TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » The Sisterhood of The Traveling Pants


The Sisterhood of The Traveling Pants

Сообщений 21 страница 27 из 27

21

Vakar noskatījos 2. daļu. :) Jāsaka,tīri izdevusies vismaz man patika. :)

0

22

grāmatu gan neesmu lasījusi.
bet abas filmas daļas redzētas vairākkārt. kaut kas arkārtīgi pievelk pie šism filmas, laikam jau tiešām tās pašas draudzības maģija un spēks. jo es tomēr teiktu. ka reti, kad dzīvē tādas draudzības noturās.

bet. par otro daļu.
šī daļa, atzīšos, man patika kaut kā īpaši ļoti. tā pa īstam uzrunāja. tāda enerģija, spēks, optimisms pāri visam. un vienmēr draudzīb, kas neizšķīst. + šajā daļā visas varones kaut kur uzrunāja mani dziļi personīgi.
es vienu mirkli te galīgi aptrakusi ar šo filmu biju. jums jāredz!  :flag:

0

23

danna написал(а):

bet. par otro daļu.
šī daļa, atzīšos, man patika kaut kā īpaši ļoti. tā pa īstam uzrunāja. tāda enerģija, spēks, optimisms pāri visam. un vienmēr draudzīb, kas neizšķīst. + šajā daļā visas varones kaut kur uzrunāja mani dziļi personīgi.
es vienu mirkli te galīgi aptrakusi ar šo filmu biju. jums jāredz!

Tieši manas domas,bij vietas arī kur pilnīgi asaras acīs saskrēja. :) 1. daļai ta kā nedaudz kkas pietrūka,bet otrā man liekas bija ļoti tuvu parādīta,kā grāmatā. ^^

0

24

Adrianna написал(а):

1. daļai ta kā nedaudz kkas pietrūka,bet otrā man liekas bija ļoti tuvu parādīta,kā grāmatā.

un tavi komentāri par grāmatām.
atkal esi viens cilvēks, kas tiešām kārdina izlasīt. laikam jau tiešām vajadzētu saņemties.  :glasses:

0

25

danna написал(а):

un tavi komentāri par grāmatām.atkal esi viens cilvēks, kas tiešām kārdina izlasīt. laikam jau tiešām vajadzētu saņemties.

Grāmatas nav biezas,tā kā :D ;) Nē,nu man piemēram parasti ir tā es vispirms izlasu,tad skatos filmu nav vēl gadījies otrādi,bet vismaz Tev būs interesanti visu vēl sīkāk uzzināt. Ja nemaldos,tad Bridžetai vasarā arī bija romāns,tik filmā neparādija.Neatceros,arī,ka viņa būtu devusies arheoloģiskos izrakumos. :D Iespējams,pašai būs jāpārlasa. :)

0

26

šodien noskatijos 1.daļu un patika. Diezgan vienkārša, bet iespējams tiesi tur ir tas skaistums. :)
Domājams, ka rit noskatisos 2. daļu ^^

0

27

Lisa написал(а):

šodien noskatijos 1.daļu un patika. Diezgan vienkārša, bet iespējams tiesi tur ir tas skaistums. 
Domājams, ka rit noskatisos 2. daļu

Man tāda aizdoma,ka 2. tev patiks labāk. :D :) Noskaties gan. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » The Sisterhood of The Traveling Pants