TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Cuidado con el angel (Televisa, 2008) » Cuidado con el angel/Bīstamais eņģelis (Televisa, 2008)


Cuidado con el angel/Bīstamais eņģelis (Televisa, 2008)

Сообщений 1 страница 20 из 58

1

Bīstamais eņģelis

http://i1.fastpic.ru/big/2010/0131/f3/a50f078b9b34712df3de698f83b6def3.jpg

Gads: 2008
Ražotājs: Televisa
Valsts: Meksika
Sēriju skaits: 195
Fotogalerija
Producente: Nathalie Lartilleux
Tituldziesma: Gaby - "Solo tu"
Telenoveles "Una muchacha llamada Milagros" rīmeiks

Sižets

Maričuija uzaugusi bāreņu namā un savas dzīves laikā piedzīvojusi dziļus aizvainojumus. Kad jaunā sieviete negaidīti sastop sapņu princi Huanu Migelu, viņa iemīlas. Bet ne viss ir tik vienkārši un skaisti... Maričuijas sirds tiks salauzta un eņģeļa spārni - aplauzti!

Maričuijas vizuālais tēls ir apburoši daiļš un maigs, gluži kā eņģelim. Bet viņas dzīves stāsts nav tik skaists - kad Maričuija dzima, viņas mātei likās, ka neizturēs dzemdības, tāpēc uzticēja viņu kādam priesterim, kas Maričuiju aiznesa uz bērnu namu. Sasniedzot 14 gadu vecumu, meitene aizbēga no bērnu nama un sāka klaiņot pa ielām, darot jebko, lai tikai izdzīvotu. Šajā klaiņošanas laikā Maričuijai uzbruka kāds krietni iereibis vīrietis, līdz ar šo baiso starpgadījumu atstājot dziļas pēdas viņas dvēselē. Vēl krietnu laiku pēc tam Maričuiju mocīja briesmīgi murgi un joprojām saglabājies aizvainojums pret vīriešiem.

Bet dabai patīk līdzsvars – Maričuiju pie sevis dzīvot pieņem mazgātāja Kandelarija, kuru viņa iemīlēs uzreiz, sauks par savu māti un palīdzēs dažādos ikdienas darbos. Bet tad notiks kas negaidīts - jaunās sievietes dumpinieciskais gars liks pārkāpt likumus, kas viņu novedīs līdz pat tiesas zālei. Tur viņu tiesās vīrietis, kurš, kā izrādīsies krietni vēlāk, ir Maričuijas tēvs. Par sievietes aizstāvi būs nozīmēts psihologs Huans Migels Sanromans, ar kuru tālākie dzīves ceļi seriālā krustosies jo cieši.

Maričuija nokļūst Huana Migela aizbildniecībā un viņš uzņemsies patiesas rūpes par jauno sievieti. Kā viens no pirmajiem Huana gādības soļiem būs jaunas dzīves vietas nodorošināšana – Maričuija tiks aicināta dzīvot pie viņa. Vīrietis pats ir atraitnis, kurš savu mīļo sievu zaudējis traģiskā lidmašīnas avārijā. Bet Huana māte dara visu, lai Maričuija jaunajā dzīvesvietā justos kā pilnīgi negaidīta un nevēlama persona. Tādēļ vīrietis atrod Maričuijai jaunas mājas pie tiesneša Patrisio un viņa sievas Sesilijas, pie kuriem jau ilgu laiku dzīvo Estefanija. Lūk, arī laiks intrigām, mīlas mokām un mūžīgai nesapratnei, jo atklājas interesanti fakti – Estefanija saviem aizbildņiem ir iestāstījusi, ka reiz bijusi pamesta, bet tā nebūt nav, un viņai padomā ir viltīgs plāns, kā panākt sev vēlamo. Turpretim tiesneša sieva Sesilija, kā atklāsies seriāla gaitā, ir Maričuijas māte, par ko, protams, nav lietas kurša neviena no sievietēm.

Izglābjot dumpinieci Maričuiju, Huana salauztā sirds top dziedēta un abu jauno cilvēku starpā dzimst dziļas jūtas. Huans un Maričuija iemīlas un apprecās, tomēr abu mīlētāju laime nebūs mūžīga. Jau nākamajā rītā pēc kāzām sieviete atklāj noslēpumu par Huana pagātni, kura dēļ atstāj vīru un atsakās viņu jelkad redzēt. Pēc laika Maričuija atklās, ka ir bērniņa gaidībās, bet par to ne pušplēsta vārda neteiks Huanam, jo nevēlās sazināties ar viņu. Maričuija nolemj kopā ar Kandelariju pamest pilsētu, bet viņu pārtver kāds kungs Omars Leopardo Kontrerass. Šis vīrietis nespēs palikt vienaldzīgs pret enģeli jeb Maričuiju un iemīlēsies apburošajā sievietē. Tomēr pretmīla nerodas un Maričuija viņu uztver vien kā draugu.

Neskatoties uz to, Leopardo neatlaidīgi un pacietīgi centīsies iekarot sievietes sirdi. Drīz atklāsies, ka Maričuijas vīrs Huans un pielūdzējs Leopardo ir klasesbiedri, un nu abus saistīs ne vien skolas atmiņas, bet arī viena sieviete, kuru abi iemīlējuši. Sacensība var sākties, jo abi vīrieši ir gatavi cīnīties par sievietes sirdi, bet Maričuijai izšķirties starp abiem nebūs viegli.

Aktieru saraksts

Maite Perroni ... Maria de Jesus "Marichuy" Velarde Santos de San Roman
William Levy ... Juan Miguel San Roman

Helena Rojo ... Cecilia Santos de Velarde
Evita Muñoz 'Chachita' ... Candelaria
Ricardo Blume ... Patricio Velarde
Laura Zapata ... Onelia
Arturo Carmona ... Amador
Saraí Meza ... Mayita San Roman
Sherlyn ... Rocío San Roman
Ana Patricia Rojo ... Estefanía Rojas
Sara Montes ... Balbina
Jorge De Silva ... Eduardo
Beatriz Aguirre ... Mariana
Rocío Banquells ... Isabela
Abraham Ramos ... Adrián
Miguel Corcega / Héctor Gómez ... Padre Anselmo
Maya Mishalska ... Blanca / Ivette
África Zavala ... Elsa
Renata Flores ... Martirio
René Strickler ... Leopardo
Michelle Vieth ... Ana Julia
Ana Isabel Corral ... Beatriz
Jesús More ... Vicente
Georgina Salgado ... Purita
Nailea Norvind - Viviana
Victor Noriega - Daniel

Sākumā galvenajai lomai bija paredzēta Marlene Favela, bet provēs viņa esot izskatījusies parāk veca blakus par sevi jaunākajam Williamam... Tad no nomainīja viņu. Ilgi baumoja, kura tad atveidos galveno lomu un loma tikai Meksikā ļoti populārajā dziedātajai un aktrise Maitei Perroni. Maite kļuva populāra spelejot Meksikas rīmeikā Argentīnas novelei "Rebelde way". Tas ir jauniešu seriāls. Argentīnā bija mezonīgi populārs un galveno lomu atveidotāji izveidoja ansambi Rebelde un arī tas dikti populārs kļuva. Meksika protams nenoturējās un darīja to pašu - Meksikā šo grupu sauc RBD...

Maites Perroni tēma forumā
Viljama Levi tēma forumā

0

2

Marichuy
Actriz: Maite Perroni
Muchacha de barrio, buena, dulce y noble, pero con un carácter fuerte y rebelde. Tiene momentos de seriedad auténtica y otros de una seriedad simpática. Tuvo una infancia y una adolescencia llenas de tristezas, pero supera sus problemas y casi siempre su actitud ante la vida es totalmente positiva, ágil y ligera.

Juan Miguel
Actor: William Levy
Es atractivo, culto, de buena familia y muy serio. Vive atormentado por un gran secreto del pasado. Es un psicólogo importante con enormes deseos de ayudar a quien necesite una guía en la vida. Su carácter es firme pero débil con Marichuy, a la que le toma un gran cariño que termina convirtiéndose en amor. Se casó muy joven con Viviana, quien le hizo la vida insoportable. Tiene una hija de cinco años, Mayita.

Estefanía
Actriz: Ana Patricia Rojo
Mujer guapa, vanidosa, egoísta y ambiciosa; capaz de todo por salir de la clase media. Su carácter es fuerte y no tiene conciencia. Con la ayuda de su tía Isabela, se hace pasar por la hija perdida de Cecilia y Patricio y logra meterse en su casa. Quiere destruir a Marichuy porque se gana el amor de Juan Miguel (a quien Estefanía quiere para sí misma), y después cuando descubre que es la verdadera hija de Cecilia y Patricio.

Candelaria
Actriz: Chachita
Mujer muy humilde, ignorante y simpática. Vive en una vecindad y trabaja en lo que caiga para poder sobrevivir. Su pobreza no la hace amargada. Es optimista, ligera al hablar, sencilla y limpia. Adora a Marichuy, a la que dio cobijo en su casa cuando la encontró sentada en el quicio de una puerta. Para ella, Marichuy es la hija que nunca tuvo. Tiene un corazón que no le cabe en el pecho.

Cecilia
Actriz: Helena Rojo
Es buena, dulce y muy bonita, una señora elegante pero discreta. Le atormenta el recuerdo de la hija que tuvo que abandonar. Su esposo Patricio se había ido lejos dejándola sola, y ella, cuando parecía estar a punto de morir, dejó a la niña en manos del cura que fue a darle la extremaunción. Cecilia tarda mucho en saber que su hija es la muchacha que tiene tan cerca: Marichuy.

Onelia
Actriz: Laura Zapata
Una mujer elegante de clase alta; madre de Viviana, la esposa de Juan Miguel. Vive con ellos y apoya a su hija en todo. Por ella comete todo tipo de villanías. Es venenosa, arrogante y manipuladora. Desprecia a Marichuy por ser humilde, y la considera un peligro cuando Juan Miguel la lleva a su casa. Cuando su hija desaparece y la dan por muerta, nota que entre Marichuy y su yerno surge algo más que una simple amistad, y su odio hacia la chica se hace aún mayor.
Anselmo
Actor: Miguel Córcega
Es un hombre muy bueno y positivo; el cura de la iglesia del barrio donde vive Marichuy con Candelaria. Conoce a Marichuy desde que nació y fue puesta en sus manos por Cecilia, en artículo de muerte, para que la protegiera. Adora a Marichuy y siempre la llama por su nombre completo: María de Jesús.
Viviana
Actriz: Nailea Norvind
Esposa de Juan Miguel. Es guapa, elegante y sensual; orgullosa de su posición social, egoísta y caprichosa. Quiere a Juan Miguel, pero no al extremo de renunciar a sus diversiones e infidelidades, y pelea mucho con él. Cuando la dan por muerta en un accidente, decide llevar la vida que le gusta. Regresa destruida, hecha una ruina, pero aunque pronto vuelve a ser la misma y quiere recuperar su lugar al lado de Juan Miguel, su pasado la alcanza y muere asesinada.
Patricio
Actor: Ricardo Blume
Un hombre distinguido de clase alta y fuerte de carácter. Con su esposa Cecilia y con Estefanía, a la que cree su hija, es cariñoso sin perder firmeza, aunque a veces Estefanía con sus malas artes lo manipula. Es duro pero de buenos sentimientos, un juez tan extremadamente recto que a veces llega a ser injusto. No sabe que es el padre de Marichuy. Desaprueba su forma de ser y, en su opinión, merece estar en un reformatorio.
Isabela
Actriz: Rocío Banquells
Tía de Estefanía. Una mujer perversa que domina a su sobrina. Es extremadamente convenenciera, capaz de todo por dinero, ya que siempre ha tenido una situación precaria. Es mentirosa y venenosa. En ocasiones se ha rozado con la alta sociedad y quiere pertenecer a ese mundo a toda costa. Es el cerebro de todo lo que hace Estefanía hasta que ésta se rebela.

0

3

Sólo Tú

Hay recuerdos que se vuelven lágrimas
junto al miedo de volverme a enamorar…
Mi voz se había perdido,
hasta el sentido al hablar.

Con sólo escucharte,
con sólo mirarte,
el amor vuelva a empezar.

Eres luz que puede tocar este corazón,
no hay nadie más que tú…
Y enciendes estrellas en mi interior.
Yo iré a donde vayas tú,
y es que nadie más me mira como tú…
Sólo tú…
eres tú.

Sé que un beso dice más que la verdad,
hay momentos que se guardan y no se irán…
y hay historias como ésta
que se vuelven mágicas.

Con sólo escucharte,
con sólo mirarte,
el amor vuelva a empezar.

Eres luz que puede tocar este corazón,
no hay nadie más que tú…
Y enciendes estrellas en mi interior.
Yo iré a donde vayas tú,
y es que nadie más me mira como tú…
Sólo tú…

Eres luz que puede tocar este corazón,
no hay nadie más que tú…
Y enciendes estrellas en mi interior.
Yo iré a donde vayas tú,
y es que nadie más me mira como tú…
Sólo tú…
Eres tú…
Sólo tú.

http://www.megaupload.com/?d=O93U9T2P

http://rapidshare.com/files/126731672/C … _angel.zip

0

4

Liels paldies pinocchio par dziesmu! ;)

0

5

nav par ko
-  cik es saprotu tu skaties???

0

6

pinocchio написал(а):

cik es saprotu tu skaties???

Jap es skatos!!!

0

7

mmaarriiaa написал(а):

Jap es skatos!!!

tubē vai kautkur lādē
es nezinu man uznāca tāda doma ka es varbūt varētu noskatīties iekavētās sērija sun ja telenovela nesolītos pārāk gara tad varbūt noskatīties, neiznu likeas varen dzīvīga

0

8

pinocchio написал(а):

tubē vai kautkur lādē
es nezinu man uznāca tāda doma ka es varbūt varētu noskatīties iekavētās sērija sun ja telenovela nesolītos pārāk gara tad varbūt noskatīties, neiznu likeas varen dzīvīga

Es skatos tubē, jo tā ir vienīgā vieta kur video ir pieejami un negribas gaidīt ilgu laiku, ka būs lādējamās sērijas!!!
Pagaidām ir 21 sērija parādīta, manuprāt telenovelei nav ne vainas, ir tīri normāla!!!!
Es domāju, ka telenovelei varētu būt ap 100 sērijām.

0

9

nu simts vēl pārdzīvotu
par to 21 jauzināju , bet nu vismaz zinu ka tā nav kārtējā reize ka ko putroju
nu jā es arī itkā tagad skatos bet nevaru atrast kur varētu būt video
bet nu par to skatīšanos vēl padomāsu, bet nu man jau ieprieks bija nejauši atrasti divi banneri , paskatījos traileri, promo, nezinu itkā prasās betvai tik dadzko varu

0

10

pinocchio написал(а):

nu simts vēl pārdzīvotu
par to 21 jauzināju , bet nu vismaz zinu ka tā nav kārtējā reize ka ko putroju
nu jā es arī itkā tagad skatos bet nevaru atrast kur varētu būt video
bet nu par to skatīšanos vēl padomāsu, bet nu man jau ieprieks bija nejauši atrasti divi banneri , paskatījos traileri, promo, nezinu itkā prasās betvai tik dadzko varu

Ceru, ka skatīsies!!!!Var saprast, ka daudzko skaties tāpēc tev šim īpaši daudz laika nepaliek!!!Es piemēram nezinu ko skatīties, labi, ka vismaz ir šī telenovele!!!
Tūbē ir pieejamas visas sērijas!!!!

0

11

mmaarriiaa написал(а):

Ceru, ka skatīsies!!!!Var saprast, ka daudzko skaties tāpēc tev šim īpaši daudz laika nepaliek!!!Es piemēram nezinu ko skatīties, labi, ka vismaz ir šī telenovele!!!
Tūbē ir pieejamas visas sērijas!!!!

nu tāda doma patrezi ir , itkā prasījas "donu huanu un viņa skatito dāmu"bet tas izskatās būs ditki garš, turklāt varen daudz sēriju jau uzfilmētas, to patrezi nevaru

nu es vēl pameklēesū izskās ka iespējams dabūsu video , bet šaubos

tu vairs neskaties  "Las Tontas no van al Cielo"

0

12

pinocchio написал(а):

tu vairs neskaties  "Las Tontas no van al Cielo"

Tā sanācis, ka gadījās ielaist daudzas sērijas un vairs nezinu kā tikt līdzi!!!!!
Bet iekavētās noteikti noskatīšos, kad sanāks!!!Las tontas no van al cielo man tiešām patika - tāds dzīvs, smieklīgs, diezgan jautrs seriāls!!!
jacqueline bracamontes man tur ļoti patīk - labi tēlo un patīk tas kā viņa tiek ģērbta, tādos krāsainos un pozitīvos toņos, Haime arī normāls!!

0

13

Ja tevi interesē pinocchio šeit ir mājaslapa kurā pieejama visvisāda informācija par telenoveli(cuidado con el angel) http://tepintaselangel.creatuforo.com/

Отредактировано mmaarriiaa (08.07.2008 22:55)

0

14

mmaarriiaa написал(а):

Ja tevi interesē pinocchio šeit ir mājaslapa kurā pieejama visvisāda informācija par telenoveli(cuidado con el angel) http://tepintaselangel.creatuforo.com/

ooo paldies šajā vēl nebiju

0

15

Man šī novele ar ļoti iepatikās. Tagad paliek aizvien interesantāk, diez kad Juan Migel uzzinās, ka viņa gaida bērnu?
Ja godīgi to, ka viņa gaidīs bērnu varēja paredzēt un tas atkārtojas daudzās, bet šoreiz man vienalga ir interesanti skatīties, kas notiks un vai viņa spēs piedot(lab spēs, bet kad???) :D

0

16

al nu man acis papletās tajā brīdī kad tu uzrakstīji par to bērnu, nbu nebūtu domājusi, nu jā esmu tikaki tuikusi līdz 26 sērijai, bet ši izvarošana ir tā riktīgi tas kas mani notur pie telenovelas, brīziem pazūd tā burvībba, kas likāska ir , bet nu gribu zināt kas tālāk notiek

0

17

Es šodien beidzot noskatījos no sākuma līdz beigām(nu līdz 40 sērijai) Viņa jau tikia 40 sērijas pašās beigās uzzināja ka gaida bērnu sīkāk neteikšu noskaties. Mani ieinteresēja tikia tad kad pamanīju youtube video bildi. Kad noskatījos to sēriju man vajadzēja zināt kas notiek un kā. Viss sākās laikam ar 32 sēriju.(Mana jaunā apmātība) :D
Mani vispār apbrīno kāgan varēja Juans Migels kaut ko tādu izdarīt.

0

18

Vakardienas sērija bija laba, bet beidzās, ka Juans Migels vēlas pabeigt sarunu ar Marišuj. Tagad vaig gaidīt līdz rītdienai, lai redzētu šīsdienas sēriju. Vāks es gribu zināt ko viņš viņai riebīgu pateiks!
Diez viņa noģībs vai nē????

0

19

ak nu labi ka es vispār tik tālu neesmu tikuūi bet nu kādau dienu pecentīšos, bet pē c darba, nejūtos tā lai skatītos

0

20

vāks beidzot Juans Migels un MArichuj sarunājās kaut ar pa telefonu, bet tomēr! Ir  jau 76 sērija un viņii pēc ma liekas jau 20 sērijām sarunājas. Viņš atkal gandrīz asaras sāka liet, nu murghs, bet progress. Viņš arī dzirdēja bērna raudas, bet viņa ja nemaldos izlikās, ka tas ir cita bērns. Muļķis nelaimīgais. Varēja tak saprats, ka viņa slēpj kaut ko un ļoti emocionāla palika, kad šis apjautājas kas par bērnu. Pat pēc balss varēja saprast ka šši melo, bet Marishuj vienmēr ir pratusi viņam melot!:D:D:D
Es te vāros atkal nesakarīgi. Nu lab! Arlabunakti atkal! :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Cuidado con el angel (Televisa, 2008) » Cuidado con el angel/Bīstamais eņģelis (Televisa, 2008)