TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Telemundo piloti jaunajām novelēm


Telemundo piloti jaunajām novelēm

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

Amor de Madre

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uw09F7vHCH4[/youtube]

El Juramento

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uDn2qLKlWrw[/youtube]

Lola Calamidades

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=B1ChzP0utk4[/youtube]

Por que Diablos?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NGhQnDXNBUg[/youtube]

Sin Tetas no hay Paraiso

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=w1dx8oRI9BQ[/youtube]

0

2

vispār mani jau ir ieinteresējuši visi  šie seriāli.. katrā ir kaut kas tāds - īpatnējs, piesaistošs ;) bet Lolu laikam jau visvairāk gribas redzēt ;) un arī tas ar Gabiju - gribas redzēt, jo par dvīnēm :) Por que diablo - arī interesants izskatās :)

0

3

Mēs ar Palomu skatījāmies un arī visinteresantākie likās Lola un Por que diablos. Nu bet Amore de Madre man jau ir svēsts vien Gabijas dēļ. Lai gan jau tagad esmu lasījusi, ka Sin tetas no Hay Paraiso cita aktrise galveno lomu tēlo - ne tā, kas treilerī, bet gan aktrises, kas La Tormentā aklo Trinidadu atveidoja. Vēl arī, ka Ailyn Mujica arī Sin Tetas no Hay Paraiso filmējas. Vēl arī lasīju, ka Amor de Madre Arturo Peniche visdrīzāk nebūs, bet būs Migels Varoni viņa vieta. Un klausoties baumas, hmmm.... arī Viktorija Ruffo diez vai būs. Lai gan - moš arī. Man gan nepatīk, ka tur Viktorijai it kā galvenā loma un abas dvīnes tik tā, lai gan pēc pilota jau nevar ta īsti nekādus secinājumus izdarīt - interesanti, kas tur tālāk notiks, kad dvīnes satikušās. Un galvenais - vienu no dvīnēm par Lunu sauc.... Ah, es gandrīz izkusu. Ak, kaut nu tiesam taptu tā novele ar divām Gabijām - es tak kaiotu.

Por que Diablos? jau sen esu teikusi, ka oriģināju ar Manolo Cordonu gibēju redzēt. Un tagad kaifoju, jo pilots ļoti iepatikās un vispār man patīk tas sižets - man tak nežēlīgi patīk zagļi un klaidoņi. Un atkal vecaka sieviete un jaunāks vīrietis, kas pēdejā laikā dikti modē.

Un protams Lola - Christians ar Dannu kopā izskatās satriecoši. Ja Chris nav ar Gabiju, lai ir vismaz ar Dannu. Lielisks promo, lielisks noformējums un tas Lola Calamidades uzraksts. Man ļoti patika. Vismazāk mani interesē El Juramento - es jau te mocījos. Galvenais promo joprojām El Engano rakstīts un varoņus sauc tapat kā, kad bija vecie galveno lomu atveidotāji. Un pat promo ainas tādas pašas. Atceros, kā Gabija  zirdziņu sukāja un pagriezas ar viltīgo smaidu. Ne, man ir trauma - es nespēju pieņemt Natāliju Gabijas vietā.

0

4

albalonga написал(а):

Un galvenais - vienu no dvīnēm par Lunu sauc....

pamanīju un uzreiz par Tevi iedomājos :D bet piestāv Gabijai šis vārds :)

albalonga написал(а):

Christians ar Dannu kopā izskatās satriecoši

piekrītu :) uzreiz redzams, ka abi izskatās lieliski kopā :)

albalonga написал(а):

Ne, man ir trauma - es nespēju pieņemt Natāliju Gabijas vietā.

es arī skatos.. un it kā piesaistoši, bet... zinot, ka tur bija jābūt Gabijai.. jau nav tas pats..

0

5

albalonga написал(а):

Por que Diablos?

itkā tīri tīk

albalonga написал(а):

Lola Calamidades

ak nu ši patriez mani trkoti aiztrauj
gan dannas dēl gan paša stāsta dēl
ak telnemundo - beidzot orģināls šižēts - preicē

ak un piedodiet bet pa dvīnēm stāsts mani neaizrauj - nepatīk tādi

El Juramento - izksātas tīri interesants tikkai trkoti nepatīk natalija

bet nu es laikm vēl joprojām ceru sagaidīt to telnoveli ar 40 sērijām kuru itkā teica ka varētu ra'dit vasrā

0

6

uj, mani sajūsmināja Por que Diablos - JenCarlos taču  :crazyfun:

un Sin Tetas no hay Paraiso ar patīk :D

šitie mani favorīti. ^^

0

7

Nu es baaaaigi gribu Lolu - kā redzēju š Promo, iemīleju! ^^ Tak Meiers, Danna un mana dievinātā Andrea Lopez!!! Tik atkal nabadzītei sanāk bez Meiera palikt :D
Pārējie tā mazāk svarīgi... Bet arī interesanti :)

0

8

nu no šiem pimais, kas tā tiešām piesaista ir Lola Calamidades.
un ticiet, ka tas nav tikai Dannas dēļ, lai gan viņas klātbūtne manu patiku tikai paceļ.
bet pats stāsts liekas tik trakoti neparasts un inteteresants.
un promo tik aizraujoši uzfilmēts.
tad vēl Christians un Andrea.
un, jā, tagad tikai jāliek lielās cerības, ka Telemundo kaut ko nesalaidš grīzstē vai vienkārši nepārdomās.

un,vēl no Dannas puses skatoties, prieks, ka Telemundo piedāvā viņai tā dažādot savas atveidojamās varones.
jo nuši - Lola, krietni vien atšķiras no tām, ko viņa jebkad attēlojusi.

idejsiki arī Sin Tetas no hay Paraiso šķiet labs, bet promo nu galīgi nekā nepiesaista.

Por que Diablos? - arī kaut kas aižķer, bet neteiktu, ka rodas tāda sajūsma kā pēc Lola Calamidades noskatīšanās.
nu Gabija tikai sevis dēļ, bet pats sižets liekas tāda, nu nekāds.

un pārējie - piedodiet, bet pilnīgi nepiesaista.

0

9

Man iepatikās - Por que diablos un Lola Calamidades. :) Lola - sižets savāds diezgan, treilers man ne īpaši patīka, bet šo aktieru dēļ laikam skatīšos. :) Por que diablos - skatīšos gan aktieru, gan sižeta dēļ. :)

0

10

Interesanti!!!!!
Man iepatikās!!!!

0

11

Kā man gribētos redzēt Amor de Madre! :love: Pilots jau vien aizrauj! :love: Āh, super.. :) Gaby, Victoria un Arturo vienā novelē! :love:

0

12

gribu redzēt Amor de Madre! :) aizrāva :)

0

13

Ai, cik jauki, māsiņas. Gabija teica, ka pagaidām paredzēts, ka filmēšana saksies nākamā gada februārī. Es tā gribu, lai galu galā šis projekts tiek realizēts un gribu, lai arī Viktorija paliek projektā. Ja Arturo nomainīs pret Migelu Varoni - es neskumšu.

0

14

Ahh, un vēl mani aizrāva Lola Calamidades sižeta dēļ un El Juramento Osvaldo dēļ..
Un Por que Diablos? arī liekas interesants, galvenokārt jau sižeta un smukā aktiera dēļ.. :)

0

15

es nenormaali gribeetu redzeet Amor de Madre riktiigi interesanti izskataas!  :jumping:
nju un arii Lolu gribeetos  8-)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Telemundo piloti jaunajām novelēm