TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Cuidado con el angel (Televisa, 2008) » Cuidado con el angel/Bīstamais eņģelis (Televisa, 2008)


Cuidado con el angel/Bīstamais eņģelis (Televisa, 2008)

Сообщений 41 страница 58 из 58

41

Man liekas, ka tomēr telenovelē nedarītu tā, ka galvenā varone iemīlas savā izvarotājā un neviens cits varonis nebūtu atbalstījis viņu attiecības - tā ir otrā lieta, kas man liek domāt, ka viss tomēr nebija tik traki. bet no otras puses, ja tas ir bijis tikai uzbrukums dzērumā, tad arī vēlāk attiecībā uz šo situāciju gan Maričujas rīcība liekas pārspīlēta, gan arī Huana Migela sirdsapziņas pārmetumi ir pārāk spēcīgi.

0

42

Šodien kāreiz sanāca uzskriet virsū vienai no savām mīļākajām ainām šajā telenovelē - Sesīlijas un Maričujas pirmā satikšanās!! Kā vienmēr atkal aizkustinājos, redzot Elēnu Roho tēlojot māti. Šajā telenovelē un Tiesībās mīlēt viņai vislabākās mātes lomas.

0

43

Man ļoti aizkustināja Elsas un Nelsona ainas šonedēļas sērijās! Gandrīz apraudājos, kā viņi tur atvadījās pie vārtiem, nu skaisti!

0

44

Promo Spānijā

0

45

Baumas: Kas notika starp Maiti Perroni un Viljamu Levi

http://2.bp.blogspot.com/-hf9_SseB23E/TnQio77BiOI/AAAAAAAAEvc/NXJEXpsA1IE/s320/maite-perroni-william-levy-2011.jpg
Foto: Viljams un Maite prēmijās Herencia Hispana. 2011.g.

Daudzus fanus ir interesējis jautājums, kas patiesībā notika starp abiem aktieriem. Abiem ir bijis romāns, kas ilga filmējot telenoveli "Cuidado con el angel". Maite tobrīd bija brīva, bet Viljamam attiecības ar Elizabeti Gutjeresu, viņa dēla Kristofera māti.

Paparaci vairākkārt noķēra abus esot maigus ārpus kamerām. Aktieriem tuvi cilvēki arī apstiprināja, ka starp viņiem ir kaut kas vairāk par draudzību. Tomēr Viljams un Maite visu noliedza, pārliecinot, ka ir tikai draugi. Taču Viljams pat beidza savas attiecības ar Elizabeti.

Nav zināms šķiršanās iemesls, taču neskatoties uz to, Viljams un Maite pārtrauca attiecības pēc "Cuidado con el angel". Runāja, ka Maite jutās sāpināta, jo nebija parliecināta par Viljama nodomiem, kurš šķīrās un vienmēr atkal atgriezās pie Elizabetes, turklāt viņam bijuši romāni arī ar citām sievietēm. Maite un Viljams ne tikai izšķīrās, bet arī pārtrauca runāt. Maite sāka satikties ar Karlosu de la Mota, bet Viljams atgriezās pie Elizabetes, kura visu piedeva. Viljams bijušais asistents publiski paziņoja, ka Viljams krāpa Elizabeti ar vairāk nekā 40 sievietēm, bet Maiti uzskatīja par savu īsto mīlestību.

Televisas vadība nolēma atkārtot veiksmīgo pāri - Viljamu un Maiti un nolīga viņus filmēties telenovelē "Triunfo del amor". Ap to laiku Maite izšķīrās ar Karlosu de la Mota un daudzi sāka domāt, ka viņa atgriezās pie Vilma. Nav pierādījumu, ka abu romāns būtu atsācies, filmējot "Triunfo del amor". Žurnālisti apstiprināja, ka abi aktieri ārpus filmēšanas nesarunājas un pat nesveicinājās Angelikas Vale kāzās. Ir redzams, ka aktieri vairs nesaprotas, pat neseko viens otram twitterī. Abu fani tic, ka šīs pārmaiņas ir slepena romāna dēļ, taču ir šaubas, jo "Triunfo del amor" filmēšanās laikā piedzima Viljama un Elizabetes meitiņa Keilija.

Izskatās, ka šobrīd Viljamam un Elizabetei ir stabilas attiecības, lai gan neapstiprina kāzu datumu. Viljams gatavojas filmēties jaunājā Salvadora Mehijas telenovelē "La tempestad". Baumoja, ka Maite varētu atveidot galveno varoni un pirms pāris dienām viņa pārtrauca attiecības ar Manē de la Parra. (Lai gan pēc jaunākajām ziņām viņas nebūs šajā telenovelē.)

0

46

Kad izlasīju šo, man tas atgādināja t-noveļu cienīgu sižetu, tiešām! Jo paskat, Maite bija saderinājusies un atkal ir izšķīrusies (arī iepriekšējo reizi tā bija) un Vilijams jau arī te bija izšķīries no Elizabetes, bet tagad atkal ir kopā, taču vai starp abiem tiešām viss ir kārtībā, nav īsti zināms, jo man galīgi neticās, ka Elizabetes aiziešanas iemesls no "El Rostro de la Venganza" ir viņas trešā grūtniecība vai arī, ka Viljamam nepatika viņas tēlošana ar seriāla partneri Dāvidu, nju galīgi man neticās!  :no:  :nope:
Īsāk sakot, man liekās, ka Maite&Viljams tomēr vēl joprojām viens otru mīl jeb abiem vēl joprojām ir saglabājušās senās jūtas vienam pret otru un domāju, ka abi tik tiešām gribētu būt kopā, bet nevar, jo Viljams nevar un nespēj pamest savus un Elizabetes bērnus un arī Elizabete, man liekas, negrib Viljamu laist prom pie citas, jo viņa viņu arī ļoti mīl un tāpēc man šķiet, viņa cenšas visādos iespējamos veidos noturēt pie sevis Viljamu, lai tikai viņš nepamestu viņu un bērnus un tāpēc arī ir parādījušās tās baumas par trešo grūtniecību!  :|  :dontknow: :)

Lai nju kā, man šis viss ļoti atgādina kaut kādu telenoveli, kur Maite&Viljams ir galvenie varoņi, bet Elizabete ir sliktā varone jeb ļaundare, kura cenšas ar visiem spēkiem pie sevis noturēt Viljamu, lai viņš un Maite nebūtu kopā - nju kaut kā tā :D :D :D, bet man personīgi, patiktu, ja Maite un Viljams būtu kopā, jo viņi ir tik saderīgi un kopā izskatās tik forši un mīļi, gluži kā CCEA un TDA!!! :love: :love: :love: :) Ļoti tomēr ceru, ka varbūt reiz abi būs kopā!!! :love: :love: :shine: :)

0

47

Man jau, protams, Viljama ideālā partnere būtu Žaklīna, bet tas vairs nav svarīgi, jo viņa laimīga savā ģimenē :)
Nekad nav arī īpaši paticis pāris Viljams un Elizabete, bet tomēr tā kā abiem ir bērni un tik ilgus gadus attiecības, tad gribētos, lai abi kopā arī paliek (ar cerību, ka baumas par Viljamu lielākoties ir baumas). Bet lai nu kā, lai ar ko kurš arī nebūtu, galvenais, lai aktieri ir laimīgi :)
P.S. Kā ļaundari es Elizabeti noteikti neredzu :D Tas ir normāli, ja sieviete cīnās par savu ģimeni un mīlestību :) Un viņai noteikti ir smagi sadzīvot ar visu kas notiek un ar šīm baumām utt.

0

48

Patiesībā, Eņģelīt, es tev piekrītu it visā ko šeit uzrakstīji, izņemot šajā:

aNgeL написал(а):

Man jau, protams, Viljama ideālā partnere būtu Žaklīna, bet tas vairs nav svarīgi, jo viņa laimīga savā ģimenē :)

,jo man viņa ideālā partnere būtu Maite, bet tas tā! :) Jā, galvenais lai tiešām aktieri ir laimīgi un lai nav un nebūtu nekādu baumu, kas spētu izjaukt viņu ģimenes, tas ir galvenais! :) Un lai Viljamam ar Elizabeti izdodas visu saglābt un neizšķirties, jo tomēr abiem ir bērni un kas zina, varbūt piepulcēsies vēl trešais! :)
Lai viņiem labi klājas! :)

0

49

Atkal jau sanāk, ka Latvijā tika apgrieztas ainas, saīsinot telenoveli par veselu sēriju, jo Latvijā tikai 194 sērijas, bet Meksikā rādītas 195.

0

50

Ja, es ari to pamaniju, esmu so serialu noskatijusies orginalvaloda un tur bija 195, bet ko gan var ietaupit uz vienas serija rekina, kaut gan jaatzist, ka skatoties serialus interneta ar tulkojumu vairaki no tiem ir bijusi saisinati.

0

51

zuzanna написал(а):

Ja, es ari to pamaniju, esmu so serialu noskatijusies orginalvaloda un tur bija 195, bet ko gan var ietaupit uz vienas serija rekina, kaut gan jaatzist, ka skatoties serialus interneta ar tulkojumu vairaki no tiem ir bijusi saisinati.

Jā. Man liekas parasti kaut ko izgriež, kamēr rāda reklāmas. Protams dažkārt jau diezgan vienalga, ja izgriež, bet ja šīs ainas skar galveno pāri, gan pavisam nav jauki.

0

52

https://pbs.twimg.com/media/B-iT_u_IAAApZga.jpg

0

53

Mani tas nemaz neizbriina,jo nav nekaads paarsteigums,ka lnt meedz izgriezt seriaala ainas.Arii piemeeram Miilestiiba nekad nwebeidzas beigu seerijaa tika iz\griezta aina,kur Paula ar Alehandro gulj gultaa un runaajas.Taapat savulaik arii Miilestiibaa un tekila tika izgriezta aina(pilniigi drosha neesmu,jo to seriaalu raadiija jau diezgan sen).

0

54

Arī šī telenovele ļoti labā kvalitātē skatāma Televisas kanālā (spāņu valodā)

0

55

Eh... Atgādināji, kā sāku vienreiz skatīties, bet tālu netiku... Kaut sākums patika.

0

56

Par pirmajām  apt. 30 sērijām es arī biju sajūsmā, kad skatījos :D

0

57

Laikam 30 sērijas nav tā vērtas, lai skatītos pārējās 165.... :D

0

58

Nu nezinu...ja ir foršas, tad kāpēc lai nepaskatītos un pēc kāzām pārtrauktu skatīties? :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Cuidado con el angel (Televisa, 2008) » Cuidado con el angel/Bīstamais eņģelis (Televisa, 2008)