TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Tumšais Bruņinieks: triloģija/The Dark Knight: trilogy


Tumšais Bruņinieks: triloģija/The Dark Knight: trilogy

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

[реклама вместо картинки]

Uzveicis savu pretinieku Džonatanu Kreinu ar iesauku “Biedēklis”un sekojot notikumiem, kuri aizsākās iepriekšējā filmā, Betmens un leitenants Gordons turpina savu sadarbību kārtības uzturēšanā Gotemā. Par viņu sabiedroto noziedzības apkarošanā kļūst jaunais pilsētas prokurors Hārvijs Dents, bet par lielāko problēmu – no cietuma izbēgušais psihiski nelīdzsvarotais ļaundaris ar savdabīgu humora izjūtu Džeks Napjē ar iesauku Džokers. Pasludinājis Betmenu par savu negantāko ienaidnieku, Džokers uzsāk metodiski iznīcināt visus Betmenam tuvākos cilvēkus. Apbruņojies ar jaunākajiem tehnoloģijas sasniegumiem, Tumšais bruņinieks uzsāk cīņu pret Džokeri.

Lomās: Christian Bale, Michael Caine, Heath Ledger, Aaron Eckhart, Maggie Gylenhaal, Gary Oldman, Morgan Freeman, Eric Roberts, Cillian Murphy

Režisors: Christopher Nolan

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Pirmizrāde:    25.07.2008

Noteikti gribu redzēt šo filmu - Kristians Beils un Hīts Ledžers - tas jau ir viens liels iemesls, lai noskatītos šo filmu. Atsauksmes esmu lasīju ļoti labas, cilvēki ir sajūsmā par Hīta Ledžera Džokeri un par pašu filmu.

0

2

nu ir tā, ka šita filma noteikti paņems kuchu rekordus kā visvairāk nopelnījusī pirmajā nedēļas nogale, pirmaja nedēļa un ļoti iespejams ka vispār visvairāk nopelnījusī. Un vismaz puse no apmeklētajiem aizies uz filmu Hīta ledžera dēļ - es tajā skaitā. Es personīgi raudāju šogad janvārī, kad uzzināju par viņa traģisko un ļoti, ļoti priekslaicīgo nāvi. Un tas, ka Maikls Keins filmas pirmizrādes intervijā un vēl kucha ar kinoindustriju saistīti cilvēki paziņo, ka Hīts Ledžera savu pēdējo (pēdējā loma, kurā viņš uzspejis nofilmēties visās vajadzīgaja ainās) - Jokera lomu - notēlojis tik fantastiski, ka tas ir izteiksmīgakais ļaundara tēls kinovēsturē un ka Hītam jātiek vismaz pie pēcnāves nominācijas Oskaram, bet liela daļa vispār pravieto pec nāves Oskara ieguvumu - nu nav brīnums, ka pēc visas šī reklamas kampaņas visi bizos skatīties filmu. Pat treilerī iekļuvusi tā - kā kritiķi saka - fantastiskā aina aiz cietuma restēm, kur Jokeris sāk applaudēt - scenārijā applausu nebija. Hīts improvizeja un Krisam Nolanam patika tik ļoti, ka šī improvizācija tika filmas gala variantā.
Atzīšos, ka iepriekšējo filmu Betman Begins neesmu redzējusi - ne mazākajā mērā nefanoju par Kristianu Beilu, bet šito noteikti skatīšos un pēc filmas atkal raudāšu Hīta dēļ.
Jā, un vēl kas - manī mājo domas un arī sāpīgas skumjas - kādi gan Hītam ieksā bija demoni īsi pirms nāves, ka viņš tik ticami un tik patiesi spēja notelot tādu ļaundari kā Džokers... Lai kur arī viņs būtu - es ceru, ka no visiem tumšajiem dēmoniem un sāpēm sevī viņs ir ticis vaļā un ir ieguvis pelnīto mieru...

0

3

Kristians Beils ir lielisks aktieris, viņš noteikti ir viens no labākajiem aktieriem šobrīd. Batman Begins arī bija iespaidīga filma, tā pat ir iekļuvusi top 250 imdb filmu topā.
The Dark Knight jau ir paarsitis Spiderman 3 rekordu nedeeljas nogales ienaakumu zinjaa:] Un veel vairaakus citus rekordus, kkur bija visa liste.
Shai filmai bija iespaidiiga reklaamas kampanja, kur bija speciaali izveidota mājaslapa, kur bija dažādi uzdevi, norādes, spēles utt Tā aina ar cietuma restēm ir nepārspējama, internetā visur tik redzu kustīgas šīs ainas bildes.
Par Hītu tiešām žēl. Skumji, ka viņš tā arī nesagaidīja, šīs filmas pirmizrādi. Daudz netaisnības šajā pasaulē.
Aij, gribu ātrāk šo filmu redzēt.

Отредактировано indy (21.07.2008 16:30)

0

4

indy - pēc šitādiem slavinošiem vārdiem attiecībā pret Beilu no tavas puses man laikam būs jamaina sava attieksme pret viņu. Hihihi... Un nu redz kā - rekordi tiesam tiek sisti - jauki. Un es noteikti arī šito filmu gribu redzēt. indy - a tur skatīsies uz lielā ekrāna?

0

5

Es domāju, ka skatīšos uz lielā ekrāna.
Ka tik es Beilu pārāk nesalielu;], man viņš vnk tiešām jau ilgi patīk, viņš arī liels ģimenes cilvēks, vienkārš cilvēks. ā, un viņš ir ļoti izskatīgs :D
Beila filmas, kuras iesaku - American Psycho (vājiem prātiem nedeerēs), The Prestige( tas pats režisors un scenārists, kas The Dark Knight), 3:10 to Yuma ( šī filma ir vesterns, tāpēc pieļauju, ka ne visiem patiks), Rescue Dawn.

Отредактировано indy (21.07.2008 17:07)

0

6

indy написал(а):

American Psycho

nepatika, jo man vispār nepatīk šādas filmas.

indy написал(а):

The Prestige

Neizraisīja nekādas pārākās emocijas, bet bija ok.

indy написал(а):

3:10 to Yuma

Nepatika. Iespejams lielā mērā žanra dēļ.

indy написал(а):

Rescue Dawn

Neesmu redzejusi.

Vienkārši nu man piedāvājums, ka ja vel neesi atradusi ar ko kopā uz filmu iet, mēs varētu kopā iet.... :glasses:

0

7

Paldies par piedāvājumu, bet ir jau sarunāts iet ar draugiem, vēl gan biļetes neesam nopirkuši, ja viss labi būs, tad laikam nākamnedēļ brauksim.
Ai, tad nevaru izskaidrot, kāpēc man viņš tik ļoti patīk, ir taču visiem ar kādiem aktieriem - nu patīk un viss;]

0

8

indy написал(а):

Paldies par piedāvājumu, bet ir jau sarunāts iet ar draugiem, vēl gan biļetes neesam nopirkuši, ja viss labi būs, tad laikam nākamnedēļ brauksim.
Ai, tad nevaru izskaidrot, kāpēc man viņš tik ļoti patīk, ir taču visiem ar kādiem aktieriem - nu patīk un viss;]

hihihi... nu ta visdrīzāk viena iešu. bet man patīk vienai uz kino iet vispār.
nu bet par tam simpātijām pret aktieriem - jā - mana ar tazs pats - ir savi mīluļi - piemēram Mark Whalberg vai Jake Gullenhaal - abus dievinu.  :D

0

9

Šo filmu es noteikti noskatīšos 2 iemeslu dēļ - 1. tākā man ļoti patika Hīts Ledžers, tad viņa piemiņas dēļ noteikti noskatīšos.. 2. man vienkārši ļoti patīk Betmena filmas.. :D
^^

0

10

Negribās gari rakstīt, bet es šodien noskatijos šo filmu un man patika... es teiktu, ka diezgan negaidītas priekš manis beigas, taču nevēlos pārāk daudz izpaust, kamēr jūs vēl neesat noskatijušās.... ;) Bet tiešām bija vērts aiziet!

0

11

Jauki, s ar nākamnedēļ vai aiznakam skatīšos. Vakar noskatījos Batman begins tieši tāpēc, lai būtu gatava Dark Night.

0

12

Šodien noskatījos un man traki patika! ^^ :love: Noskatījos filmu Hīta Ledžera dēļ un esmu apmierināta, ka to izdarīju! :)
Hīts Ledžers nepārspējami labi tēloja Džokeri.. ^^ Un Beilam tik labi izdevās tēlot Betmenu! :) Skumji ir apzināties, ka vairs nebūs filmas ar Hīta piedalīšanos..  :'( Kā nekā tik labs aktieris.. :love:
Bet tomēr filma man patika un pat ļoti.. :) Noskatītos vēlreiz labprāt.. :)

0

13

šī, manuprāt, ir viena no lieliskākajām 2008.gada filmām!
turklāt - ja kāds interesējas par oskariem, tad šī filma pretendē uz diez gan daudziem oskariem (8, ja māku pareizi skaitīt)!   es pat pabrīnījos, ka action filmai tik daudzas nominācijas iedevuši! parasti jau kaut kādas drāmas ir baigās līderes! lai vai kā - nominēts arī ledžers! tā kā uzskatu, ka šī ir viena no labākajām ledžera lomām, ceru, ka kritiķi to arī novērtēs! no otras puses - diez gan savādi, ja uzvarēs kāds, kurš fiziski un garīgi vairs nevar pateikt "paldies"!

0

14

magone написал(а):

šī, manuprāt, ir viena no lieliskākajām 2008.gada filmām!
turklāt - ja kāds interesējas par oskariem, tad šī filma pretendē uz diez gan daudziem oskariem (8, ja māku pareizi skaitīt)!   es pat pabrīnījos, ka action filmai tik daudzas nominācijas iedevuši! parasti jau kaut kādas drāmas ir baigās līderes! lai vai kā - nominēts arī ledžers! tā kā uzskatu, ka šī ir viena no labākajām ledžera lomām, ceru, ka kritiķi to arī novērtēs! no otras puses - diez gan savādi, ja uzvarēs kāds, kurš fiziski un garīgi vairs nevar pateikt "paldies"!

nu es gan neesmu redzējusi tik traki daudz 2008 gada flmas tā kā ne'meōs teikt ka viena no labākajām filmām bet katrā ziņā viņa ir vienkārši lieliska, tas vis kas no šis filmas nāva ir vienkārši lielisks
bet nu man tieši gribetos lai viņš saņem oskaru - tas būtu dikti kruti itīāps priekš viņa ģimenes

0

15

Vakar noskatījos abas Betmena filmas. Un 2. daļa ir vnk dārgakmens supervaroņu un vispār visu filmu vidū. Wow. Just WOW. Bez vārdiem. Kā man patīk šīs rindiņas:

"Because he's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him. Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight."

Gaidām 3. un noslēdzošo daļu.

0

16

Hihi, cik interesanti.. :D Es piektdien arī šo filmu noskatījos. Kopumā man patika, tīŗi idejiski, un attiecībā uz Tavu citātu jo īpaši. :)
BET - priekš manis drusku par smagu. Otrreiz nez vai gribētu skatīies. Baigi drūmā sajūta bija uz beigām - viss iet tikai sliktāk, un sliktāk, un sliktāk... Brrr.
Bet jā, 3. daļu arī es tagad gaidu, jo gribas zināt, ar ko tas viss beigsies. :D

0

17

Paloma написал(а):

BET - priekš manis drusku par smagu.

Vot tieši šis man patika. Netipiski supervaroņu filmām, kur uz beigām viss velk uz labu. Te viss tieši otrādi. Un tas fascinē :) Es ar otreiz neskatīšos, šī nav no tām filmām, bet varbūt tas pat padara to vēl īpašāku. Nemaz nevajag vairāk skatīties. Turklāt, man kkā sēž smadzenēs doma, ka šī filma bija daļēji vainojama pie Hīta nāves, visa tā depresija, norobežošanās, lai sagatavotos lomai... Eh.

0

18

Es pirms kādas nedēļas nopirku Dark Knight Rises DVD. Bet gaidīju, kad būs īstais noskaņojums, lai beidzot noskatītos. Tāds uzradās divas dienas atpakaļ ap trijiem naktī :D Don't ask :D Anyway, man trūkst vārdu. Spēcīga filma, spēcīgs noslēgums. Un yay, es riktīgi sāku šipot Selīnu ar Brūsu  8-) Pilnīgi cita dinamika kā ar to viņa dāmu pirmajās divās filmās, otrā vispār, es nemaz nepārdzīvoju, kad viņa aizgāja bojā.
Bet wow, es negaidīju to pagriezienu par bērnu un Beinu. Es biju šokā, kad viss atklājās. OMG.  o.O Bet spēcīgi, spēcīgi. Hahahah, un bij nojaušams, ka tam policistam, ko tēloja Gordons Luiss būs paliela loma, jo tik lielu aktieri neliek mazai lomai. Beigas bija labas. "You should use your real name. It's beautiful." :D
Es filmai ieliku visas 10 zvaigznes @ imdb.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Tumšais Bruņinieks: triloģija/The Dark Knight: trilogy