TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mańana es para siempre (Televisa) » MAÑANA ES PARA SIEMPRE(Mexico, 2008)


MAÑANA ES PARA SIEMPRE(Mexico, 2008)

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

MAÑANA ES PARA SIEMPRE

Kolumbiešu "Pura Sangre" rīmeiks.

Gads: 2008
Valsts: Meksika
Ražotājs: Televisa
Filmēšanas sākums: 23.08.2008

Aktieru sastāvs:

Silvia Navarro, Fernando Colunga, Lucero, Sergio Sender, Sergio Mayer...

0

2

Pēdējie jaunumi.

Mišela Vīta atveidos kādu lomu šajā novelē.

Silvijas varoni sauks Fernanda, bet Lucero varoni - Barbara.

Lucero ievada titros būs pirmā, pēc tam Fernando un Silvija...

0

3

O, smuks nosaukums! :)
Un man patīk Silvijas varones vārds :) labi, ka nav otrādi. :D
Lucero pirmā??? :O ai, idioti... :D pirmajiem jābūt galvenajiem varoņiem, lai tur vai kas... muļķi :P
Mišela Vīta.... tā, kas bija "Pamātē" - Viviana laikam??? Awww

0

4

:) Jau nevaru sagaidīt. :) Alby, vai jau ir zināms, kas dziedās galveno dziesmu telenovelei? Vai Lucero? ;) Prieks atkal redzēt Silviju, turklāt ar Kolungu. :) Tomēr savādi pēc Alboradas redzēt Lucero un Kolungu, bet ne kā galveno pāri. :D Domāju, ka telenovele būs interesanta. :)

0

5

Par to, kurš dziedās dziesmu - nezinu. Bet izskatās, ka noveli galu gala sauks Ambiciones De Poder...

0

6

nu nosaukums jau ir skaits, bet nu tikko tak tikaki zufilmēja pura sangre, nu nevpatīk jau ši telneovela

0

7

paskatiijos youtube vienu seeriju, man patika, es skatiishos....greeks buutu neskatiities, tur tacju Kolunga  :love:  :love:  :love:  :D

+1

8

Marlena Favela написал(а):

....greeks buutu neskatiities, tur tacju Kolunga

lieliski vārdi :D :D :D
jāa.. es ar skatīšos Mananu , bet kaut kad vēlāk. uzreiz tik daudz Kolungas nevajag,,,vēlāk nebūs :D

0

9

Aha, vispirms Pasion, tad AR jāpabeidz un tad Manana. :D Bet noteikti skatīšos!!! Varbūt pat pa LV būs.. nu, jābūt, LV kanāli Kolungu kkā nelaiž garām :D

0

10

aNgeL написал(а):

uzreiz tik daudz Kolungas nevajag,,,vēlāk nebūs :D

aha es ar taapat domaaju, vispirms noskatiishos Pasion un tad kjershos pie Mananas...tagad uzreizz nepietiks laika abus skatiities....varbuut tieshi uz to briidi jau pa tv raadiis, bet ja arii pa tv neraadiis tikuntaa obligaati skatiishos  :love:   :yep:  :yep:

0

11

ak, Marlena, es nespeju skatīties uz tavu parasktu! Vnk nāvējoši! :D Aaaakkk :love:

+1

12

Paloma написал(а):

ak, Marlena, es nespeju skatīties uz tavu parasktu! Vnk nāvējoši! :D Aaaakkk :love:

ouu paldies  :blush:  :blush:  :blush:
tavs man arii starpcitu patiik..Kolunga tas skatiens ir vnk apburosh...un smaids  :D   :love:  :cool:  :yep: :love:

Отредактировано Marlena Favela (26.11.2008 13:53)

0

13

apmaiņa ar sajūsmām par paraxtiem? :D :D :D drīkst es ar???  man diikti arī patīk jūsu abu paraxti .. nu tā ir pavisam vienkārša logika.. Kolunga!!!!!!  :love:

+1

14

aNgeL написал(а):

nu tā ir pavisam vienkārša logika.. Kolunga!!!!!!  :love:

deelj shii pasha iemesla arii tavs paraksts man ljoti patiik   :D :love:  :love:  :love:  :D

aaa pavisam aizmirsu arii Susijas deelj  :love:  :D

Отредактировано Marlena Favela (26.11.2008 18:24)

0

15

Marlena Favela написал(а):

deelj shii pasha iemesla arii tavs paraksts man ljoti patiik         
aaa pavisam aizmirsu arii Susijas deelj

Paaldies :) mans paraksts jūtas apmierināts :D

0

16

aNgeL - no manis arī vēl viena sajūsma par tavējo parakstu! Manuels vnk aaaaaaapburošs, tik smaidīg,s tāds mīļums!!! :love:  Un šie Pasion momenti! :love:

Nu ko - visu paraksti apmierinājuši savu lepnumu? :D

0

17

Atradu dažus MEPS fanartus, negribēju taisīt jaunu tēmu, tapēc lieku te.. ^^

http://i232.photobucket.com/albums/ee236/shadowma1771/Album_001/besomepsbp8.gif

http://i232.photobucket.com/albums/ee236/shadowma1771/Album_001/encabezado_foro_entrevistas1.jpg

http://i232.photobucket.com/albums/ee236/shadowma1771/Album_001/helencopiatt6.jpg

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mańana es para siempre (Televisa) » MAÑANA ES PARA SIEMPRE(Mexico, 2008)