TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » One Tree Hill » OTH 5.18 What Comes After The Blues - alby vērtējums


OTH 5.18 What Comes After The Blues - alby vērtējums

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Satriecoša sērija un beigas tādas, lai mēs mocītos 3,5 mēnešus un prātotu, prātotu, prātotu.... Jā tieši trīs reizes prātotu un apsvērtu visus trīs iespejamos variantus. Un kas būs talāk? Dens nomirs vai izdzīvos? Nathans atsāks savu basketbolista karjeru? Heilija atsaks savu mūziķes karjeru? Mute kopā ar Milicentu dosies prom vai galu gala paliks? Tika daudz jautājumu atstajusi šī pēdējā piektās sezonas serija....

0

2

itkā jau šai sērija tēmu biju izveidojusies
biju jau tur ko iraktījui ileikusi prom un bidles

0

3

oj, sorry mīlulīt - tik tagad centīgi skatoties pamanīju...

0

4

es atkal maļu galvā iespejamos turpinājuma variantus - ka parasti mana iztele neliekas miera. Es domāju, ka Lūks Brūkai zvanīja, bet ta arī neapprecēsies ne ar vienu vai arī ar Brūku apprecesies... Ja ar Peytonu apprectoes, tad kaut ka nav nekādu sarežģījumu turpmakam sižetam a Linsija vienmēr bijusi lieka šajā 5 galveno varoņu kolektīvā. Es jau te prātoju, ka ja piemeram James Laffertijs aizietu no seriāla un respektīvi Neitans nomirtu, tad Lūks noteikti paliktu kopā ar Heiliju.... Eh, viņu draudzība ir svēta, bet ja nebūtu Neitana, tad Leily būtu ideals pāris.

0

5

albalonga написал(а):

Eh, viņu draudzība ir svēta, bet ja nebūtu Neitana, tad Leily būtu ideals pāris.

nu es visu daudz savādāk redzu.
man tieši leikas, ka Haley un Lucas draudzība ir svēta.
viņus salikt kopā kā pāri man un man jau leikas, ka lailai daļai skarītāju nozīmētu zaudēt ticību tam,
ka vīrietis un sieviet var būt vislabākie draugi.
pēdējā sērija sevisķši - viņi parāda tīrākās, skaistākās, jaukākās dradzības ideālu.

un Haley un Neitan man ir tāds kā pāra ideāls.
un, ja nu viņus izšķir, tad nu zieiet, ka es raudāšu ilgi un dikti.

bet, kas tev liek vispār pieļaut varbūtību par Mietan nāvi?

0

6

danna написал(а):

bet, kas tev liek vispār pieļaut varbūtību par Mietan nāvi?

Lukasa mammas un Kīta stāsts. Toreiz es tā prātoju - kā būtu, ja vēsture atkārtotos. Nu ne tāda ziņa, ka Neitans ka Dens pamestu Heiliju, bet nomirtu... Nu es tak saku, ka mana fantāzija vienmēr darbojas neželīgi. Lai gan jau minēju, ka ja Haley vai Neitans nomirs, tad vairs neskatīšo. Man ar tas pāris svēts.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » One Tree Hill » OTH 5.18 What Comes After The Blues - alby vērtējums