TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Sex and the City / Sekss un lielpilsēta


Sex and the City / Sekss un lielpilsēta

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

http://i232.photobucket.com/albums/ee236/shadowma1771/sex-and-the-city-movie-poster.jpg

Gads: 2008
Žanrs: Romantiska komēdija
Izplatītājs: Warner Bros Pictures
Režisors: Michael Patrick King
Lomās: Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis, Cynthia Nixon, Chris Noth, Jennifer Hudson, Lynn Cohen

Anotācija: Viens no pasaulē populārākajiem seriāliem beidzot ir skatāms pilnmetrāžas filmā! Četru nešķiramo draudzeņu - Kerijas, Samantas, Mirandas un Šarlotes atkalredzēšanās notiks četrus gadus vēlāk pēc notikumiem, kuri tika atspoguļoti seriāla pēdējā sērijā. Sekss, baumas, intrigas un mīlestība - viņas gaida atkal jauni piedzīvojumi lielpilsētā!

Mans komentārs: Šī filma bija ko vērta.. :) Nebiju neko tādu gaidījusi.. Nebiju gaidījusi emocionalitāti.. ^^ Likās, ka filma bū tāda pati, kā seriāls - smieklu un seksa pilna.. Bet filma bija fantastiska - bija vietas, kur asariņa nobira.. :) Un, proatms, fantastiskie tērpi un četru lielisku meiteņu draudzība Ņujorkā! :) Kā jau tas parasti notiek, arī šai filmai bija laimīgas beigas! ^^ Iesku šo filmu noskatīties visiem! :)

0

2

GaBy написал(а):

Iesku šo filmu noskatīties visiem!

aaaai, es jau 2 reizes gribeeju iet, bet abas reizes nesanaaca.... vienkāerši tāpēc ka cilvēki ar kuriem gāja bija pilnīgi pret pret šo filmu... :( ceru vēl paspēšu to noskatīties... ;)

GaBy написал(а):

fantastiska - bija vietas, kur asariņa nobira..

jā, arī man tā teica....

0

3

Julia написал(а):

ceru vēl paspēšu to noskatīties...

Ejam kopā? :D Es ļoti gribu filmu redzēt vēlreiz! ^^ :) :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Sex and the City / Sekss un lielpilsēta