TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » One Tree Hill » P.sayer "A mixed Tape " - video


P.sayer "A mixed Tape " - video

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

video gan ir vec bet manuprāt varen atbilstoš jauks un protams man tīkams

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Bvq-YKOnTjk&feature=related[/youtube]

0

2

ak, tiešām jauks video.
tā laistīšānās ar krāsu tā dikti harmoniski liekās.
un man ļoti patīk peytonas mati. šie īsie, taisnie, menuprāt, viņai vislabāk izskatījās vai arī īsie skruļļainie.
un šī dziesma man arī mīļa. vispār one tree hill man ir atklājis daudz labas mūzikas. daudzas dziesmas, kuras esmu sērijās dzirdējusi tagad pie manām mīļākajām dziesmām pieskaitāmas.

0

3

missy написал(а):

un šī dziesma man arī mīļa. vispār one tree hill man ir atklājis daudz labas mūzikas. daudzas dziesmas, kuras esmu sērijās dzirdējusi tagad pie manām mīļākajām dziesmām pieskaitāmas.

nu man gluži līdzīgi vienīgi nav gadījies daudz dziesmas iegūt
jo no turienes kur parasti ņemu - mančākarē'jas
vēl tuvu liekas ka one tree hill mēdz būt vienāda mūzika ar manu grejas anatomiju
un viena no dziesmām kas bija man tīkamāvietā jau iepriekš bija mana viena no mīļajām dziesmām un tagad trkoti asocējas ar to vietu un tieši peytonj

missy написал(а):

un man ļoti patīk peytonas mati. šie īsie, taisnie, menuprāt, viņai vislabāk izskatījās vai arī īsie skruļļainie.

nu tie tainie garie padara viņu daudz vec'qku bet vispār man vistuvākie no matiem tiktiešam viņai ri šie īsie un skaiti lokainie

missy написал(а):

tā laistīšānās ar krāsu tā dikti harmoniski liekās.

ak īstenībā tā ir viena no lietām ko dzīvē gribu izdarīt - maza bet tomēr liela haronika ķēpāšanās
un man vispār tas video trkoti asocējas ar one tree hill un peyton jauko izstabas pārkāsošanu

0

4

pinocchio написал(а):

nu man gluži līdzīgi vienīgi nav gadījies daudz dziesmas iegūt
jo no turienes kur parasti ņemu - mančākarē'jas

nu ja nu Tev vajag izlīdzēt ar kādu dziesmu, tad varu mēģināt Tev palīdzēt

pinocchio написал(а):

un viena no dziesmām kas bija man tīkamāvietā jau iepriekš bija mana viena no mīļajām dziesmām un tagad trkoti asocējas ar to vietu un tieši peytonj

interesanti, bet tās labākās dziesmas parasti tieši ir sakarā ar peytonu.

pinocchio написал(а):

ak īstenībā tā ir viena no lietām ko dzīvē gribu izdarīt - maza bet tomēr liela haronika ķēpāšanās
un man vispār tas video trkoti asocējas ar one tree hill un peyton jauko izstabas pārkāsošanu

jā, es arī labprāt kaut ko tādu pamēģinātu
vispār peytona ar svaām krāsām un mākslu mani vienmēr ir patikusi un padarījusi sevi īpašu manās acīs

0

5

missy написал(а):

jā, es arī labprāt kaut ko tādu pamēģinātu
vispār peytona ar svaām krāsām un mākslu mani vienmēr ir patikusi un padarījusi sevi īpašu manās acīs

- ak un ne tevi vienīgo
jo mani vinas dzīves krāsas fasčinē un māksla vienkārši pārnm un aizrauj

missy написал(а):

nu ja nu Tev vajag izlīdzēt ar kādu dziesmu, tad varu mēģināt Tev palīdzēt

ak tu kā vienmēr esi tik trkoti jauka

missy написал(а):

interesanti, bet tās labākās dziesmas parasti tieši ir sakarā ar peytonu.

nu īstenībā man tā pat liekas

0


Вы здесь » TelenovelesLV » One Tree Hill » P.sayer "A mixed Tape " - video