TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Kurš skatās Zorro pa TV3?


Kurš skatās Zorro pa TV3?

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

Man te interesanti palika, vai ir vēl kāds , kurš skatās Zorro izņemot mani un Palomu :D lai gan brīžiem ir pamurgains sižets un banalitātes, taču man patiešām prieks, ka TV3 rāda Zorro un man tomēr patīk šis seriāls - laika, krāsu, mūzikas, varoņu un paša Zorro dēļ. Kristians Meiers vēl mīļāks ir palicis, jo Diego un Zorro man ļoti patīk un arī tēlo aktieris īpatnēji ;) arī Marlēna Favela ir diezgan iepatikusies šajā seriālā ;) nerunājot jau par Marianhelu un Montero kā pāri :D
Kāds nezina, kura pēc kārtas sērija šobrīd aptuveni ir? :D

0

2

es diemzjeel jau kaadu laiku neskatos, vnk naw laika :(
bet seriaals ljoti patiik it iipashi patiik Marlena :D
njo pirmdienas saakshu skatiities, centiishos izbriiveet laiku :)  :mybb:
vispaar cik veel ilgi ies shis seriaals kaads nezin? :):D

0

3

Marlena Favela написал(а):

njo pirmdienas saakshu skatiities, centiishos izbriiveet laiku

ļoti žēl, ka nevari redzēt, īpaši, ja Tev tā patīk Marlēna ;) bet jauki, ka vismaz tagad iespējams sanāks skatīties ;)

Marlena Favela написал(а):

vispaar cik veel ilgi ies shis seriaals kaads nezin?

nav ne jausmas :D ja zinātu kuru sēriju šobrīd rāda, tad varētu izskaitļot.

0

4

Es ik pa laikam skatos, ja sanāk laiciņš!!!!Joīpaši patīk pats Zorro!!!!!Kristianam ļoti piestāv šī loma!!Un piekrītu Marianna un montero vnk lielisks pāris, ir diezgan interesanti viņus vērot!!!!

0

5

aNgeL - ir ap 60.seeriju. Pirms paris dienaam skatiijos, maasa prasiija, cik ilgi veell ies, vai driiz nebegises. :D a cik seerijas vispaar ir kopaa???
Nu j'a, es taatad ar skatos, ir pamurgani, bet Meiers un Zorro izvelk manaas aciis sho seriaalu. Un - mana Marianhela!!! Par tiem visiem murdzinjiem labaak nerunaashu... :D

0

6

Paloma написал(а):

Par tiem visiem murdzinjiem labaak nerunaashu...

nu sižetiski ir murdziņi, bet piekrīti, ka diez gan origināli ;) Jūtās tur ir vairāk murdziņu, bet tomēr - Esmeralda un Diego vairāk laika seriālā "pavada" mīlot viens otru nevis ienīstot :) :) :)

0

7

un jā -  it kā kopā ir 112 sērijas ;)

0

8

mav jau laika kad. tāpēc - neskatos es.

0

9

Es skatos. :) Tas ir ieslēdzu, paskatos uz tiem murgiem un izslēdzu. :D Tā ir gandrīz katru dienu. Nepietiek man pacietības sēriju līdz galām noskatīties. :) Agrāk man nepatīka Marija Pija ar savām problēmām, klosteri, tad tā Jumalai, čigāni... Pārāk daudz te ir varoņu, kuri velk telenoveli.

aNgeL написал(а):

bet piekrīti, ka diez gan origināli

Es neteiktu, ka telenovele ir oriģināla. Man nepatīk tas, ka te ir daudz no citām filmām/novelēm nokopēts. Tētis šodien nedaudz paskatījās, tad jautāja, vai tas tomēr ir Zorro, vai cilvēks dzelzs maskā? Tādu filmu te iepina. Kā arī Olmoss - Kvazimodo, tikai izmainīts, Marianhela - Pelnrukšķītes māsa, Fernando - kā kāds pirāts, vienacainais utt. Vienīgie, kas patīk ir Zorro, Esme, Montero, Pizarro, Marianhela un tas draudzene. Ja ne tik lieliski aktieri, tad vispār neskatītos. :(

0

10

Nu ...kopēt no filmām tomēr ir bišku labāk nekā kārtējo reizi no telenovelēm ;)
Bet forši, ka cilvēkiem šķiras viedokļi :D lai gan piekrītu ka pamurgaini, bet man patīk skatīties :D

0

11

Man diemzel nesanak katru dienu skatities,bet ja ir tada izdeviba tad ar prieku skatos:)
Man vispar patik vesturiskas telenoveles-skaisti terpi un tada ipasa atmosfera!

0

12

*Heaven* написал(а):

Man vispar patik vesturiskas telenoveles-skaisti terpi un tada ipasa atmosfera!

Es arī dievinu vēsturiskās telenoveles un seriālus!!!!Sižeta, gaisotnes,tērpu un sajūtu dēļ, kuras rodas skatoties ko atšķirīgu!!!

0

13

mmaarriiaa написал(а):

Es arī dievinu vēsturiskās telenoveles un seriālus!!!!Sižeta, gaisotnes,tērpu un sajūtu dēļ, kuras rodas skatoties ko atšķirīgu!!!

Tieši manas domas.. ^^ Pirmais senalicīgais seriāls ar senalicīgiem tērpiem, kurš man uzaust atmiņā - Nabaga Natsja! :love: Fantastiski tērpi, lieliski aktieri un vispār lielisks seriāls.. ^^

Zorro man arī patīk tieši sižeta un tērpu dēļ.. :)

0

14

GaBy написал(а):

Tieši manas domas.. ^^ Pirmais senalicīgais seriāls ar senalicīgiem tērpiem, kurš man uzaust atmiņā - Nabaga Natsja! :love: Fantastiski tērpi, lieliski aktieri un vispār lielisks seriāls.. ^^

Man pats pirmais vēl tagad atceros - Alondra ar anu Colchero galvenajā lomā. Tas bija tik sen, kad to rādījā un es biju diezgan maziņa, bet jau tad ļoti iepatikās vēsturiskās telenoveles ;)!!

0

15

mmaarriiaa написал(а):

Es arī dievinu vēsturiskās telenoveles un seriālus!!!!Sižeta, gaisotnes,tērpu un sajūtu dēļ, kuras rodas skatoties ko atšķirīgu!!!

to jau es zinu :D un tas kļuva tik raxturīgi Tev - kā izlasu vārdu vēsturiska telenovele, tā uzreiz asociējas ar Tevi :D ak, bet nevaru nepiekrist - es aŗī wnk dievinu vēsturiskās telenoveles :)  :love:  un ja vēl klāt glābējs Zorro  ..  :love:   :D

0

16

aNgeL написал(а):

un ja vēl klāt glābējs Zorro  ..

:)

Отредактировано mmaarriiaa (27.06.2008 18:39)

0

17

visvairāk piesaista senlaicīgais, jo mūsdienas jau parādās visur mums apkārt :D
superīgi aktieri un par to montero un marianhelas pāri- ļoti saderīgi līdz pat seriāla beigām :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Kurš skatās Zorro pa TV3?