašīnā.
Klēra. Saprotu es kļūdījos.
Benets. Tas nav pieļaujami.
Klēra. Mēs slēpjamies un tas ir bīstami.
Benets. Tieši tā.
Klēra. Mēs slēpjamies manas spējas dēļ, kuru es pat neizprotu.
Benets. Bet tu tiec galā.
Klēra. Es pat nezinu kā tas viss notiek. Ko var sev atļaut. Ja nogriezt roku to vaig pielikt atpakaļ vai jauna izaugs?
Benets. Nav vērts par to runāt.
Klēra. Es taču tikai ar tevi varu par to runāt. Es taču palaižu garām iespēju palīdzēt cilvēkiem. Ja mana āda sadzīst pēc verdoša ūdens, tad varbūt manas asinis palīdzēs sadziedēt apdegumus vai pasargās no slimībām. Vai es vispār varu saslimt?
Benets. Pietiek Klēr.
Klēra. Vari mani bārt par mašīnu, bet tāda es esmu piedzimusi.
Benets. Es visu savu dzīvi esmu tevi sargājis, lai tev nevajadzētu sevi pārbaudīt un ja tevi noķers tā arī būs eksperimenti un analīzes. Tev darīs tādas sāpes, ka tu pati gribēsi nomirt. Tici. Varbūt te nav īpaši ērti, bet tomēr labāk nekā cietuma kamera. Man vajag strādāt.

Mets. Liecinieks pateica, ka Jūs vakar ar Nakamuru strīdējātes.
Andželīna. Mēs esam veci draugi. Dažreiz sarunu nepareizi tulko.
Mets. Jūs viņam iedevāt pļauku.
Andželīna. Viņš asi izteicās par mana dēla nāvi un man tas bija nepatīkami.
Inspektors. Jums ir daudz Jamagato Industries akciju, kuru cena strauji celsies.
Andželīna. Jūs domājas, ka es nogalināju Kaito naudas dēļ?
Mets. Tie ir bieži motīvi nauda un sekss.
Andželīna. Nauda man nav vajadzīga, bet ar viņu es negulēju jau ļoti sen.
Mets. Vai jūs pazīstat šo simbolu?
Andželīna. Jā. Tā ir emblēma man a vīra advokāta firmas.
Mets. Bet kāpēc uzzīmēta uz foto?
Andželīna. Nezinu.(Mets lasa viņas domas) Tāpēc, ka mēs šausmīgi rīkojāmies un kāds grib atriebties.
Mets. Vai neviens nevarēja viņam atriebties? Vai jums?
Inspektors.  A atriebība šeit pie kā?
Andželīna. Es pieprasu advokātu.
Mets. Kas vēlās atriebties?
Inspektors. Nomierinies Parkman viņa padevās.
Andželīna.(Mets atkal lasa viņas domas.) Prom no manas galvas.
Mets. Mister Petrelli.
Neits. A es jūs zinu.
Mets. Detektīvs Mets Parkmans. Mēs redzējāmies Teksasā, kad jūs par brāli ķīlu maksājāst. Jūtu līdzi par Pīteru. Ejkam es jūs aizvedīšu pie mātes.
Neits. Viņa negribēs mani redzēt. Es vienkārši atnācu viņu izvilkt ārā.
Mets. Bet kāpēc viņa paprasīja izsaukt jūs?
Neits. Vairs viņai neviena nav.(Andželīna kliedz) Kur viņa ir?(Andželīnai kāds uzbrūk)
Mets. Tas nav iespējami. Atkāpies.
Neits. Viss kārtībā mammu. Viss būs labi.
Mets. Kas to izdarīja misis Petrelli?(viņai rokās bija viņas bildes gabals ar simbolu uz tās)

Keitlina. Neko negribi pateikt?
Pīts. Par ko?
Keitlina. Par to, ko tu izdarīji.
Pīts. Neko es nedarīju.
Keitlina. Nemūldi. Atkal visu uzreiz aizmirsi? Es neesmu stulba.
Rikijs. Nevarēji viņus likt mierā. Tu sienā ietrieci paša Maksortli dēlu. Viņš ir īstākais sadists, bet tētuks viņu dievina, bet tagad tu viņu esi saniknojis.
Pīts. Labi, lai papriecājas ar tavu māsu.
Rikijs. Nu tikai nevajag te. Tu pārvēti parāda nomaksāšanu asiņainā cīņā.
Keitlina. Rikij!
Rikijs. Tu visu izlabosi. Iesim uz citu darbiņu, lai vismaz no viņa varētu atpirkties un viņš par mums aizmirstu.
Pīts. Es neesmu zaglis.
Rikijs. Varbūt arī neesi, bet prasmes tev ir tādas kā vajag un tas jau nav slikti.
Pīts. Es varu tevi novākt un mierīgi aiziet.
Rikijs. Labsirdiba jau pazuda. Nu tad tev būs vajadzīgs šis. Pat ļoti vajadzīgs. Pīter.
Pīts. Mani sauc Pīters?
Rikijs. Izklausās pēc patiesības vai ne. Es te izlasīju. Tas ir viss kas pie tevis bija, kad tevi atradām. Kredītkartes varbūt arī biļete, bet varbūt vēstule mīļajai. Visu atdošu, ja palīdzēsi ar mazu darbiņu.Ko teiksi? Pīter!

Hiro. Hey! Mister Kensai. Mister Kensai.
Kensais. Tu nozagi bruņas un pameti mani. Tu ko no sevis esi iedomājies?
Hiro. Tas viss, lai izglābtu Jaiko un pierādīt, ka Takezo Kensais nav dzērājs, bet varonis un man izdevās.
Kensais. Izdevās?
Hiro. Jā. Jau iet baumas par jūsu varonību.
Kensais. Un ko es tādu izdarīju?
Hiro. Apbruņojāt 12 vīrus un izglābāt brīnišķīgu meiteni.
Kensais. Un tu to visu izdarīji tā pat vien?
Jaiko. Master Kensai. Beidzot es jūs atradu. Jūs nepaņēmāt to, kas pēc likuma pieder jums. Un lai mana tēva zobens palīdz jums. Ejam mēs nevaram zaudēt ne minūtes.
Kensais. Kur jūs bēgat?
Hiro. Kā jūs teicāt mums ir jāizglābj viņas tēvs.
Kensais. Ā jā protmas.
Jaiko. Mums priekšā vēl ir garš ceļš. Tiekamies pie dzirdītavas.
Kensais. Nu labi draugs es piekrītu.
Hiro. Patiešām?
Kensais. Nezinu kas tu tāds, bet tā es dabūšu balvu un viņu.
Hiro. Tieši tā.
Kensais. Tu izveidosi no mani sto pašu varoni.
Hiro. Ja atmetīsiet dzeršanu.
Kensais. Neko neapsolu.
Hiro. Derēs.
Vadonis. Mēs atkal tiekamies Varenais varoni Takezo Kensai. (viņu sašauj ar būltām)
Hiro. Kā tad tā?
Kensais. Nu piedod mazais. Varonību nu kaut kādā citā reizē.
Hiro. Nē jus nedrīkstat nomirt.(Takezo nomirts, bet tad Hiro pamana, ka brūce, no kuras viņš izvilka būltu sadzīst. Takezo pamostās) Dieva spējas.

Mohinders. Kaut kā jūs vēlu.
Benets. Naktsmaiņa. Labi ne ko. Ceļojums izdevās?
Mohinders. Drīz paši visu uzzināsiet.
Benets. Viņi neko nenojauš?
Mohinders. Nedomāju. Bobs vairāk dusmojās nekā domāja par mani, bet tagad mani novēros.
Benets. To arī varēja sagaidīt. Labi neuztraucieties. Pārējos zīmējumus es pats atradīšu.
Mohinders. Pārliecināti?
Benets. Man ir viss ko vajag. (Beidzās saruna pa telefonu ar Mohinderu) Laipni lūgi kopēšanas karaļvalstī! Kā es varu jums palīdzēt?(Nēģerim)

Mamma. Izslēdz to ārā. Tā taču ir sāls uz Mistera Maglsa rētām.
Klēra. Piedod. Es nepadomāju. Tieši tā. Labāk neignorēt. (Paņem bioloģijas grāmatu) Nu tā palikām tikai tu un es.(Klēra paņem šķēres un griež nost sev mazo kājas pirkstiņu. Viņa nogriež) Nu davai atrastai. Nevar būt! (Suns sāk riet un Klēra pamana, ka pa logu kāds skatās. Viņa izskrien ārā, bet neviena nav tikai Sureša grāmata mētājās. Suns turpina riet sdkatoties uz augšu)

To be continued...

Отредактировано bumerbmw (24.06.2008 23:24)

0

4

3. sērija
KINDRED

Pīts. Sakiet, kas jādara, lai atgūtu pagātni.
Rikijs. Tu par šo. Kaste ar taviem dokumentiem tā ir tava ja izpildīsi vienu pakalpojumu. Te Seltik spēlē pret Milānu.
Melnais. Tas ir futbols zini, Angļu.
Pīts. Es atmiņu pazaudēju nevis smadzenes.
Rikijs. Vietējiem bukmeikeriem būs pilna kase. Pēc spēles visu naudu ieliek seifā un ved ar bruņumašīnu.
Pīts. Jūs gribas to aplaupīt?
Rikijs. Mēs vienīgi gribam, lai tu aizturi apsargus pirms viņi izsauc papildspēkus. Pavisam vienkārši!
Pīts. Un ja es jums sagādāšu jūsu seifu es dabūšu savu?
Rikijs. Katrs dabūs savu.
Vils. (Pīts lasa viņa domas) Ne katrs. Nauda nav tava un tev ir vāks.
Pīts. Ko tu teici?
Vils. Es? Ne vārda.
Pīts. tu teici, ka savāksi naudu.
Vils. Tu mani apsūdzi?
Pīts. Es visu dzirdēju. Viņš tā arī pateica.
Rikijs. To redzi? Tas ir ģimenes ģērbonis (uztetovēts uz rokas) viņi ir mani brāļi un es viņiem ticu daudz vairāk nekā tev.
Pīts. A priekš kam man melot?
Rikijs. Vilu es zinu, bet tevi nē.Tu pat pats sevi nezini.

Alehandro. Maij, tev vaig atpūsties! Tu neko neesi dzērusi un ēdusi. Tev kājas jau ir visas tūznās.
Maija. Nedrīkst apstāties. Pēc pāris dienām mēs būsi aiz robežas.
Alehandro. A ja tu neizturēsi vēl dažas dienas? A varbūt paņemsim kadiļjaku?
Maija. A tu jau sen esi iemācijies aizdzīt mašīnas?
Alehandro. Kopš brīža, kad zvērēju aizvest māsu uz Amēriku par katru cenu. A tagad ej.(viņš izsit logu mašīnai un to redz policists)
Maija. Alehandro, policija.
Alehandro. Bēdz Maij.(viņu apcietina)

Nikija. Es visu saprotu.
Maiks. Es negribu aizbraukt no Las Vegasas.
Nikija. Bet nav izejas Maik.
Maiks. Mēs taču esam viena ģimene. Mums ir jādzīvo kopā.
Nikija. Tā ir mūsu iespēja sākt visu no sākuma.
Maiks. Bez tēta?
Nikija. Hey, es apsolu, ja tu gribēsi tikties ar tēvu es visu sarīkošu, bet mums ir laiks atvadīties.(DL ir miris)

Mišela.(runā pa telefonu) Čau. nē viņš vēl guļ. A ko es varu. viņš ir noguris. Viņš mostās. Pārzvanīšu. Labrīt, miegamice, papeldēsim?
Sailers. Kur es esmu?
Mišela. Mauī. Skaisti, ja? A kāds vējiņš!
Sailers. A kas tu tāda?
Mišela. Mani sauc Mišela. Agrāk biju Kendisa, bet kopš es aizvilku tevi no Kirby Plaza mani takā meklē policija. Nolēmu mainīt ārieni. Kā tev?
Sailers. Tu izvilki mani no Kirby Plaza?
Mišela. Pēc tam, kad tavu krūšu kurvi ar samuraja zobenu caurdūra. Bija vajadzīgas veselas 8 operācijas. Starp citu nekusties a to šuves atvērsies. Kokteili?
Sailers. Šuves? Viņu nav.
Mišela. Es viņas paslēpu. Es radu ilūzijas. Mans talants.
Sailers. Tātad viss šitas nav īsts. Parādi, kas notiek īstenībā.
Mišela. Mīļais, tev labāk patiešām nezināt.
Sailers. Parādi! (šausmas, kur atrodas un kā iskatās Sailers)

Benets. Čau! Mamma ir pagatavojusi vafeles.
Klēra. Skaidrs pēc minūtes iešu.
Benets. Tev ir visas tiesības dusmoties. Tu centies parunāt, bet es izgāju no sevis. Piedod!
Klēra. Nekas. Nevajadzēja tevi apbērt ar jautājumiem.
Benets. Protams vajadzēja. Es taču prasu glabāt lielu noslēpumu. Dažreiz es vienkārši aizmirstu cik tas ir grūti. Tākā, ja tu gribi ko pajautāt, kamēr mūs mājās neviens nedzird, lūdzu, jautā.
Klēra. A ja kāds šeit uzzinās par manu noslēpumu, kas būs?
Benets. Mums būs nekavējoties jāpamet Kalifornija un atkal jāslēpjās. Mainīt skolu, darbu, visu, bet tas ir sliktākais variants.

Klēra. Es taisīju pedikīru.
Vests Piedod?
Klēra. Vakar vakarā. Es sev taisīju pedikīru.
Vests. Slikti tev gan sanāca.
Klēra. A kāpēc tu novēroji mani naktī?
Vests. Vienkārši gribēju grāmatu atdot.
Klēra. Labi, ja es gribēšu ar tevi grāmatas lasīt es pateikšu, bet pagaidām turies no manis pa gabalu.
Vests. Bez problēmā, bet es kaut ko noskaidrot, tu tak nenogrizi sev pirkstu.
Klēra. Pudelīte ar laku apgāzās. Izskatījās kā asinis.
Vests. Ar improvizāciju tev ir galīgi garām.
Klēra. Atradies te gudrais.
Vests. A tu melot nemāki.
Klēra. Es nemeloju.
Vests. Labi tu taisīji pedikīru, a pirksts nokrita un atauga atpakaļ. Pareizi?
Klēra. Es eju uz nodarbībām.
Vests. Nekrāso nagus ejot.

Mets. Nekusties. Ak Dievs! Mohinder.
Mohinders. Klusāk Molliju pamodināsi.
Mets. ko tu mājās dari. Es domāju ka esi Kairā.
Mohinders. Vispār Haiti pāris stundas atpakaļ. Tagad strādāšu šeit.
Mets. A es domāju ka tu esi komandējumos.
Mohinders. Mani sūtīs uz centra nodaļu un tātad es varēšu palīdzēt ar Molliju.
Mets. Tātad dienas pavadīsi mums zem deguna. Super.
Mohinders. Redzams ka esi piecēlies ar nepareizo kāju.
Mets. Mollijai ir nepatikšanas. Murgi, nepatikšanas skolā. Es nevaru pieskatīt jūs abus vienlaicīgi.
Mohinders. Kāpēc mani vaig pieskatīt?
Mets. Tu spēlē nopietnu spēli.
Mohinders. Paldies, bet..
Mets. Viņi mani nolaupīja, turēja gūstā. Jā tu domā, ka pārspēsi viņus, bet Mohinders ir redzams, ka tu esi profesors nevis aģnts 007.
Mohinders. Es zvērēju, ka iznīcināšu uzņēmumu un palīdzēšu Mollijai.
Mets. Gribi palīdzēt Mollijai? Neriskē ar dzīvību.
Mollija. Mohinder, tu esi atgriezies.
Mohinders. Taisnība, un tagad es nekur vairs nedošos.

Boss. Un par to es tev maksāju?
Ando. Piedodiet ser. Es vienkārši atpūtos.
Boss. Domā, ja pāris mēnešus pavadīji ar direktoru, tad vari vairāk nestrādāt? Ķeries pie darba.
Ando. Piedodiet.(Izvelk zobenu no atvilknes) O Hiro. Es ceru, lai kur tu nebūtu tev iet daudz labāk nekā te.(uz zobena skata uzraksts)Ando atver.(tur ir vairāki mazi tīstoklīši.
Hiro. (Ando lasa) Ando. Es tev rakstu par varenāko piedzīvojumu manā dzīvē. Es saprotu, ak tas var izjaukt laika un telpas kontinumu, bet es esmu teleportējies 1671 gadā, kur es iepazinos ar bērnības varoni Takezo Kesaju. Izrādījās, ka viņš nav tāds, kā viņu bija iedomājušies un tāpēc es nolēmu palikt, lai izveidotu no viņa cilvēku, kurš ieies vēsturē. Es veicu apbrīnojamu atklājumu. Varenajam Takezo Kensajam arī ir spējas "Dieva spējas".
Takezo. Pie visiem svētajiem. Kapēc nav ievainojuma?
Hiro. Jums ir spējas. Apbrīnojamas spējas.
Takezo. Ko tu ar mani izdarīji?
Hiro. Tā jūs arī kļūsiet par varoni. Es tomēr izlabošu vēstures gaitu.
Takeo. Tas nav iespējami. Tas ir kaut kāds fokuss.
Hiro. Nē skatieties.(izrauj atlikušās 2 bultas)
Takezo. Tas ir lāsts.
Hiro. Nē, ne lāsts. Tas ir talants un viņš palīdzēs jūsu gājienos. (Uzskaita varoņdarbus)
Takezo. Turies no manis pa gabalu. Tu esi velns.
Hiro. Nē, nē es gribu palīdzēt. Kensai stāviet. Vaig turpināt vēsturi.

Pīts. Zibens,zibens, dzirkstele, zibens.(viņš cenšās savas spējas izdabut ārā, bet viņam nesanāk)
Keitlina. Tātad vaig tikai izkliegt. Es tikai cenšos saprast kā tas sanāk.
Pīts. Es arī. Pagaidām nekas nesanāk.
Keitlnia. Žēl, ka tu nevari tā pat izsaukt zibeni. Šodien tas netraucētu.
Pīts. Es tik daudz visa kā varu, bet jūtos nevarīgs.
Keitlina. Ir grūti, kad nezini, kas esi.
Pīts. Es varu nomirt tā arī neuzzinājis.
Keitlina. Varbūt tu esi citplanētietis. Aizbēgi no valsts pārvaldes. Jāayzīst, ka man arī ir interesanti uzzināt, kas ir tajā kārbā un neuztraucies šodien, es tevi pieskatīšu.
Pīts. A kapēc man būtu tev jātic?
Keitlina. Es nevienam neesmu izstāstījusi par tavām spējām.
Pīts. A kāpēc?
Keitlina. Meitenei ir jābūt noslēpumiem.

Alehandro. Es lūdzu jūs. Tā ir kļūda.
Policists 1. Atgriezies jau?
Policists 2. Smags rīts. Pus pilsētas pēc viņa skrēju.
Policists 1. A ko viņš ir sadarījis?
Policists 2. Mēģināja mašīnu aizdzīt. Nekā interesanta.
Aizturētias. Vecīt. Sūdīgi izskaties.
Alehandro. Nav angļu valodas.

Profesors. Nu  ko šodien parunāsim par mitozi. Jā Vest?
Vests. Man ir jautājums par vakardienas tēmu, reģenerācija ķirzakai. Atceros, ka jūs teicāt, ka cilvēki tā nevar. A jā ķirzaka sapārosies ar cilvēku, viņu bērni būs spējīgi reģenerēties? Es te jaunu ķirzaciņu satiku.
Profesors. Man šī saruna neliekās interesanta Vest.
Vests. Es nopietni. A ja šī ķirzaka sev netīšām roku nogriezīs vai kāju vai kādu izauguma.
Profesors. Un ko tu gribi ar to teikt?
Vests. Šis izaugums atkal atjaunosies uz viņas ķirzakas ķermeņa?

Hiro.(Ando lasa) Izlabot vēstures gaitu un pārvērst Takezo Kensaju nebūs viegli. Es vismaz neesmu viens. And, es satiku pašu skaistāko meiteni kādu ir redzējusi Japāna un liekas, ka es esmu viņā iemīlējies. Ir tikai viena problēma. Vēsturē viņas romāns jau ir aprakstīts. Viņai ir lemts iemīlēties Takezo Kensajā.
Jaiko. Jūs esat pārliecināts, ka viņš neaizbēga?
Hiro. Kensajs? Viņš nebēg prom no nepatikšanām viņš dodās tieši tajās un stājās pret tām. Lūk arī viņš. Es viņu atvedīšu un viss būs kārtībā.
Takezo. Es sevi graizu, bet brūce sadzīst. Atkal un atkal.
Hiro. Jūs esat varonies tā pat kā es. Man arī ir spējas.
Takezo. Tev? Patiešām?
Hiro. Jā. Es varu apstādināt laiku un pārvietoties laikā. (Viņš to nodemonstrē) Čau!
Takezo. Bet kā tas vispār ir iespējami?
Hiro. Daži uzskata, ka tā ir Dieva dāvana, bet daži ka evolūcija.
Takezo. A kas tas tād evolūcija?
Hiro. Tas nozīmē, ka jūs varat izārstēties no jebkura  ievainojuma.
Takezo. No jebkura ievainojuma? No zobena, čūskas, uguns? Es kļūšu bagātāks par Romas pāvestu.
Hiro. Bagātāks?
Takezo. Jā. Te taču ir vieni duēļi. Es tik daudz nopelnīšu uz likmēm.
Hiro. Jums ir jācīkstās ar Balto Bārdu un 90 roniniem.
Takezo. Ja tev patīk stāsti par mani, tad varbūt pats ar viņiem ņemsies?
Hiro. Kensai varbūt jau pietiek bēgt no sava likteņa?
Takezo. A kas mani apturēs?Kas? Neviens mani neapturēs, jo tas nav iespējami. Tas ir neticami.
Hiro.(Ando lasa) Bija skaidrs, ka Kensajs nekļūs par varoni, ja viņu nepiespiest. Ja viņš spēst uzveikt 90 niknus roninus viņam radīsies iespēja kļūt par varoni.
Takezo. Uz kurieni tu mani atvedi?(hiro viņu teleportēja)
Hiro. Jūs savāksiet uguns tīstokli. Tas ir kāpņu galā.
Takezo. A viņi kas ir?
Hiro. Tie ir 90 dusmīgi ronini, kuri ir zvērējuši to aizstāvēt.
Takezo. Patiešām dusmīgi.
Hiro. Veiksmi Takezo. Jums viss izdosies.

Vests. Es tā sapratu, ka tev nepatika.
Klēra. Nu ko Vest? A? Ko tu no manis gribi?
Vests. Es gribi, lai tu atzisti, ka neesi tāda kā citi.
Klēra. Nu labi. Es esmu izdzimums.
Vests. Klēr.
Klēra. Tik liels izdzimums, ka skolā man nākas tēlot bezsmadzeņu bārbiju, lai neviens neievērotu cik atšķirīga esmu. Tāpēc, ka, ja visi uzzinās mani ieslodzīs būrī un veiks eksperimentus līdz manas dzīves beigām. Takā jā, Vest. es neesmu kā citi un vari visiem pastāstīt, tapēc, ka man ir apnicis izlikties.
Vests. Klēr, apklusti.(Vestam ir tādas pašas spējas kā Neitam)

Keitlina. Esi uzmanīgs.
Pīts. Un tu arī.
Apsargs. Kas tur?
Policisti. Safe Line pakaļ naudai.
Pīts. Ei! Atgrieziet man naudu.
Policisti. Mierīgi, ej prom draugs.
Pīts. Es tev neesmu draugs. Atdodiet man 200 dolārus. Seltikam bija jāsadala, vienkārši nesanāca.
Policisti. Tas mūs neskar.
Tuka. Bet šis gan jūs skar.
Rikijs. Sasien viņus Tuka.
Pīts. (Policistiem) Uz zemes.
Rikijs.(Izgāja apsargs ar naudu)Tālāk mēs paši.(Apsrags nospiež trauksmes pogu. Iznāk pārējie apsargi un sāk apšaudi. Pīts instimktīvi izmanto spējas un priekšā apsargiem aizgrūz bruņumašīnu.)
Apsargs. Re kur viņš. Stāvi!
Pīts. Spied gāzi grīdā.(Keitlinai, kura vēl ir apstūlbusi no redzētā)

Mohinders. Vaitad sī nav mākslinieka Īzaka Mendesa darbnīca?
Bobs. Agrāk bija, kamēr Sailers viņu nenogalināja.
Mohinders. Viņu nogalināja?
Bobs. Katrai mājai ir tumša pagātne. Kompānija iegūldīja kaudzi naidas, lai iekārtotu šo laboratoriju. Viss ar jaunākajām tehnoloģijām.
Mohinders. Man ir ļoti paveicies.
Bobs. Mohinder, viņu cēla tieši jums.
Mohindetrs. Piedodiet?
Bobs. Jūs nesaprotat cik ļoti mēs jūs augstu vērtējam šeit. Mūsu ļaudīm ir pavēlēts sekot katram jūsu solim. Dot jums visu ko vajag.
Mohinders. Tas ir ļoti vilinošs piedāvājums, bet man labāk patīk strādāt vienam.
Bobs. Novērošana ir jūsu pašu interesē un mūsu arī. Jūs tagad esat daļa no lielas ģimenes.

Jaiko. Jūs esat pārliecināts, ka Takezo atnāks?
Hiro. Protams.
Jaiko. Varbūt viņu nogalināja, vai arī viņs ir nolaipūts.
Hiro. Tikai ne Kensaja. Viņš zin, ka jūs viņu gaidat.
Jaiko. Jūs tik stipri viņam ticat. Es arī gribētu viņam ticēt, bet dažreiz. Man liekas ka tie ir 2 dažādi cilvēki. Viens ir rupjš, bet otrs ir Kensaijs - viņš ir tāds maigs. Dumji vai ne, bet vienreiz bija zem sakuras ziediem es sajutos kā mājās.
Hiro. Patiešām?(parādās Takezo un Jaiko aizskrien pie viņa) Jā. Tīstoklis.
Jaiko. Vairāk es nešaubīšos jūsos.(Noskūpsta Takezo)

Nikija. Tagad viss būs kārtībā. Vot redzēsi, bet atceries ko apsolīji. Nekādas spējas.
Maiks. Nesaprotu priekškam ir spējas, ja viņas neizmantot.
Nikija. Tāpēc, ka mums ir jābūt uzmanīgiem. Tā ir tava iespēja uz normālu dzīvi. Viņi taču ir parasti cilvēki. Viņi nesapratīs.
Maiks. Es negribi, lai tu aizbrauktu.
Nikija. Es tikai uz neilgu laiciņu. A te ir tava ģmene. Būs jautri.
Maiks. Es pat ar viņiem neesmu pazīstams.
Nikija. ES nezinu cik ilgi būšu prom, bet zinu, kad atgrizīšos mēs atkal būsim kopā. Esmu spiesta.
Maiks. Tu tā vienmēr saki, bet pēc tam dari ko sliktu.
Nikija. Es mīlu tevi.
Vecmamma. Laipni lūgti Ņuorleānā.

Maija. Atvainojiet! ES atnācu pakaļ savam brālim. Jūs viņu arestējāt šodien par laupīšanu.
Policists 1. Štrāfs 2500 peso.
Maija. Man ir amerikas nauda. 14 dolāru.
Policists 1. Mīļā. Šis ir cietums nevis tirgus.
Maija. Bet man ir ļoti vajadzīgs mans brālis. Es esmu slima. Mēs braucam uz Ameriku pie ārsta.
Policists 1. Uz Ameriku? A dokumenti jums ir?(Maija irrauga sava un brāļa meklēšanas plakātu) Ejiet prom kamēr es neizsaucu robežsardzi.
Maija. Jūs to neizdarīsiet.
Policists 1. Ak tā?
Maija.(PAņem to plakātu) Redziet! tā esmu es, bet tas ir mans brālis. Mēs esam slepkavas.
Policists 1. (Otram policistam) Turi viņu.
Aizturētais.. A kas tas tāds.
Alehandro. Kaut kas nav tā.(Aiturētais nokrīt. Maija izmanto savas spējas)Maija. Maija! Maija! Šurp. Tu viņus nogalināji.
Maija. Es nevarēju tevi pamest.
Alehendro. Viss ir labi.Viss būs labi. Es esmu blakus. Blakus.(Viņš novērš ko Maija izdarīja un visi mostas)
Maija. Bēgam.
Aizturētais. Stāviet. Paņemiet mani līdzi. Man ir mašīna.(Viņi paņem līdzi. un iekāpj mašīnā)

Rikijs. Jūs paskatieties.
Vils. Lieliski.
Rikijs. Tagad viss būs kārtībā.
Vils. Tas gan. Bet tikai man būs viss ok.(Vils notēmē ar ieroci uz Rikiju.)
Rikijs. Ak jā. Nodevējs Vils. Tikai nešauj.
Vils. Tas nav joks. Un tagad atdod naudu vai atcumirklī nošaušu.
Pīts. Tātad man bija taisnība.
Vils. Tas gan. Apsveicu Pīter.(Viņš vairākas reizes sašauj Pītu)
Keitlina. Pīter.
Vils. Stāvi mīļā. A tagad pie naudas.
Rikijs. Neparko.
Vils. Atdod to sasodīto naudu.(Vils tiek piespiest pie sienas negaidot)
Keitlina. Pīter!
Vils. Pie Velna!(Pītam lodes iziet no krūtīm un brūce sadzīst) Kādā ...
Rikijs. Ko viņš dara?(Pīts aizvien vairāk smacē Vilu ar spēju palīdzību)
Keitlina. Pīter!(Pīts atčuhņijās. Viņš atlaiž Vilu un Vils aizlaižās.)

Hiro. Labas ziņas Ando. Kensaijs tomēr parādīja sevi kā varoni. Tātad es drīz varēšu atgriezties mājās, bet atvadīties nebūs tik viegli.
Takezo. Hiro.
Hiro. Es baidījos, ka jūs neatgriezīsities, bet jūs atgriezāties un atnesāt tīstokli. Tagad es zinu ka jšu paveiksiet arī pārējos varoņdarbus. Pat Jaiko mīl jūs. Tagad es varu iet prom.
Takezo. Pagaidi! Pagaidi gribi teikt ka tu ej prom?
Hiro. Jā man ir cita dzīve. Tēvs, Ando viņi gaida mani.
Takezo. A ja es bez tevis netikšu galā. Tikai tu vari mani uzlikt uz patiesā ceļa tāpat kā sirdsapziņa. Tu esi mans ieroča nesējs.
Hiro. Es gandrīza sajaucu vēstures gaitu. Ja šeit palikšu tad varbūt viss sajuks.
Tekezo. Vaig atzīt mazuli, ka tu ōti palīdzēji manai kritušajai dvēselei. LIels paldies. Tas bija gods.
Hiro. Nē nē. tas bija man gods tikties ar vareno Takezo Kensaju.
Jaiko. Jūs jau pamenat mūs? Jūs esat uzticam un labsirdīgs draugs.
Takezo. Mans draugs.
Hiro. Piedod Ando es vēl nevaru atgriezties. Vēl nevaru. Kensaj, Kensaj.

Mišela.(Sailers cenšās izmantot spējas, bet viņam nesanāk) es pagatavoju brokastis.
Sailers. Es nevaru viņu pakustināt. Krūzīti. Agrāk es pārbīdīju lietas ar domu spēku.
Mišela. Paldies par brokastīm Mišel. Tu esi tik laipna.
Sailers. Es nevaru sasaldēt, es nevaru izkustināt, kas notika.
Mišela. Laikam viss pazuda pēc traumas.
Sailers. Tu taču teici, ka rūpējies par mani.
Mišela. Piedod, bet tu taču elpo. Viss ir pie tevis nav ne kādas infekcijas.
Sailers. Viss kādēļ es stra'dāju viss ir pazudis.
Mišela. Tiem kam es strādāju pacentīsies lai tu atlabtu. Mugura jau ir sadzijusi. Mēs pārdzīvojam tikai par krūtīm un kad viņa sadzīs tu atkal varēsi atgūt savas spējas. Ar manu palīdzību protams.
Sailers. Ar tavu? Un ar ko tu man palīdzēsi? Pagatavosi ombleti?
Mišela. Es atvieglošu uzdevumu. Pakavēšu tev laiku. Es varu pārnest tevi kur vien tu vēlies. Parīze, Londona avarbūt Japāna. Es varu būt tāda kādu tu gribi. JA tev ir eksotiskas fantāzijas. Vai vēlies ko vairāk, vai arī tev vaig ko pazīstamāku. Vaitad tu nesaproti. Es varu palīdzēt. Mums bija lemts iziet šim cauri kopā.
Sailers. Es tevi nenovērtēju. Tu patiešām esi īpaša. Tāpat kā es.(Viņš viņai iesit ar truli priekšmetu un viņa nokrīt) Tev bija taisnība. Es atgūšu savas spējas un sākšu ar tavām. Ak redz kā tu patiešām izskaties. Cik muļķigi censties mainīt sevi. Nu ko Mišel, Kendis vai kas tu tur esi. Tas viss nebija veltīgi. Pateicoties tev. Es tūlīt atgriezīšos atpakaļ uz Maoī. Londona, Japāna, Japāna. Neizdodās. Es nedabūju tavas spējas. Kas ar mani.

Keitlina. PIetiek čīkstēt smukulīt.(Viņa Pītam ietetovē simbolu)
Rikijs. Pīter. Varbūt es nezinu kas ar tevi, bet zinu kas tu esi. Tu esi viens no mums. Mums ģimenē nav noslēpumu.(Viņš atdod Pītam kasti)
Keitlina. Nu!
Pīts. Kas nu?
Keitlina. Tas ir viss. Tava kaste, tava dzīve. Attaisīsi?
Pīts. A ja man nav vajadzīga tāda dzīve? Kad es piespiedu Vilu pie sienas, es varēju viņu nogalināt un es gribēju to izdarīt. Un ja es esmu tāds?
Keitlina. Bet tu taču viņu nenogalināji.
Pīts. Pateicoties tev.
Keitlina. Lita nav manī Pīter. Tev ir laba dvēsele. Es taču redzu..
Pīts. Un ja es atvēršu kasti un atklāšu ka tas nav tā.
Keitlina. A tev patīk kur tu esi tagad? Patīk kas tu esi tagad? Varbūt pagaidām visu atstāsim kā ir?(Sāk skūpstīties)

Klēra. Es domāju ka tasvas spējas ir foršākas. Tiklīdz vecāki ir apnikuši atver logu un aizlido.
Vests. Tu ko smejies. Tu esi neievainojama. Tu vari lekt bez izpletņa.
Klēra. A tu bez lidmašīnas.
Vests. A tu vari rīt uguni.
Klēra. es jūtu sāpes. Vienkārši tās ātri pāriet.
Vests. Bet ja es izdarīšu tā?(Iekniebj viņai aisī)
Klēra. Au! sāp!(atriebjas)
Vests. A tā?(Skūpstās)
Klēra. A kas tev ir uz kakla? (Viņam ir tādas pašas svītriņas kā Metam)
Vests. Pāris gadu atpakaļ, kad mēs dzīvojām SentLuisā, es braucu ar riteni uz skolu, bet pēc tam pamodos gultā nākamajā dienā. Un atceros tikai to, ka cilvēks izgāja no krūmiem un pasauca mani.
Klēra. Par ko tu runā. Kas par cilvēku?
Vests. Es nezinu kas viņš ir, bet es atceros kā viņs uz mani paskatījās. Itkā es esmu dzīvnieks, ko viņš grib noķert. Dažreiz ja pacensties es atceros viņa seju. Vīrietis ar kantainām brillēm.

Bobs. Šeti ir vēl viens paraugs.
Mohinders. Es uzreiz to pārbaudīšu.
Bobs.(Pa telefonu) Jā? (Mohinderam) Man vajag parunāt ārā. Kur jūs esat?
Nikija. Tikko atbraucu. Sēžu jūsu kabinetā. Jūs patiešām varēsiet mani izārstēt?
Bobs. Jā. Un kā bija jau pateikt pretīm mums vajadzēs kaut ko no jums.
Mohinders.(Ar pa telefonu) Viņi kaut kur aizved bildes. Ir palikušas tikai dažas. Velti mēs to esam iesākuši. Viņš novēro katru manu kustību. Es domāju, ka netikšu galā.
Benets. Es taču teicu. Neuztraucies. Kamēr esmu dzīvs. Par tevi parūpēsies.
Mohinders. Tur jau ir tā problēma.
Benets. Par ko tu?
Mohinders. Sūtu jums bildi, ko atradu. Pārējās kaut kur aizsūtīja. Tā ir pēdējā no sērijas astotā.
Benets. Mēs zinām ka viss sākas ar Kaito Nāvi, bet kā tad viss bedzās.
Mohinders. Baidos, ka slikti.(Bildē ir redzma Klēra, viņu laikam tur vai skūpsta grūti saprast, bet galvenais parādīs ka nomir Benets.)
Benets. Ar labunakti Klēr.
Klēra. Ar labunakti Tēt.

To be continued...

Отредактировано bumerbmw (13.07.2008 20:27)

0

5

bumerbmw- paldies par aprakstiem :) :) :)

0

6

4. sērija
THE KINDNESS OF STRANGERS

Māte. Mēs ar Misteru Maglsu veselus 3km gar krastu noskrējām. Tā pēc skata pat nepateiks, bet viņš ir vienkārši maratonists.
Benets. Tu ar Klēru esi runājusi?
Māte. Par ko?
Benets. Par pārvākšanos. Viņa ne ar vienu nesatiekas? No zēniem? Ja viņai kāds parādīsies, viņš var kļūt par problēmu mums.
Māte. No kurienes tu to esi ķēris?
Benets. A kapēc nē?
Klēra.(Nokāpj pa kāpnēm un nesaprot kapēc uz viņu tā skatās) Man ko lūpukrāsa izsmērējās?
Benets. Klēr. Mēs ar mammu gribam ar tevi parunāt. Par zēniem.
Klēra. Tikai nevaig atkal par sexu. Man jau ar pirmo reizi pietika.
Māte. Mums ir interesanti vai tev ir puisis.
Klēra. Tātad randiņi ir aizliekti tā pat kā viss pārējais?
Benets. Neviens neko neaizliedz, bet svešs cilvēks var kļūt par draudu mūsus ģimenei.
Klēra. Tēt, ne visa pasaule ir pret mums sazvērējusies.
Benets. Es saku, ka ja ir puisis, tad es gribētu ar viņu tikties un parunāt, lai saprastu vai var viņam uzticēties.
Klēra. Nomierinies tēt. Nav nekāda puiša.

Mets.(Mollijai rādās murgs un viņa pamostās bļaujot.) Viss ir labi.
Mollija. Es neko nevaru padarīt. Viņš visu laiku parādās. Piedod.
Mets. Viss ir kārtībā. (Mohinderam)Ieslēdz gaismu.
Mohinders. Mollij!
Mets. Viss kārtībā. Gulies.Viss ir beidzies ja? Dzert negribi?
Mollija. Ūdeni.
Mets. Ūdeni labi. Tūliņ. (Aziet nostāk) Paliek aizvien sliktāk. 2 reizes naktī. Es cenšos izlasīt domas bet nevaru tikt cauri.
Mohinders. Un ko tad darīt?
Mets. Nezinu. Tu tak mums esi zinātnieks.
Mohinders. es neesmu murgu eksperts.
Mets. Es arī. Labi. Es eju pakaļ ūdeni. Tu centies viņu nomierināt, bet pēctam..
Mohinders. Pēc tam tiksim skaidrībā, ja? Pacenties aizmigt mīļā.
Mollija. Kapēc visu laiku atkārtojās?
Mohinders. Nezinu.

Neits. Montij, Saimon.
Bērni. Tēt, tēt.
Neits. Sveiki bērni.
Montijs. Tu bārdu esi attaudzējis.
Neits. Tev patīk? Nē? Man noskūties? Klausieties. Es gribēju pateikt, ka vecmamma ir slimnīcā.
Saimons. Viss ir kārtībā?
Neits. Jā viss būs kārtībā. Kad atgriezīsities mājās. Paprasiet mammai piezvanīt viņai. Viņai būs patīkami ar jums parunāt.
Montijs. Labi.
Neits. Saprotu mēs sen neesam tikušies un man ir ļoti žēl. Bet es atgrizīšos es apsolu, bet kā Petrelli izturās pret solījumiem?
Bērni. Izpilda.
Neits. tieši tā.
Uzraudze. Ko jūs šeit darāt?
Neits. Es esmu viņu tēvs.
Uzraudze. Jūs nedrīkstat uz šejieni nākt.
Neits. Ejiet.
Montijs. Nē es gribu palikt ar tevi.
Neits. Nekas ejiet. Drīz tiksimies. Skaidrs? Skrien.

Maija. Tātad tu esi no Kalifornijas?
Dereks. Kalifornijas?
Maija. Nu jā. Mašīnas numurs. Uzrakstīts Kalifornija.
Dereks. Ak jā. Nē! es tur tikai mašīnu atradu. Esmu no Džersijas.
Maija. Tas taču ir pavisam tuvu Ņujorkai. Mēs braucam uz Ņujorku.
Dereks. Protams es varu jūs aizvest līdz robežai, bet tur mūs jau var gaidīt.
Alehandro. Ko viņš teica?
Maija. Viņš teica, ka mūs gaidīs uz robežas.(Mašīna sabremzē.) Ak kungs.
Alehandro. Kas ar viņu notika?
Dereks. liekas beigts.
Sailers. Palīdziet.

Bračka. Maik. Maik. Celies slinķi.
Vecmamma. Labrīt zēni. Gatavi skolai?
Maiks. Jā kundze.
Bračka. Jā kundze.(Izņirgā Maiku)
Vecmamma. Neķēmojies. Viņš ir viesis mūsi mājā.
Bračka. To mēs vēl redzēsim. Vecmam man vaig 65 dolārus.
Vecmamma. Man arī ir ļoti smieklīgi.
Monika. Labrīt visiem. Nu kā? Es šodien izskatos savādāk?
Bračka. Jā. Liekas ka vecais debīlais tērps.
Vecmamma. Izskaties pārliecināta.
Monika. Pārliecināta nav slikti, bet priekšniecei Maik?
Maiks. Nu jā. Tu izskaties pēc priekšnieces.
Monika. Bet kapēc es tā izskatos?
Bračka. Mantoji vaij?
Monika. Nē. Tapēc ka šodien būs testa rezultāti uz Post menedžera vietu. A es labāk par visiem nodevu.
Vecmamma. Malacis.
Bračka.Kruti tad tu iedosi man 65 dolārus.
Monika. Nē nedošu un arī vecmammai neprasi. Ne centa viņam nedod. Viņš grib pa kabeli reslingu paskatīties. Puse no cilvēkiem guļ teltīs a tu tērē naudu lai paskatīties uz aptaukotiem večiem peltkostīmos.
Vecmamma. To uz vienas no tuvākajām ielām var redzēt.
Bračka. Bet šodien ir pāru cīņu čempionāts. Kā es to varu palaist garām?
Vecmamma. Labāk skaties izglītojošas progrāmmas. Šādus. Labs raidījums.
TV Lieliska tomāta roze.
Monika. Puķes no tomātiem izgriezt? Kam tas ir vajadzīgs?
Vecmamma.Diemžēl man.
Monika. Es atnesīšu vakariņas no restorāna.
Bračka. Atkal.
Monika. Novēli man veiksmi.
Vecmamma. Salauz kāju.
Bračka.Pofig. Ko skaties?
Maiks. Neko. Es laikam zinu kā par kabeli samaksāt.

Andželīna atzīstās, ka ir nogalinājusi Kaito, bet Mets tam netic. Viņš cenšās saprast kas notiek. Mets cenšas nolasīt viņas domas.
Andželīna. Es visā atzinos. Lūdzu Parkman nelieniet.
Mets ir apmulsis un Andželika tikai saka ka viņu glābt var tikai atzīšanās. Inspektors iet nokārtot formalitātes.
Andželīna. (domas) Ja viņi turpinās izmeklēšanu, tad viņi uzzinās par mums un mūsu spējām. Nelieniet.

Meitene atnes Klērai iesniegumu, lai pieteiktos karsējmeiteņu komandai. Klēra negrib pieteikties, bet meitene tik cenšās viņu pierunāt. Klēra nolemj padomāt. Vests parunā ar Klēru, bet viņas prātu nomāc vecāku teiktais un tas, ka viņas tēvs nolaupīja Vestu, bet Vests negrib atteikties no Klēras un Klēra neatklāj, ka viņas tēvvs bij vainīgs. Klēra grib pašķirties no Vesta. Vests visu padara grūtāku.
Vests. Labi es rīt aiziešu, bet šodien es tevi ielūdzu. Lidosim kur vien vēlies pēdējo reiz ja vien nepārdomāsi.
Klēra beigās piekrītm bet tas viņu neiepriecina.

Neits beidzot noskuvies. Viņš uzstāda ultimātu Metam par to, ka viņš nopratinājis viņa slimo māti.Mets atzīst Neitam, ka zin, ka Andželīna ir nevainīga. Mets atzīstas Neitam, ka var lasīt domas. Viņš grib atklāt, kas spējas aiz visas šīs lietas. Neits pasaka, ka zin gan šo bildi no kuras ir fragmenti pie upuriem, gan simbolu. Neits parunā ar māti. Viņš nesaprot, kapēc viņa atzinās. Andželīna neko īsti nepasaka un grib lai Neits ārstētos un liktos mierā. Andželīnu ved prom uz ķurķi.

Alehandro, Maija Dereks un Sailers turpina ceļu. Saileru izprašņā. MAija baigi sapriecājas, kad Sailers pasaka ka dodas uz Ņujorku. Alehandro nepatīk, ka Sailers piedāvājas viņus aizvest pie Sureša, jo viņam ir aizdomas, ka kaut kas nav kārtībā, bet Maija ir ļoti lielā sajūsmā.

Monika darbā mierīgi griž tomātus un dzied. PIenāk viņas kolēge. Abas apspriežas par dzīvi un nepiepildītajiem sapņiem. Pēkšņi kolēģe paskatās un redz, ka Monika ir izgriezusi to toāta rozi, ko rādija pa TV. Pārvaldnieks grib parunāt ar Moniku.  Pārvaldnieks paziņo, ka Monika neder menedžeresdarbam, jo viņai ir ģimene un viņa nevar braukāt apkārt.

Benetu ģimene mierīgi pusdieno un mamma grib, lai viņi uz desertu aizbrauktu uz kādu vietiņu, taču Klēra nevar, jo viņai vaig iet uz bibliotēku materiālus darbam sameklēt. Benetam viss šis liekas dīvaini, jo Klēra arī atsakās, lai viņu aizvestu. Klēra iet jau. Aiziet aiz stūra un tur viņu jau gaida Vests. Benets seko Klērai, bet kad aiziet aiz stūra nevienu neredz.

Mets ar Neitu meklē bildi, no kuras ņemti fragmenti. Viņi apspriež par cilvēkiem uz bildes un atklājas, ka daudzi no bildes jau ir miruši un viņi ir vieni no ietekmīgākajiem cilvēkiem. Metam redzot Neita dēlus atnāk nepatīkamas atmiņas prāta. Sieva viņu krāpa un no mīļākā palika stāvoklī. Neits atrod bildi. Atpazīst vairākus cilvēkus un paliek pie viena, kuru neatceras, bet to atceras Mets, jo tas ir viņa tēvs.

Monika zaudēja savus vecākus vētras laikā. Viņa runā ar savu draudzeni un jūtās sagrauta, ka viņai dzīvē visu laiku neveicās un viņa grib tikt prom no šīs vietas. Draudzene uzskata, ka Monika pārād daudz ir pārcietusi un tāpēc viņa tājūtās.

Vests aizved Klēru uz Holywoodas zīmi, kur Klēra pati gribēja. Vests grib, lai Klēra jūtas droši pie viņa un parāda uz ko ir spējīga, bet kad Klēra sadūšojās, viņš noķer viņu un neļauj viņai sasisties.

Maiks izmantojot spējas dabūn reslinga kanālu. Monikai tas nepatīk un viņa jo projām ir nedaudz sagrauta par priekšnieka atteikumu par paaugstinājumu. Monika izrunājas ar Maiku un jūtas daudz labāk. Kad Monika skatās TV ar viņu notiek kaut kas dīvains.

Mollija priecājās redzot metu mājās. Mtes grib, lai Mollija pamēģina atrast viņa tēvu. Mollija grib palīdzēt, bet kad redz tēva bildi viņa sāk psihot. Izrādās tas ir tas cilvēks no kura viņai ir bail.

Neits atrado Pīta veco bildi un apsola viņam visu izlabot. Tad ierauga spogulī savu izkropļoto seju un sasit spoguli cenšoties no tā atbrīvoties.

Vests atved Klēru mājās. Viņi parunā par turpmāko tikšanos un atvadās.

Dereks ierauga avīzē rakstu par Maiju un Alehandro un grib viņus nodot policijai. Sailers viņu nemanot nogalina. Sailers panāk, ka Maijai sākas lēkme un konstatē kādas spējas abiem ir un tas viņam ļoti patīk. Viņš palīdz viņiem aizbraukt tālāk vadot mašīnu.

Klēra pārrodas mājās. Benets viņu aju gaida. Viņš domā ka viņa bija ar puisi,  bet Klēra pasaka ka bija uz karsējmeiteņu provēm un viņu pieņema. Viņa esot aizkavējusies tapēc, ka svinēja ar meitenēm. Benets ir dusmīgs par to, bet Klēra cenšās viņu nomierināt. Beigās viņai izdodās nomierināt Benetu, bet viņš liek solīt ka komandā viņa var palikt, bet nekādu randiņu. Klēra jūtas nelāgi melojot tēvam. Benets aiziet uz istabu un tur viņu gaida Nēģeris, kurš paziņo ka bildes jāved uz Ukrainu un Benetam jāizdomā kāds attaisnojums ģimenei.

Mollija beidzot nomierinājās, bet Metam tik un tā vaig, lai viņa atrod viņa tēvu. Mohinderam tas nepatīk. Viņi strīdās un Mollija ienāk un pasaka ka palīdzēs atrast tēvu.

Monikai priekšnieks liek aizslēgt priekšējās durvis, bet tad ierodas viens laupītājs un draud viņai ar ieroci. Kad noziedznieks jau ir pie kases Moniku kaut kas pārņem un viņa izpilda paņēmienu, ko redzēja pa TV un laupītāju nogāž no kājām un šis aizlaižas.

Mollija meklē Tēvu. Viņa atrod pilsētu, ielu, māju. Viņa vairs negrib, bet Mets ar Mohinderu viņu iedrošina. Viān atrod stāvu. Molija ierauga nummuru 9 un vairs nespēj tikt ārā. Viņai sākas šoks un viņa nokrīt bessamaņā. Mets domās dzird ka viņa sauc pēc palīdzības.

To  be continued...

Отредактировано bumerbmw (01.08.2008 00:23)

0

7

5. sērija
FIGHT OR FLIGHT

Mollija ir pieslēgta pie sistēmas, bet joprojām mājās. Mohinders saprot, ka slimnīcās nav tādas aparatūras lai izvilktu viņu no šī stāvokļa, urā viņa nokļuva cenšoties atrast Meta tēvu. Mets ar Mohinderu strīdās par to, ko vajadzēja un nevajadzēja darīt. Mohinders grib, lai Mets iet un atrod savu tēvu Mollijas dēļ, bet viņam ir bail tikties ar viņu, jo ir daudzas lietas, ko viņš nesaprot. Mets saņemas un tomēr dodas.
Monika runā ar policistu par notikušo. Monika nespēj pateikt policistam patiesību par laupītāju, jo baidās par savu dzīvību, ja kāds uzzinās, ka viņa ir nodevēja. Policists ir vīlies un dodas prom.
Keitlina aizver bāru ātrāk, lai pabūtu kopā ar Pītu. Keitlina vēlas, lai Pītrs censtos izdibināt kas viņš ir īstenībā, bet Pīts baidās. Keitlina uztraucas, ka kāds varētu tak meklēt Pīteru.
Meitene meklē Pītu un vecis no Rikija kopānijas pasaka, ka viņu atrada konteinerī un viņš pat savu vārdu nav zinājis. Meitene esot no kompānijas, kura cenšās viņu atrast, jo viņš esot bīstams. Vecis pasaka, ka viņu var atrast bārā. Viņa iet meklēt Pītu. Meitene spēj no pirkstiem izlaist zibens šautras.
Neits ir sašutis, ka Mets ir nopratinājis viņa māti bez viņa klātbūtnes. Mets neieguva sev vajadzīgo informāciju. Mets pasaka, ka neļaus Andželīnai iet cietumā bez vainas un tāpēc ies izskaidroties ar tēvu. Neits grib doties viņam līdzi un pēc ilgākas sarnas viņš pierunā Metu.
Rikijs pasauc Pītu, lai parunātu. Viens vecis pastāsta, ka viena Amerikāniete viņu meklē. Rikijs solās nokārtot problēmu ar amerikānieti un Pītam ar Keitlinu jādodas uz viņas mājiņu un jāgaida ziņas no Rikija. Pīts pēc sarunas piekrīt.
Draudzenesi rodas daudz jautājumu par notikušo un Monika pati īsti nespēj saprast, kas īsti notiek ar viņu. Viņa pārdzīvo, ka nav spējusi izpildīt plānoto.
Mets ar Neitu nonāk pie dzīvokļa durvīm. Mets pat nav izdomājis ko darīs. Viņam ir bais stāties pretīm tēvam, jo viņš viņu ir pametis. Beigās viņi ieiet iekšā. Tēvs ir pārsteigts redzēt Metu. Izradās, ka arī tēvam ir atsūtīta bilde ar simbolu uz tās. Viņš ie nākamis. Tēvs aizsargājot sevi ir panācis, ka Mollija ir tādā stāvoklī.
Tēvs. Jūsu vecāki, Kaito un es daudzus gadus atpakaļ satikāmies un domājām, ka spēsim palīdzēt cilvēkim. Spēsim izglābt pasauli.
Mets netic teiktajam. Izrādās, ka tēvam ir tādas pašas spējas kā Metam. Tēvs lūdz, lai Mets noņem rokudzelžus.
Maiks spēlē klavieres. Vecmamma ir ļoti priecīga un dalās savā priekā ar Moniku. Monika runājas ar Maiku, kamēr šis spēlē klavieres. Abi runājas un pēkšņi Maiks pamana, ka Monika arī sāk spēlēt.
Maiks Tu arī spēlē klaviers?
Monika Nē nekad neesmu mācījusies.
Monika paskatās uz rokām un vina spēlē aizvien ātrāk un ātrāk. Monika nobīstās un aiziet. Maikam tas liekas interesanti.
Mohinders uztraucies zvana Benetam. Viņš vedīs Molliju uz kompāniju, jo vienīgi tur vioņai var palīdzēt. Benets negrib, lai Mohinders to dara, bet Mohinderam svarīga ir tikai Mollija.
Mets noņem rokudzelžus no tēva. Tēvs tik saka, ka nožēlo izdarīto. Metam neinteresē viņa teiktais. Viņš un Neits grib uzzināt visu, kas palīdzētu slepkavas meklējumos. Tēvs atklāj, ka domu lasīšana ir tikai sākums un vēlāk šīs spējas attīstās. Tad Tēvs grib kaut ko parādīt Metamun ievilina viņu istabā. Tur Mets attopas cietumā aiz restēm un viņu pie sienas piespiež policists. Neits izlauž durvis aiz kurām ir Mets un attopas uz jumta, (simonas tēva dzīvokļa balkona) ziemā pēc sprādziena. Mets ir ieslodzīts cietuma kamerā. Tēvs izziet no istabas un atvadās. Tad aiziet prom no dzīvokļa.(Viņš gan Neitu, gan Metu ir ieslodzījis sapņos vai kaut kur tā)
Ando aiznesa pie speciālista Hiro atstātos pergamentus, jo viņi ir ļoti bojāti un bez palīdzības Ando tos nekādīgi neizlasīs. Speciālist apsola palīdzēt.Pēc pāris manipūlācijām ar pergamentu viņi ška lasīt. Speciālistam liekas nedaudz dīvaini, ka pergaments sākas ar Dārgais Ando. Bet nekas. Hiro aprakstījis, ka drīz viņi varēs izglābt Jaiko Tēvu un ka Jaiko un Takezo jūtas sāk uzplaukt. Nabaga Hiro mīl Jaiko, bet viņam ir jāatsakās no viņas, jo viņa ir lemta Takezo.
Monika jūtas izmisusi, jo nesaprot kas ar viņu notiek. Maiks viņai cenšās paskaiodrot, parunāt ar viņu, bet Monika neklausās, tad Maiks viņai parāda savas spējas. Maiks pastāsta par vecākiem. Tad izvelk komiksu "9th Wonders"(ja nemaldos Īzaka radītais komiks) kurā ir stāst par Atkārtotāju, nu kaut kā tā. PAr cilvēku, kas var atkārtot redzēto. Monika sāk kaut ko saprast un uzticēties Maika. Maiks iesaka izmēģināt, paeksperimentēt ar viņas spējām.
Mollija ir kompānijā pieslēgta pie sistēmām. Mohinderu sūta uz kārtējo uzdevumu un iedod ieroci. Mohinderam nepatīk doma par elektrošoka lietošanu. Tad ieslēdzas avārijas signāls un paiņo, ka Nikija ir izmukusi. Nikija aizsviež Mohinderu pret durvīm un tad sāk žņaugt Bobu. Mohinders izšauj uz viņu ar elektrošoku un prasa Bobam, kas te notiek.
Monika ar Maiku ierodas jauniešu izklaides parkā. Maiks viņai ļaij izvēlēties ko viņa gribētu pamēģināt. Viņa aiziet pamēģināt lēkāšanu(nu karoč, kur griež divas lecamauklas un vidu lekā rāda trikus kāds) taā viņai nekad tas nav sanācis. Viņa sāk lēkāt un viņai labi sanāk.
Pīts ar Keitlinu ierodas mājiņa. Viņa ir neliela, bet ērta. Pīts ierauga gleznas. Keitlina gleznojot atslābinās. Pīts atver kasti un tur atros pasi, lidmašīnas biļeti  un savu ar Neitu bildi. Viņš ir vīlies, jo nekas no tā nesaka kā viņš tur nokļuva un ko viņam vaig darīt. Pīts pamana, ka uz jauna audekla(uz kā glezno)viņš sāk redzēt kaut ko. Viņš paņem krāsa un kad pamiršķina acis tās paliek bālas(takā Īzakam gleznojot) Keitlina to redzot nobīstās.
Rikijs tai meitenei pasaka, ka nekad nav redzējis Pītu. Viņam protams nenotics un beigās aizslēdz bāru un ar savām spējām to aizlodē ciet, lai nevien netiktu ne iekšā ne ārā. Tad viņa raida lāziņu uz Rikiju.
Bobs pārbaida Nikiju. Tad kad visu ir noskaidrojis viņš aiziet. Mohinders grib Nikiju atbrīvot, bet Nikija pasaka, ka pati grib palikt un izārstēties. Mohinderam tas liekas nedaudz dīvaini.
Neits stāv uz jumta. Aiz viņa kāds cenšas piecelties. Neits ir priecīgs, bet tad redz, ka tas ir viņš pats tikai izkropļots.
Mets savukārt redz cietumā zīdaini. Tad parādās Dženis(viņa bijusī sieva)kura tur bērnu un pārmet Metam, ka viņš ir atstājis savu bērnu un arī atstās Molliju, tad viņa aiziet un policists sāk sist Metu un taj pašā laikā Neits sit savu kropļotu dubultnieku. Izrādās, ka viņi sit viens otru un tā ir tikai ilūzija katram n viņiem sava, bet tikai ilūzija. Mets ar spēju palī8dzību tiek arā no savas ilūzijas un tad liek arī Neitam pamosties. Viņi attopas  istabā. Mets tagad saprot kapēc Mollija viņu sauc par murgu pavēlnieku. Nets saprot ka Mets to ir pārtraucis, a pats Mets nesaprot kā. Mets ir dusmīgs uz sevi, ka uzticējās tevam, kaut gan zinājis ka nedrīkst. Viņš nomet no galda mantas un strap tām mantām viņš atrod Boba bildi ar simbolu. Tagad viņi zin kurp Meta tēvs dodas.
Ando turpina lasīt pergamentus pie speciālista. Hiro raksta, ka dŗi zviņi cīnīsies Balto Bārdu(vadoņa vārds), lai izglābtu Jaiko tēvu, bet cīņa ar Balto ;ardu apstādinātu mīletsību. Takezo grib, lai Jaiko paliek aizmugurē, bet Jaiko izdodas pārliecināt viņus, ka arī ies līdzi. Ando lasa kas ir tālāk, bet kad nonāk pie tā, ka Hiro no kaut kā baidās, tā vieta ir pārāb bojāta un speciālistam vaig vairāk laika lai varētu izlasīt tālāko.
Monika slēgā kanālus atrod kunfu cīņas filmu un sāk atkārtot paņēmienu. To redz Maiks un viņasm tas liekas apbrīnojami. Maiks sniedz lielu atbastu Monikasi. Viņš aiziet gulēt un poie durvīm kāds sāk klauvēt. Tur ir Mohinders, kas samūlsina meiteni.
Meitene zvana tēvam un ziņo ko ir uzzinājusi un pasaka ka irnogalinājusi Rikiju. Viņš liek viņai atgriezties atpakaļ.
Pīts attopas un nesaprot kas notika. Viņi uzzin kas aptuveni ir uzgleznots. Keitlinai pazvana un paziņo par Rikija nāvi. Ketlina ar Pītu ierodas bārā un Keitlinai ir panikas lēkme. Pīts apsola ka atrdīs viņus.

To be continued...

Отредактировано bumerbmw (11.08.2008 18:08)

0

8

6. sērija
THE LINE

Pīters taisās braukt uz Monreālu un Keitlina grib braukt līdzi. Pīts beigās piekrīt.
Klēra mēģināja iekļūt karsējmeiteņu komandā, bet viņai neizdevās. Galvenā viņai atteica. Zato tā meitene, kura gribēja, lai Klēra ir komnādā viņu atbalstīja.
Monika atkārto fingrotājas sniegumu no video kasetes. To pēta Mohinders. Monikai rodas daudz jautājumiem uz kuriem Mohinders viņai laipni atbild. Bobs iepazīstas ar Moniku un vēlas parunāt ar Mohinderu. Mohinders pastāsta par Monikas spējām un Bobs atklāj, ka grib pārbaudīt vai spēs atbrīvot Moniku no spējām. Viņš eksperimentē Ašanti vīrusu, lai atklātu  vakcīnu, kura atbrīvotu no spējām. Mohinderam nepatīk šī doma, ka vaig injicēt serumu Monikai. Mohinders runā ar Benetu pa mobīlo un Benets iesaka to izdarīt, savādāk no viņa atbrīvosies.
Ukraina. Ivans palaiž savu ģimeni uz balli. Tad parādās Benets ar Nēģeri un atslēdz viņu.(Benets tik slikti runā krieviski :D )
Vests palīdz Klērai izdomāt veidu kā nokļūt komandā, lai Benetam nerastos aizdomas, par to,  ka viņa ir melojusi vai ļaunāk, ka viņai ir puisis.
Sailers cenšās sist kanti Maijai. Alehandro neuzticās Saileram, bet Maija tic, ka Sailers ir Dieva sūtīts un pasaka Saileram, ka robežu viņi šķērsos kopā.
Speciālistam ir iepaticies lasīt par Hiro piedzīvojumiem, ka sācis lasīt bez Ando, Ando ierodas un viņi turpina. Hiro ir Baltās Bārdas nometnē. Ando lūdz speciālistu atgrizties pie vietas kur viņi pabeidza. HIro baidās, ka jāstājas pretīm veselai armijai, par Jaiko un viņas tēva dzīvību. Hiro mīl Jaiko, bet viņa nav viņam lemta. Hiro lūdz Jaiko palikt, bet viņa atsakās. Viņi runā, Hiro atceras, kurā teltī ir Jaiko tēvs. Viņa nenotic Hiro, bet tad atnāk Takezo un pasaka to pašu. Tas izbrīna Jaiko.
Benets no Ivana grib uzzināt gleznu atrašanās vietas. Ivans neko neatklāj. Tad Benets rīkojas drastiski un liek Nēģerim izdzēst atmiņas par to. kur viņš satika pirmo reiz sievu. Benets jau ir daudzas lietas izdzēsis no Ivana atmiņas, bet viņš tik un tā neko neatklāj. Tad pazvana Klēra un palūdz mašīnu. Viņš atļauj un Klēra pajautā viņa atrašanās voetu, bet Benets samelo. Vests kaut ko parāda Klērai un Klēra nolemj pamēģināt. Ivans grib ar Benetu sarunāt, lai viņš atgrižās atpakaļ kompānijā.
Maija, Alehandro un Sailers pārbrauc robežu un viņus aptur vietējie ar ieročiem. Sailers grib, lai Maija apbrauc apkārt, jo tie nav robežnieki.
Mohinders aiziet ar šļirci pie Monikas. Viņa negrib adatas, bet Mohinders pasaka, ka pēdējais pārbaudījums un viņa var doties mājās, bet kad vaig iedurt viņš atsakās to darīt un dodas pie Boba. Viņš iznīcina šļirci un pārējos paraugus leduskapī un pasaka, ka to nedarīs, lai meklē jaunu zinātnieku un viņš savās Molliju.
Sailers izprovocē Maijas spējas un neļauj Alehandro viņai palīdzēt. Vietējie apkrīt un viņi aizbrauc.(Maija pati arī neļāva Alehandro palīdzēt)
Debija izņirgā savas komandas biedrenes. Klēra grib parunāt aar viņu un pēc piedāvājuma nedēļu pildīt bioloģijas uzevumus viņa piekrīt. Viņa lūzd vēl vienu iespēju bet Debija atsaka. No debesīm noolaižas maskēts vīrietis. Paceļ Klēru un nomet viņu lejā. Klēra izskatās mirusi. Debija ir satriekta un maskētais dodas pakaļ Debijai. Debija runā ar policistu un viņš protams netic, ka lidojošais cilvēks ir bijis un Klēras ar nekur nav.Tad atnāk Klēra.
Klēra. Kas te notiek.
Debija. Es taču redzēju. Viņš tevi nometa.
Klēra. Debij, nomierinies. Ar mani taču viss ir kārtībā.
Policists. Es tā noprotu, ka jūs šodien neesat redzējusi lidojošu cilvēku maskā.
Klēra. Es nē. Es vienkārši runāju ar Debiju.
Policisti atrada pudeli un domā, ka Debija dzērumā visu iozdomājusi.
Takezo pasakās Hiro, ka viņs palīdzējis nostāties uz pareizā ceļa un palīdzējis viņam kļūt par varoni. Takezo sāk uzbrukumu, lai glābtu Jaiko tēvu.
Jaiko, Hiro un Takezo atrod Jaiko tēvu. Viņš nevar nekur iet, jo ir uztaisīts signāls ar ieročiem , ko Jaiko tēvs uztaisīja lai glābtu Jaiko. Baltā Bārda grib kāpt tronī izmantojot ierčus. Hiro iesaka Takezo iznīcināt visus ieročus un doma par Japānas varoņa kļūšanu viņam patīk. Viņi atbrīvo Jaiko tēvu.
Bobs pasauc Mohinderu ārā no Mollijas palātas. Viņš atvainojas Mohinderam par savu rīcību un lūdz, lai viņš paliek. Takā Mohinderam nav izvēles viņš paliek.
Beidzot Takezo pārrauj ķēdes un viņi visi bēg prom. Tiek sacelta liela jezga. Kad uz Jaiko nomērķēja Hiro izmantodams savas spējas viņu izglāba. Jaiko grib uzzināt kas notika. Viņa zin ka pārnesa viņu Hiro. TAd viņa saprot, ka tas kas viņu izglāba bija Hiro, nevis Takezo. JAiko pajautā, vai Hiro mīl viņu un Hiro pasaka ka jā. Viņi skūpstās, kaut arī Hiro ir pārmtumi pašam sev. To redz Takezo. AR to beidzas raksti pergamentos. Ando ir uztraucies.
Alehandro sit Saileru, jo viņam nepatīk, ka nomira cilvēki. Alehandro tomēr pēc ultimāta nolemj palikt ar viņiem, bet bīdina Maiju, kad viņas acis atkal paliks melnas viņš nepalīdzēs un ļaujs Saileram nomirt. Kad Maija aiziet pakaļ kaut kam ko pielikt pie Sailera lūpas Sailers izklāsta savu plānu Alehandro, jo viņš tā pat viņu nesaprot.
Klēra nesaprot kā spēja tā rīkoties. Bet Vests viņu nomierina. Atnāk viņas draudzene un pasaka, ka Debija tika izslēgta no komandas un ir brīva vieta. Tagad Klēra ir komandā
Kad Benets liek Ivanam izdzēst atmiņas par mirušo meitu viņš salūzt un pasaka kur ir gleznas. Tad Benets inscinē laupīšanu un nežēlīgu slepkavību.
Hiro atrod Takezo. Viņš pārmet Hiro, ka viņš esot salauzis viņa sirdi noskupstot Jaiko. Hiro sakās, ka nestāsies mīlestībai ceļā un Takezo piekrīt palīdzēt, bet tad iesit Hiro un viņš nokrīt bezsamaņā. Takezo ir nostājies BAltās Bārdas pusē.
Bobs nogādā Moniku mājās. Iedod viņai dokumentus un unvēl nelielu dāvaniņu, kas viņai var palīdzēt.
Jainā Mohindera pāriniece ir Nikija(kaut man liekas ka tā ir Džesika). Viņa palīdzēšot Mohinderam.
Benets atrod gleznas.
Pīts ar Keitu ierodas uzgleznotajā vietā Monreālā. Ieiet ēkā, kur uzrakstu Peter. Uz lapiņas bija uzrakstīts "Mēs nekļūdījāmies par kompāniju. Pasauler ir briesmās. Ādams." Pīts teleportējas uz Ņujorku. Tur neviena nav. Viņš atrod lapiņu ar lūgumu evakuēties. 2008 gada 14 jūnijā. TAs būšot pēc gada.

To be continued...

0

9

7.sērija
OUT OF TIME

Takezo sazāļo Hiro, lai viņš neko nevarētu izdarīt. Jaiko cenšās viņu aizstāvēt. Baltā Bārda par Hiro Takezo iedeva puss karaļvalsts un Jaiko par princesi. Viņš pasaka, ka mainīs vēsturi/likteni.
Benets nofotografē visas gleznas un pazvana Mohinderam. Benets apjautājas vai Mohinderam jau ir izniegts kompānijas ierocis, jo vienā no gleznām viņš šauj no kompānijas ieroča. Mohinders neko īsti neatbild un tad atnāk Nikija, jo viņiem ir uzdevums. Bents sadedzina gleznas.
Mohinders ar Nikiju dodas un runā. Nikija pat pēc Mohindera domām necenšās noliekt, ka viņai ir uzdots izsekot Mohinderu. Ēka tiek evakuēta. Ierodas Mets ar Neitu un viņi pastāsta, ka Meta tēvs dodas nogalināt Bobu.
Pīts un Keitlina nesaprot, kas noticis. Pilsēta ir pilnīgi tukša. Tad atbrauc kaut kāda mašīna un tik prasa viņiem vai simptomi jau ir parādījušies? vai jūs esat slimi? Aizved Pītu un Keitlinu uz dezinfekciju.
Klēru pamodina sms no Vesta. Izrādās Vests ir atnācis un pagatavojis vafeles. Klēras mātei Vests iepatikās. Klērai nepatīk, ka viņš atnāca. Vests atnācis, lai parādītu Klērai avīzes rakstu, ikurā teikt, ka piedzērusies karsējmeitene ir paziņojusi, ka redzējusi lidojošu cilvēku. Klērai nepatīk, ka tas ir nopublicēts. Klēra ierauga ģimenes bildi un nolaiž to, lai Vests nepamana.
Kompānijā ir pacēlies lies tracis, jo Moris(Meta tēva) auto jau ir atradusī pie kompānijas. Neits izprašņā Bobu, kapēc Moris grib viņu nogalināt, ko viņš tādu ir izdarījis, bet Bobs neko neatklāj. Bobs grib, lai Mohinders inficē Morisu ar vīrusu un pēc tam izārstē viņu ar savām asinīm. Bobs pasaka Metam, ka viņam ir tādas pašas spējas kā tēvam un vienīgi viņš var apturēt tēvu.
Jaiko tēvam liekas, ka viss pazaudēts, bet Jaiko izdodas atbrīvoties. Viņa noņem katliņu, kurā bija kaut kas, no kā Hiro palika apdūlis. Jaiko lūdz Hiro koncentrēties un aiznest viņus un beigās Hiro izdodās. Apsargs atnāk atpakaļ un neviena vairs teltī nav.
Pītu un Keitlinu dezinficē un Pīts skatoties uz viņu ļoti pārdzīvo. Pie Pīta aitnāk inspektors un pasaka, ka pēc dokumentiem Pīts ir mirirs. Keitlina ir deportēta, jo viņa ir no Īrijas. Pie visa vainīgs ir Ašanti vīrus. Jau 93% no cilvēkiem ir aizgājuši bojā. Pārējie slēpjas un meklē zāles. Pīts tam nespēj noticēt.
Mets sēž pie Mollijas gūltas un izplūst asarās un vainas apziņa viņu ļoti moka. Metam izdodas sazināties ar Molliju. Likt viņai dzirdēt, ko viņš saka.
Mohinderam nepatik doma par vīrusa izmantošanu, bet Nikijai izdodas viņu pārliecināt, ka tā ir vienīgā izeja. Tad, kad Mohinders aiziet Nikija redz DL, kurš saka, ka Nikija nav izārstēta un, ka viņa ir  slepkava. Mohinders pasauc Nikiju un viņi aiziet. Izrādās DL tēlu radīja Moris.
Neits izprašņā Bobu par Ādamu. Ādams bija tas, kas visus pārliecināja, ka viņiem ie lemts mainīt pasuli, to izglābt. Bobs pasaka, ka pie visām slepkavībām ir vainīgs Ādams. Takā viņš kļuva par draudu, jo uzskatīja sevi par dievu tad viņu ieslodīja, bet pirms 2 nedēļām viņš izmuka un grib atriebties. Bobs arī paska Neitam, ka Pīters ir dzīvs.
Pītu aizved pie Andželas un viņa grib,lai Pīts koncentrējas un mēgīna visu atcerēties, lai izglābtu pasauli. Neits esot nomiris pirmajās epidēmijas dienās.(viņš esot cīnijies pret epidēmiju)Pīts atceras māti.
Klēra ar Vestu klausās mūziku un skupstās uz dīvāna. Viņa nolemj atklāt Vestam par Tēvu, bet nepaspēj, jo Benets pārnāk mājās un Vests pārbīstas, kad Klēra pasaka, ka tas ir viņas tēvs Vests aizmūk. Benets izjautā Klēru ar ko viņa runāja, bet viņai izdodas iziet no situācijas.
Hiro nolemj iznīcināt ieročus, lai Baltās Bārdas armija nespētu neko izdarīt. Viņš arī tic, ka Takezo ir labs. Jaiko tas nepatīk, bet viņa neko nevar iesākt.
Mohinders sagatavo injekciju. Moris to visu vēro u liek Nikijai noticēt tam kā nemaz nav un viņa uzbrūk Mohinderam paņem šļirci un iet pie Boba.
Hiro nonāk pie ieročiem izpārsta pūlveri un grasās aizdedzināt visu, bet tad atnāk Takezo. Viņi cīnās Hiro uzvar. Viņš grib izglābt Takezo, bet viņš apsola kamēr būs dzīvs, tikmēr nerimsies iznīcināt visus kas ir dārgs Hiro. Hiro teleportējas prom un viss uzsprāgst.
Bobs parāda Neitam video ar Pītu, kad viņu pārbaudīja kompānijā 3 mēnešus atpakaļ un tad viņi viņu pazaudēja. Nikija sāk lauzties kabinetā. Mets to izdzird un iziet no palātas, bet nokļūst istabā, kurā Moris ir ieslodzījis Molliju. Nikija izlauž durvis. Metam izdodas Morisu ievilk tajā pašā istabā. Nikija nespēdama neko citu izdomāt injicē pati sev vīrusu. Mets lamājas ar tēvu un sāk saprast, ka viņš ir stiprāks par tēvu. Pēc kārtīgas attiecību noskaidrošanas Mets spēj iziet no istabas ar Molliju atstājot tēvu tajā. Mets pamostās un pamana tēvu guļam pie durvīm. Pamostās Mollija.
Pīters ar māti iet uz tā saucamajām mājām. Norobežotajā vietā Keitlina parādās. Viņa sauc Pīteru un viņš grib viņai palīdzēt. Negaidot viņš teleportējas atstājot Keitlinu nākotnē.
Hiro paņem Takezo galvassargu un atgriežas pie Jaiko. Japāna ir glābta. Hiro nevar palikt kopā ar Jaiko unpēc pēdējā skūpsta viņš dodas prom.
Mohinders pielika Nikiju pie sistēmas, lai ievadītu asinis ar antivielām. Mohinderam ir lauzts deguns. Mohindera asinis vīrusam vairs nekait. Tagad pret vīrusu vairs nav zāles.
Ando strādā. Viņš pamana uz galda Takezo ķiveri un tad arī Hiro. Hiro tā priecājas, ka ir palīdzējis izglābt pasauli, bet tad Ando pasaka, ka viņa tēvu nogalināja.
Mohinders aiznes rezultātus Bobam. Bobs apsola iznīcināt vīrusa probes. Viņš isniedz jaunu uzdevumu Mohinderam. Savākt Klēru.Bobs izsniedz Mohinderam ieroci. Mohinders saprot, ka tas ir mājiens, ka nāksies nogalināt Benetu. Mohinders izstāsta Bobam par savu un Beneta plānu iznīcināt kompāniju. Bobs savukārt pasaka, ka Klēra ir vienīgā cerība cīnīties ar vīrusu.
Māte pasaka Benetam par Klēras puisi. Benets sastrīdas ar Klēru. Viņš liek visiem pakot mantas, jo viņi atkal pārvāksies, bet Klēra atsaka, ka viņa nekur nebrauks.
Pīter cenšās atgriesties atpakaļ pie Keitlinas, bet viņam nesanāk. Viņš raida lādiņu uz durvīm, bet roka kurā trāpa sadzīst. Izrādās Ādams ir tas pats Takezo Kensajs.

To be continued...

0

10

8. sērija
FOUR MONTHS AGO...

Ādams liek Pīteram padomāt par pašu svarīgāko. Viņš Pītam l;iek saprast, ka smadzenes var izārstēties, jo viņš var reģenerēties. Kad Ādams atgādina par Neitu Pīts atceras viņu.
Četrus mēnešus atpakaļ.
Parāda vietu, kur Neits lido ar Pītu, nes viņu augšup. Pīts atstumj no sevis Neitu un pats krītot lejā uzsprāgst.Tad viņš paķer krītošo Neitu un ness viņu kaut kur.
Nikija un Maiks sēž uzgaidāmajā telpā slimnīcā. Ārsts pasaka, ka DL operācija bija veiksmīga.
Alehandro izziet no baznīca. Tikko aprecējies. Maija neizskatās laimīga. Maijai nepatik Alehandro līgava. Līgava dejo ar bijušo un viņi kaut kur aiziet. Maija pieķer līgavu ar bijušo kopā. Kad bijušais viņai draud, viņai sākas lēkme. Acis kļūst melnas un līgava ar bijušo nomirst. Viņa iziet āra un tur visi cilvēki ir miruši. Parādās Alehandro un Maija pasaka, ka viņa ir pie visa vainīga un aizmūk(Alehandro ir dzīvs)
Pīters atved Neitu uz slimnīcu un kad policists sāk dīvaini skatīties Pīts izmantojot situāciju pazūd.
Pīts iet pa koridoru un uz viņu no uguras raida lādiņu tā pati meitene, kura viņu meklēja. Viņa strādā kopā ar Bobu. Pīts pamostās kabinetā.(Meiteni sauc Ella) Pīta spējas bloķē Nēģeris. Tikai es nezinu kapēc viņš ir kompānijā. Bobs pastāsta, ka viņi ir atsākuši projektu, vakcīnas meklēšanu, lai atbrīvotos no spējām. Pīts ir ar mieru gaidīt un izmēģināt to, lai nekļūtu par draudu.
Andželīna ir pie Neita. Viņa pastāsta ka ir noticis negadījums. Pītu nekur nevar atrast, bet nabaga Neits kaut ir dzīvs, bet šausmīgi izkropļots.
Nikija un Maiks apciemo DL. Ārsts pasaka Nikijai, ka par slimnīcu jau ir samaksāts un tad parādās Bobs. Bobs grib, lai Nikijapamet ģimeni un iet ārstēties.
Ella nogriž Pītam matus. Pītam ir jādzer zāles, lai apslāpētu spējas. Kad Ella aiziet ar Pītu pa ventelācijas lūku sāk sazināties Ādams.
Trīs mēnešus atpakaļ.
Viņi svin Maika 11 gadu jubileju. Nikija lieto kompānijas izsniegtās zāles. Tas nomāc Nikiju. Nikija izmet savas zāle ārā.
Pīts ar Ādamu iepazīstas tuvāk.
Divus mēnešus atpakaļ.
Pīts grib uzzināt ko vairāk par Ellu. Viņa pastāsta galvenos sapektus par dzīvi. Nu tā tik ir psihopāte :D . Pīts vēl tic, ka atrodas klīnikā, bet Ādams viņam atklāj, ka īstenībā Pīts ir cietumā.
Pie Neita ir sieva. Viņš esot viņai visu izstāstījusi, bet Andžela samelo sievai un pasaka, ka Neitam ir iedzimtība no tēva, pašnāvības tieksme. Nu karoč Neits nav vesels.
Nikija ir atradusi darbu. DL ir ļoti priecīgs par viņu. Kad DL aiziet , lai aizvestu Maiku uz skolu. Nikija sarunājas ar savu jauno es Džīnu. Džīna ir ballīšu meitene un pārņem Nikiju. Nikija kā noprotat nelieto zāles.
Pīts grib satikt ģimeni, bet Bobs viņam to neļauj. Ādams samūld Pīteram, ka gribējis palīdzēt pasaulei ar savām asinīm, kuras palīdz dziedēt. Viņš apsola, ka palīdzēs Neitam. Pīts priekrīt un grib tikt ārā kopā ar Ādamu.
DL ir ugundzēsējs. Viņš izmanto savas spējas lai izvilku cilvēkus no liesmām. Maiks ir ļoti lepns par viņu. Kad Nikijas nav vel viņš ieiet istabā un redz uz spoguļa uzrakstu "Aizbraucu uz LosAndželosu" Viņš nodomā ka tā ir Džesika.
Pirms mēneša.
Pīts satuvinās ar Ellu un noskūpsta viņu protams dabū lādiņu, bet tas nekas. Viņš jau 5 dienu nelieto zāles. Viņa spējas sāk parādīties un viņš spēj iziet cauri sienai un satikt Ādamu, kurš jau 400 gadus ir dzīvs. Viņi abi izeit no kambara.
Alehandro atrada Maiju klosterī. Viņš grib lai viņa atgriestos. Alehandro atveda līdzi policistu, kurš apcietina Maiju un viņai sākas atkal. Alehandro izdodas viņu nomierināt un viņš saprot ka tā ir taisnība, ko Maija teikusi un viņi bēg prom.
Džīna izklaidējas uz pilnu klapi. DL viņu meklē un atrod. Viņam izdodas izdabūt Nikiju ārā un viņi dodas prom. TAs vecis ar ko Nikija dejoja sašāva DL.
Trīs nedēļas atpakaļ
Notiek bēres DL. Bobs liek noprast Nikijai, ka jāatstāj Maiks un jāiet ārstēties.
Pīts ar Ādamu ierodas pie Neita. Ādams injecē savas asinis sist'mā un Neits acu mirklī sāk dzīt.Pirms došanās prom Pīts paņem bildi.  Viņiem plāns kā aizbēgt jau ir. Ierodas Ella un Nēģeris. Ella abiem triec ar lādiņu. Viņi norunā vietu kur tikties. Ella skrien pakaļ Ādamam, bet Nēģeris Pīteram. Nēģeris notver Pītu. Piekauj. Ieslēdz konteinerī un izdzēš atmiņu.
Neits ir pielībā izveseļojies.
Mūsu laiki.
Maija, Alehandro un Sailers turpina ceļu.Nikija brīvprātīgi piesakās ārstēšanai.
Tagadne
Pīts visu atceras. Ādams grib izglābt pasauli. (Itkā tam varētu noticēt.)

To be continued...

0

11

9. sērija
CAUTIONARY TALES

Klēra nekur negrib braukt un pamatīgi sastrīdas ar Benetu. Māte atļauj viņai aiziet uz skolu un atvadīties no draugiem, bet vakarā viņi brauc prom.
Notiek Kaito bēres. Hiro jāgodina savs tēvs, bet viņš to nespēj. Viņš pasaka Ando ka atgriezīsies pagātnē. Hiro atgriežas nedēļu atpakaļ un skatās Kaito un Andželas sarunu.
Mets sāk labāk kontrolēt savas spējas, kuras pāriet jau nākamajā līmenī.
Mohinders ierodas Kosta Verdē. Bobs  viņam piešķir jaunu pārrinieci,Ellu, kura ir Boba meita. Uzdevums ir notvert Klēru un tikt vaļā no Beneta.
Vests netic Klēras vārdiem.
Meta priekšnieks negrib ļaut Metam strādāt ar Kaito lietu, jo tā ir slēgta. Mets izmanto savas spējas un liek priekšniekam iedot viņam 24 stundas laika un ļaut parunāt ar Andželīnu.
Benets parāda sievai gleznas. Viņa sāk šaubīties par Benetu. Benets pazvana Mohinderam un paprasa, lai Mollija atrastu Vestu. Viņš arī pasakās Mohinderam.(Benets gatavojas nāvei)
Mohinders grib ievilināt metu lamatās, lai viņu nenāktos nogalināt. Bobs piekrīt.
Kad Andželina aiziet pie tēva pieiet Hiro. Viņš cenšās pierunātu tēvu aiziet, bet kad nesanāk grib parādīt tēvam agrākos laikus, kad viņu arī vadīja emocijas.
Benets iziet no mājas, lai atrastu Vestu, bet Vests viņu paņem un uzceļ gaisā. Viņš izprašņā viņu par Klēru. Kad viņi nolaižās Benets pasaka, ka viņi aizbrauc un Vests palīdzēs pārliecināt Klēru, ka ir jābrauc. PIezvana Mohinders un samelo par Vesta atrašanās vietu. Benets sakās ka jau brauc. Benets lūdz Vesta palīdzību, lai izglābtu Klēru.
Klēru izsauc. Ar viņu grib parunāt par skolnieču dzeršanu un pīpēšanu. Izrādās ka ar viņu grib runāt Bobs. Viņš netīšāsm Klēru uzrunāt par Miss Benetu un Klēra saprot, ka kaut kas nav tā kā vajadzētu un aizskrien prom.
Mohinders paprasa Ellai, lai ļauj parunāt sākumā ar Benetu divatā.
Mohinders iesēžas mašīnā pie Beneta un kad viņš nepiekrīt atdot Klēu viņš nomērķē ar ieroci uz Benetu un liek braukt.
Klēra pārnāk mājās. Viņa kompi redz gleznu ar tēva nāvi. Bobs atnāk ar ieroci rokās. Māti viņu pazīst. Viņš esot bijis priekšnieks Beneta tajā papīra padarīšanā.
Benetu atved nomaļā vietā. parādās Ella, kuru Benets jau pazīts, gatavojas viņu nogalināt, bet tad Vests notriec Ellu garzemi un pateicoties Vestam nenogalina arī Mohinderu, Benets gandrīz viņu nošāva par nodevību. Benets pārnāk mājās un tur atrod sasietu sievu. Vests ienes Ellu mājās. Ella ir piesieta pie krēsla aplieta ar ūdeni un kājas arī ir ūdenī. Kad viņa raida lādiņu pati to saņem atpakaļ. Benets grib parunāt ar Bobu. Benets atklāj Ellai, ka ar viņu veica eksperimentus, ko vadīja viņas tēvs. Benets pazvana Bobam un norunā apmaiņas vietu. Bobs nolej Klērai asinis.
Hiro atved savu tēvu uz mātes bērēm. Tēvs tik un tā nemaina savu lēmumu. Hiro uzskrien virsu savam pagātnes es un pēc sarunas ar viņu saprot, ka tēvam bija taisnība.
Benets dodas ceļā un Vestam izdodas pirunāt ņent viņu līdzi.
Kaito ir lepns par dēlu un viņi atvadās. Hiro aiziet. Atnāk slepkava parādās Ando un slepkava nogrūž Kaito no jumta, bet pirms tam Hiro aptur laiku lai paskatītos, kas ir slepkava. Tas ir Takezo jeb Ādams.
Mets aiziet pie Andželas viņš izmanto savas spējas unliek Andželai uz visiem jautājumiem atbildēt tikai patiesību. Viņš uzzin, ka īstais Kaito slekava ir Ādams. Viņa arī atklāj, ka Ādamam ir 400 gadu, bet par sievieti, kura ir nākamā viņa neko nepasaka.
Apmaiņa izvēršas dramatiski un Benets tik un tā tika nogalināts.(Mohinders viņu nošāva)
Vests atved Klēru mājās un viņa ir satrikta. Vests pats neizskatās īpaši laimīgs. Klēra pastāsta par notikušo mātei.
Hiro sniedz runu sava tēva bērēs. Mohinders ir satriekts par izdarīto. Ella neļauj tēvam sevu brūci. Klēras māte ir satriekta. Klēra guļ gultā ar Vestu un arī ir satriekta.
Benetam sistēmā ir Klēras asinis un tās palīdz viņam reģenerēties un Benets atdzīvojas.

To be continued...

0

12

10. sērija
TRUTH & CONSEQUENCES

Ādams pastāsta, ka Viktorija(nezināmā sieviete bildē) ir bioķīmiķe, kura paņēma vīrusa paraugu no Šanti un izveidoja vīrusu, kas aiznesīs sev līdzi 93% cilvēku populācijas. Pīts nolemj viņu atrast, lai izglābtu pasauli.
Bobs aiznes uz Benetu māju Beneta pelnus un lūdz piedošanu. Māte visu laiku mērķē uz viņu. Bobs liek Ellai novērot Klēru. Bobs ir ļoti stingrs pret Ellu.
Mohinders izglāba Benetu, bet tas pat nejūtas pateicīgs. Mohinders vēl tic, ka kompānija cenšās palīdzēt, bet netic, ka tieši kompānija izveidoja vīrusu.
Maisk, Monika un Deivs atgrižās mājās. Viņi iegādājās komiksu ar Monikas varoni.(Viņš esot bjis ļoti dārgs) Nikija ir atgriezusiesa.Nikija pastāsta Maikam, ka ir inficēta ar vīrusu. Kad Maiks grib paņemt tēva medaļu no somas, somas vairs nav savā vietā.
Sailers grib, lai Maija iemācās kontrolēt savas spējas. Viņs izprovocēt Maijas spējas. Viņam tas izdodās un Maijai savukārt izdodāskontrolēt tās.
Ando un Hiro cenšās atrast kaut ko no Ādama pagātnes, jo pat dzīvojot 400 gadu ir jāatsāj kaut kas.
Ādams ar Pītu ierodas pie Viktorijas mājas. Pīts iet viens. Viņa tēmējot ieroci pret Pītu liek viņam iet iekšā.
Ando un Hiro meklē failos kaut ko par Takezo. Hiro atrod bildi, kurā Takezo ir nosaucies par Ādamu Monro. Ando atrod failu, kurā ir izsniegts paziņojums par Ādama ieslodz;ijumu. Hiro dodas noskaidrot ko vairāk pagātnē.
Hiro atgrizās uz 1977 gada 2 septembri.Ādamu apcietināja tāpēc, ka viņš centās atbrīvot bīstamu vīrusu(tātad vienreiz gandrīz vīruss tika atbrīvots.) Viktorija grib, lai iznīcina vīrusu bet Kaito tam nepiekrīt.
Viktorija atklāj Pīteram, ka tas vīruss ko viņš meklē ir mutejošais zīmogs 138. Pīts iet lai paziņotu par atklāto Ādamam. Viktorija sašauj Ādamu un Pītu, bet, kad grib nonest viņam galvu, lai Ādams patiešām nomirtu Pīts viņu aptur.
Maija paziņo Alehandro labās ziņas. Alehandro atrada internetā rakstu, ka Gabriels nogalinājis savu māti. Maija notic Gabrielam un paliek ar viņu un liek Alehandro aiziet.
Viktorija viņiem negrib neko atklāt, bet Pīts izlasa viņas domas. Ādams atsien Viktorija. Kā bija paredzēts viņa ķeras pie ieroča, bet Ādams vinu nošauj.Pītam tas nepatīk. Ādams ir īstais slepkava.
Deivs paņēma mugursomu, lai aiznestu puisim, kas varētu novērtēt komiksus. Maiks grib, lai viņi būtu varoņi un atdabūtu mugursomu. Nikijai tas nepatīk, bet Monikai tā ir cita lieta.
Sailers un Maija grib doties prom. Pie Sailera atnāk Alehandro, viņš negrib ļaut Maija braukt kopā ar viņu. Sailers nogaina Alehandro. MAija atnāk un pēc sarunas ar Saileru abi skupstās.
Klēra grib pasaukt Nēģeri, lai viņš izdzēš atmiņas par tēvu. Vests viņai neļauj to darīt. Viņam ir sāpīgi skatīties uz Klēru šādā brīdī.
Monika ar Maiku dodas pie puišiem pakaļ mugursomai.
Mohinderam izdevās izveidot zāles, lai izārstētu Nikiju. Viņš arī atrada dokumentus par 138 vīrusa paraugu. Mohinders grib iznīcināt visus vīrusus pieejamos kompānijai.
Mohinders paziņo Nikijai, ka ir atradis zāles. Nikija konstatē, ka Maiks ir pazudis.
Maiks un Monika plāno kā tikt iekšā mājā. Monika tiek iekšā, tikai puiši atgriežās ātrāk. Viņa turās pie sienas, bet izkrīt ārā komiks un viņu pieķer. Monikai iebelž viņa atslēdzās un viņu iemet mašīnā. Maiks skrien uz mājām.
Klēra izber tēva pelnus. Kad viņa atvadās no Vesta viņa ierauga Ellu. Viņa piedraud Ellai, ka visai pasaulei atklās uz ko ir spējīga un tad viņi pat tuvu netuvosies viņas ģimenei, jo paši slēpsies.
Sailers pazvana Mohinderam. Viņš ir pie Mollijas. Sailers pasaka ka viņam un vēl vienam cilvēkam vaig palīdzību. Mohinders ir satraukts.
Hiro atgrižās. Pasaka visu Ando un dodas prom.
Pīters un Ādams jau ir vietā kur glabā vīrusu. Viss apkārt apstājās. Pīters ierauga Hiro. Hiro grib nogalināt Ādamu, bet Pīts negrib to atļaut.

To be continued...

0

13

11. sērija Final
POWERLESS

Maija  pagatvo brokasti visiem. Viņa uzzina patiesību par Saileru un cenšās viņu nogalināt, bet nespēj, jo negrib nogalināt Molliju un Mohinderu.
Andželīnu izlaiž no cietuma. Viņa pastāsta Metam un Neitam, kā viss esot bijis. Viņa pasaka vīrusa atrašanās vietu un kā nogalināt Ādamu, ja vaig arī Pīteru.
Pītam izdodās apturēt Hiro. Laiks rit uz priekšu. Ādams savāc savu zobenu.
Klēra grasās visu atklāt pasaulei un pat mātes vārdi viņas lēmumu nemaina.
Bobs noniecina Ellu un viņš neļaus viņai vairāk piedalīties uzdevumos. Ella aiziet pie Beneta, lai uzzinātu ko vairāk par Bobu un par eksperimentiem, ko ar viņu veica. KO viņa dzirdēja pārsteidza Ellu. Bobs pateica Benetam, ka Klēra sāk traucēt viņiem un kompānijai nāksies viņu apklusināt.
Maiks pārrodas mājās un paziņo, ka Monika ir nepatikšanās. Maiks liek Nikijai vienkārši vadīt mašīnu, lai atrastu Moniku.
Pīteru māc šaubas par Ādama nodomiem, bet viņš ver vaļā seifa durvis Keitlinas dēļ.
Mohinders atved viņus uz Īzaka darbnīcu. Mohinders noņem asins praugu no Sailera. Kaut kas ir ar signalizāciju, jo Mohinders laikam kaut ko ir iedarbinājis.
Ella grib apskatīt savu lietu, bet tajā nekā nav. Viņa ielien tēva kompī un atrod novērošanas kameras ierakstus un ierauga, ka Īzaka darbnīcā ir Mohinders un Sailers.
Moniku grib sadedzināt. Viņa cenšās dabūt savu plaukstdatoru.
Maiks izmantojot savas spējas brauc pie Monikas.
Neits un Mets jau ir pie vīrusa atrašanās vietas. Hiro viņus atrod.
Vests atnāk Klēru atrunāt no domas visu atklāt, bet tā vietā Klēra atdod viņam failu ar viņa lietu. Pēc Vesta aiziešanas pa durvīm ienāk Benets.
Mollija pasaka Maijai, ka Alehandro ir miris. Mohinders atklāj, ka Saileram arī ir injecēts tas pats vīrus, kas Nikijai. Sailers nošauj Maiju. Sailers sākumā liek ievadīt Maijai asinis, lai pārbaudītu vai tās strādā.
Benets pierunā Klēru neatklāt patiesību.
Pīts beigu beigās notic Neitam un dodas Hiro palīdzēt tikt galā ar Ādamu. Hiro teleportējas ar Ādamu, bet pirms tam Ādams atlaiž vīrusa mēģeni vaļā. Pīts paspēj tieši laikā, lai neļautu tai saplīst. Pīts iznīcina vīrusu. Neits grib visu atklāt un to arī grib Pīts un Mets. Viņu saruna tika ierakstīta, novērošanas kamera.
Maija sāk atdzīvoties. Ierodas Ella. Sailers sāk apšaudi un Ella laiž lādiņus. Šļirce ar asiņu sajaukumu ir pazudusi.
Maiks ar Nikiju jau tuvojas vietai. Vietu, kur ir Monika aizdedzina. Viņi nonāk vietā. Nikija piekauj to puisi un dodas glābt Moniku. Nikija izglābj Moniku, a pati tiek ieslēgta liesmās. Māja uzsprāgst, bet Nikijas nekur nav.
Ando atrod Hiro savā darbavietā. Hiro ieslodzīja Ādamu zārkā.
Maija atdzīvojas un pēc Mohindera vārdiem Ella jūtas labāk.
Neits sniedz interviju, bet kad viņš grib pateikt, ka prot lidot viņu sašauj. Andželīna runā pa telefonu ar kādu.
Andželīna. Saprotu. Tas bija neizbēgami, bet ceru ka tu saproti, ka esi atvēris pandoras lādi.

END OF VOLUME TWO

VOLUME THREE
VILLAINS

Sailers sev injecē zāles. Viņam visas brūces sadzīst. Spējas ir atgriezušās.

To be continued...

Отредактировано bumerbmw (16.08.2008 23:16)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Heroes/Izredzētie 2. sezonas sēriju apraksti! (Pabeigts)