TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Aracely Arambula un Luis Migels gaida otro bērniņu


Aracely Arambula un Luis Migels gaida otro bērniņu

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

El cantante Luis Miguel y la actriz Aracely Arámbula serán padres por segunda ocasión, informó con exclusividad la revista ¡Hola! México en su nueva edición.

Los artistas regresaron a la portada de esa publicación para anunciar con bombo y platillo que esperan un nuevo heredero.

Luismi y Aracely comparten la portada de Hola con su hijo Miguel que acaba de cumplir un año y medio de edad.
http://multimedia.hola.com/revista//hola-mexico/portada-revista-hola-mexico-86-325.jpg
Cik lasīju viņi jau bija pašķīrušies, jo Araselijai bija apnikuši luisa izgājieni, bet atkal sagāja kopā!!!
Bet ļoti liels prieks par to, ka vē kāda aktrise gaida bēbi!!!!!

0

2

vovo, nu tak šķīrās jau. Un baumas visur bija pilns, ka Luisam Migelam pa labi un pa kreisi visadas mīļākās. Un Chule visu laiku gatavojās telenovelēs atgriezties un jau piekrita filmēties Fuego en la Sangre un tad pēkšņi pazuda. Un kad atkal parādījās, tad paziņoja, ka tomēr nefilmēsies. Nu ko - laikam  Luiss Migels atkal savaldzināja Chuli. Es tāvu vīrieti sev blakus nespētu izturēt - pirmkārt - man nepatīk viņa izskats. Otrkārt viņš ir izteikts machists, privātīpasniecisks, egoistisks, diskriminē sievietes pa labi un pa kreisi. Viņam jaunais albums iznāca un viņš pateica, ka piekritīs intervijai ar Telemundo Al Rojo Vivo, bet tikai tad, ja viņu neintervēs Maria Celeste - viņa manuprāt ir labākā izklaides žurnāliste Latino pasaule. Un viņa visai konkrēti mēdz uzdot neērtus un nepatīkamus jautājumus. Vispār viņš ir reāls kretīns Luiss Migels. Un es laikam nekad nesapratīšu, kāpēc Araceli ir kopā ar viņu. Es jau tā biju cerējusi, ka viņi izšķirsies un Araceli atgriezīsies TV.

0

3

albalonga написал(а):

vovo, nu tak šķīrās jau. Un baumas visur bija pilns, ka Luisam Migelam pa labi un pa kreisi visadas mīļākās. Un Chule visu laiku gatavojās telenovelēs atgriezties un jau piekrita filmēties Fuego en la Sangre un tad pēkšņi pazuda. Un kad atkal parādījās, tad paziņoja, ka tomēr nefilmēsies. Nu ko - laikam  Luiss Migels atkal savaldzināja Chuli. Es tāvu vīrieti sev blakus nespētu izturēt - pirmkārt - man nepatīk viņa izskats. Otrkārt viņš ir izteikts machists, privātīpasniecisks, egoistisks, diskriminē sievietes pa labi un pa kreisi. Viņam jaunais albums iznāca un viņš pateica, ka piekritīs intervijai ar Telemundo Al Rojo Vivo, bet tikai tad, ja viņu neintervēs Maria Celeste - viņa manuprāt ir labākā izklaides žurnāliste Latino pasaule. Un viņa visai konkrēti mēdz uzdot neērtus un nepatīkamus jautājumus. Vispār viņš ir reāls kretīns Luiss Migels. Un es laikam nekad nesapratīšu, kāpēc Araceli ir kopā ar viņu. Es jau tā biju cerējusi, ka viņi izšķirsies un Araceli atgriezīsies TV.

Piekrītu!!!!Es arī dzirdēju, ka tieši Luisa dēļ Araselija neatgriežas telenovelēs un ka viņš viņu krāpj, un ir īsts kretīns!!!Bet, ko, lai saka iespējams, ka Araselija viņu ļoti mīl un tāpēc piecieš un piedod viņam visu..
Bet man ļoti gribētos, lai viņa atgriežas telenovelēs un tagad pat ja viņš neiebilstu, lai viņa filmētos viņa nefilmēsies, jo ir stāvoklī.

0

4

albalonga написал(а):

Un es laikam nekad nesapratīšu, kāpēc Araceli ir kopā ar viņu.

tāda ir tā mīlestība...ko lai dara, ka tā visu izgroza pēc sava prāta :D
bet priecājos,ka Aracely atkal stāvoklī :)

0

5

Ahh, ku forši! :love::love::love:

0

6

Man Araseli Arambula ļoti patīk kopš Abrazame muy Fuerte laikiem, (ja godīgi, tad 1. reizi viņu ieraudzīju telenovelē ar Veroniku Kastro un Huanu Soleru - elle mazā pilsētā, tomēr tad vēl nezināju kā viņu sauc, interneta, informācijas man nebija :( ) :) Tāpēc ļoti žēl, ja viņa nav īpaši laimīga ar Luisu. :(
Man ar Luisu Migelu ir labas asociācijas pateicoties telenovelei Guerra de Mujeres. :D Nekad neaizmirsīšu, kā Bridžita noskūpstījs reklāmu ar Luisu Migelu, un to redzēja "ķīniete". :D Arī patīka viņas apsēstība ar šo dziedātāju. :D Tomēr tā par Luisu Migelu gandrīz neko nezinu. :)
Vai Araseli un Luiss Migels ir precējušies? ;) Kaut kā neatceros nekādu informāciju par viņu laulību.

0

7

rubi написал(а):

Vai Araseli un Luiss Migels ir precējušies?

Cik zinu laikam ir precējušies!!!Par kāzām plašākai sabiedrībai nebija nekas pārāk ziņots, jo informācijas netā par to gandrīz vai nav!!!
Bet visur kur rakstīts  par viņiem tiek minēts, ka Luis Migels ir Aracely vīrs

rubi написал(а):

Man Araseli Arambula ļoti patīk kopš Abrazame muy Fuerte laikiem, (ja godīgi, tad 1. reizi viņu ieraudzīju telenovelē ar Veroniku Kastro un Huanu Soleru - elle mazā pilsētā, tomēr tad vēl nezināju kā viņu sauc, interneta, informācijas man nebija

Man viņa arī iepatikās ļoti abrazame muy fuerte, manuprāt, viņas labāka loma!!!
Kad gāja Elle mazpilsētā nemaz nevarēju iedomāties, ka tā jaunā aktrisīte kas tēloja Veroniku Kastro jaunībā bija Aracely, man tur arī Aracely patika!!!Par to, ka tā bija viņa uzzināju tikai pirs kādiem 5 gadiem laikam vai vēl vēlāk!!!

rubi написал(а):

Tāpēc ļoti žēl, ja viņa nav īpaši laimīga ar Luisu.

Es domāju, ka labāk viņai vajadzēja ar viņu izšķirties, bet ko lai saka!!Mīlestībai neko nepadarīsi!!

rubi написал(а):

Man ar Luisu Migelu ir labas asociācijas pateicoties telenovelei Guerra de Mujeres. :D Nekad neaizmirsīšu, kā Bridžita noskūpstījs reklāmu ar Luisu Migelu, un to redzēja "ķīniete". :D Arī patīka viņas apsēstība ar šo dziedātāju. :D Tomēr tā par Luisu Migelu gandrīz neko nezinu. :)

Neesmu redzējusi, bet varu iedomāties, ka tas bija idiezgan interesanti :)

0

8

Baumo, ka pirms dažiem gadiem Luis Migels un Araceli noslēguši līgumu, ka Ara dzemdēs Luismi 3 bērnus. Ja tā, tad viņa saņemšot katru mēnesi 50000 dolāru par katru bērnu. Nu interesanti. Nu par to naudu neticu - nedomāju, ka Luismi to spētu pavilkt. Bet nu par kontraktu - pazīstot Luis Migelu - viss var būt. Viņš ir macho un kretīns, bet grib, lai viņa bērni ir skaisti un uzskata, ka viņa un Aras berniem jābūt skaistiem. Nu vispār sviests tas viss.

0

9

http://www.telenovely.net/tehotneherecky/8arambula31.jpg

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Aracely Arambula un Luis Migels gaida otro bērniņu