TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Ideālo vīrieti meklējot / Amor A Palos( RCTV, 2005-2006)


Ideālo vīrieti meklējot / Amor A Palos( RCTV, 2005-2006)

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

http://www.bildites.lv/images/81qke6gnbu488bm22nr.jpg

Ideālo vīrieti meklējot
Gads: 2005-2006
Valsts: Venecuēla
Ražotājs: RCTV
Sērijas: 126 (Venecuēlā rādītajai nacionālajai versijai 190)
Mūzika: Maia - "No me lo vas a creer"
Oriģināls Venecuēlā rādīts no 19.09.2005. - 25.04.2006.
Pirmizrāde Latvijā - 5. februāris 2007.

Aktieru sastāvs:

Norkys Batista
   .......... Ana de Jesús Amaral
Luciano D`Alessandro
   .......... Juan Marco Coronel

Dora Mazzone
   .......... Auxiliadora Amaral de Moreira

Natalia Ramirez
   .......... Magdalena Lam de Soriano

Alejandro Lopez
   .......... Jairo Restrepo Moreno

Emma Rabbe
   .......... Virginia Revueltas

Susana Duijm
   .......... Maya Jhonson

Hilda Abrahamz
   .......... Pamela Jhonson

GianCarlo Pasqualotto
   .......... Luis Lam

Roberto Messuti
   .......... René Cárdenas

Miguel Ferrari
   .......... Numa Custodio Moreira

Eliana Lopez
   .......... Oriana Ponce de León

Kiara
   .......... Patricia Lara

Nacarid Escalona
   .......... Elvirita Quintana

Manuel Sosa
   .......... Wilfredo Zapata

Javier Valcarcel
   .......... Bonifacio Caña

Kimberly Dos Ramos
   .......... Julieta Soriano Lam

Leonardo Marrero
   .......... Victorino Soriano

Brenda Hanst
   .......... Selena Granados

Miguel Augusto Rodriguez
   .......... Beltrán Ponce de León

Yoletty Cabrera
   .......... Doris Salcedo

Ivette Dominguez
   .......... Thelma Fernández

Abelardo Behna
   .......... Lorenzo Jordán

Gabriel Lopez
   .......... Romano Moreira

Belen Pelaez
   .......... Paola

Alexander Espinoza
   .......... Fermín Acosta

Abril Schrieber
   .......... Greta Jhonson

Julie Lima
   .......... Rocio Vargas

Miguel Gutierrez II
   .......... Zacarias Moreira

Vanessa Montes
   .......... Ruthy Moreira

Yesenia Cuan
   .......... Kenya Impala

Ezzio Cavallaro
   .......... El Hombre

Cary Pinto
   .......... Marbella Colorado

Lilibeth Morillo
 

Deyalit Lopez

0

2

Sižets:

Jaunā un kareivīgā juridiskās fakultātes studente Anna Hesusa Amarada savā pasaules skatījumā stabili stāv uz kristietības pamatvērtību klints. Anna ir pārliecināta, ka sievietēm ir jābūt neatkarīgām un viņam ir iespējas dzīvē daudz sasniegt. Tāpat viņa uzskata, ka sieviešu spēks sakņojas savstarpējā palīdzībā un solidaritātē, tāpēc viņa sāk feministu kampaņu, kas veltīta sievietes goda saglabāšanai. Piedaloties gājienā, kas veltīts, lai aizstāvētu kādu žurnālisti, pret kuru rupji izturas vīrs, Anna satiek bērnības mīlestību Huanu Marko Koronelu, kas savukārtir ieslīdzis šovinistikās derībās, kuras noslēdzis ar labāko draugu. Lai tajās uzvarētu, karstgalvis apņēmies gada laikā pārgulēt ar septiņdesmit sievietēm. Annai ir lemts kļūt par Nr. 70. Bet stāsts nav tikai par šiem diviem galvenajiem varoņiem, bet arī par divām Annas draudzenēm, kurām caur rozēm un ērkšķiem arī lemts atrast savas mūža mīlestības...

0

3

Neviens nezin kas būs pēc šis telenoveles? Un vispār... būs kaut kas? Man liekas seriāls drīz jau beigsies...

0

4

Nu es atradu, ka seriālam ir 126 sērijas, bet šodien šķiet bija 106. sērija. Tā kā beigsies drīz gan. Par nākamo seriālu tiešām nezinu - varu tikai minēt, bet esmu ievērojusi, ka viņiem sanāk tā. Nezinu, vai tā ir sistēma vai sakritība, bet viena - Telemundo telenovele, nākamā - RCTV. Piemēram PDG, tad Juana, la virgen, tad La mujer en el espejo, tagad Amor a palos. Bet mani jau patiešām iepriecinātu, ja šao telenovele sekotu telemundo veikums. Patreiz tas ir mans favorīts  - labākās telenoveles...  :ok2:

0

5

starpcitu....kā tulkojas šīs telenoveles nosaukums - amor a palos????????????? :blink:

0

6

Nu parasti visur tulko kā "mīlestība ar spēku", bet ja pilnīgi precīzi, tad tas ir tāds Latīņamerikāņu izteiciens, kuru precīzi varētu tulkot kā "Mīlestība uz nūjām" vai "Mīlestība ar mietiem". Nu nozīme būtu, ka tipa mīl, bet kaujās. Ja kāds skatījies kaut nedaudz no telenoveles, tad sapratīs, ka visiem trim galvenajiem vīriešiem visu laiku sanāk cīkstēties ar savām sievietēm. Ja es strādātu LTV7, tad nosaukumu būtu pārtulkojusi "Mīlestība uz ecēšām" - tas ir latviešu izteiciens, kurš ar lieliski izteiktu telenoveles jēgu un principā ir gluži identisks šim Latino izteicienam...

0

7

Āaaa. . .  skaidrs. . .  :ok2:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Ideālo vīrieti meklējot / Amor A Palos( RCTV, 2005-2006)