TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro: la Espada y la Rosa (ASV-Kolumbija)


Zorro: la Espada y la Rosa (ASV-Kolumbija)

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

ZORRO: LA ESPADA Y LA ROSA (Zorro: zobens un roze)

http://www.lacoctelera.com/myfiles/cristian-tv/0000021161.jpg

Valsts: ASV-Kolumbija
Ražotāji: Telemundo, RTI Colombia, Sony Pictures + Televisa, kura ieguldījusi naudiņu :D

Aktieru sastāvs:

Christian Meier, Marlene Favela, Arturo Peniche, Andrea Lopez, Osvaldo Rios, Ricardo Gonzalez, Cerar Mora, Harry Geithner, Marilyn Patino, Natasha Klauss, Luigi Aycard, Lully Bosa, ...

0

2

Šitais seriāls man arī ļoti patika un ļoti patika Esmeralda&Djego(Zorro), ļoti!!! :love: :love: :love: Man jau vispār Zorro tēma ļoti patīk! :D :love: Bet dievināju šo seriālu toreiz un arī abus galvenos varoņu dievināju!!! :love: :love: :love: Vēl man ļoti patika entrada un vēl joprojām atceros ko Djego teica tur vienā vietā tajā entradā: "Mēs abi mīlam vienu sievieti" un arī tituldziesma man patika!!! :love: :love: :love: :)

Ļoti, ļoti, ļoti kaitināja Montero un Marianhela - Montero kaitināja tas kā viņš izturējās pret Esmeraldu, jo bija kā apsēsts ar viņu un centās izšķirt Esmeraldu&Djego un vēl arī tas, ka viņš ļoti gribēja zināt, kas slēpjas aiz Zorro maskas un tāpēc pat spīdzināja nabaga Esmeraldu (jo viņa tak zināja to), lai no viņas izdabūtu šo patiesību, bet Marianhela ar to, ka arī viņa centas izšķirt Esmeraldu&Djego un visam punktu pielika tas, ka viņa Djego iestāstīja, ka Esmeraldas bērns ir viņas un Djego bērns (ko Marianhela bija nozagusi Esmeraldai un uzdeva par savējo un Djego bērnu), tas vispār bija  :angry: :angry: :angry: :)

Bet visā visumā bija ļoti interesants un foršs seriāls, kurš man ļoti patikās!!! :love: :love: :love: :)

0

3

Manuprāt, sabojāta telenovele.. Man šausmīgi patika sākuma sērijas un beigu sērijas, bet pa vidu viņi riktīgi visu sabojāja ar Esmeraldas nolaupīšanu uz pustelenoveli.

0

4

principā manā izpratnē viņi visu sabojāja jaut kaut kādā laikam astotajā sērijā, kur Esmeralda uzzināja, ka Djego ir Zorro. Tradicionālajā Zorro stāstā viss tas kaifs ir tajā, ka galvenā varone nezina, iemīlas Zorro, bet Djego ciest nevar, jo Djego, lai viņu neatmaskotu, izliekas par diezgan lielu idiotu un gļēvuli. Un ir tas skaistais mīlas trijstūris. Tā nebija un tāpēc telenovele jau no sākuma bija sajāta. Turklāt, vismaz manā izpratnē, un esmu redzējusi vairākas Meiera noveles, ar Favelu viņiem trūka ķīmija, viņa vairāk bija kā draugi un bieži retās mīlas ainas (sevišķi noveles beigās) bija tādas mākslīgas.

0

5

Njā, priekš manis arī šī telenovele nebija tas, ko biju gaidījusi. Un gaidīju ļoti - biju sajūsmā par Zorro tēmu :love: Bet jā, vīlos... :/ Un Favela noteikti nepalīdzēja, nu nepatīk man šī aktrise un laikam nekad nepatiks.
A Marianhela man kāreiz ļoti patikās - joprojām ar baudu atceros viņu. Un aktrise šī ļoti iepatikās :)

0

6

Man arī patika Zorro zobens un roze, noskatījos visu telenoveli, jā tās mīlas ainas starp Esmeraldu un Djēgo bija mākslīgas, taču reizē kaislīgi. Dievinu tēmas par Zorro. Montēro bija kaut kāds sadists, šķita kad viņš pēra Esmeraldu, likās ka tā viņš jūtas labāk, uzmācas viņai arī, nepārtraukti gribēja iznīcināt Zorro. :angry:  :shine:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro: la Espada y la Rosa (ASV-Kolumbija)