TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Makleoda meitas/Mcleod's Daughters » 8. sezonas ziņas


8. sezonas ziņas

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

nu kā ju laikam daudzi ir pamanījuši makleodās ir tā tendence nomirtm, pazust atgriezties
un cik es lasu - tas sanāk ka ir 100% ka

Dustin Clare - Riley Ward (Farm Hand) - 2006-2008 (Deceased)
Zoe Naylor - Regan McLeod - Returns February 2008
Michala Banas - Kate Manfredi - Departs 2008
Rachael Carpani - Jodi Fountain McLeod - Returning Mid 2008
Aaron Jeffery - Alex Ryan - Departs 2008

nu jūs jau laikam noprotiet ka man priecē fakts par jodijas atgrišanos, bet par keitas aiziešanu gan ne visai

0

2

nu klīs baumas ka arī varētu būt kad atgriežās
Tesa Silvermane, sen neredzeeta Bekija Howarda, Niks Rajens un Mega Fontina..

Final Season News 2008
On the 18/03/08 it was seen in the Herald Sun that Characters from the first season would return for the Final season of McLeod's like; Tess Silverman McLeod Ryan (Bridie Carter), Jodi Fountain McLeod (Rachael Carpani), Becky Howard (Jessica Napier), Nick Ryan (Myles Pollard) or Meg Fountain Dodge (Sonia Todd).
- bet nu kautkā īsti neticās , esmu tikkai tagad to lasījusi nekur citur neko tādu nesmu lasījusi, nezniu nu neticas - visus tak nevar atgriest
- dīvaini būtu

0

3

nu klīst baumas ka 8. sezonā atgriežās arī Reigana bet nu tas tā kādi 50% ne vairāk

0

4

TV WEEK
Mon Jan 14, 2008

The 2007 cliffhanger was possibly the most dramatic in the show's history.

Grace, Riley, Tayler and Patrick were all in a car that plunged into a flooded river during a violent storm.

When we return to Drovers Run, we'll finally learn who dies in the terrifying accident. And, we reveal that the body of one of the victims will not be found, causing another character to launch a frantic and ultimately obsessive search.

"Stevie is concerned for the person who becomes so desperate" Simmone reveals. "But everyone is really dealing with grief in their own way".

Tulkojums:

TV Week
Pirmdiena, 14.janvaris, 2008.gads

2007.gada klints angaaraa iespejams bija visdramatiskakais visa showa veesturee.

Grace, Riley, Taylore un Patriks bija visi viena mashina kad mashina shaja laika iegrima parpluudoshaa upee, specigas veetras laikaa.

Kad mes atgriezisimies Drovers rana, mes beidzot uzzinasim kuri nomira shausmiga negadiijumaa. Un mes uzzinasim ka viena cilveka kjermeni no negadijuma nevares atrast, taja laika cits aktieris uzsaks atklatu izmekleshanu.

"Stivija bus jarupejas pa cilveku kurshs ir nonacis depresija" uzzin Simmona " Bet visi parejie mokas vinju pashu veida."

0

5

The final series opens with the shocking news that someone is missing after the terrifying car accident involving Grace ( Abi Tucker), Riley ( Dustin Clare), Tayler ( Gillian Alexy) and Patrick ( Luke Jacobz) that closed out the last series.

This season the program will welcome some new and interesting faces, including guest stars Martin Lynes (All Saints) and Alex Cook (Love My Way), a father and daughter who desperately need help from the women of Drovers Run.

Grace's sister, Jaz McLeod, (Edwina Ritchard) returns with a dark secret. Can the sisters overcome their differences for the good of Drovers Run? And when Stevie's cousin, Ben Hall, (John Schwarz) arrives to lend a helping hand he sets hearts racing.

Romance is in the air as new couples hook up and old ones reunite, while a love triangle causes havoc for the women.

The birth of Stevie ( Simmone Jade Mackinnon) and Alex's ( Aaron Jeffery) baby brings happiness and joy, but is tragedy just around the corner?

This series will also feature an all-singing and dancing musical episode, and some familiar characters return to Drovers Run as well.

0

6

un acīm redzot pēc fimēšanas pabeikšanas tiek pārdota makleodu māja
- nu jā kādam fanam par skaitu godalgu, jeb velti
http://www.news.com.au/adelaidenow/gall … -3,00.html

0

7

man jau godīgi sakot sāka krist uz nerviem visas miršanas. It īpaši Klēras un Alexa nāve :(

0

8

Man tāds prieks, ka Džodija atgriežas - man viņa bija viena no vismīļākajām aktrisēm Makleodās, bet žēl, ka Keita vairs nebūs.

0

9

Ja būs Džodija un tās sērijas kaut kad rādīs Latvijā, tad iespējams skatīšos, bet šobrīd man nešķiet, ka tam ir kāda jēga, jo nav ne Klēras, ne Tesas, ne Džodijas, ne Šarlotes, kuras manā uztverē ir vienīgās īstās Makleodas.

0

10

Norkys написал(а):

man jau godīgi sakot sāka krist uz nerviem visas miršanas. It īpaši Klēras un Alexa nāve

manas domas par klēras nāvi manuprāt jau ir gana zināma, bet nu aleksa nāve man liekas lieka - neiznu savā ziņā var jau saprast , mēģina ieviest ko jaunu bet nu paklau , jaunam vienmēr jau jārobežojas ar jau sen pierādīto un pieņemtām vērtībām

mmaarriiaa написал(а):

Man tāds prieks, ka Džodija atgriežas - man viņa bija viena no vismīļākajām aktrisēm Makleodās, bet žēl, ka Keita vairs nebūs.

ak nu tas ir pilnīgi 100% arī mans viedoklis, bet nu es tur vienkārši nespēju neko izlabot vai pateikt lai paliktu labāk jādzīvo, kā ir

Norkys написал(а):

Ja būs Džodija un tās sērijas kaut kad rādīs Latvijā, tad iespējams skatīšos, bet šobrīd man nešķiet, ka tam ir kāda jēga, jo nav ne Klēras, ne Tesas, ne Džodijas, ne Šarlotes, kuras manā uztverē ir vienīgās īstās Makleodas.

nu mana uztvere ir daudz savādāka bt nu tikuntā kautkas pietrūkst, kaut ši spatreizējais šizets ar liekas tīri jauks vienīgi galīgi neizdevīgais laiks un mana galva kas visu laiku aizmirst ko jauku un skaitu

0

11

8.sezonās sākumā esošie tēli, kas jau uzbeigām ir pamtīgi nomainīti

http://s43.radikal.ru/i102/0903/0b/9448ea40c22c.jpg

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Makleoda meitas/Mcleod's Daughters » 8. sezonas ziņas