TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pecados Ajenos (Telemundo) » Spoileris par PA beigām...


Spoileris par PA beigām...

Сообщений 1 страница 20 из 22

1

es gan vēl neredzēju, bet sanāk, ka viss bija tikai Naty sapnis... žēl, viss tur tik skaisti bija - Naty un Adrianam jau bērniņš bija. Lore ar lielu punci - traki mīļi  :'(

sanāk, ka Naty bija nokritusi no zirga un 2 gadus nogulējusi komā... tā es sapratu... kad redzēšu, pastāstīšu sīkāk...

šoks...

vismaz skaidrs, kāpēc visu laiku bija dziesma "Sin ti, no se"... pirmie vārdi tak ir - Desperte... y sone que aun dormias... junto a mi...

nē, es nevaru  :'(

0

2

:'(

0

3

bet gan jau beigās sapnis piepildīsies.

0

4

ak nu ši doma gan man liekas intersesanta, bet nu tad gan cikik pa laikam palasu ko kas tur notiek , manuprāt pa videu sižets bija varbūt jāevido ne tik murgains
bet nu ja tās ir beigas tad īsto satikšanos varētu uztaisīt,. trkoti labu, un beigas būtu ineeresantas un pat ļoti ogrģinālas

0

5

pinocchio написал(а):

manuprāt pa videu sižets bija varbūt jāevido ne tik murgains

bet ja Naty murgo, tad kā var nebūt murgaini???

pinocchio написал(а):

bet nu ja tās ir beigas tad īsto satikšanos varētu uztaisīt,. trkoti labu, un beigas būtu ineeresantas un pat ļoti ogrģinālas

cik es dzirdēju, tad viņi beigās tomēr satikās. Adrians nebija gadījumā Naty ārsts? nu, es vēl to visu redzēšu. ir nelielas skumjas, bet prieks par to, ka Lore piedalās patiešām īpašās telenovelēs, oriģinālākās.

0

6

angelina написал(а):

bet ja Naty murgo, tad kā var nebūt murgaini???

nu tas varbūt, jā bet nu tas man tikkai no malas skatoties, tikkai sākumā jau skatījos, nemāku pateikt

angelina написал(а):

cik es dzirdēju, tad viņi beigās tomēr satikās. Adrians nebija gadījumā Naty ārsts? nu, es vēl to visu redzēšu. ir nelielas skumjas, bet prieks par to, ka Lore piedalās patiešām īpašās telenovelēs, oriģinālākās.

ak nu par beigām neko nezinu nesmu sen neko lasījusi, sākumā lasīju tikkai dēl marianas bet tagad pat neiznu kas ar biņu notiks
bet nu ja tiktiešam viņš ir viņas ārsts, tas arī ir viena labi izdomāta lieta, škiet pat vēl interesatāk un airaujošāk, tyaisni prasās beigas noskatīties

0

7

hei.
nu Telemundo gan ir devis īsti orģinālas beigas.
un līdz ar to - visa telenovele ir tādā lielā orģinalitātes plīvurī.
malači.
^^

0

8

Nu jā - Natālija pamosatas no komas un viss ir tā, kā bija noveles sākumā - viņas meita ir Agatas ietekmē, labākā draudzene grib būt ar viņas vīru. Adrians ir viņas ārsts un māsiņa tenku vācele - tāpat kā bija biroja, kad sanāk Natija sapņoja - visu noziņo Elenai un pasaka, ka ta ir tā pati paciente pie kuras viņs visu laiku pavadījis laiku un stāstījis viņai par savu dzīvi, kamēr viņa komā - nu ta jau saprotams, ka viņa vareja sapņot par viņiem abiem. Beigās ir tikai kadri, ka Natalija atkal mācās staigāt Adriana uzraudzība un ģimene viņu apciemo un ir monologsNatalijas viņas domās par to, ka nu viņa ir mainījusies un viņai būs drosme beidzot mainīt savu dzīvi. Un beigu kadrs ir pludmalē, kur naty un Adry skūpstās. Tad ir beigu titri, kur Lorēna dzied un spelē ģitāru.

0

9

neizturēju, noskatījos youtubē beigas. ak, kas par emocijām  :'( fināls IR labs  :'(

0

10

Akkk... pat nezinu ar ko sākt... Nu visu laiku jau gaidīju, kas nu būs - pēc komentāriem, ko no jums dzirdēju. Šāviens. Tunelis - ak, nu tas bija fantastiski!! Tik skaisti, tā kleita, tās durvis uz atmiņām - brīnišķīgi! Kad pamodās bez maz vai pašā seriāla sākumā man tāda škrobe uznāca un vnk besis, bezspēcība.. Tik ilgi gaidīju, kad viss nokārtosies, viņi būs brīvi no ļaunajiem un laimīgi, un te - bāc, atpakaļ sākumā, viss no jauna. Likās, ka vnk to vairs nevaru izturēt - cik var mocīt viņus? :D Bet tad parādījās ārsts un sāku smaidīt. Naty monologs, tas, ko rādīja... Viņu skūpsts beigās pludmalē, tas, ka viņa teica, ka tagad ir daudz stiprāka, viss, ko teica.... Mani radās pārliecība, ka vienalga kas notiek - viņi būs stiprāki par to visu un viss beigu beigās būs vienkārši brīnišķīgi! Tā nu - skaistas un oriģinālas beigas. ļoti oriģinālas. Un ļoti skaistas. :love:

Un vispār - man ir skumji, ka PA beidzās. :(

0

11

Paloma написал(а):

Akkk... pat nezinu ar ko sākt... Nu visu laiku jau gaidīju, kas nu būs - pēc komentāriem, ko no jums dzirdēju. Šāviens. Tunelis - ak, nu tas bija fantastiski!! Tik skaisti, tā kleita, tās durvis uz atmiņām - brīnišķīgi! Kad pamodās bez maz vai pašā seriāla sākumā man tāda škrobe uznāca un vnk besis, bezspēcība.. Tik ilgi gaidīju, kad viss nokārtosies, viņi būs brīvi no ļaunajiem un laimīgi, un te - bāc, atpakaļ sākumā, viss no jauna. Likās, ka vnk to vairs nevaru izturēt - cik var mocīt viņus? :D Bet tad parādījās ārsts un sāku smaidīt. Naty monologs, tas, ko rādīja... Viņu skūpsts beigās pludmalē, tas, ka viņa teica, ka tagad ir daudz stiprāka, viss, ko teica.... Mani radās pārliecība, ka vienalga kas notiek - viņi būs stiprāki par to visu un viss beigu beigās būs vienkārši brīnišķīgi! Tā nu - skaistas un oriģinālas beigas. ļoti oriģinālas. Un ļoti skaistas. :love:

Piekrītu!!!!
Es biju pilnīgi šokā, kad sapratu, ka tās ir īstās beigas un viņa šo visu laiku ir gulējusi komā, man likās viņa to visu murgo pamodīsies un atkal būs kopā ar adrianu!!!Bet izrādās, ka viss bija tikai sapnis, protams, oriģināli - viennozīmīgi!!!!!Bet žēl, ka viņai tomēr nebija bērns no adriana it kā īstenībā un ka tas viss, kas notika telenovelē vispār bija sapnis!!
Bet beigas jau skaistas kur viņi abi kopā!!!!!!!

0

12

jā, bet te mums ir vismaz dota cerība, ka viņi būs kopā, ka viss tomēr būs labi.

kā teica allosha - ECDD fināls ir skumjš, jo nav vairs cerības - Izabella nomira, viss. es gan nezinu, vai gluži var piekrist - viņi taču devās tur, kur viņus neviens nespēs šķirt...

0

13

angelina написал(а):

es gan nezinu, vai gluži var piekrist - viņi taču devās tur, kur viņus neviens nespēs šķirt...

tiesi tā.. Jo nebija jau tā, ka viens no viņiem paliktu dzīvs - abi devās uz citu pasauli, kur ir kopā - bez šķēršļiem :)

Par PA... Nu tak būs viņiem tas bērns arī īstenībā - par to nu es esmu simtprocentīgi pārliecināta! :) Nu tā kā jau es no dažiem labiem (khe-kheeem)  biju dzirdējusi ka iet baumas par tamlīdzīgu finālu, nu tad kad tas pienāca arī skaidrs bija, ka tiešām viss bija sapnis. BEt tāpat... nu kaut kā skaisti viņi to visu uzņēma, parādīja, interesanti un jauki ^^

0

14

angelina написал(а):

es gan nezinu, vai gluži var piekrist - viņi taču devās tur, kur viņus neviens nespēs šķirt...

Paloma написал(а):

tiesi tā.. Jo nebija jau tā, ka viens no viņiem paliktu dzīvs - abi devās uz citu pasauli, kur ir kopā - bez šķēršļiem

Tiesa gan!!!Kaut arī man beigas likās skumjas jo Isabella nomira, bet tomār tās bija ļoti skaistas tādā ziņā, ka viņi spēs būt kopā arī pēc nāves!!!!Un kad Isabella aizgāja viņas sejā bija redzams miers, jo beidzot viņa varēs būt ar savu mīļoto un nebūs nekādu problēmu, lai tā nebūtu!!!

PA- skaists fināls un to es atgad saprotu vēl vairāk, ja par šo seriālu padomāju!!!Kad pirmo reizi skatījos pēdējo sēriju man bija žēl, ka viss bija sapnis!!!Bet kad paskatos vēlreiz saprotu, ka viss beigās ir ļoti laimīgi!!!!Pēdējā sērija ir patiesi laba, jo gribas pārskatīties vairākas reizes!!Un tā epizode ar tuneli - perfektāk nevarēja izdomāt!!!
Tagad gaidu kādu nākamo Lorenas  projektu!!!

0

15

Aha - tas tunelis - es vnk esmu tāāāāādā sajūsmā!! Ideāli!!! Un viņa tur tik aaaaaapburoši skaista!! :love: Tā kleita.. aaahhh!!!
Un vispār viss.. tik skaisti.. Tas Naty monologs arī - ar visu video pavadījumu.. Nu fantastika!! Jau vairākas reizes esmu noskatījusies beigas! Nu, sākot kkur no tuneļa. :)

Akkk, un es arī šausmonīgi gaidu jaunu Lores projektu!!! Man pietrūks seriāla ar viņu :( sākšu vēl Ladron de corazones skatīties :D

0

16

Paloma написал(а):

Aha - tas tunelis - es vnk esmu tāāāāādā sajūsmā!! Ideāli!!! Un viņa tur tik aaaaaapburoši skaista!!  Tā kleita.. aaahhh!!!
Un vispār viss.. tik skaisti.. Tas Naty monologs arī - ar visu video pavadījumu.. Nu fantastika!! Jau vairākas reizes esmu noskatījusies beigas! Nu, sākot kkur no tuneļa.

Nespēju nepiekrist!!!!
Vai tu gadījumā nezini kur var ielādēt pecados ajenos sērijas, jo dažas neesmu redezējusi un šajā forumā ir sērijas sākot no kādas 50 bet es neesmu redzējusi dažas agrāk!!!Man bija adrese kur pieejami, bet pazaudēju!!!Vai varēsi palīdzēt šajā jautājumā?

0

17

Uh, piedod, es nevarēšu palīdzēt - jāprasa albalongai vai angelinai - viņas tiek tajos forumos, kur ir linki. Es no viņām dabūju lādēšanai.
A tu cik daudz no PA esi vispār redzējusi??? Nemaz nezināju, ka tu arī skaties! :O

0

18

Paloma написал(а):

A tu cik daudz no PA esi vispār redzējusi??? Nemaz nezināju, ka tu arī skaties!

Kopsummā laikam kādas 50 vai 55!!!!Gribējās visas redzēt!!!Jā es ik pa laikam skatos, kad sanāk laiciņš - tagad būs brīvāks tāpēc varēšu veltīt vairāk laika, lai noskatītos visas, jo jūnijs bija tāds aizņemts, kaut arī mācības jau maijā beidzās!!!!Jo ļoti gribētu redzēt visas!!!!

Paloma написал(а):

Uh, piedod, es nevarēšu palīdzēt - jāprasa albalongai vai angelinai - viņas tiek tajos forumos, kur ir linki. Es no viņām dabūju lādēšanai.
A tu cik daudz no PA esi vispār redzējusi??? Nemaz nezināju, ka tu arī skaties!

Neko darīt!!!!Man jau angelina bija devusi, bet es vairs nevaru to adresi atrast!!!!

0

19

Nju skaidrs. Ak, super, ka gribi visu noskatīties!! ^^ Tik jocīgi tev būs skatities, zinot finālu. :D
Jāgaida, kad angelina atbrauks no laukiem. Vai arī uzraksti albalongai privāto mesidžu, pajautā, domāju ka viņa dabūs tev :)

0

20

Paloma написал(а):

Nju skaidrs. Ak, super, ka gribi visu noskatīties!!  Tik jocīgi tev būs skatities, zinot finālu.

Piekrītu - zinot, ka viss ir tikai sapnis!!!Bet nekas tāpat tas sapnis bija diezgan interesants, tāpēc būs interesanti skatīties - pat ja zinu beigas!!!!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pecados Ajenos (Telemundo) » Spoileris par PA beigām...