TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Mums ir 500 dalībnieku....


Mums ir 500 dalībnieku....

Сообщений 1 страница 20 из 26

1

Vismaz tāda ir statistika. Es tikai velētos, lai ir vairāk aktīvu dalībnieku. Bet jebkurā gadījumā esmu tik ļoti pateicīga forumam par tik daudziem jaueniem draugiem. Paldies jums un mīlu jūs visus.... :love:

0

2

aaaaaaa, jānosvin!!! :D

bet tiešām, aktīvo dalībnieku nav īpaši daudz :/

0

3

oho... ja saskaitītu cik ir aktīvo, tad patiesībā procents būtu baigi mazs :O  bet nu tik un tā - šis skaitlis ir fantastisks!!!

Aha, jānosvin, tikai kad? :D 7dien? :D

0

4

manis svētdien nebūs, tā ka - es pirmā teicu, ka jānosvin, tas nozīmē, bez manis nedrīkst :P kad atgriezīšos, svinēsim atkal visu, kas sakrājies.

0

5

āā, pareizi... Em, nu tad svinēšana ievilksies vismaz līdz 31.jūlijam :D Jo kad tu atbrauksi, es lidoju prom uz ingliš lend. :P tad nu TIEŠĀM daudz kas būs sakrājies :D

0

6

oj, bet tad ir vēl viena problēma :D jo 30. es braucu uz Vāciju, atpakaļ būšu 7. augustā.  :flirt:

0

7

hahaha... Šausmas ar jums. Un ko es te viena Rīgā un viena forumā darīšu, a????? :'(

0

8

a mēs jau tā uz maiņām :D

0

9

:rofl:

Oj, nu man bez jums būs garlaicīgi, forumā nebūs nekādas dzīvības gandrīz - moš tad vairāk spēšu ko uzrakstīt - gribu pabeigt GD, lai gan darbs vēl nav pusēs. Un vēl tā viena neparedzētā sižeta līnija. Ah....

Labi, eju matus mazgāt un gulēt. Rīt smagā pirmdiena darbā un vēl ātrāk no darba bizošu prom uz kino ar pinocchio.

0

10

Aha, viena no mums tev vislaik forumā būs :D nu ceru ka pēc 7.augusta kkas sanāks :D euuu, bet nēēē :( tas ir šausmīgi tālu!! :'(

0

11

ai, alby, bet tu taču tāpat neko daudz forumā vairs nerunā...

0

12

angelina написал(а):

ai, alby, bet tu taču tāpat neko daudz forumā vairs nerunā...

Kā nerunāju? Vai tad? Nu katru dienu esu un ko ierakstu man šķiet....

Labi, eju čučēt - līdz rītam.

0

13

njā, bet tajos pašos ar sevi runā...

okiz... ya no me insisto...

0

14

angelina написал(а):

njā, bet tajos pašos ar sevi runā...

Tas tāpēc, ka neviens ar mani nerunā..... :dontcare:  :'(

0

15

angy neviens nevar izdarīt pa prātām ;) vismaz no mums točna šķiet ka nē ;)

0

16

albalonga написал(а):

Tas tāpēc, ka neviens ar mani nerunā.....

a vot es runātu, bet nu kkā nesanāk

Paloma написал(а):

angy neviens nevar izdarīt pa prātām  vismaz no mums točna šķiet ka nē

man gan liekas, ka tev nevar. vienmēr kāds cits kaut kur ir vainīgs - nu lūdzu, lai  jau es būtu, nav jau žēl, tāpat pēdējā diena man te.

0

17

Nja... 500... Kāds solījās izdzēst neaktīvos dalībniekus. :D Tas, starp citu, pat noteikumos bij rakstīts. :D

0

18

Ragana написал(а):

Nja... 500... Kāds solījās izdzēst neaktīvos dalībniekus.  Tas, starp citu, pat noteikumos bij rakstīts.

aga. ir noteikumos un solījos, bet.... albalongai žēl bojāt statistiku un vispār slinkums ar....

angelina написал(а):

man gan liekas, ka tev nevar. vienmēr kāds cits kaut kur ir vainīgs - nu lūdzu, lai  jau es būtu, nav jau žēl, tāpat pēdējā diena man te.

ev, kas ar jums abām tur notiek - kaut kādi strīdi skypā par kuriem es neko nezinu, a??????? tūlīt pat lai mieru abas salīgtu, spītnieces!http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/4c7899acd8519c363837bbfc129f9d4c.gif

0

19

albalonga написал(а):

albalongai žēl bojāt statistiku un vispār slinkums ar....

Nūūūū... Statistika diemžēl neatspoguļo reālo situāciju.  :nope:

0

20

Ragana написал(а):

Nūūūū... Statistika diemžēl neatspoguļo reālo situāciju.

nu tad ko - dzēšam ārā? Ko citi saka????

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Mums ir 500 dalībnieku....