TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » The Sisterhood of The Traveling Pants


The Sisterhood of The Traveling Pants

Сообщений 1 страница 20 из 27

1

http://i082.radikal.ru/0807/24/b9957e4d4491.jpg

Amber Tamblyn ...  Tibby

Alexis Bledel ...  Lena

America Ferrera ...  Carmen

Blake Lively ...  Bridget

The movie follows four teenage girls during a summer in which each goes through a crucial life experience. They succeed due to their loyal support of each other, symbolized by a pair of jeans (the "Travelling Pants") that they take turns wearing.

Release Date part 2 :6 August 2008 (USA)

Synopsis

Amber Tamblyn, America Ferrera, Blake Lively and Alexis Bledel reunite onscreen this summer as the lifelong best friends audiences fell in love with four years ago.  

Отредактировано pinocchio (07.07.2008 23:50)

0

2

ou, šī baigi foršā filma. ^^ Grāmata man ar patika tolaik, kad lasīju. ^^

0

3

tā i filma kurai pirmā daļa jau tikta uzfilmēta 2005 gadā
un 2008 gadā iznāks otrā dāļa
un es ja gaidu ootro daļu, filma nav gan ditki nopietna, kaut ir arī savi netik priecīgie notikumi, bet vis ir pavērst varen pozitībā un jauŗāveidā, veidojot, rktoi lielu poitīvumu un jautrību
filmā ir sava burvība, tā ppavisam noteikti nav nopietnā fima, bet tai ir savas nopitnas vietas kas man liekās varen jauki ieviestas filmā, nemainot filmas būtību
un filmair pildīta ar varen jaukām liet'm un varen jauku mūziku

0

4

nemaz nezināju, ka būs otrā daļa - super. Paldies, ka pateici. Grāmati gan otro daļu esmu lasījusi. ^^ Tikai.. neatceros, kas tur bija :D

0

5

Paloma написал(а):

Grāmata man ar patika tolaik, kad lasīju

ak nemaz neiznāju ka tāda grāmata ir arī, bet nu neprasās man lasīt, pēc tam kad esmu noskatījusies filmu un ja būtu gaidījusi kamēr izlasīšu to grāmatu, nenoskatūitos filmu, nu nepiesaista man tādas grāmatas

0

6

Paloma написал(а):

nemaz nezināju, ka būs otrā daļa - super. Paldies, ka pateici. Grāmati gan otro daļu esmu lasījusi.  Tikai.. neatceros, kas tur bija

ak neatceros kur bet esmu pārliecināta ka kautkur to arī ir teiktusi indy tikkai tad vēl filmu nebiju redzējusi, un tas nelikās tik būtiski, bet tagad gribu redzēt, filmu bet zinot kamē līdz latvijai filmas atnāk nebrīnos ka redzēšu tikkai ziemā vai rudenī, kad vasras burvība nelisies tik tuva

0

7

Synopsis
The 2008 sequel to the female buddy film The Sisterhood of the Traveling Pants constitutes an adaptation of Ann Brashares' novel Forever in Blue: The Fourth Summer of the Sisterhood. Like the premier installment, this picture explores the seriocomic events that unfold one summer in the lives of four temporarily estranged friends as an extremely special pair of jeans works its way from one girl to the next. In one subplot, Lena (Alexis Bledel) travels to Providence, RI, and enrolls in a painting course; in another, Bridget (Blake Lively) embarks on an archaeological excavation in Greece; in a third, Carmen (America Ferrera) works on the backstage crew for a Vermont-based theater festival; and in the fourth, Tibby remains in New York and enrolls in summer courses. Sanaa Hamri, best known for her Prince and Mariah Carey music videos, directs; Elizabeth Chandler, who co-scripted the first film, adapts the Brashares book. - Nathan Southern, All Movie Guide

Themes:Looking For Love, Sexual Awakening, Vacation Romances, Women's Friendship, Breakups and Divorces

0

8

neesmu ne redzējusi, ne grāmatu lasījusi. Būs moš torentos kaut kad jāpameklē.

0

9

albalonga написал(а):

Būs moš torentos kaut kad jāpameklē

nu caur torentiem danna viņu arī nolādēja
vakar meklēju mūziku un uzdūros veselai kaudzei filmas torentiem , bet mūziku tā arī nedabīju, būs jāpaskatās vēl

0

10

skatījos tikai pirmo daļu, bet tagad atverot šo sadaļu pamanīju aktrises vārdu - Amerika Ferera  no Betijas Neglītenes :D

0

11

aNgeL написал(а):

skatījos tikai pirmo daļu, bet tagad atverot šo sadaļu pamanīju aktrises vārdu - Amerika Ferera  no Betijas Neglītenes

nu pirmā daļā ir tikkai parādīta, vasaras beigas vajdzeja iznāk otrajai daļai
uin jā aktrise ir no betijas un viena aktrise ir no gossip girl un viena no glimor girl - abi seriāli amerikā diezgan zināmi

0

12

Jau vairākus gadus atpakaļ biju izlasījusi gan 1.,gan 2. grāmatu,šis tas filmā pietrūka,bet tik un tā patika,tagad ir interese,kā otro grāmatu attēlos filmā. :)

0

13

Paloma написал(а):

Grāmati gan otro daļu esmu lasījusi.  Tikai.. neatceros, kas tur bija

es esmu lasīju abas, bet tāpat :D

0

14

Adrianna написал(а):

tagad ir interese,kā otro grāmatu attēlos filmā.

nu otrā daļa ir uzfilmēta, ja nemaldos,...atliek tikai noskatīties

0

15

aNgeL написал(а):

nu otrā daļa ir uzfilmēta, ja nemaldos,...atliek tikai noskatīties

hmmm Dc++ neatradu. =/ jā,nu treileris youtube ir tātad jāmeklē vien. :)

0

16

hmm..nu manā DC++ it kā 2. atradu..man gan sobrīd ar DC nesaprašanās..konkrētāk ar hubiem.. , bet no tiem atlikušajiem kuri akceptē mani šī filma parādījās.

0

17

Es atradu caur wwwisohunt.com filmas torrentu. Tā kā viss kārtībā tagad rakstās,tik cerams,nebūs tā ka atkal kko iesmērēs. :D Dažreiz ir tā,kad atver,tad filma ir speciāli uztaisīta palēninājumā vai arī filmas nosaukums ir īstais,bet īstās filmas vietā pavisam cita filma.. tas šausmīgi iztracina. :D

Par dc++ es parasti ieslēdzu public hubs un saklikšķinu visus pēc kārtas. :)

0

18

Izklausās interesanti! Es aju tikkko uzliku lādēties abas daļas...Gribu noskatīties, kaut vai Blake Lively dēļ...  :D
Un grāmatas neesmu lasījusi. . .A kā viņas saucas un kas ir autors?

0

19

Lisa написал(а):

Un grāmatas neesmu lasījusi. . .A kā viņas saucas un kas ir autors?

Pirmā grāmata saucas "Ceļojošo bikšu māsība", bet otrā "Māsības otrā vasara".

Autore ir Anna Brešeirza.

0

20

Norkys написал(а):

Pirmā grāmata saucas "Ceļojošo bikšu māsība", bet otrā "Māsības otrā vasara".
Autore ir Anna Brešeirza.

Paldies, Norkys  8-) Būs kādu reizi jāpaņem un jāizlasa.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » The Sisterhood of The Traveling Pants