TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » One Tree Hill » New Character for Season 6


New Character for Season 6

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Here’s a little more info on the new character Samantha

New Kid in Town: One Tree Hill’s sixth season will soon begin filming and with that comes word of a new character joining the show. I’m told that a 15-year-old foster kid, whom they’re calling Samantha, will play a significant role this year. A source says she’s a bit of a “Miss Sassy Pants,” but will soften in subsequent episodes.

0

2

New side with Haley..not sure which episode yet…

Haley sits with Samantha, a scorned 15 year old, at school.  Haley asks her if they’re going to sit in silence or deal with the issue.  Sam talks about bad memories about foster parents.  Haley asks what she wants to do with her life and Sam says she’d like to be a veterinarian.  Sam says they don’t deserve any harmful treatment unlike things her parents did to her.  Sam leaves saying she’s not Haley’s girl or anyone’s

0

3

hei.
ja viņa būs tur un kā kaut kur lasīju tomēr nebūs, ka viņa jauksies Nathan un Haley attiecībās.
lūdzu - tikai ne to.

+1

4

hey hey! es te jauniņā, lieki piebilst ka arī fanoju par OTH :crazyfun:
es pagaidām vēl tiku tikai līdz 5X16 sērijai. redzu ka juus te jau visi noskatījāties visu season 5-malači  :cool:
tagad es mēģiņu atturēties no kārdinājuma un neskatīties youtubā trailerus 17 un 18 sērijai. Vissi saka, ka būs baigi foršās beigas šais sezonai!

+2

5

sveicināta forumā, cheesy... Super aviks.

Par Samantu - mani jau biedē jebkas, kas varētu jaukties starp naley.... :D

0

6

ak man trkoti liels preiks redzēt kādu jaunu peronību
un trakoti liels preiks ka skaties one tree hill un vēl peyton avatarā, un tā vieta, fascinē, jau trkoti liels prieks par tavu šeit atrašanos

cheesy написал(а):

Vissi saka, ka būs baigi foršās beigas šais sezonai!

nu pinocchio pievienojas visiem
tiktiešam one tree hilīgas sezonas beigas un tas man liekas tik jauki

0

7

ooo silta pieņemšana. PAldiiees! :D
par to samatu-nu tiešām lai dara ko grib bet neaiztiek naley. citaadi viņai plāni klāsies

0

8

nu es domāju varētu būt interesanti ja viņa būtu kā dumpīga skolniece vai kas tamlīdzīgs un tad patiki haley varētu parādīt sevi jo 5 sezonā viņa pati par sevi netika parādīta tik ļoti kā viņas jamy un natana attiecības tas viss tika jauki samužģināts, bet ne tik jauki lai vēltajās iejauktos, būtu jauki ja viņiem būtu pašiem savas problēmas gluži kā viduskolai, nezoīmīgas psaulei nozīmīgas pašiem, un tad vakarā gluži kā haley gribēja 5 sezonas sākumā , attiecīgi kad natans vēl dzēra, kad viņa atnāk mājās ir mazie sŗīdi, mazās grūtības bet natans apvaicājas kā viņai klājas un galevenais laikam jau rū'pējas par viņu, jo man lieks ka mīlestībā rūpes ir trakoti liela daļas mīlestības izpausme, un rūpes varbūtnav tā daļa kura tik ļoti parādīta viņu attiecībās, un tas varētu būt interesanti tas būtu kas jauns, bet ne kas cits

0


Вы здесь » TelenovelesLV » One Tree Hill » New Character for Season 6