TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Danna Garcia un Sebastian Rulli jaunā Televisas novelē


Danna Garcia un Sebastian Rulli jaunā Televisas novelē

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

Jā, manas dārgās dāmas - diez vai vispār kādreiz sagaidīsim Lola Calamidades un ja sagaidīsim, tad droši vien ar pavisam citiem aktieriem, nekā treilerī. Telemundo upfronti jau kļūst smieklīgi - drīzak palaiž treilerus novelēm, kuras nevis filmēs šogad, bet tik nākamgad.

Bet šobrīd ir tā - Televisa un Telemundo cieši sadarbojas un mainās ar aktieriem. Danna Garcia tiek aizmainīta uz Televisu un filmēsies kopā ar Sebastianu Rulli Televisas telenovelē  ‘Un Gancho al Corazón’, kas ir Argentīnas "Sos Mi Vida" rīmeiks. Tā. lūk. Un ņemot vērā, ka es nepanesu Sebastianu - diez vai skatīsos. Producente projektam ir Angelli Nesma. Sebastians pats personīgi intervijā apstiprināja, ka viņa partnere ir Danna un ka viņa varoni sauks Mauricio.

0

2

ak teikšu tikkai vienu
danna ir jauka bet man tracināt tracina pārfilmējumi

0

3

Info spāņu valodā
Festeja Sebastián Rulli 33 años con estelar en "Gancho al corazón"
Por: Notimex | Espectáculos
Lunes 7 de Julio de 2008 | Hora de publicación: 10:06
El actor argentino Sebastián Rulli festejó su cumpleaños 33 con la noticia de que será el protagonista de "Gancho al corazón", telenovela que producirá Angelli Nesma y entrará al aire en lugar de "Las tontas no van al cielo".

"A finales de julio inicio las grabaciones del melodrama y el 15 de agosto terminaré la temporada de 'PD. Tu gato ha muerto', pues no podría compaginar ambas cosas", comentó Rulli, quien reveló que en la historia compartirá créditos estelares con la colombiana Danna García.

Precisó que en la versión mexicana del éxito argentino "Sos mi vida", interpretará a "Mauricio". Será este lunes cuando arranque en Televisa las lecturas del libreto, así como las pruebas de diseño de imagen y vestuario.

En el teatro Libanés, al finalizar la función del domingo de la puesta en escena "PD. Tu gato ha muerto", Sebastián Rulli fue agasajado por la producción y elenco que le cantó las mañanitas y le regaló un pastel que se convidó al público presente.

"Para mí es motivo de orgullo celebrar mis 33 años sobre un escenario y tener la oportunidad de compartir con mi familia, con mis suegros, mi hija, Cecilia, grandes amigos y un elenco de grandes talentosos", comentó.

Ante la solicitud de la clásica mordida al pastel, lo hizo, pero en un descuido de todos por lo que nadie tuvo la oportunidad de empujarlo.

Al hacer un recuento de su vida, el también modelo comentó que se siente satisfecho con lo hasta ahora logrado. "Estoy enamorado, vivo felizmente casado y hay muchas cosas importantes que me han sucedido de cinco años a la fecha".

Confesó que su esposa, la conductora Cecilia Galeano, le regaló un reloj de pulso, mientras que amistades le obsequiaron artículos de motocicleta, chanclas y playeras.

Expresó que su máximo deseo en este momento de su vida es que él y sus seres queridos evolucionen a diario con buena salud y que siga creciendo la familia.

En ese tenor manifestó su deseo por convertirse en padre de manera natural, pues aunque considera a Valentina, hija de Galeano como propia, anhela un bebé de ambos.

Sebastián Rulli concluyó el festejo de su onomástico en su hogar junto a sus suegros, quienes este lunes viajan de regreso a su natal Argentina.

0

4

Ja godīgi tad man pārfilmējumi jau patiesi sāk apnikt, jo vairs faktiski netiek izdomāti seriāli ar oriģinālu scenāriju!!!!!
Žēl, ka Lolu nemaz tik drīz nesanāks sagaidīt, bet gribētos redzēt gan.
Sebastians man nepatīk un visdrīzāk šī iemesla dēļ arī neskatīšos, bet danna man gan liekas diezgan laba aktrise un ļoti iepatikās la traicion, bet zinu, ka tikai tāpēc, ka man patīk viens no galvenajiem varoņiem neskatīšos, jo otra dēļ nebūs interesanti!!!

0

5

nu vienkārši oriģinālie pārāk bieži izgāžas, bet pārfilmējumi - ja sižets labs, tad cilvēki gatavi skatīties. Daudz tādu piemēru. Man piemēram patīk pārfilmējumi pēc gadiem - vecām novelēm, kad stāstus piemēro mūsdienām. Bet nu tas, ka daudzas valsis gandrīz vienlaicīgi filmē līdzīgus stāstus vai arī tikai ar viena gada pārtraukumu nu ir biki murgaini. Bet nu doma tāda - Maksikāņi ta neskatās Argentīnas noveles. Arī ASV neviens tās neskatās, tā, ka te nu būs tas pats stāsts Mekskikāņu un ASV auditorijai. Ja nebūtu tur Rulli, tad noteiksi skatītos - nu nepanesu to džeku, sorry.

0

6

ak man jau pirms kāda laika apnika ši pārfilmējumi
- nu daudzi laikam neatver acis interneta pasaulei
- neiznu nevaru ciest tādus pārfilmējumus, labi ārētu pieņemt ja kāda laba telenovela bijusi pie 20 gadiem un to grib pārfilmēt pielāgoojot mūsdienu iskatu un pārējo, jo tik vecu es noteikti neskatītos, iet caur kaulim dažas deteļas
bet nu sos mi vida tak nav tik vecs, tkoti tracina k, a pat tādu grasās pārfilmēt

0

7

albalonga написал(а):

diez vai vispār kādreiz sagaidīsim Lola Calamidades un ja sagaidīsim, tad droši vien ar pavisam citiem aktieriem, nekā treilerī.

:'(

0

8

albalonga написал(а):

Man piemēram patīk pārfilmējumi pēc gadiem - vecām novelēm, kad stāstus piemēro mūsdienām. Bet nu tas, ka daudzas valsis gandrīz vienlaicīgi filmē līdzīgus stāstus vai arī tikai ar viena gada pārtraukumu nu ir biki murgaini.

piekrītu!
Sebastjans un Danna? par tādu savienojumu vispār nebiju aizdomājusies un iedomājusies.. nu es aŗī nedomāju ka skatīšos.. man dikti to Lolu gribējās.. eh

0

9

:D Es jau noskatījos vairāk nekā 200 "Mežonīga enģeļa" sēriju. Kopā ir 270. :) Domāju, ka tas vietā skatīšos Sos mi Vida... :D :D :D Tā kā man Danna ļoooti patīk, Sebastians arī :love: , scenārijs arī ir superīgs, es laikam skatītos... :) Tomēr, man liekas, ka šī loma nepiestāv Dannai (protams, es laikam maldos, režisori zin labāk, turklāt Danna ir lieliska aktrise, varēs nospēlēt jebkuru lomu), jo viņa ir maigāka, bet galvena varone, cik sapratu no lasīta nav tāda. :)

0

10

rubi написал(а):

režisori zin labāk, turklāt Danna ir lieliska aktrise, varēs nospēlēt jebkuru lomu), jo viņa ir maigāka, bet galvena varone, cik sapratu no lasīta nav tāda.

nu tas jā danna ir varen harmoniska ar maigu pieskaārienu būnte, ne jau velti , bija salikta ar huanu kopā
bet nu kā jau teici danna ir dikti laba aktrise, un ja viņu tā koši saģērbtu un ar viņas matiem kas tik nav iespējams, esmu pārliecināta ka danna būtu dikti labi, un katrā ziņā tas būtu kas savādāks dannas karjerā

0

11

pinocchio написал(а):

katrā ziņā tas būtu kas savādāks dannas karjerā

Tas man patīk, jo domāju, ka Dannai, lai noturētu savu popularitāti janomaina imidžu. Gaby Espino spēlē dažāda tipa sievietes, tas viņu padara ļoti populāru, visiem mīļoto. :) Ja ne Natālija Oreiro, tad laikam skatītos šo telenoveli. ;) Tomēr Nati piestāv tādas lomas vairāk, patīk man viņa ļoti kopā ar Fakundo Arana. :)

0

12

rubi написал(а):

Tas man patīk, jo domāju, ka Dannai, lai noturētu savu popularitāti janomaina imidžu. Gaby Espino spēlē dažāda tipa sievietes, tas viņu padara ļoti populāru, visiem mīļoto.  Ja ne Natālija Oreiro, tad laikam skatītos šo telenoveli.  Tomēr Nati piestāv tādas lomas vairāk, patīk man viņa ļoti kopā ar Fakundo Arana.

nu natālija orero - ir dikti dzīvelīga pēc dabas gan pati aktrise gan viņas tēlojums staro
nu par gabiju nemāku spriest esmu redzējusi tikkai vienu viņas atveidotu tēlu
bet nu katrā ziņā danna itkā jau ir zināmā varbūt tas nav tas skaļasi burbulis , bet nu viņai ir dikti daudz fanu, visas reklāmas un pasion de gavilanes kā apārdotākā telenovela pasaulē, un vēl citas veiksmīgas telenovelas
ak bet nu grūti spriest, katrā ziņā es domāju ka viņai šis tēls varētu pietāēt, kaut lolu būtu daudz tīkamāk ja viņa tēlotu un ja vēl pati danna izteukusi ka tā ir viena no lomām ko viņa vēlētos tēlot, neiznu man liekas būtu avren jauki no telemundo puses ja viņi to atļautu dannai darīt, un teikšu atklāti grūti iedomāties citu aktrisi lolas vietā, un neredzu iemslu sos mi vida pārfilmēt, vēl tagad telenovela liekas dikti laba

0

13

Man arī nepatīk, ka tagad ir ļooooti daudz rimeiku. :( Viena lieta, ja telenovele bija veca (Cuando Seas Mia 2. versija bija vietā, kā arī Rūbija), bet cita lieta, ja oriģināls bija iznācis nesen - Pura Sangre. :( Danna kā Lola man iepatikās promo, turklāt ar Krisu. :) Tomēr Sebastians man arī patīk. ;) Ceru, ka šī loma arī piestavēs Dannai. :)

0

14

rubi написал(а):

(Cuando Seas Mia 2. versija bija vietā, kā arī Rūbija)

nu varbūt csm ērsija bija vietā bet nu man galīgi nepatika tas pārfilmējums, tik trakoti līdzīgi

rubi написал(а):

bet cita lieta, ja oriģināls bija iznācis nesen - Pura Sangre.

nu jā es tikkai nošausminājos par to pārmērīgo ātrumu kādu steidzās pura sangre rīmeiku veidot, bet nu neizxnu kādi tur var būt reitinigi, jo ps orģināls gan bija dikti gaumīgs un labs bet nu tik drīz, grūti uzfilmēt ko sprākstošu ar blīkški

rubi написал(а):

Danna kā Lola man iepatikās promo, turklāt ar Krisu.  Tomēr Sebastians man arī patīk.  Ceru, ka šī loma arī piestavēs Dannai.

nu es teiktu tā ka es zinu ka es noteikti šo telenoveli neskatīšos, nu patrezi tā liekas kaut dannas dēl akutkkādas vietas un bildes promtams skatītos  bet nu sos mi vida orģinālu ir gribējies redzēt ar tiem aktieriem, neiznu, piesaista, bet nu tad jau redzēs,
bet manuprāt būtu varen jauki ja danna varētu izpildīt abaus, tagad la traicon jau beidzies varētu uzfilmēt šos sos mi vida versiju lai par''adītu savu dažādību un izklīdētu pēdējās telemundo šaubas ka viņa lolu nevarētu notēlot, un tad viņa varētu ķerties pie lolas, kas manuprāt ar dannu un kristianu likeas trkoti labs, nu katrā ziņātelemundo varētu panākt ko, vismaz man tā liekas

0

15

albalonga написал(а):

Jā, manas dārgās dāmas - diez vai vispār kādreiz sagaidīsim Lola Calamidades un ja sagaidīsim, tad droši vien ar pavisam citiem aktieriem, nekā treilerī.

auč. tik ļoti iepatikās scenārijas, aktieri un Danna tur jauno treilera vien.
bet ko tur - ne mana vara.

bet. atzīšos, ka man uznāk tādas bailītes - kā Dannai veiksies. sāksim jau ar to, ka vi;na nekad tāda veida lomas nav sp''elējusis - vairāk vai mazāk tādas rauduligās Džulejetas. tagad pavisam citā vidē, ar citiem aktieriem un komandu jāveido viani ir pilnīgi jauns imidžs un tēlošanas veids.
man gan gribas domāt, ka viņai tas lieliski8 izdotos. ka tik jaunā publika viņu pieņemtu.

hei. bet kad paredzēts filmēt un rādīt?

0

16

paredzēts sākt rādīt jau augusta beigās pēc Las Tontas no Van al Cielo beigām. Filmēt cik sapratu jau sāka ar šodienu. Tas datums šķiet paredzēts bija uz 25.augustu.

0

17

albalonga написал(а):

paredzēts sākt rādīt jau augusta beigās pēc Las Tontas no Van al Cielo beigām. Filmēt cik sapratu jau sāka ar šodienu. Tas datums šķiet paredzēts bija uz 25.augustu.

ehhh.
nu man negribās. lai ir vēl viena Dannas telenovele, ko neredzu.
bet man jau rudenī gaida 2 seriāli, ko skatītiesw un nezinu, vai vairāk varu pavilkt.
bet Dannas dēļ nu vajadzētrju gan.

nu kaut lai laiku rodu? aizdosiet kāds?

0

18

ak , piedod, bet pēc ši pēdējā teikuma, man sanāca smiekli, nu t'nedaudz tikai, itkā.
ak tu tak zini ka tu vari ņemt, nu nekaunies, nekaunies, man istabās tur labajaā puses stūŗītī tas lielais krāsainais mais ar dzelteno lentīti, tikaki neizlaid manā sitabā citādāk man būs pārād daudz brīva laika, iedomājies tik visu vēl paspēšu visu vēl izdarīt, ak mana tā patīk visu nepaspēt un likt cilvēkiem vilties

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Danna Garcia un Sebastian Rulli jaunā Televisas novelē