TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » One Tree Hill » Jake & Peyton Campaign


Jake & Peyton Campaign

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

This is a petition from the fans of CW tv show "One Tree Hill" to bring Jake and Peyton as a couple back in season 6.

We are aware of "October Road" being cancelled and we see a real possibility of Bryan Greenberg coming back to the show.

Jake and Peyton had a beautiful and deep build up and fans fell in love with them and with the connection they had through the music, art and life experience. We believe they are true love and a perfect combination.

By this petition we appeal to the creator of the show, Mark Schwahn to bring Jake and Peyton back so they can form a great family with Jenny.

BECAUSE THE BOY NEEDS HIS PRINCESS.

If you want Bryan Greenberg/Jake back and you feel the same towards Jake and Peyton being together forever please sign the petition.

http://www.ipetitions.com/petition/jake … index.html

0

2

ak un jūs jau varat laikam iedomāties cik ļoti es priecātos ja viņš atgriestos, tas nozīmētu ka tomēr lukas nepiezvanītu lukasam un tas nozīmētu ka payton būtu pa īstam laimīga, un to ka tie gadi bez jaka un janija nav daudz manījuši kā bija jau teikts "they had through the music, art and life experience. "- liekas tik jauki un atbilstoši
ak un tas nozīmē ja lukas nepaiezvanītu peytonai lielāka cerība ka viņš piezvanītu brukai kaut man ditki patīk arī lukas un editor girl
ak es tik ļoti ceru ka jaks atgriezīsies
- ar visu to ka man ļoti arī tīk october road - ak vienkārši precīzāk nav iespējams pateikt "BECAUSE THE BOY NEEDS HIS PRINCESS. " un brincesei, viņas puika
unh tā kā ši kampaņa ir ievietota vienā no viņu fanu lapām , ir cerība ka bal;sots būs daudz - bet lapas ir daudz un ši cik skaots nav tā populārākā un zināmāka, bet tiktutā tik ļoti ceru

0

3

nu laikam sito jau sākot skatīties OTH teicu, ka man patiks Jakes un Peytona kopā. Bet.... visu šo sezonu laikā daudz kas ir mainījies un tagad es gribu Lukasu ar peytonu kopā -= nu pārāk daudz jau viņiem visādu tādu momentu ir bijis. Un ja vel pirms boy saw a comet es vēl spētu pieņemt, ka viņi nav lemti viens otram, bet pēc tam - nu zin - tas ir liktenis un tas ir kaut kas augstāks. Lai gan smagi, jo Jakes man pats par sevi kā varonis patika un es gribu, lai viņš atgriežas. Interesanti būtu, ja viņš atgrieztos un paliktu kopā ar Būku - viņa tak tik ļoti grib tūt māte...

0

4

albalonga написал(а):

nu laikam sito jau sākot skatīties OTH teicu, ka man patiks Jakes un Peytona kopā. Bet.... visu šo sezonu laikā daudz kas ir mainījies un tagad es gribu Lukasu ar peytonu kopā -= nu pārāk daudz jau viņiem visādu tādu momentu ir bijis. Un ja vel pirms boy saw a comet es vēl spētu pieņemt, ka viņi nav lemti viens otram, bet pēc tam - nu zin - tas ir liktenis un tas ir kaut kas augstāks. Lai gan smagi, jo Jakes man pats par sevi kā varonis patika un es gribu, lai viņš atgriežas. Interesanti būtu, ja viņš atgrieztos un paliktu kopā ar Būku - viņa tak tik ļoti grib tūt māte...

ak es galīgi nespēju iedomāties jaku un bruku  kopā nu nevaru, bet sižēts laikam būtu pārāk vienkārši atškitināms ja bruka būtu janijas māte , turklāt janija tagad jau daudz lielāka ir , ak es domāju būtu interesenti, ja viņa būtu māksliniece, un viņa un payton labi saprasto, mūzikas un mākslas dēl. ak es nevaru man tik ļoti patīk jaks un payton kopā, tik dauda patīakma uzaut, liekas tik ļoti jauki pēc viņu pēdējās sērijas, pēc viņu sarunas, un manuprtāt cw tur varētu iepīt sev labi padodošās vietas un tad bruka un lyukas varētu būt kopā ( nu mani kautkā līdz galam neietekmē tas ka lukas ir uzrakstījis peytonei divas grāmatas) jaks ir  sarakstījis dziesmu, viņa vienkārši ir tāda meitnee par kuru raksta , viņa ir tā vērta
ak nu es vienkārši nevaru , tas manas šis dienas prieciņš, k vīņi varbūt varētu būt kopā, un ka t'dā gadījumā lukas un brūka varētu būt kopā
viņi kā pāris, viņi viens otram http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/d33208567e696a754c39d18690a36030.gifhttp://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/d33208567e696a754c39d18690a36030.gifhttp://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/d33208567e696a754c39d18690a36030.gif

0

5

nu vēl jau mans viedoklis nav parāk skaidrs.

bet nu jau es zinu, ka man patīk Jake un Peyton.
tikai nu pašai pilnīgi visu redzot, tā kārtīgi tas priekštats radīsies.

0

6

I adore Jake as well as Jeyton. I think we have a good chance of seeing him next season with his show being cancelled and a "ghost" reappearing into Peyton's life. And at last year's CG, Mark promised to bring him back.

http://i264.photobucket.com/albums/ii194/SoSoRadio/OTHER/jakeshirt-1.jpg

0

7

nu es atzīšos, ka man kaut kā neticas.
gribas viņu redzēt atpakaļ, bet nu One tree hill mēdz pārsteigt ar neparedzamību.
un tieši tāpēc - man neticas.

0

8

ak nu man pārāk gribās, lai neticētu  :crazyfun:

bet ja nopietni, pat man tas tā līdz galam neticās, jo kautkas tur galīgi neiet kopā, teiksim tā viens puzles gabaliņš ir pārāk liels ortrs pārāk mazs un mazais iskrīt cauri lieā puzles azcij

0

9

pinocchio написал(а):

bet ja nopietni, pat man tas tā līdz galam neticās, jo kautkas tur galīgi neiet kopā, teiksim tā viens puzles gabaliņš ir pārāk liels ortrs pārāk mazs un mazais iskrīt cauri lieā puzles azcij

nu, re, pati tā redzi to.
jo tad sižets būtu tiiiik ļoti sapiņkerēts, ka grūti pat iedomāties tādu saprotamu un One tree hillīgu atrisinājumu.

0

10

ak nu sižts vienmēr i bijis salīdzinoši sarežģits, bet nu es domāju un tā isktās ka jakes tiktiešam varētu neatgriezīsies, pat nešaubos, ka ebc piedāvās viņam vietu kādā citā seriālā, jo viņi tak pazinās ka liela nozīme ir aktieriem , un intervijā atžist ka jaks ir populārs kā aktieris kā tēls

0

11

un, lai arī kā beigās ar Jaku tur nebūtu, es tiešām priecāšos par to kā ir.

jo es pat neapskaužu scenāristus,
jo man tiiiik ļoti patīk abi pāri -
Jake and Peyton
un Lucas and Peyton.

es nespētu izšķirties, ja abi atkla vienā sezonā satiktos.

bet par aktiera karjeras kāpumu un turpināšanu es tikai priecājos un priecājoš. viņš ir tik jaukiņš.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » One Tree Hill » Jake & Peyton Campaign