TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Līdz džekpots mūs šķirs.. / What Happens in Vegas..


Līdz džekpots mūs šķirs.. / What Happens in Vegas..

Сообщений 1 страница 20 из 21

1

Līdz džekpots mūs šķirs..

http://i232.photobucket.com/albums/ee236/shadowma1771/what-happens-in-vegas.jpg

Žanrs: Komēdija
Gads: 2008
Režisors: Tom Vaughan
Lomās: Cameron Diaz, Ashton Kutcher, Queen Latifah, Krysten Ritter, Zach Galifianakis.

Anotācija:  Pēc trakulīgi pavadītas nakts Lasvegasas izklaides vietās Džoja pamostas ar šausmīgām paģirām un atklāj, ka viņas pirkstā ir laulības gredzens. Viņa atklāj, ka dzērumā apprecējusies ar jaunekli, vārdā Džeks. Noskaidrojuši pārpratumu un, nekavējoties vienojušies šķirties, abi jaunlaulātie pēkšņi laimē 3 miljonus. Problēmas sākas, brīdī, kad abi nespēj vienoties kuram īsti pienākas laimests.
Laulības šķiršanas prāva abiem nes nepatīkamu pārsteigumu - tiesnesis lemj sešu mēnešu "samierināšanās" periodu, kura laikā bagātība tiek iesaldēta bankas kontā.
Ja viens no viņiem neizturēs pārbaudījumu, naudu saņems otrs..

0

2

Šo filmu iesaku noskatīties visiem, kam pie sirds iet romantiskais kino, visiem, kam patīk Kamerona un Eštons un, protams, kam patīk filmas ar happy end! :love:
Man pašai personīgi filma ļoti patikās.. ^^ Biju sajūsmā par Kameronu un Eštona kā aktieru pāri.. ^^ Vispār kopā abi ļoti labi izskatās! :love: Lieliska komēdija.. ^^ Noteikti nenožēlotu, ja redzētu filmu vēl vienu reizi.. ^^ Tik tiešām lieliska komēdija, kura liek daudz smieties un spēj pacelt garīgo! ^^

0

3

Nu mēs jau pirms laika ar angy un Palomu Forum Cinemas skatījamies un šķiet visām trim patika -  tiesam varēja izsmieties. Man vislabāk patika epizode, kur abi centas laicīgi uzspēt pie psihoterapetes - smejos līdz asaram. Bet no otras puses - man nepatīk Eštons unnekad nav paticis - vienkārsi nepatīk un viss. Bet Camerona - pamatīgi novecojusi un blakus Ēštonam izskatījās biki par vecu. Lai gan no otras puses te ir zināma ironija - Eštonam tak patīk vecakas sievietes bet Cameronai jaunāki puiši... :rofl:
Nu bet kopumā patiesi lieliski joki, daudz jautrības un idealie balties Cameronas un Eštona smaidi. ideāla sestdienas vakara komēdija (vai piektdienas vakara - mēs bijām piektdien... :D )

0

4

albalonga написал(а):

Man vislabāk patika epizode, kur abi centas laicīgi uzspēt pie psihoterapetes - smejos līdz asaram.

Visa zāle smējās līdz asarām.. :rofl: Es tur biju gar zemi no smiekliem.. :rofl: :D

albalonga написал(а):

Eštonam tak patīk vecakas sievietes bet Cameronai jaunāki puiši...

Tā jau gan ir.. :D

albalonga написал(а):

ideāla sestdienas vakara komēdija

:yep:

0

5

Oj, bļin - tikko atjēdzos, ka mēs patiešām bijām sestdien - ta bija ta pārcelta diena - 10.maijs un cenas bija ka darbadienā... :rofl:

0

6

ak esmu no daudziem dzirdējusi par šo filmu
bet nu galīgi neprasas, nekādas romantiksās komēdijas, lai cik laba vai slikta tā būtu

Отредактировано pinocchio (31.05.2008 00:43)

0

7

Tā, šo nu arī es redzēju. :) patika. :)

GaBy написал(а):

Vispār kopā abi ļoti labi izskatās!

Aham.

albalonga написал(а):

vislabāk patika epizode, kur abi centas laicīgi uzspēt pie psihoterapetes - smejos līdz asaram.

Jap, tas bija labais. :D

0

8

es plānoju noskatīties šo filmu :D un tā kā pēdējā laikā skatos filmas vienu pēc otras, tad šī domājams drīz tiks redzēta :D

0

9

aNgeL написал(а):

es plānoju noskatīties šo filmu

Noteikti iesaku noskatīties.. :D

aNgeL написал(а):

tad šī domājams drīz tiks redzēta

Gaidīšu tavas atsauksmes! ;)

0

10

albalonga написал(а):

Nu mēs jau pirms laika ar angy un Palomu Forum Cinemas skatījamies un šķiet visām trim patika -  tiesam varēja izsmieties.

ahaaaaaaaaaa....... atkal kopaa esat skatiijushaaas?????  :glasses:

jaaaaa, man ariii patika. tieshaaam briizhiem bija ljoti reeeciigi. smieties liidz nelabumam es laikam no filmas vai kaadas programmas nevareeshu, vienkaarshi redzot ko pirmo reizi man tik leli smiekli nenaaaak, jaa varu pasmaidiit... varu shauri pasmaidiiit, visu saprast utt.... bet tiesham smieties laikam tas man nav dots :D varu njirgt velaak ar cilveekiem, kad kopaa atcereesimies epizodes un iistakajaa briidii dziiivei ejot to pielietosim kaa humoru. tad varbuut es njirgshu .... viens no taadiem briizhiem bija: (no shiis filmas)

angljiem ir stulbs paradums jautat un atbildet katram stabam - "u all right?" " yeah u?" vai kaut kas tamliidziigs..... un taa saruna ir chista dazhreiz nevienam nevajadziiga un pilniigi do lampochki... pat ja atbildeesi "no i am not all right" tas cilveeks kursh prasiija varbuut ir jau aizgaajis. un koroche te pashaa sakumaa, kamerona atvadoties no sava boyfrienda (kas sakuma bija) teica.... "happy birthday..." un tas otraa celjas pusee gandriiz vai nepagriezhoties saka - A"yeah and u too"
vot tad es njirdzu!!!!!!!!!!!!!!!!! bljaaaaviens, kas par stulbu ieradumu.... pat vienalga ko jautaa, tik un taa, viena un taa pati atbildee.... :D tad veel taa kamerona taa nedaudz nesaprotama sashkjobija sejas izteiksmi.....
un tad es vel citiem to atkaartoju un smejamie.... :)

vispaar filma ir laba... iesaku, kam tieshaam patiik romantiskas komeedjas

0

11

filma ir lieliska...
visvairāk un viskaļāk es smējos tajā brīdī kad tika laimēta tā nauda... viņu sejas izsteiksmes :D:D:D:D:D ārprāc :D:D:D:D:D  un vēl .. ai.. ja es sākšu rakstīt par vietām kurās es smējos tad jāatstāsta visa filma :D:D:D:D
īsāk sakot šo filmu es esmu iedalījusi pie tām mīļākajām filmām.. pie tām kuras es varu skatīties vairākas reizes :D

0

12

aijux007 написал(а):

īsāk sakot šo filmu es esmu iedalījusi pie tām mīļākajām filmām.. pie tām kuras es varu skatīties vairākas reizes

Gluži manas domas, aijuk.. :D Šī noteikti ir viena no manām mīļākajām filmām.. :love:

aijux007 написал(а):

un vēl .. ai.. ja es sākšu rakstīt par vietām kurās es smējos tad jāatstāsta visa filma

Man lielākajā daļā filmas bija vienkārši jāsmejas. :D Izņemot beigas, kurās apraudājos. :D

0

13

Dievinu šo filmu,nosmējos riktīgi un ko tur vēl teikt,ka galvenajās lomās ir mani mīļākie aktieri..  :love:  :love:

0

14

Man ļoti patīk Eštons. Un filma bija jauka. Redzēju jau sen - vasarā

0

15

Norkys написал(а):

Redzēju jau sen - vasarā

es arī vasarā. naktī kopā ar 2 draudzenēm :) tik foršas atmiņas :)  :love:

0

16

Adrianna написал(а):

Dievinu šo filmu,nosmējos riktīgi un ko tur vēl teikt,ka galvenajās lomās ir mani mīļākie aktieri..

Mjām, Eštonītis.. :love: Ahh, tava lielā mīla.. :D :love:

Norkys написал(а):

Redzēju jau sen - vasarā

Es ar Adriannu redzēju kino, tad vēlreiz pie viņas, tad vēēlreiz pie viņas, tad nesen skatījos sūdīgā kvalitātē onlainā.. :D :love:

0

17

Es tikai vienreiz kino, bet ar to arī pietika. Ja kādreiz redzēšu TV, tad noteikti noskatīšos. Beigas bija dievīgas.  :love:

0

18

Norkys написал(а):

Beigas bija dievīgas.

J'a, man patikās moments pie jūras.. ^^

0

19

GaBy написал(а):

Mjām, Eštonītis..  Ahh, tava lielā mīla..

jāaa :D  :love: tā gan ir,ko tur slēpt.  :love: ,bet ir vēl daudz citu :D

GaBy написал(а):

Es ar Adriannu redzēju kino, tad vēlreiz pie viņas, tad vēēlreiz pie viņas, tad nesen skatījos sūdīgā kvalitātē onlainā..

un tici man, tā vis nebūs pēdējā reize. :D ;) vismaz,man noteikti nē. :)

0

20

Adrianna написал(а):

vismaz,man noteikti nē.

Nu man točna nē.. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Līdz džekpots mūs šķirs.. / What Happens in Vegas..