TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas citāts » 28. nedēļas 2008 citāts ir...


28. nedēļas 2008 citāts ir...

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Gabijas Espino paziņojums presei pēc dzemdībam. Viņa apliecina, ka abas ar meitu ir pie labas veselības. Situācija ir tāda, ka Oriana piedzima priekšlaicīgi - dzemdības bija paredzētas pēc 2-3 nedēļām, bet Gabijai sākās stipras kontrakcijas un viņu nogādāja slimnīcā. Nācās veikt ķeizargriezienu. Kopā ar Gabiju bija viņas un kristobala ģimenes, bet pats Kristobals diemžel bija Kolumbija, kur filmējās reklāmā, tā, ka nesanāca tā, kā viņi bija gribējuši, ka Kristobals visu laiku ir blakus. Bet ni viņš ar pirmo lidmašīnu lidoja uz Venecuēlu.

"Estoy viviendo una de las mejores etapas de mi vida, ser madre es un sentimiento que no se puede describir con palabras. Quiero a través de este comunicado expresar mi más profundo agradecimiento a todo el público que durante estos meses de embarazo solo han tenido muestras de cariño y de amor para conmigo, mi esposo y mi pequena hija. Los dos estamos en perfecto estado de salud, esperamos regresar a casa en los próximos días.
Ser madre es una bendición que quiero compartir con todos ustedes", declaró Gaby Espino desde Venezuela

0

2

Ak, cik mīļi Gabija patiekusi, var saprast, ka viņa ir ļoti laimīga!!!!!
Apsveicu jauno ģimeni
Man tāds prieks par viņiem ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas citāts » 28. nedēļas 2008 citāts ir...